Зоново състезание - 2ри тур

Раздел за виртуални зонови състезания, създадени с цел придобиване на правилни хранителни навици.

Модератори: Italiano, Pipilota, Маня

Re: Зоново състезание - 2ри тур

Мнениеот ТониЕлис » Пет Фев 03, 2017 9:28 pm

1. Състезател- ТониЕлис - 03.02.2017 , 10 блока
Заклевам се да кажа истината, цялата истина и само истината! :monk:


2. Хранения на ден - задължителни 5- закуска - 8.00 am , обед -12.30 pm , следобед -3.00 pm, вечер- 6.30 pm , и преди лягане- 9.30 pm - заслужих си стриктна пчеличка :smdance: .

Закуска - 2БПВМ
2БП - извара 112 гр
2БВ - овесени ядки - 28 гр
2БМ - фъстъци - 12 бр

Обяд - 3БПВМ - беше малко на око , защото хапвах в колата
3БП пилешка шунка - 126 гр
1БВ краставица - 1 бр
2БВ ябълка - 200 гр
3БМ ядки - 6 бр

Снак - 1БПВМ
1БВ ябълка - 100 гр
1БП извара - 56 гр
1БМ фъстъци - 6 бр

Вечеря - 3БПВМ - днес такава зонова вечеря му спретнах на моя мъж , че чак ме похвали :chef1:
3БП пилешки гърди , мариновани в кисело мляко , лимон и подправки - 84 гр
1БВ моркови настъргани -80 гр
1/2 БВ броколи - 180 гр
1/2 БВ гъби - 160 гр
1 БВ сварен овес
3БМ зехтин - 1 чл

Късна хапка

1БПВ прясно мляко - 220 гр
1БМ бадеми - 3 бр


3. Удържах на пук на изкушенията, и си заслужих инатеста пчеличка :keff:


4. Целия ден минал само на благоприятни храни - заслужих си зелена пчеличка :mrgreen:


5.Не всичките хранения за деня са претеглени с кантарче , на обяд хапнах в колата на око , но ползвах ръчната мярка и мисля ,че .....- заслужих си мерителна пчеличка :angel:


6. Изпита вода - точно литър и половина днес - почнах вече да се давя :help1:

7. Споделено и прилежно написано меню за целия ден- :writing1: дайте си ми пчеличката-поет :bow


8. Днес тренирах : Тибетска Йога 20 минути , разходка с кучетата 20 мин и мисля , че си заслужих спортната пчеличка. :smdance:
Тази йога мнооооого си я обичам и ми е тибетския ''секрет '' за младоста :pray: Като се преместихме да живеем в Табашко бях толкова ентусиазирана , че организирах курс за всички '' моми '' в селото :laugh1: най- зрялата беше на 90 години :but: беше наистина добра .....

9. Днес издържах една минута с великото упражнение "ПЛАНК" :bellysport: , изпотих се, задъхах се, разтреперих се, но се задържах без да мръдна цяла една минута - е няма как да изтърва тази планкована пчеличка. :smdance



10. Надявам се , че успях да уловя цели 8 пчелички за този ден, само и само да взема наградата- пчеличка-герой :dull2:

Една пчела - гигант ще ми свърши работа другата седмица :th: ще имаме гости от Бургас и мисля , че ще си хвана червен търтей :think2: Тази сутрин хванах мъжа ми в кухнята с една от неговите готварски книги :chef1: избираше рецепта за десерт :oh: Не мога да гарантирам , че ще устоя :refuse:
Последна промяна ТониЕлис на Пет Фев 03, 2017 9:50 pm, променена общо 3 пъти
Аз съм на този свят , но не съм от него
Аватар
ТониЕлис
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 87
Регистриран на: Съб Яну 28, 2017 11:01 am
село Табашка , област Габрово
Жена

Re: Зоново състезание - 2ри тур

Зоната
 

Re: Зоново състезание - 2ри тур

Мнениеот Zasmenka » Пет Фев 03, 2017 9:31 pm

Състезател № 9 Засменка 3.02.2017
11 блока
Закуска 8.00
4 белтъка,28г сирене,240г домат,9 маслини,1 ябълка

Обяд 13.00
126г скумрия,480г краставица,200г ябълка,3 ч.л смляни орехи

Сл.з. 17.00
200г кисело мляко,1 ч.л. смляно ленено семе

Вечеря 19.30
овесена каша от 200 мл прясно мляко,38 г овесени трици,2 белтъка,56 г извара

К.з. 21.30
200г кисело мляко,1 ч.л тахан

2. 5 хранения за деня – отбелязани по горе по часове – заслужих си стриктна пчеличка.

3. Изкушението не победи – удържах на изкушенията, искам си инатливата пчеличка

4. Целия ден мина само на благоприятни храни и си заслужих зелената пчеличка.

5. Всичките хранения за деня премерени с кантарче – заслужих мерителна пчеличка.

6. Изпита вода 2л. искам си водната пчеличка.

7.Споделено и надлежно написано меню от мен - искам си пчеличката поет.

8. Нулева спортна активност днес.Няма спортна пчеличка.

9. Днес отново загубих Планковата пчеличка ,само един опит сутринта,доста по-добър от предишните,но още не достатъчно. :doNotKnow: :doNotKnow:

10. Май се уредих с 6 пчелички за деня :laugh3:
Последна промяна Zasmenka на Съб Фев 04, 2017 10:17 am, променена общо 1 път
Подковата никога няма да ти донесе успех и щастие,докато не я „заковеш” в копитото си и не започнеш да „ореш,като кон”!
Аватар
Zasmenka
 
Мнения: 27
Регистриран на: Нед Ное 20, 2016 1:00 pm
Жена

Re: Зоново състезание - 2ри тур

Мнениеот Перла » Пет Фев 03, 2017 9:43 pm

:arrow: 1.Състезател N 4 Перла 03.02.2017г. ден трети
Заклевам се да кажа истината, цялата истина и само истината.

Ставане 5,00ч.

вода 600мл

6,00 закуска 2 Блока
1 БПВ - 1/2 кофичка кисело мляко 2%
1 БПВМ - 1 мъфин с овесени трици от сайта

10,00 закуска 1 Блок
1БП – 70гр.цедено мляко
1БВ - 130гр. ягоди
1БМ – 1/2с.л. сусамов тахан

12,00 обяд 3 Блока
3БП – 75гр. пилешко филе на тиган
2БВ - 288гр. леща
1БВ – 100гр. ябълка
1БМ – 3 лешника
2БМ – 2/3 ч.л. зехтин във лещата

16,50 закуска 1Блок
1БПВМ – тиквен крем карамел


20,00 вечеря 2Блока
2БП – 60р. домашна саздърма
1БВ - 168 гр. ряпа+20гр. мариновани краставички
/ 0,88+0,12 = 1/
1БВ - 80гр. морков
1БМ – 1/3ч.л. зехтин
1БМ – 3бр. маслини



21,30 закуска 1Блок
1БПВМ - десерт с малини/ при мен със ягоди/
рецепта в сайта


:arrow: 2. 6 хранения за деня – отбелязани по горе по часове – заслужих си стриктна пчеличка.

:arrow: 3. Изкушението не победи – удържах на пук на изкушенията и си заслужих инатестата пчеличка.

:arrow: 4. Целия ден мина само на благоприятни храни и си заслужих зелената пчеличка.

:arrow: 5. Всичките хранения за деня премерени с кантарче – заслужих мерителна пчеличка.

:arrow: 6. Изпита вода над 3л. искам си водната пчеличка.

:arrow: 7.Споделено и надлежно написано меню от мен - дайте си ми пчеличката поет.

:arrow: 8. Днес имам извървяни 5 км 768м. Искам си и спортната пчеличка .

:arrow: 9. Днес издържах 1 мин. и още 30 секунди/ пак беше потене и треперене/ с великото упражнение ПЛАНК , искам си и планковата пчеличка.

:arrow: 10. Май пак успях да хвана 8 пчелички за деня. Заслужих си и пчеличката герой.

От днес по препоръка на Пипи минах на 10 Блока - разпределени 2-1-3-1-2-1
И като седнахме да вечеряме и ММ реши че ще си хапва :birthd: / зонова, но червеничка тортичка/ и като започна на теб да оставя ли? Ама защо не искаш? Сигурна ли си? Една хапчица само? Идеше ми да го :sad-roulette: :bambam:
Бъди това, което си! Ти си уникален, имаш уникална енергия, излъчване, присъствие. Не се опитвай да го скриеш от другите. Бъди себе си. Следвай интуицията си!
Изображение
Аватар
Перла
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 67
Регистриран на: Вто Мар 31, 2015 8:24 pm
Жена

Re: Зоново състезание - 2ри тур

Мнениеот лилит » Пет Фев 03, 2017 10:07 pm

:arrow: 1. Състезател- Лилит, 03.02, петък, 11блока. Заклевам се да кажа истината, цялата истина и само истината! :monk:

:arrow: 2. Хранения на ден - задължителни 5- закуска в 11.0 - 3б, обяд 14.00 - 3б, следобедна закуска в 19.00 - 1б, вечеря в 21.00 - 3б и последния блок - приготвен и чака - заслужих си стриктна пчеличка :smdance: .
:arrow: 3. Изкушението изобщо не се появи, бях на зъболекар да ми слагат 2 импланта, имам конци и на горната и на долната челюст и приличам на жертва на домашно насилие. Нищо не може да ме изкуши да си отворя устата :laugh4: заслужих си инатеста пчеличка :keff:
:arrow: 4. Целия ден мина само на благоприятни храни - заслужих си зелена пчеличка.
:arrow: 5. Всичките хранения за деня претеглени с кантарче - заслужих си мерителна пчеличка.
:arrow: 6. Водата е ясна - наливаме се целодневно - и си искам водната пчеличка.
:arrow: 7. Менюто за целия ден- :writing1: дайте си ми пчеличката-поет :bow:
закуска 3б в 9.30
Пипи, никога няма да познаеш... изненада, изненада... :laugh4:
телешко кюфте на фурна -3п
50гр ябълка -0,5в (знам, че не добре, ама свършиха зеленчуците, за разлика от кюфтетата, а днес бях заета да се страхувам от зъбаря и не можах да си напазарувам)
250гр портокал -2,5в
9бр каламатки -3м

обяд 3б в 14.00
Да видим има ли познал ...даа :laugh4:
телешко кюфте на фурна (не сършват, бе) - 3п
220гр ябълка -2,2в (ябълката беше с вкус на зеленчук, ако и бях сложила оцет и сол, щеше да стане чудна салата)
80гр портокал -0,8в
9бр каламатки -3м
Пипи, не може да не отбележиш разнообразието в днешното ми меню - сутринта беше 250гр портокал с 50 гр ябълка, а обяда - 220 гр ябълка, с 80 гр портокал. Не ми липсва въображение, а? :mrgreen:

следобедна закуска - 1б в 19.00
200гр кисело мляко 2%

вечеря -3б в 21.00
телешко кюфте на фурна - шегувам се, без кюфте този път :laugh4:
600гр кисело мляко -3вп
60гр пасирано авокадо -3м

последният блок - след малко
(отново залагам на разнообразието)
200гр кисело мляко

:arrow: 8. Днес тренирах основно треперене и страхуване от страшния зъболекар :bellysport: , но и походих пеша по леда цели 30 минути. Според sHealth-a - 2,5км (въпреки, че с него вече не сме в много добри отношения, откакто след цял ден трепане по пистата до разглобяване, оня ми каза, че трябвало да бъда малко по-активна) не знам дали си гепнах спортната пчеличка, оставям преценката на Пипи.

:arrow: 9. Днес издържах една минута с великото упражнение "ПЛАНК" :bellysport: . Вече съм напра'о категория профи - 3-ти ден издържам по минута - яката ра'ота - няма как да изтърва тази планкова пчеличка. :smdance:

:arrow: 10. не знам дали успях да уловя 8 пчелички за този ден или спортът ме препъна пак. Но поне нямам търтей.
Изображение
Аватар
лилит
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 174
Регистриран на: Чет Мар 07, 2013 10:01 pm
Пловдив

Re: Зоново състезание - 2ри тур

Мнениеот Изи » Пет Фев 03, 2017 10:16 pm

1.Състезател №3 Изи 03.02.2017г. за днес 10 Б:

Заклевам се да кажа истината,цялата истина и само истината!


6,30 ч Закуска 3 Б:
кисело мляко 2% 400 гр.- 2 БП + 2БВ
извара 56 гр.- 1 БП
портокал 0,5 бр.- 1 БВ
тахан 1,5 с.л. - 3 БМ


11,30 ч. Обяд 2 Б:
пилешко печено 56 гр. - 2 БП / мерено сурово /
зеле прясно 200 гр. - 0,5 БВ
морков 40 гр. - 0,5 БВ
маслини 6 бр.- 2 БМ
ябълка 100 гр. - 1БВ

16,00 ч. Междинна закуска 1 Б:
к.мляко 2% 200 гр. - 1БПВ
маслинки 3 бр. - 1 БМ


19,00 ч. Вечеря 3 Б:

пуешки гърди 90 гр. - 3БП
зеле прясно 200 гр. - 0,5 БВ
морков 40 гр. - 0,5 БВ
зелен фасул 1,5 ч.ч. - 1 БВ
лук /стар/ 130 гр. - 1 БВ
зехтин 1 ч.л.- 3 БМ

21,30 ч.Вечерна закуска 1 Б:
извара 56 гр. - 1 БП
ленено семе 0,5 с.л.- 1 БМ
портокал 0,5 бр. - 1БВ


2.С голямо удоволствие папках тооолкова много и то цели 5 пъти и ето стриктната пчеличка е за мен. :bigsm16:

3.Инатестата пчеличка си я гепнах , нямам просто желание за сладичко , което основно ме изкушаваше и си мислех , че е заради менопаузата ми , да ама не . . :bigsm47: :msmile15:

4.Разбира се отново всичко е в зелено - зелена пчеличка. :mrgreen:

5.Не пипай салатата , че е стриктно измерена, портокала е той и ако си вземеш ще стане небалансирано яденето на майка ти /рече мъжо на детето/ мерителна пчеличка. :bigsm5:

6.Вече се плаша с тази вода , щот ще поскъпне , а аз за пореден ден изпивам около 3,50 литра :msmile11: и преди пиех вода , но сега просто нямам напиване - водна алкохоличка хихи.

7.Подреденаааа съм си аз и ето на пчеличка поет . :msmile2:

8.Спортната пчеличка ?
5-тимата тибетци :medi:
Велоергометър :msmile13: днес е петък и нека да си почине :glaugh:
Разходки с домашните любимци те са си ежедневни :rundogy:
Но осеметажното пътешествие продължава.
Та , Пипи прецени дали си заслужавам спортната пчеличка.

9.Планк, планк мой любим опит и етоооо задържах се цели 90 сек. - два пъти.Планкова пчеличке хвъркай бързо при мене ти :dance:


10. Моля,моля 8 пчелички искам аз.:bee:

Пчелата гигант щот си имам 5 поредни фчелички :herobee:

В манастир ама само ако взема и половинката .
Няма нищо по-хубаво от това деня ти да започне с щастлив край.


Изображение
Аватар
Изи
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 38
Регистриран на: Пон Юни 13, 2016 9:44 am
Жена

Re: Зоново състезание - 2ри тур

Мнениеот Suzi » Пет Фев 03, 2017 10:23 pm

:arrow: 1. Състезател - Suzi, 03.02, 11 блока. Заклевам се да кажа истината, цялата истина и само истината! :monk:

:arrow: 2. Хранения на ден - задължителни 5 - 07:15, 12:00, 16:00, 20:30, 00:00 - Храненията ми не са по едно и също време всеки ден, защото гледам да ги съобразя и с тренировките - стриктна пчеличка :smdance:

:arrow: 3. Нямах изкушения - заслужих инатеста пчеличка :keff:

:arrow: 4. Целия ден минал само на благоприятни храни - заслужих си зелена пчеличка

:arrow: 5. Всичките хранения за деня претеглени с кантарче - заслужих си мерителна пчеличка

:arrow: 6. Изпита вода- 2,3 л. Заслужих си водната пчеличка

:arrow: 7. Споделено и прилежно написано меню за целия ден - :writing1: дайте си ми пчеличката-поет :bow:

:arrow: 8. Тренировка - 50 мин тренировка за заздравяване на гърба и кръста + 30 минути упражнения с уреди във фитнеса. Днес основно тренирах за крака, защото яко съм го закъсала с дясното рамо. Аз усетих, че в сряда на едното упражнение претоварих... За първи път ме боли рамо, ама не се търпи :refuse: Почти не съм спала. Днес слагах лед, втривах разни мазила, накрая цапнах един нурофен и айде към залата :) На състезание съм все пак, пчелички трябва да събирам :laugh: и си гепнах спортната пчеличка. :smdance:

:arrow: 9. Днес издържах малко по-лесно от вчера (с лек наклон към лявото рамо :) ) 1 минута с великото упражнение Планк - е няма как да изтърва тази планкована пчеличка :smdance:
:arrow: 10. Успях да уловя цели 8 пчелички за този ден, само и само да взема наградата - пчеличка-герой :dull2:

Меню:

07:15 - 220 мл прясно мляко 1,5 % + 100 гр. ябълка + 18 гр. шунка + 18 гр. сирене + 3 бадема
12:00 - 240 гр. домати + 78 гр. нахут + 70 гр. шунка + 55 гр. котидж + 9 маслини
16:00 - 35 гр. шунка + 55 гр. котидж + 1 портокал + 6 бадема
20:30 - 240 гр. домати + 39 гр. нахут + 115 мл вино + 70 гр. шунка + 55 гр. котидж + 9 маслини
00:00 - 130 гр. кисело мляко 1,5 % (по етикет)

Пипи, благодаря ти от сърце за всичко, което правиш за нас! Аз това състезание го чакам 2 години. Вчера метнах един поглед на дневника ми и точно на 03.02.15 си ме поканила, но тогава нямах възможност да се включа.
А иначе за скуката, да ти кажа, че скоро ще ти разнообразя :laugh1: Сега събирам прилежно, защото в рамките на състезанието е рожденият ден на мъжа ми, а също така ще пътуваме за два дни до Потсдам, че имам един тест по немски и тогава не знам как ще бъда толкова стриктна, както съм в момента. А и се бяхме наточили на българската кръчма, която се намира там... Така че гледай да имаш сили да ме навикаш и достатъчно количество търтеи :laugh4:
Когато си в дупка, спри да копаеш!

Изображение
Аватар
Suzi
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 179
Регистриран на: Вто Дек 31, 2013 1:32 am
България/Германия
Жена

Re: Зоново състезание - 2ри тур

Мнениеот chern0koska » Пет Фев 03, 2017 10:27 pm

Здравейте, зонковци! :)

:arrow: 1. Състезател- chern0koska, 03.02.2017г., петък, 12 блока, разпределени 3:3:2:3:1 Заклевам се да кажа истината, цялата истина и само истината! :monk:


:arrow: 2. Хранения на ден - задължителни 5-
сутрин - 7:50,
обед - 12:05,
следобед - 16:15,
вечер - 21:00,
и преди лягане - около 23:30
Заслужих си стриктна пчеличка :smdance: .


:arrow: 3. И днес удържах на пук на изкушенията, и си заслужих инатеста пчеличка :keff: Колегите напълно ме подкрепят в състезанието и крият всякакви бонбони, оризовки и т.н., 'щото знаят,че като ми падне пердето не признавам ни диети, ни инсулин, ни състезание :laugh3:


:arrow: 4. Целия ден минал само на благоприятни храни - заслужих си зелена пчеличка.

:arrow: 5. Всичките хранения за деня претеглени с кантарче- заслужих си мерителна пчеличка. Кухненската везна стана неизменна част от моя живот! :laugh4:

:arrow: 6. Изпита вода над литър и около 4 горещи чая да отмие шлаките и си искам водната пчеличка.


:arrow: 7. Споделено и прилежно написано меню за целия ден- :writing1: дайте си ми пчеличката-поет :bow:
Закуска - 3 блока ванилов сладкиш с извара

Обяд - 3 блока зонова пица. (Последните 3) :sad:

Следобедна закуска - 400 гр. кисело мляко 2БПВ с 6 бр. ядки 2БМ

Вечеря -
1 яйце - 1БП
4 белтъка - 2БП
240гр. домашен доматен сок - 1БВ
200 гр. круша - 2БВ
Яйцето и белтъците изпържих в 1 ч.л. зехтин 1 БМ, доматения сок си го изпих, а крушата беше за десерт - да не си помисли някой,че тва съм го правила на манджа :laugh3:
Тъкмо обърнах яйцата да се запържат и от другата страна, и ни изгоря бушона.... :angryred: Ама докато умувахме кво да прайм, хванаха тоооолкова хрупкава коричка - да си оближеш пръстите :) Ох, мога да ям зоново не по 5, а по 50 пъти на ден! :smdance:

Късна вечеря - чаша прясно мляко 1БПВ с 3 бр. ядки - 1БМ

:arrow: 8. Днес ходих пеша 4,33 км, което са около 7431 крачки :laugh4: , качих се до 4 етаж в работата, 3 етаж в поликлиниката, 5 етаж до вкъщи и си гепнах спортната пчеличка. :smdance: (Моля, някой да ми каже как да публикувам снимка - да ви показвам постиженията си от Google Fit или манджите си) :)


:arrow: 9. Днес издържах една минута с великото упражнение "ПЛАНК" :bellysport: , изпотих се, задъхах се, разтреперих се, но се задържах без да мръдна цяла една минута - е няма как да изтърва тази планкована пчеличка. :smdance:



:arrow: 10. Успях да уловя цели 8 пчелички за този ден, само и само да взема наградата- пчеличка-герой :dull2: Абе железна съм! :laugh1:

Значии до последно се чудих дали да се включа в това състезание и да ви кажа - взела съм правилното решение. Чувствам се мотивирана да не криввам от правия зелен зонов път! Всички вие сте виновни - благодаря ви! :bouquet: :bouquet: :bouquet:
Аватар
chern0koska
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 54
Регистриран на: Вто Яну 31, 2017 7:46 pm
Жена

Re: Зоново състезание - 2ри тур

Мнениеот Силвия » Пет Фев 03, 2017 10:33 pm

:arrow: 1. Състезател- Силвия , 03.02, 9 блока. Заклевам се да кажа истината, цялата истина и само истината! :monk:

:arrow: 2. Хранения на ден - задължителни 5- ставане в 9.30, закуска в 10.00 - 2б, обяд 14.30 - 3б, следобедна закуска в 18.30 - 1б, вечеря в 20.30 - 2б и последния блок - 22.30 - заслужих си стриктна пчеличка :smdance: .
:arrow: 3. Удържах на пук на изкушенията, и си заслужих инатеста пчеличка :keff
:arrow: 4. Целия ден мина само на благоприятни храни - заслужих си зелена пчеличка.
:arrow: 5. Всичките хранения за деня претеглени с кантарче- заслужих си мерителна пчеличка.
:arrow: 6. Изпита вода- над литър и половина - и си искам водната пчеличка.
:arrow: 7. Менюто за целия ден- :writing1: дайте си ми пчеличката-поет :bow:

закуска 2б
извара - 50 гр.
белтък - 2 бр.
морков - 80 гр.
киви - 30 гр.
ябълка - 50 гр.
маслини - 6 бр.

обяд 3Б
консерва риба тон в собствен сос - 84 гр.
печен пипер - 140 гр.
нахут - 1/4
мандарина - 1 бр.
маслини - 9 бр.

следобедна закуска - 1Б
Кисело мляко Верея 0,1 % - 200 гр.
орех - 1 бр.

вечеря - 2Б
извара Олимпус - 100 гр.
леща - 100 гр.
маслини - 6 бр.

Преди лягане - 1Б
Прясно мляко 1,5% - 220 гр.
орех - 1 бр.

:arrow: 8Днес тренирах :bellysport:,направих си екзерсиса-18 мин.е тои и после 7 упражнения по 15,20,25 повторения .Първото за горни коремни мускулли 2.за цялата коремна мускулатура 3. за горните и средните коремни мускули 4. за коремни и седалищни мускули 5. лицеви опори 6. за стегнати бедра 7.за бедрени и седалищни мускули (малко се поозорих) и си гепнах спортната пчеличка. :smdance:

:arrow: 9.Днес издържах една минута с великото упражнение "ПЛАНК" :bellysport:разтреперих се, но се задържах без да мръдна цяла една минута - е няма как да изтърва тази планкована пчеличка

:arrow: 10. Успях да уловя цели 8 пчелички за този ден, само и само да взема наградата- пчеличка-герой :dull2:

:arrow: 10. Според мен днес улових 9 пчелички
Аватар
Силвия
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 36
Регистриран на: Чет Яну 29, 2015 11:25 pm
Балчик
Жена

Re: Зоново състезание - 2ри тур

Мнениеот Suzi » Пет Фев 03, 2017 10:45 pm

лилит написа:Изкушението изобщо не се появи, бях на зъболекар да ми слагат 2 импланта, имам конци и на горната и на долната челюст и приличам на жертва на домашно насилие. Нищо не може да ме изкуши да си отворя устата :laugh4: заслужих си инатеста пчеличка :keff:


:laugh1: :laugh1: :laugh1: С глас се смях, макар че на теб най-вероятно въобще не ти е весело. На мен ми махаха ретиниран мъдрец (разположен неправилно, хоризонтално) и също имах шевове. Хич не е приятно :( Скорошно възстановяване и възвръщане на апетита :yess:
Когато си в дупка, спри да копаеш!

Изображение
Аватар
Suzi
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 179
Регистриран на: Вто Дек 31, 2013 1:32 am
България/Германия
Жена

Re: Зоново състезание - 2ри тур

Мнениеот dani079 » Пет Фев 03, 2017 10:53 pm

Състезател N 10 Дани 03.02.2017г. ден трети :bgflag:
Заклевам се да кажа истината, цялата истина и само истината.
Ставане 7,30ч.


8,00 закуска 2 Блока
2 БПВ - 400 гр прясно мляко 2%
2 БМ - 6 бр бадеми


12,30 обяд 3 Блока
3БП – 136 гр .акула на тиган
1БВ - 320 гр броколи
1БВ – 240 гр тиквички на тиган
1БВ – 240 гр розов домат
3БМ – 1/2 с.л. зехтин

16,30 закуска 1Блок
1БП 42 гр пилешка шунка
1БВ 1 бр мандаринка
1БМ 3 бр бадеми


20,30 вечеря 3Блока
3БП – 86 гр пуешко филе на тиган
1БП - 2 белтъка ( в праза на тиган )
3БВ -300 гр праз на тиган
3БМ – 1/2с.л. зехтин

23,30 Късна закуска 1 Блока (предстои)
1БП+1БВ 220 гр кисело мляко 1%
1БМ 3 бадема


:arrow: 2. 5 хранения за деня – заслужих си стриктна пчеличка.

:arrow: 3. Изкушението не победи – удържах на пук на изкушенията и си заслужих инатестата пчеличка.

:arrow: 4. Целия ден мина само на благоприятни храни и си заслужих зелената пчеличка.

:arrow: 5. Всичките хранения за деня премерени с кантарче – заслужих мерителна пчеличка.

:arrow: 6. Изпита вода над 1,50л. мисля ,че заслужавам водната пчеличка.

:arrow: 7.Споделено и надлежно написано меню от мен - дайте си ми пчеличката поет.

:arrow: 8. Днес имам извървяни 2км 500м. Искам си и спортната пчеличка . :sneaky: :sneaky: :running1:

:arrow: 9. Днес издържах 1 мин. и още 43 секунди/ беше голям зор ,разтреперих , изпотих се ,за малко да припадна :laugh1: :laugh1: / с великото упражнение ПЛАНК , искам си и планковата пчеличка.

:arrow: 10. Май си докарах 8 пчелички за деня. Заслужих си и пчеличката герой.

Днес имах много голямо изкушение :stoop: :stoop: седнах да пия кафе ,ама пих вода , а така ми се пиеше един горещ шоколад
не е истина просто , после ходих да си напазаря за седмицата в лидл ,а от там преди да вляза в зоната всеки път си купувах кутия шоколадови :choco: бонбони ,е днеска хора ръката ми трепереше да сложа една кутия в количката,устата ми се напълни със слюнки ,абе беше голяма трагедия ,но удържах може би защото бях с мъжа ми ....досрамя ме ,човека влезе в зоната заради мене щеше да е голямо предателство :bigsm55: ,той да пълни количката с броколи и карфиол ,а аз се задявам с бонбоните :bigsm36: :bigsm36:
:zone:
Аватар
dani079
 
Мнения: 28
Регистриран на: Чет Окт 31, 2013 11:31 am
varna

Re: Зоново състезание - 2ри тур

Мнениеот Suzi » Пет Фев 03, 2017 11:02 pm

chern0koska написа:Моля, някой да ми каже как да публикувам снимка - да ви показвам постиженията си от Google Fit или манджите си :)


Влез в темата "Правила, условия и указания във форума" - тук - има необходимата информация :)
Когато си в дупка, спри да копаеш!

Изображение
Аватар
Suzi
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 179
Регистриран на: Вто Дек 31, 2013 1:32 am
България/Германия
Жена

Re: Зоново състезание - 2ри тур

Мнениеот Kriss » Пет Фев 03, 2017 11:10 pm

1. Състезател: Kriss ,3.02.2017,трети ден, 9 БПВМ.
Заклевам се да кажа истината, цялата истина и само истината!
На състезание като на състезание! Несериозните отпадат, бойците продължават!
2. Хранения:
9:00ч. 2БПВМ-извара 112гр.
портокал 100гр
тахан 1с.л.
13:00ч. 2БПВМ-пил.филе 56гр
моркови 160гр.
зехтин 2/3ч.л.
17:00ч. 2БПВМ- пил.филе 56гр
моркови 160гр.
кашу 6 бр.
21:00ч. 2 БПВМ- пил.филе 56гр
сурова(несолена) туршия смес карфиол,краставички,бамя- 200 гр
тахан 1с.л.

Преди лягане- предстои - чаща мляко с три ядки кашу. Дали да отпадне, предвид, че съм приключила последното хранене в 21;30 и ще ми е тежко????????
Перфектна бях- СТРИКТНА ПЧЕЛИЧКА заслужих
3. Изкушението НЕ победи ,удържаааах :smdance: ИНАТЕСТА ПЧЕЛИЧКА

4. Целия ден на благоприятни храни -ЗЕЛЕНА ПЧЕЛИЧКА

5. Всичко претеглено стриктно, заслужавам мерителна пчеличка
[/color]

6. Вода- над 2 л , то се знае, получавам винаги водна пчеличка.

7. Споделих, признах, описах за пчеличка поет .

8.Днес тренирааааааах- 30 мин упражнения-коремни,лицеви,клекове,гири,подскоци и т.н. Печеля първа спортна пчеличка

9.Планк,планк,планк......2х30сек,почивка ииииииииии 1 цяла минута :bigsm16: Искам си планкова пчеличка 9, даже 10 искам,защото беше жестоко........

Според мен днес улових 8 пчелички ,само и само да получа пчеличка герой И вместо дисквалификация получавам бонус -9-та пчеличка герой за примерно поведение! :yess: :smdance:
И задължително пчела гигант за мен :butterfl: , че доста търтеи имам за изяждане
Pipilota, имате думата, аз съм гроги :msmile3: :skyle24: :skyle29:
Аватар
Kriss
 
Мнения: 14
Регистриран на: Съб Окт 01, 2016 7:53 am
Жена

Re: Зоново състезание - 2ри тур

Мнениеот Pipilota » Съб Фев 04, 2017 5:25 am

Айдеее, днес е 3ти денннн, я да видим сега кой какви ги е надробил :bigsm24:

kitty-71, благодаря ти , че отдели време да си поправиш доклада. За вчера свършваш със 6 пчелички. За днес- ще минеш между капките със свинското, и ти давам зелена пчеличка. И поздравления за спортния дух, ходенето пеша и за планка :bigsm20: Свършваш деня с 8+1 :yess:

ТониЕлис, състезател №1, първа се записа, голяма мераклийка, и алчнаааа, ненаситна...3ти ден фърчи като луда :runfun: и хваща пчели Геройчета...луд умора нямааа :bigsm18: За обяда ти, заслужаваш си мерителната пчеличка, като гледам количествата които си изяла, не мисля, че малки разминавания са те изкарали от зоната, а и вече 3ти ден стриктно си в кошера, и това е успокоило водите в твоето море...

След месец-два стриктен престой в зоната си представете, че тялото ви е станало вече едно спокойно море, с гладка повърхност, от което лъха спокойствие, а от долу кипи живот...в момента в който се намаате като хамали, си представете че сте измяткали огромни камъни в това тихо и спокойно море, и водата се разлисква на километри, и предизвиква страхотно вълнение, което поврежда сума ти и живот, който е под водата...ако се задържите повече от 2 месеца стриктно в зоната, несъмнено ще усетите дори и най-малките вълни и гадното чувство на повишен инсулин...дори след изяждането само на една ФаФла :bow:

Zasmenka,състезател №9....мамка му и планк а? :bigsm35: Споко, до края на състезанието трябва да спечелиш поне една такава пчеличка, но това зависи само от теб, и от всекидневни опити....и все пак огледай се да не би да правиш нещо грешно...Закуската ти е като една от моите редовни закуски :) Ама аз тук таме отхапвам и по един блок печен кренвирш, че ги обожавам.. :) от време на време разнообразявам, но с качествни кренвирши :skyle5:
Относно овесените каши- просто от любопитство, уточнявайте ми ако не ви затруднява какъв е овеса, дали пълнозърнест или от онези преработените ядки. И другото- прави ми впечатление твърде многото млечни продукти в менюто ти...което много не е за предпочитане. Гледай един два блока през деня да замениш с белтъци (чист протеин) или някакво месо....ако ти е възможно разбира се, просто съвет. Завършваш със 6 пчелички.

Перла, състезател №4, прилежната, подредента инатеста пчеличка...как само се мазни с тези разкошни отчети... :bigsm27: И бреййй, какво е туй ходене, 5 км...Малкия Мук :laugh4: И туй твойто Мъж...може ли така да те изкушава....браво за ината, страшна си. И ти 3 ти ден си с пчеличка герой..още 2 дена и ще хапнеш голямата Майка Пчела..браво :yess:

Оо, лилит-кюф-кюф-те-то :bigsm25: Ама много се смях и аз с туй твойто треперене, и се чудих как ли изглеждаш в ролята на "жертва на домашно насилие" спазваща зоната :glaugh: А за спортната пчеличка,определено ти се полага. И за планковете...всички които издържате по минута, увеличвайте с колкото можете, и докладваите с колко секунди подобрявате,..не се измъквайте само с една минута...прогрес пчелички, прогрес му е майката :bigsm3: И ти си вече 3ти ден с пчеличка герой. Бравооо :hug:

Изи , ще ти дам спортната, пчеличка, но уточнявай по колко време вървиш с домашните любимци, целта е да имаш поне 30 минути ходене на ден.. И айй, какъв съобразителен мъж си си намерила.....представям си детето кво ли си вика...тия са изкукали :stupid: :laugh4: И днес от както си почнала състезанието не се даваш..шампионка ....трети пореден ден си 8+1 :yess:

Suzi, музи, ето я другата подмазвачка...подредена, изгладена, прилежна, с едни красиви за очите доклади....майкооо, перфекционизъм :hugs1: и само да кажа, за виното- то години наред си беше в зелената графа, сега Барито го е сложил в не особено приятната графа, но ние тук ще си го броим за зелено, само ако е на едно хранене, ако има 2-3 хранения с вино.....ще има санкции. И Сузи, не те знам как ще справяш докато пътуваш, но ти го можеш, знам те . И ти си една зубърка днес..8+1..скука просто ;)

chern0koskaааа, каква гръмка клетва за казване на истината :bigsm5: И браво за подкрепата от страна на колегите...обикновено повечето ги бъзикат, за това ти си една щастливка с такива хора около теб. Разкажете как реагират тези около вас, семейството ви, приятели, колеги, тези които знаят за състезанието, мислят ли си колко сме изкукали, или обратно...клюкйте и нещо на страни, че сте се превърнали в едни зубърки само :laugh:
А за вечерята ти какво да кажа..освен да ти пожелая да ти гори бушона неуморно :laugh1: за хрупкава коричка :laugh4: И ти свършваш деня скучнооо 8+1 :yess:

Силвия,ми какво да ти кажа...препускаш към манастира...да водиш един безгрешен Бариудобен живот в мир и спокойствие с твоите вътрешности.. :bigsm4: .пълна скука...ми не ви ли се иска така да кръшнете бе, нещо да пофлиртувате с нещо мъжко...пълна скръб..... :laugh4: Трети ден си пълна отличничка 8+1

Дани, мани, Дани, ама мани...смях се с глас, ама се смях..насълзиха ми се очите... :bigsm25: само си те представих в магазина как се въздържаш да не зариташ невинните околни дишащи... :glaugh: с онзи крив мълчаливо-смъртоносно заплашителен поглед......3 пъти го четох и 3 пъти се смях от сърце..... после отидох до тоалетната, да чуруликам, и седя и чуруликам, и като се сетих пак и взех да смея сама в тоалетната....луда работа Ми Амор. :stupid:

dani079 написа:Днес имах много голямо изкушение :stoop: :stoop: седнах да пия кафе ,ама пих вода , а така ми се пиеше един горещ шоколад
не е истина просто , после ходих да си напазаря за седмицата в лидл ,а от там преди да вляза в зоната всеки път си купувах кутия шоколадови :choco: бонбони ,е днеска хора ръката ми трепереше да сложа една кутия в количката,устата ми се напълни със слюнки ,абе беше голяма трагедия ,но удържах може би защото бях с мъжа ми ....досрамя ме ,човека влезе в зоната заради мене щеше да е голямо предателство :bigsm55: ,той да пълни количката с броколи и карфиол ,а аз се задявам с бонбоните :bigsm36: :bigsm36:
:zone:
Е то няма такъв инат...добре, че е бил твойто Мъж, да те хване срам...аааа, голям срам, голямо чудо :bigsm8: Шегата на страна мила Дани, но заслужаваш голяма похвала за проявената воля..след известно време самичка ще се учудиш на себе си как ще подминаваш рафтовете със сладко без да ги забелязваш...знам, че не ти се вярва, но след време ще си говорим :hugs1:

И за обяда ти- искрена завист ми падна отново.....какво нещо е да си професионален гениален готвач, позволяваш на разнообразието да вирее в твоята кухня :hug: И ти като повечето....отличничка за деня 8+1
А и за планка....бравус бе бейби, смело напред :bigsm15:

Kriss, Божеее, какво виждат очните ми ябълки :shock: Нима е истина това...и вярвам в чудеса :hug: Е бравус Киси, значи можело, а ? :) И никога не пропускай нощната закуска.....не знам при вас как е, но аз ако не хапна нощната закуска, и на другия ден все ми гладнее между храненията, изобщо ми се прецаква деня и се изнервям много.....айде и ти за първи ден си спечели място при зубърките....но сега да не се възгордееш, и утре да омацаш пейзажа..съкън....пепел ти на клавиатурата :oh: :yess:

snowflake .....и ко прайм сега :doNotKnow: Къде си ти, къде си..защо така без капка жал удари моето сърце..защо така ми се изплъзна от моите ръце...Без наше знание отсвири приказното състезание...мамка му :bigsm51: :laugh4:

Е, мили пчелички, благодаря ви отново. Радвам се да прочета, че някои от вас наистина са щастливи и не съжаляват , че се втурнаха в това лудо състезание. Колкото и шантаво и налудничаво да изглежда от страни, това е едно абсолютно полезно и мотивиращо виртуално състезание. Аз много се гордея с вас, защото финала ще бъде много оспорван с такива магарешки инати, които не се поддават на изкушения....за мен най-голямата награда ще бъде не да ми благодарите, а да разбера, че аз съм ви засилила с колкото сила имам по баира, и от там вие сте продължили сами и смели по пътя на здравето. Айде аз след малко ще си лягам :msmile3: , а на вас усмихната и весела зонова съботаааа :pipilota:
"Притеснявам се, когато някой ми прави комплимент. Притеснява ме, че не казва достатъчно..." :fly:
Аватар
Pipilota
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1284
Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 5:12 pm
Chicago/Varna-Asparuhovo
Жена

Re: Зоново състезание - 2ри тур

Мнениеот Перла » Съб Фев 04, 2017 8:03 am

Zasmenka написа:Състезател Засменка 3.02.2017
Вечеря 19.30
овесена каша от 200 мл прясно мляко,38 г овесени трици,2 белтъка,56 г извара


Исках да попитам 38г. трици 3 БВ ли са. Може би са изчислявани по етикет? В таблицата са 19гр. за 1БВ.
Бъди това, което си! Ти си уникален, имаш уникална енергия, излъчване, присъствие. Не се опитвай да го скриеш от другите. Бъди себе си. Следвай интуицията си!
Изображение
Аватар
Перла
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 67
Регистриран на: Вто Мар 31, 2015 8:24 pm
Жена

Re: Зоново състезание - 2ри тур

Мнениеот Перла » Съб Фев 04, 2017 8:16 am

Не се справям добре с технологиите тука.
В началото всички ме бъзикаха, за това че меря, че режа и разделям, но сега на никого не прави впечатление вече.Семейството ми обаче напълно ме подкрепя и това ми е достатъчно.
Не отдавна/ преди състезанието/ ни почерпиха с домашна не зонова торта и решихме с ММ да я опитаме. И той каза е как сме го яли това преди и ни харесваше? На мен също не ми хареса, но пиша за него защото е от скоро в Зоната.
Бъди това, което си! Ти си уникален, имаш уникална енергия, излъчване, присъствие. Не се опитвай да го скриеш от другите. Бъди себе си. Следвай интуицията си!
Изображение
Аватар
Перла
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 67
Регистриран на: Вто Мар 31, 2015 8:24 pm
Жена

Re: Зоново състезание - 2ри тур

Мнениеот Pipilota » Съб Фев 04, 2017 8:21 am

Мляко - 1БВ + 1 БП
Овесени трици (2 х 19г) 38 гр - 2БВ
2 белтъка - 1БП
56г извара - 1 БП
––––––––––––––––––––
Тотал: 3 блока
"Притеснявам се, когато някой ми прави комплимент. Притеснява ме, че не казва достатъчно..." :fly:
Аватар
Pipilota
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1284
Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 5:12 pm
Chicago/Varna-Asparuhovo
Жена

ПредишнаСледваща


Назад към Състезания в Зоната

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта