Хранене и въпроси в Зоната (за начинаещи - тук) - част 3

Дискусии свързани с правилното и здравословно хранене

Модератори: Italiano, Pipilota, Маня

Re: Хранене и въпроси в Зоната (за начинаещи-тук)-3 тема

Мнениеот tanita68 » Чет Май 22, 2014 4:13 pm

Ico написа: ... бла-бла-бла ...

А като не вярваш на фактите, които всички тук също са изпитали на собствения си гръб какво изобщо търсиш тук?
Аватар
tanita68
Магистър в Зоната
Магистър в Зоната
 
Мнения: 701
Регистриран на: Пет Яну 24, 2014 11:16 am
Уусикаупунки, Финландия/ Свищов, България
Жена

Re: Хранене и въпроси в Зоната (за начинаещи-тук)-3 тема

Зоната
 

Re: Хранене и въпроси в Зоната (за начинаещи-тук)-3 тема

Мнениеот Tatyana » Чет Май 22, 2014 4:51 pm

Ico написа: ... и пак бла-бла-бла ...

Уважаеми Ицо, интересно за какво друго освен за Зоната да се говори в сайт за Зоната? А, че е велика - велика е и всеки от нас тук се убеждава ежедневно в това :). Ако и ти беше попрочел малко повече из дневниците на хората, сам щеше да се убедиш колко "невъзможни" неща са възможни със Зоната.
Не разбирам нито кои са тези "подобни храни, които дори не са за хора направени", нито какво изобщо търсиш тук? Уважавам мнението ти, но моля те задръж го за себе си. Всеки от нас е достатъчно интелигентен, за да прецени сам с какво и как да се храни :Hello:.
Аватар
Tatyana
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 485
Регистриран на: Пон Фев 10, 2014 5:39 pm
София

Re: Хранене и въпроси в Зоната (за начинаещи-тук)-3 тема

Мнениеот Italiano » Чет Май 22, 2014 4:55 pm

Тоя "Ицо" май е Сашето. :)
Аватар
Italiano
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 2414
Регистриран на: Чет Май 16, 2013 6:49 pm
Благоевград

Re: Хранене и въпроси в Зоната (за начинаещи-тук)-3 тема

Мнениеот Tatyana » Чет Май 22, 2014 5:08 pm

Може и той да е. Ама Сашето дори не можеше да пише грамотно и допускаше по 7-8 грешки в изречение. Както и да е - явно много хора имат време за губене и просто си търсят трибуна ;)
Аватар
Tatyana
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 485
Регистриран на: Пон Фев 10, 2014 5:39 pm
София

Re: Хранене и въпроси в Зоната (за начинаещи-тук)-3 тема

Мнениеот Italiano » Чет Май 22, 2014 5:18 pm

Не, не, онова беше Жорето с грешките.
Сашето пише провокативни коментари под статиите. Които, разбира се, биват разбити на пух и прах.
:mrgreen:
Аватар
Italiano
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 2414
Регистриран на: Чет Май 16, 2013 6:49 pm
Благоевград

Re: Хранене и въпроси в Зоната (за начинаещи-тук)-3 тема

Мнениеот Ico » Чет Май 22, 2014 5:52 pm

Прочетете книгата на Валерий Чолаков - Нобеловите награди (в chitanka я има без пари), та...тези митични айказаноиди дори никога не са откривани. Просто през 1982 г. са открити простагландините...та...явно Папазова яко и тя е захапала кокала. А и те действията на модератора го доказват. Всичко за пари прайм...не и да помагаме на хората...та тва правя тук. Искам хората да бъдат водени по пътя на доброто здраве, а не само да се печели от тях, за сметка на здравето им...
Ico
 
Мнения: 2
Регистриран на: Вто Май 20, 2014 9:29 am

Re: Хранене и въпроси в Зоната (за начинаещи-тук)-3 тема

Мнениеот Pipilota » Чет Май 22, 2014 7:48 pm

Първо- Ити, недей трии тези два три коментара, да си стоят така.
Сега на въпроса- Драги ми Ице, както си ми писал и на лични
Ico написа:...... То и забелязах в този форум, че има много поставени лица, най-вероятно на Папазова...та нз нз как може хората да вярват в подобни фантастики :) Иначе да - хубаво е да имаше нещо подобно...ама те мечтите са безплатни :yess: И хора като тази жена, пари печелят от проблемите на различни хора......
, и както си кометирал и тук.....Аз смело мога заявя, че този форум и този сайт са лично мое "производство", аз нямам нищо общо с тази Папазова (която е изплагиатствала Зоната в по-кратък вариант ). Ако Папазова е направила пари от издедните книги, ОК, здраве да е. Оня смешник "диетолог" също мами хората и им взима парите.

Тук в този сайт и в този форум аз не съм взела една стотинка от никои, по скоро плащам от джоба си за поддръжката на сайта. Единствената печелба са някакви 3-5 долара на месец от смешните баанери на гугъл.

Така че, ако продължаваш с тези неподлатени намеци, ще имам огромного удоволствие да те бамна както аз си знам.

Направила съм този сайт и форум за всички хора с еднакви възгледи относно храненето. Аз съм намерила моят път към здравето и реших да го споделя с хората. А на който не му харесва....пътища много.

Аз не мога да разбера ти с какъв акъл идваш тук и така смело настъпваш..това е все едно да да дойдеш при феновете на великия Real Madrid и да им обясняваш колко са добри джуджетата от Барса.... :stupid: :stupid: ти луд ли си...и каква реакция очакваш...аз наистина не мога да разбера какво търсиш тук, някой насила ли те вкара тук....не знам и аз. Ние всички уважаваме различните гледни точки, но също искаме да уважават и нашите. Ние не пречим на никого, по-скоро си помагаме тук, и сме изключително задружни

И индивиди като теб вече се навъдиха доста, и всички потребители и редовни гости знаят какво им се случва, т.е как завършват подобни изцепки.

Идва някой си, почва да плюе, всички го нападат естествено за да защитят Зоната, която им е помогнала страшно много, съответно се започват разни обиди, нецензурни думи, модератора се развихря с метлата и тия външни нашественици си отлитат както са си дошли, или са леко грубо бамнати или по имейл, или по име, и най-лошото- по IP...то не е че кой знае какво, но си е голяма лична обида да те изпъдят така. Аз не мисля, че искаш точно това, нито пък ние искаме да сме груби.

И най-тъжното знаеш ли кое е ? Че всички такива нашественици като теб, които идват да ми говорят за някакви разделни хранения и вегетарианци и какви ли още не, нито един от тези индивиди не са прочели нито една книга на професор д-р Сиърс...нито един от тези многознайници.

И за последно, моля да си набиеш в мозъчните гънки, че тук няма хора на Папазова или на който и да, и че никой НЕ прави пари от този форум, анадъммо ????

Аз спирам до тук, а ти си решаваш как да напуснеш този форум, дали по живо по здраво или с БАМ БАМ :Hello:
"Притеснявам се, когато някой ми прави комплимент. Притеснява ме, че не казва достатъчно..." :fly:
Аватар
Pipilota
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1284
Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 5:12 pm
Chicago/Varna-Asparuhovo
Жена

Re: Хранене и въпроси в Зоната (за начинаещи-тук)-3 тема

Мнениеот Tatyana » Чет Май 22, 2014 8:01 pm

Ице, ти май не разбираш, че тук просто не вървиш :). Що не вземеш да се скриеш или да си намериш друга трибуна, щом толкова искаш да се изявяваш някъде?
Ico написа: Всичко за пари прайм...не и да помагаме на хората...та тва правя тук. Искам хората да бъдат водени по пътя на доброто здраве, а не само да се печели от тях, за сметка на здравето им...

Нещо си объркал форума ми се струва ;) . Ти ако правиш всичко за пари, тук хората помагат на други хора за без пари. И то точно за да си върнат или запазят здравето. Безкористно го правят това, ако не си схванал още. Има и такива хора, а ако не го разбираш - жалко за теб. Ние сме се нагледали на такива, дето правят всичко за пари, както и на дървени философи :notagree:.
Предлагам ти преди да пишеш, да си оползотвориш по-разумно времето и да прочетеш дневниците на хората тук. Достатъчно интелигентни хора има във форума (включително и лекари), които са избрали своя начин на хранене и на живот. Като оставим горното настрана, ти желая да си жив и здрав :yess:

Извинявай Пипи, не видях, че си писала :)
Аватар
Tatyana
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 485
Регистриран на: Пон Фев 10, 2014 5:39 pm
София

Re: Хранене и въпроси в Зоната (за начинаещи-тук)-3 тема

Мнениеот Tatyana » Чет Май 22, 2014 11:03 pm

Уж вече не съм съвсем новак, но пак изникна въпрос :th:. Изкуших се от една пушена сьомга - невероятно вкусна, ама много мазна. Страхотно върви с домашното винце от брат ми, но не знам дали да добавям ядки като я ям. Също и дали да си взимам рибеното масло? Днес пийнах само 3 капсули от това "гоговото", но се чудя да взимам ли докато я изям, че тя още за 2-3 вечери ще стигне тази сьомга като я гледам.
Предварително благодаря :applaus:.
Аватар
Tatyana
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 485
Регистриран на: Пон Фев 10, 2014 5:39 pm
София

Re: Хранене и въпроси в Зоната (за начинаещи-тук)-3 тема

Мнениеот tanita68 » Чет Май 22, 2014 11:14 pm

Аз си добавям мазнините и си пия рибеното масло независимо от мазнината на сьомгата, а при мен се получава често да си я хапвам. Хипо беше писала, че не добавя мазнини към пушената сьомга. Така че ти си прецени за това. Но рибеното масло си го пий.
Аватар
tanita68
Магистър в Зоната
Магистър в Зоната
 
Мнения: 701
Регистриран на: Пет Яну 24, 2014 11:16 am
Уусикаупунки, Финландия/ Свищов, България
Жена

Re: Хранене и въпроси в Зоната (за начинаещи-тук)-3 тема

Мнениеот Ico » Чет Май 22, 2014 11:35 pm

Всеки има право да бъде заблуден. Мене грам не ме вълнува кой къде настъпвам. И ме банвай на момента! Смяташ ли че ме интересува? Просто питах тези неща как стават и освен да ми трият мненията нищо друго нямаше...доста е подозрително защо има само положителни мнения за нещо, което дори не е открито и е няква пълна фантастика? Явно всички дето виждат кое как е и са изчели на света книгите на тема хранене и пробвали и т.н. и знаят кое как работи в телата ни и им е ясно че тва е поредната машина за пари не са добре дошли тук...ама не ме и вълнува де :laugh4: Живи и здрави...ако излезете от зоната може и да стане :laugh3:
Ico
 
Мнения: 2
Регистриран на: Вто Май 20, 2014 9:29 am

Re: Хранене и въпроси в Зоната (за начинаещи-тук)-3 тема

Мнениеот Tatyana » Пет Май 23, 2014 12:55 am

Ице, наистина всеки има право да бъде заблуден, така че по-добре си стой там при всичките книги на света, които си изчел на тема хранене :msmile7:. Ти си продължавай да пробваш кое как работи, а всички ние, които сме опитали Зоната, ще си стоим в това "нещо", което дори не било открито :lol: и за хора като теб е "пълна фантастика" :cklicky:. Вероятно няма да разбереш защо го правим, ама то няма как да стане, като виждам, че си от типа "дървени философи"...Тя и земята преди време е била плоска де и се е държала на слонове :glaugh:.
Все едно да ти обяснявам какъв вкус има екзотичен плод, който си виждал само на снимка :). Много ме забавляват индивиди като теб, които са на принципа "Е, те такова животно нема" - Вуте или Нане го бил казал като видял жираф. Та и ти така :laugh3:
А положителните мнения не са просто мнения, а факти от хора, които са изхвърлили хапчета за "нелечими" според съвременната медицина болести. Но както писах горе - очевАдно трудно ще ги разбереш тези неща на този етап.
Направо се чудя на себе си защо ли си губя времето да ти обяснявам, но явно Зоната ми помага да съм още по-търпелива с хора като теб. За жалост всеки ден се разминавам с такива хора и единственото нещо, което изпитвам към тях е съжаление. Всеки трябва да извърви пътя си и няма как от трети клас да прескочи примерно в 10-ти за голямо мое съжаление. Мъчно ми е за тях :notagree:
Ico написа:Явно всички дето виждат кое как е и са изчели на света книгите на тема хранене и пробвали и т.н. и знаят кое как работи в телата ни и им е ясно че тва е поредната машина за пари не са добре дошли тук...

Напротив Ице, добре дошъл си, когато си готов за философията на Зоната :hug:. Но както се вижда - имаш много път дотогава :bow:. Хайде със здраве, защото не си струва повече да ти отделям време.
Аватар
Tatyana
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 485
Регистриран на: Пон Фев 10, 2014 5:39 pm
София

Re: Хранене и въпроси в Зоната (за начинаещи-тук)-3 тема

Мнениеот gogo » Пет Май 23, 2014 3:03 am

Ico написа:...доста е подозрително защо има само положителни мнения за нещо, което дори не е открито и е няква пълна фантастика? Явно всички дето виждат кое как е и са изчели на света книгите на тема хранене и пробвали и т.н. и знаят кое как работи в телата ни и им е ясно че тва е поредната машина за пари не са добре дошли тук...ама не ме и вълнува де :laugh4: Живи и здрави...ако излезете от зоната може и да стане :laugh3:

Ице, ти ако на нас не ни "верваш", и си мислиш, че праим пари от това, скоро да си виждал Руслан Мъйнов, а :hm: Ако действително го мислиш това, което пишеш мога само да те съжалявам за заблудата. Ако е по някаква поръчка - бегай бързо от тук. Черна "офца" не ни трябва. :gunshot:
Аватар
gogo
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1555
Регистриран на: Пон Фев 25, 2013 1:17 pm
София
Мъж

Re: Хранене и въпроси в Зоната (за начинаещи-тук)-3 тема

Мнениеот Pipilota » Пет Май 23, 2014 4:42 am

Аааа, ама сега се зговорихме с мъжо относно коментарите на Ицето, казах му на кратко за какво става въпрос, и мъжо ме заби с друг въпрос: " Ама "нашата" Зона каква машина за пари е??? Ние какви пари можем да правим от Зоната? :th: " Че и аз изведнъж се замислих...аз и всички вие тук...какви пари можем да правим от Зоната ? Дайте идеи, белким наистина намажем по някой друг лев. Или Ицето ако може да ни светне как да ги правим, много ще съм благодарна. Кой бЕга от банкноти... :yess:

Ico написа:..доста е подозрително защо има само положителни мнения за нещо, което дори не е открито и е няква пълна фантастика? :laugh3:

:smdance: :yess: :peace1: Е това е то, тази част от коментара на Ицето наистина ми изпълни душата...това е Зоната надничащи тук Дами и Господа, и Другарки и Другари. Това е истината, която много хора не могат да проумеят. Това е вълшебството на Зоната. Който не е почувствал това уникално чувство, няма как да знае за какво говорим, а тези, които са запознати, няма как да не изкажат положително мнение :yess:
"Притеснявам се, когато някой ми прави комплимент. Притеснява ме, че не казва достатъчно..." :fly:
Аватар
Pipilota
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1284
Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 5:12 pm
Chicago/Varna-Asparuhovo
Жена

Re: Хранене и въпроси в Зоната (за начинаещи-тук)-3 тема

Мнениеот GODzillata » Пет Май 23, 2014 5:40 am

pipilota написа:Аааа, ама сега се зговорихме с мъжо относно коментарите на Ицето, казах му на кратко за какво става въпрос, и мъжо ме заби с друг въпрос: " Ама "нашата" Зона каква машина за пари е??? Ние какви пари можем да правим от Зоната? :th: " Че и аз изведнъж се замислих...аз и всички вие тук...какви пари можем да правим от Зоната ?


Е, поне Барито прави пари де, то т'ва лекции, симпозиуми, продажба на хранителни блокчета и пр., пък като нищо и някой производител на рибено масло може да го спонсорира.

Ние също можем да правим пари от Зоната...най-малкото можем да открием Зонов ресторант. ;) :mrgreen:

Но парите нямат значение, важното е, че Зоната наистина работи, защото преди с други диети, все си ходех гладен и дебел :lol: , а сега се храня яко и слабея, така че - viva la Zone! :yess:
When the going gets tough - the tough gets going
Аватар
GODzillata
Магистър в Зоната
Магистър в Зоната
 
Мнения: 817
Регистриран на: Сря Мар 19, 2014 4:39 pm
In da Zoun ;)

Re: Хранене и въпроси в Зоната (за начинаещи-тук)-3 тема

Мнениеот Karrita » Пет Май 23, 2014 5:54 am

Как какви пари бе Пипи......ти пък сега, нова къща си купи с тези пари, а се правиш на ударена :laugh1: :laugh1: :laugh1:
Виж сега, правиш веднага сайта платен, който иска да се регистрира плаща такса и го ползва.....айде давай, че трябват още пари за обзавеждането.... :lol: ;)
Ask for more!
Аватар
Karrita
Доцент в Зоната
Доцент в Зоната
 
Мнения: 984
Регистриран на: Чет Окт 24, 2013 11:20 am
Несебър

ПредишнаСледваща


Назад към Здравословно хранене

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Google [Bot] и 5 госта

cron