Зоново състезание - 3ти тур

Раздел за виртуални зонови състезания, създадени с цел придобиване на правилни хранителни навици.

Модератори: Italiano, Pipilota, Маня

Re: Зоново състезание - 3ти тур

Мнениеот Maxima - Ralito » Нед Фев 04, 2018 11:00 pm

1. Maxima - Ralito, 04.02.2018, неделя, 11 блока
2. Хранения за деня – 4

9:30 закуска
14:30 обяд
Без междинна закуска
20:00 - вечеря
22:30 късна закуска
Не заслужих стриктна пчеличка заради пропусната междинна закуска

3. Удържах напук на изкушениятаи и си заслужих инатеста пчеличка
4. През целия ден не съм яла от червените храни в таблицата - заслужих си зелена пчеличка
5. Всичките хранения за деня са претеглени с кантарче - заслужих си мерителна пчеличка.
6. Изпита вода- около литър и половина - този път хванах водната пчеличка
7. Споделено и прилежно написано меню за целия ден- дайте си ми пчеличката-поет

Закуска 2Б
1БП- 64 гр. Скир
1ПБ протеин на прах
2 ВБ - 200 гр. круша
2 мб от 1сл. тахан

Обяд - 3 Б
2 ПБ -84 гр. Риба тон
0.5ВБ - 150 гр кис. Зеле
0.5 ВБ - 180 гр. Гъби кладница, задушени с 3 МБ
Десерт - 1 ВБ от 1 киви и 1 ПБ протеин на прах

Междинна закуска -не

Вечеря 3Б
Запеканка от телешка кайма, белтък, настъргани тиквичка и черна киноа - 2.5 ВПМБ (другата половина от 2МПВБ от запеканката остава за утре)
Салата от Чери домати и моцарела по 0.5 блока

Късно хапване
1ПБ+1ВБ+1МБ - 220 гр. Кис. Мляко (домашно)
1 ПБ- Протеин на прах
1МБ - 1/2 сл тахан -
1ВБ - 0.5 сл мед

8. Днес карах колело (навън с децата!) и доста походих пеш - честно си спечелих спортната пчеличка
9. Не пропуснах планка и с треперещи ръце си взимам още една жужаща животинка
10. Според мен улових цели 7 пчелички
Пих 2 капсули пречистени рибено масло...Но с пустия му Аватар не става и не става. Пипи, моля за съвет как да се пременя и аз от галерията :love:
Аватар
Maxima - Ralito
 
Мнения: 19
Регистриран на: Вто Яну 23, 2018 1:11 pm
Жена

Re: Зоново състезание - 3ти тур

Зоната
 

Re: Зоново състезание - 3 тур

Мнениеот HippoDel » Нед Фев 04, 2018 11:09 pm

:arrow: 1. Състезател- HippoDel, 04.02.2018, неделя, 10 блока
Какво ще докладвам, как ще броя пчелички, не знам! Такава каша надробих днес, че... :doNotKnow:

:arrow: 2. Хранения за деня – 5 + 1 хранене изкушение

9:00 закуска
13:00 междинна закуска
14:00 обяд
16.00 изкушение :skyle5:
19:00 вечеря
22.30-23.00 нощна закуска
заслужих си стриктна пчеличка :smdance: .

:arrow: 3. Изкушението победи - след обяд, докато бяхме на гости изядох едно парче ябълков сладкиш със топка сладолед - мисля, че халюцинирам, но виждам огромен лаком търтей :bambam:

:arrow: 4. Днес хапнах червени храни, като започнем от меда в закуската и свършим с кленовия сироп на вечеря, макар че хич не ми е ясно :doNotKnow: , кога го броим тоя мед, кога не, ама все тая- в мен се блъсна червен търтей :eek:

:arrow: 5. Като изключим обяда, защото бях на гости, всичките хранения за деня са претеглени с кантарче и мерителна чашка - надявам се, че си заслужих мерителна пчеличка.

:arrow: 6. Изпита вода - доста над литър и половина - почнах вече да се давя :help1: , но си искам водната пчеличка

:arrow: 7. Споделено и прилежно написано меню за целия ден- :writing1: дайте си ми пчеличката-поет :bow:

Закуска 3Б
Палачинка със сладка плънка:
1БП + 1,5БВ - палачинка
1,5БВ - мед
3БМ - тахан

2БП - пуешка шунка

Междинна закуска 1Б
1БПВ – прясно мляко 1,5% - около 200г/не бях в къщи и трябваше да импровизирам

Обяд около 2-3Б

Бяхме на гости.
Ядох пай с кайма, малко лека заленчукова супа, пих сок от цвекло и морков.
Не мисля, че успях да балансирам добре, но нямаше избор за протеини.

Вечеря 3Б
1БП + 1,5БВ - палачинка
1,5БВ – кленов сироп
2БП – телешко печено на бавен огън
3БМ – маслини

Нощна закуска 1Б
1БПВ – домашен кефир
1БМ – 3 бадема

:arrow: 8. Днес бях предимно на автомобиловозене - разминах се със спортната пчеличката.

:arrow: 9. Днес издържах една минута и десет секунди с великото упражнение "ПЛАНК" :bellysport: , изпотих се, задъхах се, разтреперих се, но се задържах без да мръдна цяла една минута - е няма как да изтърва тази планкована пчеличка. :smdance:
10 секунди подобрение! Утре-нов опит за личен рекорд. ;)

:arrow: 10. Според мен днес улових 5 пчелички и 2 търтея :angel:
Последна промяна HippoDel на Нед Фев 04, 2018 11:31 pm, променена общо 2 пъти
"Човек, който наистина иска да постигне нещо, намира начин; останалите намират оправдание." :hooo:
Аватар
HippoDel
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1686
Регистриран на: Пон Сеп 02, 2013 4:08 pm
København/София
Жена

Re: Зоново състезание - 3ти тур

Мнениеот chern0koska » Нед Фев 04, 2018 11:16 pm

1. Състезател- Chern0koska, 04.02.2018г., 10 блока, разпределени 2:3:1:3:1
Заклевам се да кажа истината, цялата истина и само истината!


2. Хранения на ден - задължителни 5-
Закуска -12:30,
обед – 15:00,
следобед – 17:45,
вечер – 20:00,
преди лягане – предстои около 23:30
Заслужих си стриктна пчеличка

3. Удържах на пук на изкушенията, и си заслужих инатеста пчеличка

4. Целия ден минал само на благоприятни храни - заслужих си зелена пчеличка

5. Всичките хранения за деня претеглени с кантарче- заслужих си мерителна пчеличка.

6. Изпита вода- литър и половина- почнах вече да се давя , но си искам водната пчеличка.


7. Споделено и прилежно написано меню за целия ден- дайте си ми пчеличката-поет
Закуска – 2 чаши прясно мляко – 2 БПВ + 4 бр. Кашу – 2БМ
Обяд – 3 чаши прясно мляко – 3 БПВ + 6 бр. Кашу – 3БМ
Следобедна закуска – чаша прясно мляко – 1 БПВ + 2 бр. Кашу – 1БМ
Вечеря – Мусака с тиквички и овес – 3 БПВМ
Късна вечеря – чаша прясно мляко – 1 БПВ + 2 бр. Кашу – 1БМ

Почти целия ден мина на прясно мляко (може да ми викаше Милка) , ама имах чувството,че съм пълна догоре и нямах никакъв апетит. Дано от утре да не е така,че има още около 20 блока мусака да се ядат :chickrun:


8. Напълно е възможно липсата на апетит да се дължи на 4-5 часовото висене над котлона. :cook1: Голямо готвене беше, голямо чудо. Сготвих си пак какаово-бананови кексчета (не мога да им се наситя) и сусамени бисквитки (идеални са ми за следобедна закуска – докато си работя на компютъра, само отварям пликчето и ги почвам.Не са ми нужни нито вилици или лъжици, а и не ми се налага после да мия кутии). Иначе единственото ми излизане беше до магазина, което според приложението за крачки са ... Оф, аз пък си бях оставила телефона вкъщи. Иииии нека Pipilota да каже дали си гепнах спортната пчеличка.


9. Днес издържах една минута с великото упражнение "ПЛАНК" и няма как да изтърва тази планкована пчеличка. Засега настройвам таймера за 1 минута и като изпищи веднага се строполясвам на пода :lol: Може би и повече ще издържа, ама пусти страх - не смея. След месец ще се пробвам до отказ :bigsm46:

10. Може би успях да уловя цели 8 пчелички за този ден, само и само да взема наградата- пчеличка-герой

11. Може би днес улових 8 пчелички + 1 пчеличка - герой

Хубава зонова вечер на всички! :appletree: :flowerpot:
Аватар
chern0koska
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 54
Регистриран на: Вто Яну 31, 2017 7:46 pm
Жена

Re: Зоново състезание - 3ти тур

Мнениеот Ivka_94 » Нед Фев 04, 2018 11:37 pm

1. Състезател- ivka_94, 04.02.2018 ,неделя, 10 блока. Заклевам се да кажа истината, цялата истина и само истината!


2. Хранения на ден - задължителни 5-
сутрин - 10:30,
обед - 14:30,
следобед - 18:00,
вечер - 21:00,
преди лягане –23,20
заслужена стриктна пчеличка


3. Удържах на пук на изкушенията, и си заслужих инатеста пчеличка


4. Заслужавам зелена пчеличка спазих всички зелени храни
5. Всичките хранения за деня претеглени с кантарче- заслужих си мерителна пчеличка.


6. Изпита вода- около два литра , но си искам водната пчеличка.


7. Споделено и прилежно написано меню за целия ден- дайте си ми пчеличката-поет

Закуска – 2 блока, съдържаща 200 гр. Кисело мляко и 56 гр обезмаслена извара Пилос, орехче, 1 мандарина


Обяд – 3 блока, съдържащи 1 яйце и 84 гр. Сирене, т.е 3БП със салата от краставици и домати зБВ


Следобедна закуска – 200 прясно мляко с кафе и 3 бр. лешника


Вечеря – 3 блока 2 ½ ч.ч. броколи, 84 гр. пилешко филе, 240 гр. Домат, 9 маслини, ½ ябълка


Преди лягане – чаша 220 гр. кисело мляко с 5 гр.чиа

8. Относно спортната пчеличка си я заслужиш, чистих, прах в продължение на 3 часа едно хотелче, изкачвах стълбите му над 10 пъти и си гепнах спортната пчеличка.


9. Продължавам с Планк" , и затова спечеля планкована пчеличка.



10. Успях да уловя цели 8 пчелички за този ден
Аватар
Ivka_94
 
Мнения: 22
Регистриран на: Вто Яну 23, 2018 9:52 am
Жена

Re: Зоново състезание - 3ти тур

Мнениеот Nikka » Нед Фев 04, 2018 11:42 pm

1. Състезател - Nikka, 04.02.2018, събота, на 10 блока. Заклевам се да кажа истината, цялата истина и само истината!

2. Хранения на ден – 5, пак по изпитаната схема 2-3-2-2-1
10.00ч – 2 Б:
- зонов сладолед с тахан, ябълки, круши, портокал, извара, стевия) 200гр- 1БВПМ
- Нахутен мъфин -1 БВ
- 2 маслини +1 лешник – 1 бм
- котидж – 63гр -1бп

14.30 ч – 3Б
- Нахутен мъфин със шарена сол -1 БВ
- пилешко 75гр – 3 БП
- кисело зеле 100гр – 1 БВ
- домати + люта чушка - 1 БВ
- бадеми – 3бр + зехтина в пилето– 3БМ

18ч – 1Б
– кис.мляко 2% 200гр – 1 БПВ
- 1 с.л. тахан – 2 БМ (ще си ги приспадна от следващото хранене)

21.30 – 3Б
- риба пушена 70гр – 2 БП
- китайско зеле 125гр – 1/2 БВ
- мандарина 1/2 – 1/2 БВ
-морков – 80гр – 1бв

24,00 - Нощната закуска
- 200мл прясно мляко 1,7% – 1 БВ
Смятам че си заслужих стриктна пчеличка

3. Изкушението НЕ победи- храната днес ми беше добре, като грамаж и обем ги докарах идеално - си заслужих инатеста пчеличка

4. Целия ден минал само на благоприятни храни - заслужих си зелена пчеличка

5. Всичките хранения за деня претеглени с кантарче МДАМ- заслужих си мерителна пчеличка.

6. Изпита вода - поне 1.5л
Почнах вече да се давя, но си искам водната пчеличка

7. Споделено и прилежно написано меню за целия ден, както виждате нагледно - дайте си ми пчеличката-поет

8. Днес ходих около 20 минути и чистих около час - за спортната пчеличка. съдията да прецени

9. Планкът днес беше безпроблемен :laugh1: заслужих и планкована пчеличка.

10. Успях да уловя цели 7-8 пчелички за този ден, само и само да взема наградата- пчеличка-герой

11. Според мен днес май пак улових всичките 9 пчелички
Аватар
Nikka
 
Мнения: 24
Регистриран на: Сря Фев 24, 2016 6:54 pm

Re: Зоново състезание - 3ти тур

Мнениеот mimeta » Пон Фев 05, 2018 12:31 am

Днес се успахме, а трябвашеда посрещна гости от чужбина. Така че сутринта хвърлих една бутилка прясно мляко и една кофичка кисело в чантата и отпраших. Обеда и вечерята бяха в ресторант.


1. Състезател- Mimeta; 4.2.; 11 блока (2+3+2+3+1) Заклевам се да кажа истината, цялата истина и само истината!


2. Хранения на ден –
9:30 – 500 мл прясно мляко
12:30 – пиле със спанак и картофи
17:00 – 440 г кисело мляко
19:30 – филе от сьомга на грил с картофи и чаша бяло вино
22:30 – 220 г кисело мляко
С доста зор и ядене на кисело мляко на трамвайната спирка си улових стриктна пчеличка.

3. За изкушение нямаше време, така че си улових инатестата пчеличка.


4. Пилето, спанакът и сьомгата са зелени, картофите приемливи, но нямаше как да не си поръчам бяло вино към рибата, така че пак съм с червен търтей.


5. Хранене в ресторант - голям мързелив търтей.


6. Вода пих много, от два до три литра трябва да е било, в ресторанта изпих халба вода, а после в кръчмата една кана. Нямах чувство, че се давя, ама щеше да ми се пръсне пикочния мехур. На два пъти. Водната пчеличка си е моя!


7. Менюто ми е бедно и няма да вдъхнови никого, но е споделено и прилежно написано. Улових си пчеличката-поет


8. Днес не тренирах. :(


9. Великото упражнение "ПЛАНК" днес беше само за да си хвана пчеличка, така че само веднъж и то 60 секунди. Ама и така се брои и си хванах планкована пчеличка.



10. Струва ми се, че днес улових 5 пчели и 2 търтея.
Аватар
mimeta
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 66
Регистриран на: Пет Мар 03, 2017 12:57 pm
Чехия
Жена

Re: Зоново състезание - 3ти тур

Мнениеот kiki » Пон Фев 05, 2018 2:31 am

1.Състезател КИКИ,9 блока
2.Хранения за деня 4,НЕстриктна пчеличка.

3.НЕ Удържах на изкушенията,вечерята провали нещата :bigsm32:

4.Целият ден НЕ мина на благоприятни храни

5.Всички хранения на деня измерени,МЕРИТЕЛНА ПЧЕЛИЧКА

6.Изпита вода над 1.5л,да ВОДНА ПЧЕЛИЧКА :mix15:

7.Споделено меню,ДА,ПЧЕЛИЧКА ПОЕТ :typing1:

Закуска,2Б, 42 г сьомга,1 яйце,1 Круша,1 ч.л.зехтин

Обяд,3Б, 180г котидж,1киви,80г бейби морковчета,1 мандарина,1 ч.л.зехтин

Следобедна закуска,42г шунка,80г бейби морковчета

Вечеря,на ресторант,шницел и бира :bigsm36:

Вечерна хапка,липсва,бях се подула като балон.
8.Тренирах 50минути,заслужих си СПОРТНА ПЧЕЛИЧКА :jumprobe:

9.ПЛАНК,Да! ПЛАНКОВА ПЧЕЛИЧКА :bigsm46:

Общо за деня,5 ПЧЕЛИЧКИ
Аватар
kiki
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 94
Регистриран на: Пон Фев 02, 2015 11:21 am
Жена

Re: Зоново състезание - 3ти тур

Мнениеот Pipilota » Пон Фев 05, 2018 5:38 am

Днес е е 4 тото ви добро и състезателно утрооо :slance: ;)
Днес ще бъда малко по-картка, че окъснях, и готвих една мусака с карфиол, и искам да я опиша и да щракна малко снимки, за да я кача в сайта. Не знам още на вкус как е, но мирише много апетитно :chef1: Отделно имам още няколко неща да си подготвя за менюто за седмицата, че утре е понеделник, и пак съм на тръстиката :oh:

Както виждате, имаме си и ново копченце "ХАРЕСВАМ",което отдавна ми беше в главата, и днес се занимавахме с него цял ден, че много хамалогия :oh: И още не е ок, работим по въпроса, бъдете търпеливи :applaus: Иначе е яко, стимулиращо е да си събирате "харесванки" със сърчице :hug:

Сега, да видим кой какви ги е свършил, докато си пия чайчето от глухарчета :)

yana, и аз благодаря, че полагате усилия в това състезание, и ме радвате с вашата упоритост :hug: Овеса мисля, че можеш да го намериш в биомагазините. Чукни тук в търсачката на форума, дискутирали сме кой от къде купува разни неща. Дори бях пуснала една тема за Шерлок Зоунс, където всеки да споделя какъв продукт е открил из магазините ...:) Иначе за деня ти- отличничка си 8+1. Трябват ти още 3 поредни дни с геройче, за да хванеш голямата Дебеланка Пчелата Майка. Че бая такива пчели ще ти трябват, защото си ги събрала едни 4 мъжки ганьовци в кошера ти....пълен разврат :laugh1:

Мечта_8,
1 Б прясно мляко с кафенцето /ни могъ без кафе беее
...ии, как не моиж беее значиии :) И аз не мога, споко :) Т.е вече след години мога, и в къщи не пия кафе, дори не се сещам. Но като ида в офиса, и като ми замирише сутрин от оная ми ти каничка, и си сипвам по една чашка. Аз кафето го спрях, когато спрях цигарите. За да не се дразня. То беше просто престъпление да пиеш кафенце без цигарка, или цигара без кафнеце- те са като дупето и гащите, нали така :) и тогава ги отказах и двете с мооого, мнооого магарешки инат и безсънни нощи...събуждах се посреднощ седмици наред и в просъница се стресирах с мисли от рода на: " божеее, аз не пуша! " супер стрес беше, ама успях мамка му :bigsm15:
А относно вълнението -топло-студено....абсолютно зоната прави чудеса! Аз никога не съм страдала от болки при цикъл, дори не го усещам като идва, но имам приятелки, които си взимат болничен в тези дни, и е ужасно. И Зоната е помогнала на много жени и момичета с тези женски проблеми :yess:
Завърваш деня с 8+1. Утре ако си отличничка пак, ще си хванеш голямата награда :) Ама ти нямаш търтеи за ядене...за кво ти е тая Майка Пчела.. :doNotKnow: ААА, можеш да я продадеш...например за 1 БИТЗОЙН (новата парична единица) на Яна например, че там в нейния кошер е мъжки харем вече :laugh4:

ТониЕлис...ми к'во да кажа...ще се подриска вече с таз нейната торта...не спря да се фука, че я направила, и сега всеки ден я пише в менюто си, да не би да забравя :laugh1: Бравус Тони, супер си, 8+1! Дано и резултаттите да са повече от очакваните в края на състезанието :hug: И ти утре ще имаш Пчела майка, и ти нямаш търтей. Така че питай някой ако иска да я купи за един битЗойн.

*битЗойн можете да получите от ПиПиБанк по всяко едно време, срещу минимум 4 куплета хумористично стихотворение на всякаква тема. :music-rockout:

Maxima - Ralito, Ти пчеличка такава, защо не си описала подробно и депресиращо-обвинително пояснение защо не си си изяла следобедната закуска ? Питам АЗ :but: И днес ще си затворя очите за тоя мед, дето си го гризнала преди да легнеш, ама внимателската от сега нататък. На състезание си, правилата са строги ;) Завършваш с 7 бройки в кепчето :bouquet:
За аватарчето - отиваш горе в ляво на потребителския панел, от там в личен профил, и от там в ляво има аватар. Кликаш върху него и и там по средата на страницата има бутонче "Покажи галерията" и там вече си избираш каквото ти душа поиска :yess:

HippoDel, :bigsm17: какво е това??? какви са тези търтеи, никакъв морал няма в твоя кошер!!! :bigsm35: Вчера беше отличничка, днес -пълен провал...И не стига че си яла ябълковия сладкиш, ами и топката сладолед отгоре му си омахала :pray: :pray: :pray: Ох, Свети Бари Зонопокровител, моля те да й опростиш греховете, тя не знае какво прави :pray: Изгони демоните от бедната й сладкишена душа..Амин ! :monk:

Завършваш с 4 пчели и 2 мазни трътлести търтея! И Хипчо, шегата на страна, когато ви се лучи подобна ситуация (не всеки се случва) то е ясно, че определено проемате повече блокове, дали балансирани и или не, повече калории са, за това следващото хранене можете да намалите блоквете или да изместите с един час по-късно храненето. :Hello:

chern0koska, какво е туй прясно мляко през целия ден...ми ще се подрискаш бе пчеличке....или Ааааа :stupid: сетих се, ти сигурно ще почваш бизнес с производство на пчелното млечице...Много полезно нещо. Както му викат тук Американците - това е Superfood...схванах, айде в името на бизнеса ще си затворя очите. И ти утре ще имаш пчела майка, и ти нямаш търтеи, така че питай някой от калпазанките тук, дали не искат да си купят една от теб.
Шегата пак настрана, аз всяка вечер си изяждам киселото мляко, с накисната от сутринта една чаена лъжичка пчелен прашец. Адски полезно за имунната система иза какво ли още не. Снабдете се с такова от някой био магазин, няма да съжалявате.
В такива дни, когато нямаш никакъв апетит, можеш да намалиш с един блок някое основно хранене. не е фатално и не е грешно. 8+1 :hug:

Ivka_94- танцьорката...заклела се да казва истината... :lol: и завършила с 8+1....добрее, добреее. Заслужаваш похвала..похвал, похвал... :hugs1:

Nikka, благодаря и на теб за нагледно написания доклад.. :hug: Ама топлите ми сърцето така като ви гледам, всички до една сте такива прилежни в писането, сладурки мили :grouphug:
Отличничка си 8+1 :hug:

mimetКa, като те чета, такъв смях ме напушва, представям си как вървиш по улиците и забързана, едва ли не ще се спънеш, ама смучеш млякото, само и само да не ти избяга някоя пчеличка :laugh4: Милата, Адмирации за усилията. Направо сърце не ми дава да ти дам търтеите, ама правилата са правила. Така е на олимпийските игри! Дисцпилина трябва ! Бравус отново за усилията, много ти се радвам ! Завършваш с 5 пчелички и 2 мъжкарчета в кепчето. :bouquet:

kikiто пък днес какъв цветен доклад направила, с картинки :laugh: Ааа, то защото ходила посред нощите да пие бира :tappingfoot: Как усетих, че нещо не е в ред...умилква се, ама нанайци...прошка няма, има търей ! И нямаш и мерителна пчеличка, освен ако не си си извадила там на масата в ресторанта кантарчето да си мериш шницела :teasing-tease: Имаш 4 пчелички и един червен, един лаком и един мързелив търтей! Пълно безобразие....разби чувствата ми :bigsm10:

Тедито днес май си е сложила шапката невидимка.. изчезнала :doNotKnow: 100% мърсува някъде :bored1:
"Притеснявам се, когато някой ми прави комплимент. Притеснява ме, че не казва достатъчно..." :fly:
Аватар
Pipilota
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1284
Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 5:12 pm
Chicago/Varna-Asparuhovo
Жена

Re: Зоново състезание - 3ти тур

Мнениеот Teddy » Пон Фев 05, 2018 8:50 am

Здравейте, със закъснение, но нямах възможност да се отчета вчера вечерта (предполагам пак няма да събера всичките пчелички :( )

Състезател - Teddy - 10 блока - 2+3+1+3+1
Заклевам се да кажа истината, цялата истина и само истината!
04.02.2018г. - неделя (08:33 - 05.02)

Хранения на ден - 5

ЗАКУСКА - 2БПВМ - 11:00
1бр. Портокал - 2БВ
2бр. яйца на тиган - 2БП
1/2ч.л. Зехтин - 2БМ

ОБЯД - 3БПВМ - 13:30
75гр. - печен свински джолан (беше опечен затова съм го мерила 75гр.) - 3БП
250гр. - Маруля - 1/2 БВ
240гр. - Краставица - 1/2 БВ
240гр. Чери домати - 1БВ
1бр. Мандарина - 1БВ

СЛЕДОБЕДНА ЗАКУСКА - 1БПВМ - 17:00
200гр. Кисело мляко Верея 0.1% - 1БВ+1БП (обикновено ям кисело мляко следобед, защото е по-бързо и ме засища повече)
3бр. бадеми - 1БМ

ВЕЧЕРЯ - 3БПВМ - 19:15
2БР. Телешки кюфтета по рецепта от сайта - 2БПВМ
240гр. Домати - 1БВ
42гр. - Пуешко филе - 1БП
1/3 ч.л. Зехтин - 1БМ

КЪСНА ВЕЧЕРЯ - 1БПВМ - 22:40
200гр. Кисело мляко Верея 0.1% - 1БВ+1БП
3бр. Бадеми - 1БМ

Не броя стриктната пчеличка, заради закъснението на отчета :lol:

Имам си инатеста пчеличка, понеже не се изкуших нито веднъж!

Зелената пчеличка също си я искам - само благоприятни и зелени храни :)

Всичко е премерено на везна (направо падат хората като си я извадя от чантата :lol: :lol: :lol: )

Над 2л. и половина вода - Водна пчеличка (това ми е най-лесната пчеличка ;) )

Споделено и написано меню - пчеличка поет :laugh1:

Тренирах(бягах около 40 минути) - Добре че някой е създал бягащите пътеки :pray:

Планк за 60 секунди - мисля утре да е повече! :pray:

Днес по мои сметки пак имам 7 пчелички :notagree:
Аватар
Teddy
 
Мнения: 11
Регистриран на: Пон Яну 22, 2018 2:23 pm
Жена

Re: Зоново състезание - 3ти тур

Мнениеот Мечта_8 » Пон Фев 05, 2018 1:09 pm

Pipilota написа:*битЗойн можете да получите от ПиПиБанк по всяко едно време, срещу минимум 4 куплета хумористично стихотворение на всякаква тема. :music-rockout:

Да почваме, тогава:

В ПиПиБанк аз искам да трупам авоари,
та когато червен търтей ме завари,
дето жилнал ме на някакъв купон
аз да се откупя с 1 БитЗойн.
Мечта_8 = първа цифра 8 на кантара :-)
Аватар
Мечта_8
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 60
Регистриран на: Чет Мар 06, 2014 9:06 pm

Re: Зоново състезание - 3ти тур

Мнениеот ТониЕлис » Пон Фев 05, 2018 9:53 pm

1. Състезател- ТониЕлис - 05.02.2018 , 10 бло


2. Хранения на ден - задължителни 5- закуска - 8.30 am , обед -12 pm , следобед -3.30 pm, вечер- 7.00 pm , и преди лягане- 10 pm - заслужих си стриктна пчеличка :smdance: .

Закуска - 2БПВМ ечемичена каша
2БП- сирене - 52 гр
1БВ - ечемик - 15 гр
1БВ - ябълка - 100 гр
2БМ - орехи - 2 бр

Обяд - 3БПВМ
3БПВМ - мусака с ечемик и тиквички / рецепта от Зоната /

Снак - 1БПВМ - палачинки
1БВ нахут - 40 гр
1БП пилешки гърди - 28 гр
1БМ 2/3 ч.л. зехтин

Вечеря - 3БПВМ
3БП пилешки гърди - 84 гр
1БВ броколи - 250 гр
1БВ морков - 80 гр
1БВ ябълка - 100 гр
3БМ маслини - 9 бр

Късна хапка

1БПВ кисело мляко - 220 гр
1БМ бадеми - 3 бр


3. Удържах на пук на изкушенията, и си заслужих инатеста пчеличка :keff:


4. Целия ден минал само на благоприятни храни - заслужих си зелена пчеличка :mrgreen:


5. Всичките хранения за деня претеглени с кантарче- заслужих си мерителна пчеличка :angel:


6. Изпита вода- два литра - почнах вече да се давя :help1:

7. Споделено и прилежно написано меню за целия ден- :writing1: дайте си ми пчеличката-поет :bow


8. Днес тренирах : Тибетска Йога 15 минути , разходка с кучетата 2 км и мисля , че си заслужих спортната пчеличка. :smdance:


9. Днес издържах една минута с великото упражнение "ПЛАНК" :bellysport: , не се задъхвам вече и не треперя и се задържах без да мръдна цяла една минута - е няма как да изтърва тази планкована пчеличка. :smdance



10. Успях да уловя цели 8 пчелички за този ден, само и само да взема наградата- пчеличка-герой :dull2:
Аз съм на този свят , но не съм от него
Аватар
ТониЕлис
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 87
Регистриран на: Съб Яну 28, 2017 11:01 am
село Табашка , област Габрово
Жена

Re: Зоново състезание - 3ти тур

Мнениеот yana » Пон Фев 05, 2018 9:58 pm

Привет,

Ето го и моят доклад:
1. Състезател- yana, 05/02/2018 (понеделник) - 10 блока*
*От утре мисля да си ги намаля на 9 (2:2:1:3:1), понеже на знам какво да правя с толкова храна. ОК ли е това, ли трябва да си спазвам броя протеини, които ми излизат според калкулатора?

2. Хранения на ден - задължителни 5
- сутрин – 08:30 ч
- обяд – 13:00 ч
- следобед – 16::0ч.
- вечеря – 19:30 ч
- преди лягане -предстои - около 23:00 ч.
Заслужих си стриктна пчеличка.

3. Изкушението победи - удържах на пук на изкушенията, и си заслужих инатеста пчеличка.

4. Целия ден минал само на благоприятни храни - заслужих си зелена пчеличка.

5. Всичките хранения за деня претеглени с кантарче - заслужих си мерителна пчеличка.

6. Изпита вода- над литър и половина- изпих над 2 литра и си искам водната пчеличка.

7. Споделено и прилежно написано меню за целия ден - дайте си ми пчеличката-поет
5 хранения - 2:3:1:3:1 ( общо 10)

Закуска- 08:30 ч
2бмпв: 100 гр ябълка (1бв) + 60 гр киви (1 бв) + 112 гр извара (2 бп) + 1 с.л. кисело мляко + 1с.л. тахан
(2бм)
Обяд - 13:00 ч
3 бпмв: 1 парче от кюфтето на Маня (2 бп + 1 бв) + 1 варено яйце (1 бп) + спанак с една ч. л. зехтин ( 3 бм) + 80 гр нахут (2 бв)

Следобедна закуска : 16:00 ч
1бмпв : 1/2 кофичка кисело мляко "Елби" + 3 бадема

Вечеря : 19:30 ч
3бпвм: 1 парче от кюфтето на Маня (2 бп + 1 бв) + спанак с една ч. л. зехтин ( 3 бм) + 40 гр нахут (1 бв) + 1/2 кофичка кисело мляко ( 1бп + 1бв)

Вечерна закуска: около 23:00 ч.
1бмпв : 56 гр извара (1бп) + 100 гр помело (1 бв) + 3 бадема

8. Днес се връщах пеша от работа в продължение на 30 мин и си гепнах спортната пчеличка.

9. Днес издържах една минута с великото упражнение "ПЛАНК" и си заслужих планкована пчеличка.

10. Успях да уловя цели 8 пчелички за този ден, само и само да взема наградата- пчеличка-герой.

Хубава вечер,

Яна
Аватар
yana
 
Мнения: 19
Регистриран на: Нед Яну 28, 2018 8:47 pm
Жена

Re: Зоново състезание - 3ти тур

Мнениеот kiki » Пон Фев 05, 2018 10:00 pm

1.Състезател Кики,9 БЛОКА

2.Хранения за деня,5 СТРИКТНА ПЧЕЛИЧКА

3.Удържах на изкушенията,ИНАТЕСТА ПЧЕЛИЧКА

4.Целият ден мина на благоприятни храни,о да!След вчерашното подуване :chickrun: ЗЕЛЕНА ПЧЕЛИЧКА

5.Всички хранения за деня претеглени,ДА,МЕРИТЕЛНА ПЧЕЛИЧКА

6.Изпита вода над 1,5л Да,ВОДНА ПЧЕЛИЧКА :titanik:

7.Споделено меню,ПЧЕЛИЧКА ПОЕТ :comp:

Закуска 1Б ,42 г шунка,половин круша,полята с половин супена лъжица тахан

Обяд, 3 Б омлет от 2яйца,вече ще кудкудякам :chickencatch:
56г извара
240 г домати +38г овесени трици,общо 3 БВъглехидрати
1 ч.л.зехтин

Следобедна закуска 1 Б, 200г кисело мляко

Вечеря,3 Б 84г крехка свинска пържола ,голяма салата,(1 маруля,лук ,чери домати)1.ч.л.зехтин

Вечерна хапка ,1 айрян 200мл

8.Извървях 5км,СПОРТНА ПЧЕЛИЧКА :running:

9.Планк,дааа! ПЛАНКОВА ПЧЕЛИЧКА
8 ПЧЕЛИЧКИ УРА! :runfun:
Аватар
kiki
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 94
Регистриран на: Пон Фев 02, 2015 11:21 am
Жена

Re: Зоново състезание - 3ти тур

Мнениеот Maxima - Ralito » Пон Фев 05, 2018 10:19 pm

1. Maxima - Ralito, 05.02.2018, понеделник 11 блока
2. Хранения за деня – 5

9:30 закуска
13:30 обяд
17:30 междинна закуска
20:00 - вечеря
22:30 късна закуска, предстои
заслужих стриктна пчеличка

3. Удържах напук на изкушениятаи и си заслужих инатеста пчеличка
4. През целия ден не съм яла от червените храни в таблицата - заслужих си зелена пчеличка
5. Без обяда (ядох навън) всичките хранения за деня са претеглени с кантарче - не знам дали заслужих мерителна пчеличка.
6. Изпита вода- около литър и половина - хванах водната пчеличка
7. Споделено и прилежно написано меню за целия ден- дайте си ми пчеличката-поет

Закуска 2Б
1БП+1ВБ+1МБ- 220 гр. Домашно кисело Мляко
1ПБ протеин на прах
1ВБ - накиснати овесени ядки
1 мб от 0.5 сл. тахан

Обяд -3 Б
3ПБ- 75 гр. Печена Пилешка пържола
1ВБ - Зеле
1 ВБ - салата боб с лютеница
3МБ - за зелето

Междинна закуска 2 Б
0.5 ВБ - 120 гр. Домати
2 ПБ моцарела
1.5 ВБ ябълка
2МБ от 2 ореха

Вечеря 3Б
2ВБ крем супа от тиква
1 ПБ сирене за поръсване
2ВБ+3МБ салата кисело зеле
1 ПБ Пилешка пържола

Късно хапване 1Б
1ПБ скир
1 ПБ- ябълка
1МБ - 1/2 сл тахан

8. Без спорт -без пчеличка
9. Не пропуснах планка и си взимам още една пчеличка
10. Според мен улових 5-6 пчелички
Аватар
Maxima - Ralito
 
Мнения: 19
Регистриран на: Вто Яну 23, 2018 1:11 pm
Жена

Re: Зоново състезание - 3ти тур

Мнениеот Мечта_8 » Пон Фев 05, 2018 10:22 pm

1. Състезател 8 – Мечта_8 , 05.02.2018
2. Хранения 5 : 2 – 3 – 3 – 1 – 1 /7,30ч—12,30ч-18,00ч-21ч-22ч/
стриктна пчеличка;
3. Няма изкушения – инатеста пчеличка;
4. Деня мина с благоприятни храни –зелена пчеличка;
5. Всички хранения са премерени – мерителна пчеличка;
6. Изпих над 1,5 литра вода- водна пчеличка;
7. Меню:
Сутрин – 2 Б зонови мъфини;
Обед – 2 Б зонови мъфини, 1 Б кис.мляко;
Вечеря: 2 БП извара, 2 БВ броколи, 1 Б кис.мляко, зехтин;
Следвечерна закуска: 1 Б зонов мъфин;
Късна вечеря: 1 Б 2% кис.мляко.
Днес малко поразмених блоковете за вечеря, че окъснях със следобедната закуска и тя се превърна в късно-вечерна.
Доста скучна проза се получи, но все пак си искам Пчеличка –поет!
8. Днес вървях 4,5 км – искам си пчеличка-хаймана, опс.. спортна пчеличка;
9. Уф, не се долюбваме много много с мистър Планк, но все пак удържах на 60 секундната ни среща – планкова пчеличка;
10. Според мен днес си хванах 8 пчелички.
Мечта_8 = първа цифра 8 на кантара :-)
Аватар
Мечта_8
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 60
Регистриран на: Чет Мар 06, 2014 9:06 pm

Re: Зоново състезание - 3ти тур

Мнениеот Ivka_94 » Пон Фев 05, 2018 10:24 pm

1. Състезател- ivka_94, 05.02.2018 , понеделник, 10 блока. Заклевам се да кажа истината, цялата истина и само истината!


2. Хранения на ден - задължителни 5-
сутрин - 7:30, 2 бл
обед - 12:30, 2 бл
Междинна закуска – 16:00, 1 блок
следобед - 18:00, 2 блока
вечер – 21,45, 3 Бл.
Мисля , че си заслужих и стриктна пчеличка. Макар че съм разменила часове и блоковете ….. Моля да бъда наказана, ако греша!!!


3. Удържах на пук на изкушенията, и си заслужих инатеста пчеличка


4. Заслужавам зелена пчеличка, тъй като нямам червени храни.


5. Всичките хранения за деня претеглени с кантарче- заслужих си мерителна пчеличка.


6. Изпита вода- около два литра , и май имам и водната пчеличка.


7. Споделено и прилежно написано меню за целия ден - една пчеличката-поет , моля

Закуска – 2 блока, съдържаща 200 гр. Кисело мляко и 56 гр обезмаслена извара Пилос,чия , 1 мандарина


Обяд – 2 блока, съдържащи 400 гр. Кисело мляко, 12 фъстъка

Междинна закуска –1 блок , включващ 220 гр. Мляко с кафе, 6 фъстъка


Следобедна закуска – 2 блока, 56 гр. телешко, домат, 6 бр. маслини


Вечеря – 84 гр. Моцарела, 360 гр гъби, домат, 9 маслини , краставица

8. Относно спортната пчеличка мисля, че си я заслужиш, 5-6 изкачвания и слизания до 4 етаж, около 1,5 км пеша и май гепнах спортната пчеличка.


9. Продължавам с Планк" , и затова спечеля планкована пчеличка.



10. и днес май успях да уловя цели 8 пчелички
Аватар
Ivka_94
 
Мнения: 22
Регистриран на: Вто Яну 23, 2018 9:52 am
Жена

ПредишнаСледваща


Назад към Състезания в Зоната

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 23 госта