Зоново състезание - 1ви тур

Раздел за виртуални зонови състезания, създадени с цел придобиване на правилни хранителни навици.

Модератори: Italiano, Pipilota, Маня

Re: Зоново състезание - 1ви тур

Мнениеот Tony » Чет Фев 19, 2015 12:47 am

Сами, аз съм ЗА! :)

Тони, 18.02.2014 – 10 блока

2. Хранения на ден - задължителни 5:
- сутрин – 9:30 ч – 1 Б
- обяд – 14:00 ч – 3 Б
- следобед – 18 ч. - 1 Б
- вечеря – 20:30 ч – 3 Б
- преди лягане ще да е към 23:30 ч. - 1 Б
Заслужих си стриктна пчеличка.

3. Изкушението победих и днес – и още как - не съм опитала и хапка от тортата на детето, а има РД милото – заслужих си инатеста пчеличка.

4. Целия ден минал само на благоприятни храни – заслужих си зелена пчеличка.

5. Всичките хранения за деня претеглени с кантарче и мерителна чаша ;)- заслужих си мерителна пчеличка.

6. Изпита вода - над литър и половина – май са към 2л и половина и имам водната пчеличка. :)

7. Споделено и прилежно написано меню за целия ден - дайте си ми пчеличката-поет:
Закуска: 180 мл прясно мляко – 1 П+1 В и 64 гр котидж /по етикет/ – 1 П + 1 М, 1 мандарина – 1 В.
Обяд: 2 сварени белтъка – 1 П, 56 гр – пиле 2 П, 250 гр айсберг+160 гр круша – 3В и 9 бадема
Следобедна закуска: капучино в детския център, където празнувахме рождения ден на дъщеря ми – 1 ПВМБ.
Вечеря: пиле с праз – 3 ПВМБ.
Късно хапване: 135 гр мляко - 1П+1В, 3 бадема – 1 М

8. Днес търчах напред – назад като изоглавена след 12 деца и още толкова родители и съм нок-аут. Не знам, ама имах нужда от 2 душа днес, та май имам спортна пчеличка, нали?

9. Успях да уловя цели 7 пчелички за този ден.
Аватар
Tony
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 515
Регистриран на: Пет Ное 22, 2013 8:56 pm
Mol, Belgium

Re: Зоново състезание - 1ви тур

Зоната
 

Re: Зоново състезание - 1ви тур

Мнениеот Pipilota » Чет Фев 19, 2015 5:21 am

Анджи...ми какво да ти кажа, последни напъни и пълна скука :)) 7+1 :yess: Ако караш така и последните два дена от състезанието , последния ден ще можеш да вземеш най-накрая Пчелата Майка ;)

Бруки, и при теб скука 7+1...ама каво нещо...седя и си мисля...какво състезание само..не е имало такова до сега...нооо, така е, в професионален форум има само професионалисти :yess: Велики сте просто... :smdance: И ти като АНджи, имаш шанса в последния ден да си хванеш голямата плячка ;)

Анесссс, ми какво да ти кажа..цвеклото е в оранжевата графа, така, че ти се размина търтея :laugh4: Много е полезно, много е хубаво, ама е леко високо гликемично...иначе аз дори препоръчвам да се хапва от време на време, въпреки, че е оранжево.
Иначе, относно бъдещия ти съпруг..с тая торта...направо му казвай, че искаш бъдещ развод.... :bored1: торти, морти...какво е това... :laugh1: :laugh1: Браво че си оцеляла след такова изкушение... голяма прегръдка от мен :hug:
За вчера си 7+1, а за днес 18ти..в обяда ти си пропуснала да напишеш протеините..какво си яла..и тоя морков в рецепта към зелето ли е, или салата, и как..че иначе ще си за червен търтей от моркова :) И малко съм в гатанка...но за сега ще го приема, че е към готвеното манджаре. И в случая, ако съм права, си 7+1

Хипо, ти си знаеш де...пълна скука :)) 7+1

Тина, всичко ок, само недей прекалявай с това прясно мляко, по-добре си направи айрян са следобедна закуска, защото много често в пресните млека преобладават въглехидратите :yess: 7+1
Иначе за настроението...че сте окапали, така е преди края на всяко едно състезание. От опит знам..като един психолог съм вече, който си наблюдава пациентите :laugh4: 2-3 дена преди всеки край, всички едвам издържат...психологичеки момент, това е..

Кики, и ти трети ден си с геройче, давай така до края, за да вземеш майката в последния ден :yess:

Сами, определено вселената е с теб :lol: щом не те спъва с изкушения :laugh1: и You are welcome за закуската :yess:
Аз по скоро си взимам такава каша със сирене и пуешко от консерва за обяд, че ми е по-лесно само една кутия и да си притопля в офиса и съм в джаза :) И да ти кажа, пробвай от сега да намалиш на 10 блока, ако не усещаш никакъв глад, значи организма ти се е настроил вече дълбоко на вълна Зона, и можеш да пробваш с 10.

Иначе за контролирането...дали ще му отпуснеш края....аз с удоволствие ще ви наблюдавам, и теб и Хипчо и Тонито....ама важното е да влизате тук, щото ако не се вясвате тук, и да крещя с пълно гърло, няма да има кой да ме чуе ;)

Трябва да измислим някакъв друг стимулиращ план извън състезанието..аз ви казах да си купите от онези стъклените топчета, ама както изглежда, сигурно повечето от вас не са го и прочели, камо ли да го изпълнят. Като се заобиколите с няколко такива подобни стимулиращи нещица около вас, които да ви действат на психиката, ще видите че може. Другото което е добре да направите, освен топчетата, на които много държа да имате, е да си купите едни дънки с номер по-малки, които да не можете да закопчеете, ама някой такива джиджени, които мноооого да ви харесват...осмелете се и си ги купете. Това е следващата цел, да влезете в тях. И така , ще измислим още няколко такива психо-атакуващо-стимулиращи неща + моето тровене през ден, докато ме намразите и извъзате от форума форевър :laugh1: Който има идеи, да казва, и ще видите, че всички заедно можем да направим чудеса. Няма невъзможни неща, нали знаете :yess: Трябва да вярвате, да МИ вярвате, и да СИ вярвате :bouquet:

Тони, виско ОК, само дето цялото ти меню много не ми харесва с тия пресни млека..ама те оправдавам заради ситуацията.. и ти 7+1 .. и да си купиш топчета, ок? Казах Аз... :laugh1:

За днес ми липсва само Гугито, ама най-вероятно утре ще се покаже :yess:
"Притеснявам се, когато някой ми прави комплимент. Притеснява ме, че не казва достатъчно..." :fly:
Аватар
Pipilota
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1284
Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 5:12 pm
Chicago/Varna-Asparuhovo
Жена

Re: Зоново състезание - 1ви тур

Мнениеот HippoDel » Чет Фев 19, 2015 8:55 am

pipilota написа:Ok, ooookk, пускам ви по един малък морков на ден, мир да има :peace1: Но :but: само по един за салата. Иначе ако е в рецептите, не се смята за червено, както се разбрахме в началото.

Пипи, ти забрави ли, че ни отпусна по един морков за салатка? :)
pipilota написа:Анесссс, ми какво да ти кажа....
За вчера си 7+1, а за днес 18ти..в обяда ти си пропуснала да напишеш протеините..какво си яла..и тоя морков в рецепта към зелето ли е, или салата, и как..че иначе ще си за червен търтей от моркова И малко съм в гатанка...но за сега ще го приема, че е към готвеното манджаре. И в случая, ако съм права, си 7+1

Така че Анес няма търтейче, независимо в какъв вид е яла моркова. :hug:
П.П. И аз съм яла морков вчера, в салата. Ти моето меню въобще четеш ли го или е толкова скучно, че...? :laugh1:
"Човек, който наистина иска да постигне нещо, намира начин; останалите намират оправдание." :hooo:
Аватар
HippoDel
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1686
Регистриран на: Пон Сеп 02, 2013 4:08 pm
København/София
Жена

Re: Зоново състезание - 1ви тур

Мнениеот HippoDel » Чет Фев 19, 2015 10:15 am

HippoDel написа:Честно казано, много се вълнувам, колко съм свалила, защото за първи път от както съм в Зоната, не се меря всеки ден, чакам да мине състезанието и тогава... :о изненааааа-дааааа ! Надявам се приятна. ;)
Едва се удържам да не се кача на кантара... :laugh1:


НЕ издържах на изкушението, вчера се качих и днес пак... :skyle5:
"Човек, който наистина иска да постигне нещо, намира начин; останалите намират оправдание." :hooo:
Аватар
HippoDel
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1686
Регистриран на: Пон Сеп 02, 2013 4:08 pm
København/София
Жена

Re: Зоново състезание - 1ви тур

Мнениеот Aness » Чет Фев 19, 2015 1:10 pm

Пипи, към салатата от зелето е моркова заедно с цвеклото. ...пил филе на скара 56 гр.
Аватар
Aness
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 35
Регистриран на: Вто Яну 20, 2015 1:56 pm
София
Жена

Re: Зоново състезание - 1ви тур

Мнениеот Pipilota » Чет Фев 19, 2015 5:38 pm

Аууу, съвсем изкуках, и Да, забравих, че ви отпуснах по един морков :stupid: :laugh1: Хипо, мерси за напомнянето, страшна си :))
Анес, значи, ти се размина търтея, благодарение на зоркото око на Хипо :laugh4:
"Притеснявам се, когато някой ми прави комплимент. Притеснява ме, че не казва достатъчно..." :fly:
Аватар
Pipilota
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1284
Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 5:12 pm
Chicago/Varna-Asparuhovo
Жена

Re: Зоново състезание - 1ви тур

Мнениеот tanita68 » Чет Фев 19, 2015 6:55 pm

То ако ще има изненадващ контрол и аз се нареждам на опашката! :) Ама и Пипи е права - не се ли самоконтролираме няма оправия! Аз за себе си установих, че трябва да ходя до магазина скоро след като съм се хранила и не ми се поглежда храна - тогава чак ми става гадно като гледам разните изкушения. Обаче ако ми наближава времето за хранене тия нещица ми действат много изкушаващо. Но ако и съм ядосана тогава направо едва се удържам да си накупя гадни въглехидрати. :)
Аватар
tanita68
Магистър в Зоната
Магистър в Зоната
 
Мнения: 701
Регистриран на: Пет Яну 24, 2014 11:16 am
Уусикаупунки, Финландия/ Свищов, България
Жена

Re: Зоново състезание - 1ви тур

Мнениеот Маня » Чет Фев 19, 2015 7:19 pm

О, изкушения има на всяка крачка. :laugh4: Всичко е въпрос на нагласа. Като тръгна на пазар предварително съм решила какво трябва да купя. Влизам в магазина и отивам само до щанда с планираните продукти. Дори не поглеждам настрани. :laugh4: Само в зарзаватчийницата влизам спокойно и разглеждам всичко, какво ново се е появило и си избирам. Просто там почти всичко е полезен въглехидрат. :laugh4:
Единственото ми "прегрешение" е едно насипно гръцко сладко от кумкуат - просто не мога да му устоя. Но съм му измислила цаката. Купувам си 100 г като моля да ми сложат предимно плодове. После си ги измивам старателно от захарния сироп и си хапват 5 плодчета за 1 БВ. :laugh4: И едно сладко от маслини - по същата технология - 3 маслинки за 1 БВМ :laugh4:
Маня
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 3093
Регистриран на: Съб Яну 18, 2014 3:41 pm

Re: Зоново състезание - 1ви тур

Мнениеот andjelina » Чет Фев 19, 2015 9:03 pm

Здравейте пчелички усърдни айде още малко, вижда му се края / или началото,,,,,,,,/
Сега да дадем отчетче за днешния ден......
1.Andjelina – отчет за днешния ден Четвъртък 19,02,2015.Пет хранения на ден и десет блока.Няма смисъл от лъжата,
2.Пет хранения на ден –
Закуска 6,30часа
Обяд 12,00часа
Сл.закуска 15,30 часа
Вечеря 19,0 часа
Късна закуска 21,30 часа
Заслужих си стриктна пчеличка
3.Никаква победа за изкушенията.Заслужена инатеста пчеличка
4.Всичко в зелено следователно зелена пчеличка
5.Всичко на кантара – мерителна пчеличка
6.Водичка – не по –малко от 3л. – водна пчеличка
7.Меню
Закуска 06,30 – 2блока
112гр извара + 200гр.мандарини+2 ореха
Обяд 12,00 – 2блока
56гр.сирене нискомаслено +200гр.домат+200гркраставици+100гр.чушки + 2 ореха.
Сл.закуска 16,30часа – 2блок
1коф.кисело мляко 0,1%+2ореха
Вечеря 19,00 часа – 3блока
90гр.пилешко филе+ 200гр.домат+200гркраставици+100гр.чушки +1,5лъжичка зехтин.
Късна закуска 21,00часа – 1блок
½ коф.кисело мляко 0,1% Верея +1 орех.
Заслужена пчеличка – поет
8.За спорта време - 30мин усилено кростренажор – спортна пчеличка завоювана.
9.Имам седем пчелички и се сдобих с пчеличката герой .Ще чакаме съдията да се произнесе.
Аватар
andjelina
 
Мнения: 22
Регистриран на: Пет Яну 23, 2015 4:06 pm
София,България
Жена

Re: Зоново състезание - 1ви тур

Мнениеот bruki » Чет Фев 19, 2015 9:21 pm

САМО ИСТИНАТА!
1. Състезателка- Bruki, 19.02.2015 година, 9 блока
2. Хранения на ден - задължителни 5 - сутрин – 7.00, обед – 12.00, следобед - 16, вечер - 19, и преди лягане – 22 часа Заслужих си стриктна пчеличка.
3. И днес се разминах с изкушенията . Заслужих инатеста пчеличка
4. Целия ден минал само на благоприятни храни – всичко консумирано е от „зелената зона“ Заслужавам зелена пчеличка .
5. Всичките хранения за деня претеглени с кантарче- Заслужих си мерителна пчеличка.
6. Изпита вода- над литър и половина- вече пия над 2 литра Искам водната пчеличка.
7. Споделено и прилежно написано меню за целия ден
Закуска/ 2Б/ :
Кисело мляко 0,1% - 220г = 1БП + 1БВ
Извара – 40г = 1БП
Овес, сварен на пара – 21г = 1БВ
бадеми– 6 броя = 2БМ
Обяд / 3Б/ :
Овес – 42г = 2БВ
Котидж – 56г = 1БП
Извара – 80г = 2БП
Ябълка -100г = 1БВ
Маслини – 9 бр = 3БМ
Първа закуска / 1Б/ :
Кисело мляко 0,1% - 220г = 1БП + 1БВ
Натурално фастъчено масло – 1/3 ч.л. = 1БМ
Вечеря/ 2Б/:
Тутманик на Стеф = 2 БПВМ
Втора закуска / 1Б/ :
Прясно мляко – 220г = 1бП + 1БВ
Бадеми – 3 броя = 1БМ
Дайте си ми пчеличката-поет.
8. Днес тренирах : Днес извървях 6.5 км Заслужавам спортната пчеличка.
9. Успях да уловя само май са 7 пчелички за този ден, и искам да взема наградата- пчеличка-герой
10. Според мен днес улових 7 пчелички.
Аватар
bruki
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 70
Регистриран на: Вто Яну 27, 2015 8:37 am
Жена

Re: Зоново състезание - 1ви тур

Мнениеот kiki » Чет Фев 19, 2015 9:48 pm

1.Състезател-Кики,19.02,
9Блока

2.Хранения за деня-5

12.30
16ч
20ч
23ч-Стриктна пчеличка

3.Изкушения-не,инатеста пчеличка,то само това остава,накрая да се изложим :lol:

4.Целия ден минал само на благоприятни храни - заслужих си зелена пчеличка ,не съм яла хляб от цял век и изобщо не ми липсва!Това състезание прави чудеса :Hello:

5.Всичките хранения за деня претеглени с кантарче- заслужих си мерителна пчеличка

6.Изпита вода- над литър и половина- почнах вече да се давя :help1: , но си искам водната пчеличка

7.Споделено и прилежно написано меню за целия ден- :writing1: дайте си ми пчеличката-поет :bow:

-Закуска 1Б-56г Котидж,30г овес

-Обяд-3 Б-126г печена пъстърва в 1 ч.л.зехтин,100г сварен спанак,30г овес,50г лютеница по етикет

-Следобед-1Б-Айрян от 220г 2%кисело мляко

-Вечеря-3Б-Яйца с праз-2яйца със 100г праз(2П+1В) 28г 2% Сирене (1П) Смути от 100г целина,120г червени чушки,3 с.л.авокадо (1В+3БМ) ,чаша вино (1 В)

-Преди лягане 1 Б-айрян от 220г 2% кисело мляко

8.Спорт-да,6км ходене пеша-заслужих си спортна пчеличка! :yess: Ох ,писах това 2 пъти,по средата натиснах нещо и всичко се изтри :think2:
Аватар
kiki
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 94
Регистриран на: Пон Фев 02, 2015 11:21 am
Жена

Re: Зоново състезание - 1ви тур

Мнениеот Самми » Чет Фев 19, 2015 10:32 pm

1. Състезател- Самми, 19-02-2015, четвъртък, 11 блока. Пак ще кажа истината!

2. Хранения на ден - задължителни 5- аз ги правя 6:
сутрин-7ч,
сутрин 9ч,
обед 12ч ,
следобед 16,30ч,
вечер 19,30 ч и
преди лягане 23 ч
Заслужих  стриктна пчеличка , тъй като не пропусках и не надхвърлих 5-те часа между две отделни хранения ;

3. Имах голямо изкушение, картофки с пиле на фурна...... леле как само изглеждаха...... обаче аз издържах. Отбелязвам си инатеста пчеличка ;

4. Целият ми ден мина само на благоприятни храни - зелена пчеличка;

5. Всичките хранения за деня претеглени с кантарче - едното вкъщи, а другото на работата и на двете батериите са сменени, щото както можете да се досетите им сипвам яко в купичките :laugh1: мерителна пчеличка;

6. Вода, вода, вода - дайте ми вода - около 3 литра - водна пчеличка;

7. Споделено и прилежно написано меню за целия ден-  пчеличка-поет ;
Закуска 1 в 7,30ч: - 2 блока
(същото като веча - закуската започна към 7,20 и по-голямата част изядох за 10ина минутки, но тази сутрин се возих до работа сама и трябваше да прекъсна яденето, за да не закъснея, дозакусих си към 8,10 с останалото от порцията):
+ 64 гр. котидж нискомаслен, по етикет
+ 39 гр пуешко месо от консерва
+ 28 гр овес, претеглен в сурово състояние
+ 6 гр сусамов тахан
Закуска 2 в 10,300ч - 1блок:
220 гр кисело мляко 0,1% + кашу 3 бр
Обяд в 12,30ч: - 3 блока:
118 гр пуешко в собствен сос консерва - по етикет.
+ 1/4 айсберг
+ 240 гр домат
+ 100 гр ябълка - това са 3 непълни блока въглехидрати съвсем умишлено - опит за хормонална настройка
+ 9 кашу-та, които хапнах чак към 18,30 защото един симпатяга снощи ми изяде всичките вкусни полезни мазнини;
Закуска 2 в 17,00ч - 1блок:
220 гр кисело мляко Рафтис 0,1%
+ 3 кашу-та;
Вечеря в 20,30ч: - 3 блока:
118 гр пуешко в собствен сос консерва - по етикет
+ 1/4 айсберг + 90 гр вино
+ 140 гр печена чушка
+ 100 гр круша
+ 9 кашу-та ;
Закуска 5 в 23,00ч - 1блок:
64 гр котидж
+ 100 гр круша
+ 3 кашу-та;

8. Ще си отбележа спортната пчеличка. Изгорих само 360 калории на велоергометър за 36 мин, май си претоварвам болния крак, няма да мога да въртя колелото всеки ден, поне 1 път седмично май трябва да почивам.

Според мен имам 7 усърдни пчелички,

9. Надявам се успях да уловя цели 7 пчелички и да заслужа пчеличка-герой .

Не издържах на 10 блока само, мисля да не избързвам, може би след време....
Аватар
Самми
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 110
Регистриран на: Пон Апр 08, 2013 9:43 pm

Re: Зоново състезание - 1ви тур

Мнениеот тина » Чет Фев 19, 2015 10:34 pm

Хайде добра вечер :bouquet: Ако ще правите продължение с наблюдение и аз се включвам,че иначе лошооо :stupid: Та ме бройте и мен :yess: ще си направя и аз дневник,щото иначе не става.Установих го.Спря ли писането и айдее :refuse: 1. Състезател -Тина!Ден 14-19.02.2015г. Заклевам се да кажа истината, цялата истина и само истината! :monk:


:arrow: 2. Хранения на ден - задължителни 5- сутрин 08,30ч., обед 13,00ч., следобед17,00ч., вечер21,00ч, и преди лягане 22,30 - заслужих си стриктна пчеличка :smdance: .


:arrow: 3. Изкушението победи- удържах на пук на изкушенията, и си заслужих инатеста пчеличка :keff:


:arrow: 4. Целия ден минал само на благоприятни храни - заслужих си зелена пчеличка


:arrow: 5. Всичките хранения за деня претеглени с кантарче- заслужих си мерителна пчеличка.


:arrow: 6. Изпита вода- над два литра и половина и зелен чай 600гр.- почнах вече да се давя :help1: -водна пчеличка


:arrow: 7. Споделено и прилежно написано меню за целия ден-
Закуска:45гр.овес-3ВБ,63гр.котидж и 84гр.пуешка шунка-3ПБ+1МБ,6 лешника още 2МБ
Обяд:84гр.пилешко на тиган с2Мб зехтин,240гр.домат,140гр печ.чушка и 1/2 портокал-3ВБполяти с 1/2ч.л тахан-1МБ
Сл.об.з.-42гр.пуешка шунка-1ПБ,1/2 портокал-1ВБ, и три лешника-1МБ
Вчеря:84гр.п.филе-3ПБ,240гр.домат,140гр.п.чушка,1ч.вино-3ВБ 1ч.л.зехтин -3МБ
Късна зак. -220гр.к.мляко 0,1%-1ВПБ и 3 лешника-1МБ



:arrow: 8. Днес тренирах - 6км.ходене,20к.преси и качване на стълби 10 мин. :laugh1: и си гепнах спортната пчеличка. :smdance:



:arrow: 9. Успях да уловя цели 7 пчелички за този ден, само и само да взема наградата- пчеличка-герой :dull2:



:arrow: 10. Според мен днес улових ..7.... пчелички :angel: Почнах да се кокоря по сред нощите :laugh1: и натискам очите,ама неее.Ставам за таласъм.Одеве се прибрах от работа и глей ко стана:на един манджата не му харесва-айде нова,другия салатата му крива,аре нова,третия панталони скъсал,айде шеф и кройка.Сандвичи за утре на дяцата и имам чувството,че ако ми кажат-хайде на разходка-тръгнах :laugh1: Та такива ми ти работи. :bouquet: Хайде лека,че окъснях :lol:
Аватар
тина
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 67
Регистриран на: Съб Фев 23, 2013 9:01 pm
София
Жена

Re: Зоново състезание - 1ви тур

Мнениеот HippoDel » Чет Фев 19, 2015 10:36 pm

:arrow: 1. Хипо :hippo:, 19.02.2015(четвъртък), ден 14, 10 блока.

Днес имах среща в 12ч. и не бях сигурна дали ще успея да се прибера до 13, когато трябваше да ми е обяда, затова предвидливо :but: си взех 200г кисело млекце с мен. Така и стана - не успях! За това си хапнах млекцето в 13ч на улицата и когато се прибрах си приготвих най-вкусния обяд, който ще имате честта да видите по-долу и си го хапнах в 15ч. :)

:arrow: 2. Хранения за деня 5 - сутрин, обед , следобед, вечер и преди лягане - заслужих си стриктна :bee1:.

07.45 - ставане от сън
08.30 – 3 блока
13.00 – 1 блок
15.00 – 3 блока
19.30 – 2 блока
23.00 – 1 блок

:arrow: 3. Изкушението не победи - удържах на пук на изкушенията и си заслужих инатеста :bee1:.

Днес малката ми дъщеря прави морковена торта с крем от крема сирене, мммм..., но аз съм бетон... и троха не съм опитала. :angel:
Снощи, мъжът ми не може да заспи. Вика ми:"Нещо ми свети...?" А то, бил ореолът ми... ;) :laugh1: :laugh1:

:arrow: 4. Целият ден мина само на благоприятни храни - заслужих си зелена :bee1:.

:arrow: 5. Всички хранения за деня претеглени с кантарче - заслужих си мерителна :bee1:.

:arrow: 6. Изпита вода - над литър и половина - почнах вече да се давя :help1: , но си искам водната :bee1:.

:arrow: 7. Споделено и прилежно написано меню за целия ден - :writing1: дайте си ми :bee1:-поет.

закуска 3 блока
1и1/2П-домашна пуешка шунка 42г
1и1/2П-котиидж чииз 75г (по етикет)
3В-овес
3М-зехтин 1ч.л.

междинна закуска 1 блок
1П+1В+1М-кисело мляко 1,5%

обяд 3 блока
3П-сьомга котлет 126г
салата:
3/4В-морков 60г
3/4В-цвекло сурово 100г
2 шепи спанак(не го броя)
1и1/2В-портокал 175г
3М-3 ореха
Изображение

вечеря 2 блока
2П- домашна пуешка шунка 56г
шепа спанак(не го броя)
2В-ябълка 200г
2М-6 бадема

нощна закуска 1 блок
1П+1В+1М-кисело мляко 1,5%

:arrow: 8. Днес ходих повече от час и си гепнах спортната :bee1:.

:arrow: 9. Успях да уловя цели 7 :bee1: :bee1: :bee1: :bee1: :bee1: :bee1: :bee1: за този ден, само и само да взема наградата- :bee1: -герой

:arrow: 10. Според мен днес улових 7 :bee1: :bee1: :bee1: :bee1: :bee1: :bee1: :bee1: и нито един търтей. :bigsm16:

Днес беше хубав ден - грееше слънце и на небето, и в душата ми… :slance:
Хе-хе! Утре е последен ден от състезанието… :keff: В събота ще се намуам здраво… :crazy1: муа-хаха-ааааа :laugh1:
Нещо съвсем изтрещях... :shock: май... :laugh:
"Човек, който наистина иска да постигне нещо, намира начин; останалите намират оправдание." :hooo:
Аватар
HippoDel
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1686
Регистриран на: Пон Сеп 02, 2013 4:08 pm
København/София
Жена

Re: Зоново състезание - 1ви тур

Мнениеот Tony » Чет Фев 19, 2015 11:14 pm

Тони, 19.02.2014 – 10 блока

2. Хранения на ден - задължителни 5:
- сутрин – 9:00 ч – 1 Б
- обяд – 14:00 ч – 3 Б
- следобед – 18 ч. - 1 Б
- вечеря – 20:30 ч – 3 Б
- преди лягане ще да е към 23:30 ч. - 1 Б
Заслужих си стриктна пчеличка.

3. Изкушението победих и днес – ама съм си заслужила инатеста пчеличка, щото не се изкуших да опитам от това:
Скрит текст:
Изображение

4. Целия ден минал само на благоприятни храни – заслужих си зелена пчеличка.

5. Всичките хранения за деня претеглени с кантарче и мерителна чаша ;)- заслужих си мерителна пчеличка.

6. Изпита вода - над литър и половина – май са към 2л и половина и имам водната пчеличка. :)

7. Споделено и прилежно написано меню за целия ден - дайте си ми пчеличката-поет:
Закуска: 180 мл прясно мляко – 1 П+1 В и 64 гр котидж /по етикет/ – 1 П + 1 М, 1 мандарина – 1 В.
Обяд: 2 сварени белтъка и 1 яйце – 2 П, 32 гр – пиле филе 1 П, 250 гр айсберг+ 120 гр домати 80 гр круша – 3В и 1 ч.л. Зехтин – 3 М.
Следобедна закуска: кафе с 180 мл мляко и 3 бадема – 1 ПВМБ.
Вечеря: пиле с праз и грах, щото не ми стигна праза за го зонирам :) – 3 ПВМБ.
Късно хапване: 32 гр пиле филе – 1П, 1 мандарина – 1В, 3 бадема – 1 М

8. Днес правих 50 клека и 10 мин степер и после ме домързя за продължа... та не знам имам ли спортна пчеличка, нали?
9. Успях да уловя цели 7 пчелички за този ден.
Аватар
Tony
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 515
Регистриран на: Пет Ное 22, 2013 8:56 pm
Mol, Belgium

Re: Зоново състезание - 1ви тур

Мнениеот Gugi » Пет Фев 20, 2015 12:53 am

Привет, ПчелоДами :)

Вчера не се разписах поради ред причини, но днес, на финала, давам отчет тамън за два дни, като единият беше ужас:)

Сряда:
1. Състезател - Гуги, 18.02 (сряда), ден 13-и. Заклевам се да кажа истината, цялата истина и само истината!
2. Хранения на ден - 5 на ден - 10.00, 15.00, тука стана мазало - никаква пчеличка не съм заслужила
3. Изкушението победи и хапнах 1 курабийка

4. Целият ден не мина на благоприятни храни и си заслужих търтей!
5. Всичките хранения за деня претеглени с кантарче - само обядът и вечерята бяха, така че съм за търтей!
6. Изпита вода - над 2 литра - искам водната пчеличка
7. Споделено и прилежно написано меню за целия ден -

закуска (2 блока)
кафе с капки прясно мляко - не го броя
cottage и извара (микс) - 56 гр. - 1 БП
панакота с круша и бадеми - 2БПВМ

обяд (2 блока)
2 филийки хляб вита - 2БВ
60 гр. шунка - 2БП
6 бадема - 2БМ

следобяд и вечеря, и преди лягане (6-7 блока)
вино - не знам колко блока - бяхме на парти
1 курабийка

не знам, дали си залужавам пчеличката-поет

8. Днес ходих на разходка с бебе 1.30 мин и си заслужих спортната пчеличка.
9. Не знам колко пчелички гепнах, ама търтей много :)
10. Според мен днес улових малко пчелички с много търтей :)

Четвъртък:
1. Състезател - Гуги, 19.02 (четвъртък), ден 14-и. Заклевам се да кажа истината, цялата истина и само истината!
2. Хранения на ден - 6 на ден - 09.00, 13.30, 15.00, 18.30, 21.00, 01.00
3. Изкушението не победи и си заслужавам пчеличката :)
4. Целият ден мина на благоприятни храни и си заслужих пчеличката!
5. Всичките хранения за деня претеглени с кантарче, така че си заслужих пчеличката :)
6. Изпита вода - над 2 литра - искам водната пчеличка
7. Споделено и прилежно написано меню за целия ден -

закуска (2 блока)
кафе с капки прясно мляко - 1/2 П +В
cottage - 84 гр - 1 1/2 - БП
ягоди - 70 гр - 1/2 БВ
овесени трици - 14 гр - 1БВ
кашу - 2БМ

обяд (2 блока)
2 филийки хляб вита - 2БВ
60 гр. шунка - 2БП
6 бадема - 2БМ

следобяд
панатота с ягоди - 1БПВМ

вечеря
филе Елена - 3БП
вино - 3БВ
бадеми - 3БМ

преди лягане
мъфин "солен кекс" - 1 бе. - 1БПВМ

заслужавам си пчеличката-поет

8. Днес готивх общо 6 часа и смятам, че си заслужих спортната пчеличка.
9. Не знам колко пчелички гепнах, ама заради хляба сигурно ще има и някой търтей :)

Благодаря на Пипи, че още ме търпи и следи :) Ти си велика!!!! :Hello:
Аватар
Gugi
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 81
Регистриран на: Нед Яну 18, 2015 2:41 pm
София
Жена

ПредишнаСледваща


Назад към Състезания в Зоната

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron