Зоново състезание - 2ри тур

Раздел за виртуални зонови състезания, създадени с цел придобиване на правилни хранителни навици.

Модератори: Italiano, Pipilota, Маня

Re: Зоново състезание - 2ри тур

Мнениеот kitty-71 » Нед Фев 12, 2017 6:20 pm

Здравете!
1.Състезател kitty-71.12.02.2017г.Ден единасдесети.Консумирани 10БПВМ.
2.Хранения на ден - пет задължителни:
Закуска - 9.30
Обяд - 12.30
Следобедна закуска - 17.00
Вечеря - 20.00
Късна закуска -23.30
Вечерята и късната закуска предстоят, приготвени са ми, защото отивам на работа.
Полага ми се стриктната пчеличка. :)
3.Днес имахме среща на зоНбитата в Пловдив.Мога да докладвам с чиста съвест, че не само аз, но нито едно зонби не се изкуши да си поръча нещо сладичко. :lol: Заслужих си инатестата пчеличка. :)
4.Цял ден бях на благоприятни храни - дайте ми зелената пчеличка. :)
5.Всички хранения бяха претеглени - полага ми се мерителната пчеличка. :) Като стана дума за теглене:Една приятелка решила да отслабва със Зоната, понеже от много време и надувам главата.Обажда ми се по телефона и ми казва:"Абе аз цял ден бях в Зоната и днес съм с кило и половина отгоре?"Попитах я къкво е яла.На закуска 2 яйца,плюс не помня какво :lol: ,на обяд палачинка с броколи на заведение/все пак има броколи, а пялячинката била съвсеееем мъничка :lol: после риба тон в зехтин/нали трябва и мазнина/ и.т.н....Много се смях, защото аз преди да се осмеля да вляза в Зоната ми трябваше над един месец да изчета книгите и сайта, да си купя кантарче и подходящи продукти....Е, ако има желание всеки ще се научи.....
6.Изпита вода - 2.3литра.Днес вместо вода пих чай от арония.Направих си го в едно шише от 2литра и си го пих цял ден.Полага ми се водната пчеличка. :)
7.Менюто ми за деня беше следното:
Закуска:2БПВМ
Солен кекс - 2БПВМ

Обяд: 3БПВМ
Пил.месо 75гр - 3БП
Нахут 3/4ч.ч. - 3БП
Зехтин 1ч.л. - 3БМ

Следобедна закуска:2БПВМ
Мляко с овес - 2БПВМ

Вечеря:2БПВМ
Котидж 128гр. - 2БП
2 мандаринки - 2БВ
6бадема - 2БМ

Късна закуска:1БПВМ
Кис.мляко 200гр. - 1БПВ
Бадеми 3бр. - 1БМ
За прилежно написаното и споделено меню ми се полага пчеличката поет. :)
8.Днес тренировката ми беше 3,5км.ходене/до козметичката и обратно и после на кафе със другите зонбита и обратно/ и няколко пъти нагоре-надолу по етажите.Това не го споменавам всеки път, защото си го правя така или иначе.Май успях да си гепна спортната пчеличка. :)
9.Планка отново го правих 2 пъти - 1мин.40сек. и после 1мин.10сек.Дайте ми планковата пчеличка. :) Пипи, не знам как издържаш по 3 минути.Аз имам чувство, че това ми е лимита.Освен, ако ината не победи. :laugh1:
Според мен днес успях да уловя 8 пчелички. :)
Хубава вечер!
Аватар
kitty-71
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 66
Регистриран на: Вто Яну 10, 2017 8:41 pm
Пловдив
Жена

Re: Зоново състезание - 2ри тур

Зоната
 

Re: Зоново състезание - 2ри тур

Мнениеот Перла » Нед Фев 12, 2017 8:42 pm

:arrow: 1.Състезател N 4 Перла 12.02.2017г. ден дванадесети 10Блока
Заклевам се да кажа истината, цялата истина и само истината.

Ставане 7,00ч.

вода 800мл

8,00 закуска 3 Блока
2БП - палачинка / 1 яйце+2белтъка +1с.л.к.мляко+ 1с.л.прясно мляко+1с.л. хуск /
според мен стана малко гумена
1БП – 35гр. моцарела лайд
1БВ – 1/4ч.ч. червен боб
¾ БВ – 60гр. морков
1 ¼ БВ – 123гр. ябълка
3БМ – 9бр. маслини


13,30 обяд 3 Блока
1БП – омлет от 2бр. белтъци
1БП - 57гр. пилешка кавърма
1БП – 42гр. домашен суджук
1БВ – 45гр. хумус от нахут
1БВ – чаша червено вино
1БВ - / 0,22 тиквичка+0,33 зеленчуци в кавърмата+0,33 краставичка и лук+0,12 ябълка/
1БМ – 1ч.л.зехтин

17,30 закуска 1Блок
1БПВМ – сладкиш с боровинки от сайта


20.000 вечеря 2Блока
2БП – 84гр. печена скумрия
1БВ – 150гр. брюкселско зеле на пара
1БВ - 80гр. морков
2БМ – 2/3 ч.л. зехтин


22,00 закуска 1Блок
1БП – 70гр.цедено мляко
1БВ – 100гр. ябълка
1БМ – 1 орех


:arrow: 2. 5 хранения за деня – отбелязани по горе по часове – заслужих си стриктна пчеличка.

:arrow: 3. И днес нямаше никакви изкушения, но си искам инатестата пчеличка.

:arrow: 4. Целия ден мина само на благоприятни храни и си заслужих зелената пчеличка.

:arrow: 5. Всичките хранения за деня премерени с кантарче – заслужих мерителна пчеличка.

:arrow: 6. Изпита вода :msmile11: над 2л. искам си водната пчеличка.

:arrow: 7.Споделено и надлежно написано :writing1: меню от мен - дайте си ми пчеличката поет.

:arrow: 8. Днес имам извървяни 3 км 218м.,10клека, коремни преси, почистих цялата къща . Искам си спортната пчеличка . :running: :jumprobe: :msmile14:

:arrow: 9. Днес издържах 1 мин. и 51сек. с великото упражнение ПЛАНК , искам си и планковата пчеличка. :bellysport:

:arrow: 10. Днес май пак си хванах 8 пчелички за деня.


Пипи, след твоята препоръка преминах на 10 Блока, досега не съм почувствала глад и смятам така да продължа и след състезанието. Струва ми се че и килата взеха да мърдат. Ще се притегля накрая . Ееее Дани няма как да я стигна, но е важно че има някакъв ефект от всичко което правя.
Бъди това, което си! Ти си уникален, имаш уникална енергия, излъчване, присъствие. Не се опитвай да го скриеш от другите. Бъди себе си. Следвай интуицията си!
Изображение
Аватар
Перла
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 67
Регистриран на: Вто Мар 31, 2015 8:24 pm
Жена

Re: Зоново състезание - 2ри тур

Мнениеот лилит » Нед Фев 12, 2017 8:59 pm

:arrow: 1. Състезател- Лилит, 12.02, неделя, 11блока.

:arrow: 2. Хранения на ден - задължителни 5- закуска в 11.00 - 3б, обяд 14.30 - 3б, следобедна закуска в 18.30 - 1б, вечеря в 20.30 - 3б и последния блок - 23.30 - заслужих си стриктна пчеличка :smdance: .
:arrow: 3. Сестра ми днес има рожден ден и от обяд сме на гости. Майка ми сготвила любимата ми манЖа, другата ми сестра направил уникална торта, а аз си извадих киселото мляко тържествено и ги разбих :laugh: Добре, че имах оправдание със зъбите, иначе щяха да ме линчуват :laugh4: - заслужих си инатеста пчеличка :keff: (даже няколко, щото знаете ли какво е да откажеш ядене на майка ми :laugh4: )
:arrow: 4. Целия ден мина само на благоприятни храни - заслужих си зелена пчеличка.
:arrow: 5. Всичките хранения за деня претеглени с кантарче - заслужих си мерителна пчеличка.
:arrow: 6. Водата е ясна - и си искам водната пчеличка.
:arrow: 7. Менюто за целия ден- :writing1: дайте си ми пчеличката-поет :bow:

закуска 3б
Днес менюто ми е по-разнообразно от всякога :laugh:
кисело мляко -3п+3в
сусамов тахан -3м


обяд 3б
кисело мляко -2п+2в
сусамов тахан -2м

следобедна закуска - 1б
кисело мляко -2п+2в
сусамов тахан -2м


вечеря -3б
кисело мляко -3п+3в
сусамов тахан -3м

Вече съм си вкъщи и мога да си спретна нещо, но не ми се занимава и смятам за разнообразие да си доям киселото мляко от закуската.Та...

последният блок 1б
кисело мляко -1п+1в
сусамов тахан -1м

:arrow: 8. Днес нямам спортна пчеличка.

:arrow: 9. Без планк.

:arrow: 10. Успях да уловя 6 пчелички за този ден, и няма пчеличка-герой.
:arrow: 10. Според мен днес улових 6 пчелички, и нито един търтей.
Изображение
Аватар
лилит
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 174
Регистриран на: Чет Мар 07, 2013 10:01 pm
Пловдив

Re: Зоново състезание - 2ри тур

Мнениеот ТониЕлис » Нед Фев 12, 2017 9:11 pm

Добър вечер зоНбита ,

1. Състезател- ТониЕлис - 12.02.2017 , 10 блока
Заклевам се да кажа истината, цялата истина и само истината! :monk:


2. Хранения на ден - задължителни 5 гепих си стриктна пчеличка

8.00 ам Закуска - 2БПВМ

2БПВ кисело мляко -440 гр
2БМ бадеми - 6 бр




12 рм Обяд - 3БПВМ
3БП скумрия маринована - 126 гр
2БВ леща -80 гр
1БВ нахут -40 гр
3БМ зехтин -1 чл



3 рм Снак - 1БПВМ
1БП извара -56 гр
1БВ ябълка -100 гр
1БМ бадеми -3 бр



6.30 рм Вечеря - 3БПВМ
3БП пилешки гърди -85 гр
1/2БВ гъби -160 гр
1/2БВ броколи -180 гр
2БВ нахут -40 гр
1БМ зехтин -1 чл



9.30 рм - 1 БПВМ

1БП цедено мляко - 100 гр
1БВ ябълка -100 гр
1БМ фъстъци -6 бр

-

3. Удържах на изкушенията, заслужих си инатеста пчеличка :keff:


4. Целия ден е минал само на благоприятни храни - Заслужих зелена пчеличка :mrgreen:


5. Всичките хранения за деня са претеглени с кантарче , и мисля ,че .....- заслужих си мерителна пчеличка :angel:


6. Изпита вода - почти 2 литра литра :о - почнах вече да се давя :help1:

7. Споделено и прилежно написано меню за целия ден- :writing1: дайте си ми пчеличката-поет :bow


8. Днес на кростренажора навъртях 2,5 км :applaus: Разходка с домашните любимци 30 мин и Обичайната ми Тибетска Йога 20 минути , мисля , че си заслужих спортната пчеличка. :smdance:


9. Днес издържах 2 х една минута с великото упражнение "ПЛАНК" :bellysport: , изпотих се, задъхах се,вече не треперя и се задържах без да мръдна цяла една минута - е няма как да изтърва тази планкована пчеличка. :smdance




10. Надявам се , че успях да уловя цели 8 пчелички за този ден, и ще взема наградата- пчеличка-герой
Аз съм на този свят , но не съм от него
Аватар
ТониЕлис
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 87
Регистриран на: Съб Яну 28, 2017 11:01 am
село Табашка , област Габрово
Жена

Re: Зоново състезание - 2ри тур

Мнениеот Изи » Нед Фев 12, 2017 9:44 pm

1.Състезател №3 Изи 12.02.2017г. за днес 10 Б
Заклевам се да кажа истината,цялата истина и само истината!


7,30 ч Закуска 3 Б:
нахутени кюфтета 3 бр. - 3 БВ и 3 БМ
пилешка шунка 90 гр. - 3 БП

12,30 ч. Обяд 3 Б:
зеле 200 гр. - 1/2 БВ
задушен карфиол 440 гр. - 1 БВ
нахут 1/4 ч.ч. - 1 БВ
ябълка 50 гр. - 1/2 БВ

17,00 ч. Междинна закуска 1 Б
кисело мляко 200 гр. - 1БПВ
ленено семе 1/2 с.л - 1 БМ


20,00 ч. Вечеря 2 Б
домат 240 гр. - 1 БВ
лук 65 гр. - 1/2 БВ
печена чушка 70 гр. - 1/2 БВ
пилешка шунка 84 гр. - 2 БП
маслини 6 бр. - 2 БМ


22,00 ч.Вечерна закуска 1 Б:/предстои/
ябълка 100 гр. - 1 БВ
тахан 1/2 сл. - 1 БМ
извара 56 гр. - 1 БП

2.Храненето е 5 пъти през деня - стриктна пчеличка . :bigsm16:

3.Инатеста пчеличка искам аз . :bigsm47: :msmile15:

4.Днес си хапнах само зеленички храни и зелената пчеличка искам аз. :mrgreen:

5.Всичко е стриктно премерено - мерителна пчеличка. :bigsm5:

6.Вода е около 3 л. :msmile11: :msmile11: :swimm:

7.Подредена съм в отчета- пчеличка поет . :msmile2:

8.Спортната пчеличка
5-тимата тибетци :medi:
Разходки с домашните любимци една около 1 час и две по-кратки по 30 мин.
:msmile13: 40 мин.

9.Планковата пчеличка ще си я гепна и днес, треперенето си го има , но успях 2 пъти по 1,30 мин. :dance:


10. Мисля за днес със сигурност 8 пчелички да имам.:bee:

Заслужено се класирам и за гигантската пчела :herobee:
Няма нищо по-хубаво от това деня ти да започне с щастлив край.


Изображение
Аватар
Изи
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 38
Регистриран на: Пон Юни 13, 2016 9:44 am
Жена

Re: Зоново състезание - 2ри тур

Мнениеот Силвия » Нед Фев 12, 2017 10:00 pm

:arrow: 1. Състезател- Силвия , 12.02, 9 блока. Заклевам се да кажа истината, цялата истина и само истината! :monk:

:arrow: 2. Хранения на ден - задължителни 5- закуска в 9,30 - 2б, обяд 13,30 - 3б, следобедна закуска в 17.00- 1б, вечеря в 20.00 - 2б и последния блок - 22.00 - заслужих си стриктна пчеличка :smdance: .
:arrow: 3. Удържах на пук на изкушенията, и си заслужих инатеста пчеличка :keff
:arrow: 4. Целия ден мина само на благоприятни храни - заслужих си зелена пчеличка.
:arrow: 5. Всичките хранения за деня претеглени с кантарче- заслужих си мерителна пчеличка.
:arrow: 6. Изпита вода- над литър и половина - и си искам водната пчеличка.
:arrow: 7. Менюто за целия ден- :writing1: дайте си ми пчеличката-поет :bow:

закуска 2б
белтък - 2 бр.
извара - 50 гр.
морков - 80 гр.
киви - 60 гр.
бадем - 6 бр.

обяд 3Б
пилешки гърди - 84 гр.
леща - 100 гр.
ябълка - 100 гр.
фъстък - 18 бр.

следобедна закуска 1Б
Кисело мляко Верея 0,1 % - 200 гр.
бадем - 3 бр.

вечеря - 2Б
пилешки гърди - 56 гр.
леща - 100 гр.
фъстък - 12 бр.

Преди лягане - 1Б
Прясно мляко 1% - 220 гр.
фъстък - 6 бр.

:arrow: 8Днес тренирах, бях на народни танци 1час и 30 мин. и си гепнах спортната пчеличка. :smdance:

:arrow: 9.Днес издържах една минута с великото упражнение "ПЛАНК" :bellysport:разтреперих се, но се задържах без да мръдна цяла една минута - е няма как да изтърва тази планкована пчеличка

:arrow: 10. Успях да уловя цели 8 пчелички за този ден, само и само да взема наградата- пчеличка-герой :dull2:

:arrow: 10. Според мен днес улових 9 пчелички

Днес като бях на танци ми беше едно леко,леко. Имах много енергия. Чак се учудих :о Като се прибрах реших да си измеря мерките и бяха с по един см. по малко. Много съм доволна :smdance:
Аватар
Силвия
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 36
Регистриран на: Чет Яну 29, 2015 11:25 pm
Балчик
Жена

Re: Зоново състезание - 2ри тур

Мнениеот Pipilota » Нед Фев 12, 2017 10:16 pm

Suzi, колко е хубаво някой да ти говори извън състезанията..много станах чувствителна на тази тема.. :laugh4: Благодаряяяя :hug: Относно шунката- защо не я замениш (половината поне) с белтъци..сваряваш си една тенджерка с 10-15 яйца, и грабваш белтъците с малко подрпавки, шарена сол, червен пипер, и квото ти там душа иска, и си в джаза с най-чистия протеин....аз бях скарама много с яйцата....в смисъл варените яйца и омлетите, иначе ако е в супи, застройки , кремове и т.н изобщо не ми пречеха, и най-много на велик ден да изям половин яйце от хорска срама. Обаче като влязох в зоната......от няма и къде, да търся разнообразие в протеините, викам ще се напъна....и почнах с белтците, ама с много подправки, че да ми се убие безвкусния белтък, и така с времето се научих, и сега мога да ги ям и без подправки ако искам..ама не искам :)) И тка де, има вариант с който да заместиш шунката :)

А за семейните ви планове, ми какво да ти кажа, освен, че искрено ти завиждам..какво по-хубаво от това да вървите с половинката по един път, било в зоната, било в малки стимулиращи екскурзии и т.н....е да де, то нали за това ти е половинка :)) Ще ми е любопино кога ли ще дойде деня, в който да кажеш " Пипи, вече не искам да слабея, че станах много скенджава" :))

kitty-71, :bigsm8: била си на среща със зоНбитатав Пловдив, и не споделяш нищо :bigsm17: ...дори една малка клюкинка....засрами се, бива ли такъв егоизъм от твоя страна....ама значи от теб не съм го очаквала.... :oh: Ние всички зоНбита тук искаме да ни разкажеш с най-малки подробности всички клюкарски детайли от А до Я...разбахме ли се :but: ;)

Обаче и тая твоята приятелка ме разсмя...каквли ли къси съединения се получават в мозъчните гънки на всички, които чуят за зоната...като се сетя и моята първа седмица в зоната, бях пред нервна криза, с полу-насълзени очи, и с черпак, който тъсих върху кого да го изкривя.....божеее, колко много отдавна беше това... :stupid:

Иначе ти си отличничка вече 4ти ден..утре Мама Пчеларка ще те очаква...8+1..и да разкажеш за събранието, как мина, каза ли им за състезанието, или те знаят и т.н... айде приятна работа :hug:

Перла, аз още не съм пробвала рецепти с добавен хуск, чакам го моя да дойде, но това четох, че придобива този гумен вкус....скоро ще се разровя по-подробно из нета да науча подробности за това нещо Хуск :) И другото- като пиете това вино, стига ли ви обяда...на мен никога не ми стига ястието, когато вкарам течен въглехидрат...

Ако на 10 блока се чувстваш ок, карай така....доста момичета, включително и аз, ако не тренирам, на 11 блока задържам..
Иначе отново, като всеки ден от началото до сега си отличничка..8+1

лилит, :stupid: верно ли удържа фронта с такива изкушения..е направо не знам каква награда трябва да ти се даде...изби рибата :Hello: Иначе завършваш със 6 пчелички..няма да те линчувам за планка, защото знам какво е чувството след зъболекарски процедури...всичкото налягане ще го усетиш в главата при планк..

ТониЕлис, ти днес си заслужи голямата пчела Майка, котято без да се замисли, ти схруска червения търтей. Браво, 8+1+1

Изи, и ти днес хвана големия улов...голямата пчела, и твоя единствен червен търтей беше схрускан като бонбон :) вече си имаш само женски в кошера :) 8+1+1

Силвия, даммм. Зоната започва да работи все по-и по-силно в твоя полза..този прилив на енергия не е нищо друго, освен горене на мазнини.....аз както обичам в такива случай, като почувствам това и си викам- "Аха, генератора се включи :laugh4: и мастните клетки пуснаха безплатно гориво" Абе кефа е неописуем...както и твоето перфектно състезаване...12 ти ден без грешка....8+1
"Притеснявам се, когато някой ми прави комплимент. Притеснява ме, че не казва достатъчно..." :fly:
Аватар
Pipilota
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1284
Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 5:12 pm
Chicago/Varna-Asparuhovo
Жена

Re: Зоново състезание - 2ри тур

Мнениеот Zasmenka » Нед Фев 12, 2017 10:33 pm

Състезател №9 Засменка 12.02.2017г. 11 блока
Заклевам се да кажа истината, цялата истина и само истината.



9,30 закуска 3 Блока
палачинка от 2 белтъка,28г сирене и 19 г трици
200г кисело мляко,100г ябълка,3ч.л.тахан


13,30 обяд 3 Блока

75г пилешко филе,240г тиквички на скара,1/4 ч нахут,9 маслини,100г грейпфрут


17,00 сл.з
200 кисело мляко ,1 ч.л чия



19,00 вечеря
75 г пилешко филе
240г тиквички,240 г домат,100г ябълка,9 маслини


23,00 Късна закуска 1 Блока (предстои)
200г кисело мляко ,1 ч.л ленено семе


:arrow: 2. 5 хранения за деня – заслужих си стриктна пчеличка.

:arrow: 3. Изкушението не победи – определено си заслужих инатестата пчеличка :pray: :pray: :pray:

:arrow: 4. Целия ден мина с благоприятни храни , заслужих зелената пчеличка.

:arrow: 5. Всичките хранения за деня премерени с кантарче – заслужих мерителна пчеличка.

:arrow: 6. Изпита вода над 1,50л. мисля ,че заслужавам водната пчеличка. :msmile11:

:arrow: 7.Споделено и надлежно написано меню от мен - дайте си ми пчеличката поет.

:arrow: 8.Днес доста повървях може би около 3 км. така че си искам спортната пчеличка.

:arrow: 9. 4 Планка по 22-25 всеки,последният 32 секунди.Все по-лесно ми е :)

10. сдобих се май със 8 пчелички за деня. :hm:

Пипи,чувствам се отлично!Зоната е чудо!От юни кръжах около нея с метода на око,после пожелах да видя какво ще се случи,ако съм в центъра и единственото за което съжалявам е,че не съм я открила по-рано.На 12 ноември стартирах стриктно.20 кг съм надолу от юни до преди състезанието,сега не съм се теглила,но имам минус,усещам го.Ще видим на 15-ти :)
Подковата никога няма да ти донесе успех и щастие,докато не я „заковеш” в копитото си и не започнеш да „ореш,като кон”!
Аватар
Zasmenka
 
Мнения: 27
Регистриран на: Нед Ное 20, 2016 1:00 pm
Жена

Re: Зоново състезание - 2ри тур

Мнениеот Pipilota » Нед Фев 12, 2017 10:43 pm

Zasmenka, :hug: нямам думи, това което казваш трябва да се напише с главни букви
Пипи,чувствам се отлично!Зоната е чудо!От юни кръжах около нея с метода на око,после пожелах да видя какво ще се случи,ако съм в центъра и единственото за което съжалявам е,че не съм я открила по-рано.На 12 ноември стартирах стриктно.20 кг съм надолу от юни до преди състезанието,сега не съм се теглила,но имам минус,усещам го.Ще видим на 15-ти :)
Просто нямам думи....ти си едно сладко радващо хората зоНби :hugs1: А за планка...ти си нашата гордост, още малко и ще успееш... :Hello: Днес си пълна отличничка- 8+1


Сега... :bel: имам питане....понеже по план график състезанието трябва да свърши на 15, а за Кити на 16..но.. :hm: 14ти Фавруари както всички знаете е ден за пиене...кой е Трифон , кой е влюбен и т.н и със сигурност много от вас ще паднат зад борда, и това може да се отрази на крайните ви килограми, т.е кантара може да прихване прегрешенията в последния ден за доклади на килограми. И така де, моето питане е...искате ли да удължим състезанието с още 5 дена :oh: Никога не съм го правила толкова дълго, нито бих се натоварила за следващо състезание, но в случая просто имам лична причина, започнах това състезание с лична цел, заради определен човек и сега е момента да се възползвате. Не мисля, че ще имате друг такъв шанс...но все пак вие си преценявайте.

От личен опит, след няколко водени състезания от мен, може би 4 или 5, не помня вече, всички пчелички рано или късно се връщат пак към греховния си живот, ближейки тъжно килограмите си...от личен опит го казвам, не е слух, не е предположение...и съм си мислела- дали тези състезания не са твърде кратки, дали не успявам да ги засиля достатъчно силно и т.н. но каквото и да мисля, фактите си остават факти! За това сега имате шанс, покрай личната ми причина за това състезание да намажете и вие, ако ли не, на 16ти сутринта гладни, жадни на кантара и искам всички да ми докладвате на ЛИЧНИ кой коко килограма е. После ще изчакаме още един заради Кити, да докладва и тя, и ще пусна резултатите. Другия вариант е, ако решите да възползвате от моята слабост в момента- вид промоция :laugh4: и да поискате да продължим още 5 дена, тогава крайните килограми ще ми ги докладвате на 21 вефруари.....чакам да ми кажете какво сте решили...както казах и повтарям- друг такъв шанс няма да имате :Hello:
"Притеснявам се, когато някой ми прави комплимент. Притеснява ме, че не казва достатъчно..." :fly:
Аватар
Pipilota
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1284
Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 5:12 pm
Chicago/Varna-Asparuhovo
Жена

Re: Зоново състезание - 2ри тур

Мнениеот Zasmenka » Нед Фев 12, 2017 10:53 pm

Аз съм ЗА !!!И точно на рождения ми ден, който е на 21 февруари се надявам да докладвам хубав минус на килограми и много други позитиви!
Подковата никога няма да ти донесе успех и щастие,докато не я „заковеш” в копитото си и не започнеш да „ореш,като кон”!
Аватар
Zasmenka
 
Мнения: 27
Регистриран на: Нед Ное 20, 2016 1:00 pm
Жена

Re: Зоново състезание - 2ри тур

Мнениеот dani079 » Нед Фев 12, 2017 11:13 pm

Състезател N 10 Дани 12.02.2017г. ден дванадесети 10 блока :bgflag:
Заклевам се да кажа истината, цялата истина и само истината.
Ставане 9,00 ч. :alarm2:
:curious:


9,30 закуска 2 Блока
2 БПВ - 440 гр прясно мляко мляко 1%
2 БМ - 6 бр орехчета


13,00 обяд 3 Блока

3БП- 84 гр риба тон консерва
1БВ -150 гр кисели краставички
1/2БВ -120 гр домат
1/2БВ-60 гр червен лук
1БВ мандаринка
3БМ – 1/2с.л. зехтин


16,40 закуска 1Блок
1БП 28 телешка пастърма
1БВ половин грейпфурт
1БМ 3 бр орехчета


20,00 вечеря 3Блока

3БП -120 гр пуешко филе
1БВ -400 гр зеле
2БВ -160 гр настърган морков ( слатата от зеле беше толкова много ,ще накрая вече ми се повръщаше )
3БМ – 1/2 с.л. зехтин


23,30 Късна закуска 1 Блока (предстои)
1БВП 220 гр прясно мляко
1БМ 3 ореха


:arrow: 2. 5 хранения за деня – заслужих си стриктна пчеличка.

:arrow: 3. Изкушението не победи – определено си заслужих инатестата пчеличка :pray: :pray: :pray:

:arrow: 4. Целия ден мина с благоприятни храни , заслужих зелената пчеличка.

:arrow: 5. Всичките хранения за деня премерени с кантарче – заслужих мерителна пчеличка.

:arrow: 6. Изпита вода над 2л. мисля ,че заслужавам водната пчеличка. :msmile11:

:arrow: 7.Споделено и надлежно написано меню от мен - дайте си ми пчеличката поет.

:arrow: 8. Днес повървях ,най малко 1.5 км изминах и изчистих 120 кв етаж :laugh1: :laugh1: и мисля ,че на спортната пчеличка и се зави свят чак :laugh3: :laugh3:

:arrow: 9. Планка не ми се получи :think2: :think2:

10. сдобих се със 7 пчелички за деня. :laugh3: :laughне


Днес без малко да о*ера цялата работа , ходих да купя някои неща до магазина и съответно тъкмо бяха докарали пресни пурички с крем гараш , няма да лъжа никого... купих си ги аз , гледах ги ..гледах ги ...даже им проговорих (отчаяно ми се ядеше нещо сладко ),ами спрях колата пред къщи и постоях малко като си помислих да хапна в колата ,че да не ме видят домашните съдии :bigsm9: :bigsm9: , ама волята ми надделя отидох до майка ми ( която живее на 150 м) и и ги подарих за следобеното кафе ,та така ...емен емен щях да се издъня сериозно
И Пипи повече да не се съмняваш ,че може да съм робот хахахах аз какви терзания и мъки преживявам тя за роботи ще ми говори :pipilota: :pipilota:
Аватар
dani079
 
Мнения: 28
Регистриран на: Чет Окт 31, 2013 11:31 am
varna

Re: Зоново състезание - 2ри тур

Мнениеот Suzi » Нед Фев 12, 2017 11:43 pm

:arrow: 1. Състезател - Suzi, 12.02, 10 блока. Заклевам се да кажа истината, цялата истина и само истината! :monk:

:arrow: 2. Хранения на ден - задължителни 5 - 10:30, 15:15, 19:15, 21:15, 00:00 - стриктна пчеличка :smdance:

:arrow: 3. Нямах изкушения - заслужих инатеста пчеличка :keff:

:arrow: 4. Целият ден минал само на благоприятни храни - заслужих си зелена пчеличка

:arrow: 5. Всичките хранения за деня претеглени с кантарче - заслужих си мерителна пчеличка

:arrow: 6. Изпита вода - 2,8 л. Заслужих си водната пчеличка

:arrow: 7. Споделено и прилежно написано меню за целия ден - :writing1: дайте си ми пчеличката-поет :bow:

:arrow: 8. Тренировка вкъщи - 45 мин. - клекове, коремни преси, лицеви опори, упражнения за ръце, крака и дупе - мисля, че си гепнах спортната пчеличка :smdance:

:arrow: 9. Днес издържах (по време на тренировката) 3 пъти по 1 минута с великото у-е Планк - е няма как да изтърва тази планкована пчеличка :smdance:
:arrow: 10. Успях да уловя цели 8 пчелички за този ден, само и само да взема наградата - пчеличка-герой :dull2:

Меню:

10:30 - 220 мл прясно мляко + 1 мандарина + 18 гр. шунка + 18 гр. сирене + 3 бадема
15:15 - 240 гр. домати + 48 гр. нахут (два пъти го мерих, толкова излезе за 1 блок :doNotKnow: ) + 1 мандарина + 56 гр. пуешка пържола + 35 гр. сирене + 9 маслини
19:15 - 100 гр. ябълка + 28 гр. пуешка пържола + 3 бадема
21:15 - 240 гр. домати + 48 гр. нахут + 1 мандарина + 56 гр. пуешка пържола + 55 гр. котидж + 9 маслини
00:00 - 130 гр. кисело мляко

Пипи, страхотна идея за състезанието! Включвам се и много се радвам за възможността :yess: Ние сме късметлийки :smdance:
Иначе за белтъците съм точно като теб. Нямат никакъв вкус, но си права, че с повече подправки става работата. Аз обичам жълтъци :stupid: Ама ще се опитам да се превъзпитам и по този въпрос ;)
Когато си в дупка, спри да копаеш!

Изображение
Аватар
Suzi
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 179
Регистриран на: Вто Дек 31, 2013 1:32 am
България/Германия
Жена

Re: Зоново състезание - 2ри тур

Мнениеот chern0koska » Нед Фев 12, 2017 11:51 pm

:arrow: 1. Състезател- chern0koska, 12.02.2017г., неделя, 12 блока. Заклевам се да кажа истината, цялата истина и само истината! :monk:


:arrow: 2. Хранения на ден - задължителни 5-
сутрин - 10:30,
обед - 14:00,
следобед - 17:00,
вечер - 19:30,
преди лягане - 00:30
Заслужих си стриктна пчеличка :smdance:


:arrow: 3. Удържах на пук на изкушенията, и си заслужих инатеста пчеличка :keff: Бях на гости днес и ако ви кажа с каква маса ме посрещнахаааа.... То баница, то кекс, то супа топчета, все неща,за които човек бих убила :stupid: Ама само стиснах очи и даже през ум не ми мина да боцна нещо :yess:

:arrow: 4. Целия ден минал само на благоприятни храни - заслужих си зелена пчеличка

:arrow: 5. Всичките хранения за деня претеглени с кантарче- заслужих си мерителна пчеличка.

:arrow: 6. Изпита вода- над [b]2 литра и половина[/b]- почнах вече да се давя :help1: , но си искам водната пчеличка.

:arrow: 7. Споделено и прилежно написано меню за целия ден- :writing1: дайте си ми пчеличката-поет :bow:
Закуска - 1 блок ябълков сладкиш от сайта
2 яйца на очи - 2П, изпъжени с 1/3 ч.л. мазнина - 1М
3 маслини - 1М
2 кивита - 2В
Обяд - 80 гр. панирани пилешки филена - 3П 1В 3М + 200 гр. киви - 2В
Следобедна закуска - 400 гр кисело мляко - 2БПВ и 6 бр. ядки - 2БМ
Вечеря - 80 гр. панирани пилешки филенца - 3П 1В 3М (най-сетне ги изядох тия филенца) + 200 гр. киви - 2БВ
Късна вечеря - чаша прясно мляко и 3 бр. ядки

:arrow: 8. Днес се поразходих около час, качвах стълби и си гепнах спортната пчеличка. :smdance:

:arrow: 9. Днес издържах с планка минутка - е няма как да изтърва тази планкована пчеличка. :smdance:

:arrow: 10. Успях да уловя цели 8 пчелички за този ден, само и само да взема наградата- пчеличка-герой :dull2:

Онзи ден и аз бях на пазар за нови дънки, понеже ниииииищо не ми става вече, освен два чифта дънки (всъщност единия чифт ми хлопа бая, ама си кретам още с него) и един клин. Та купих си едни дънки, които лееееко ми теснеят на гъзО, ама предполагам,че с още едно кило надолу ще са ми тамън, пък и не искам повече да отслабвам.
А пък ще си купя лимки ако започна да дебелея пак :laugh1:
Иначе съм ЗА състезанието да е до 20-ти! Изследванията ще ги направя след 20,21-ви, така че тъкмо ще съм във форма, да го видим тоя ми ти инсулин какви ги върши :lol: :laugh1:
Аватар
chern0koska
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 54
Регистриран на: Вто Яну 31, 2017 7:46 pm
Жена

Re: Зоново състезание - 2ри тур

Мнениеот Pipilota » Пон Фев 13, 2017 6:18 am

Дани, За планка няма к'во да говорим, марш :bigsm37: в ъгъла, калпазанка.... :bigsm35: това са толкова калории, които можеха да бъдат изгорени за ена минута мамка муууу бe
Обаче за другото.... смях се с глас бе значи :laugh1: АМа така образно сериозно ги обясняваш тези твои действия, че ще направя плочки на корема от смях, без да ходя в залата :stupid: Чакай да го цитирам пак, така да почервенея от коремни спазми :shock:
Днес без малко да о*ера цялата работа , ходих да купя някои неща до магазина и съответно тъкмо бяха докарали пресни пурички с крем гараш , няма да лъжа никого... купих си ги аз , гледах ги ..гледах ги ...даже им проговорих (отчаяно ми се ядеше нещо сладко ),ами спрях колата пред къщи и постоях малко като си помислих да хапна в колата ,че да не ме видят домашните съдии :bigsm9: :bigsm9: , ама волята ми надделя отидох до майка ми ( която живее на 150 м) и и ги подарих за следобеното кафе ,та така ...емен емен щях да се издъня сериозно
....
И к'во..мама намаза от цялото твое страдание...похвално, ама и малко плашещо....тези твои така едвам удържани сладки нагони трябва да ги пресечем по някакъв начин..с бром ли :laugh1: , с психо атаки ли, не знам, ама сега ще го измисля :writing1:

И първото което ми идва на акъла е, мисловна атака. Това ще са онези мисли, в които с изострени сетива ще усещаш предсмъртната агония на всяка мозъчна клетка...мисловни дейности от рода на: (давам пример когато ти падне пердето, и едни рафинирани въглехидратни мисли започнат да обладават душата ти) Значи- виждаш едни такива ми ти пресни пурички с крем гараж вътре :dull2: и преди да започнеш да се оправдаваш с изречения като " Аз нямам проблем със шоколада, шоколада има проблем с мен"....веднага трябва да включиш щепсела с токовите ударни мисли, въпреки съпростивлението на цялата ти лакома същност. И започваш да рецитираш (ако искаш на глас в магазина, ако искаш тихо и с изцъклен поглед :eek: , без значение) - :

Ах тези пуручки, пълни с консерванти, :oh:с каква лекота ще ми вдигнат инсулина, после ще почакам да разбера какви поразии ще направи докато се разхожда из моите обвити в мазнина вътрешности... Дали ще е от значение, че ще ми повреди някой орган, след като аз не го виждам ....Дали ще се депресирам, че ще започне като катерица да складира мазни орехчета из новопостроените мастни хралупи, щото пък ще ми е много кеф докато ги ям :lakom: Така със всяка хапка ще се сдобивам с по няколко хиляди чисто нови мастни клетки, които да издуват задните ми части (тип Ким Кардашиан погледната през лупите на НАСА )..... :wow: Ами на лято ? - дали ще ме харесват и с този естествен спасителен пояс на плажа? Все пак естественото е по-красиво...не е силикон... :think2:

Какво толкова, дали да не дам живот и на целулита по задника ми и краката, и така да предизвиквам очни спазми, водещи до кривогледство на ония зяпащите по плажа. Може би ще стана като една атрактивна релефна карта на България...Сигурно ще е кеф така, да имам подкожен кожух, (тип Тюлен-сибирко производство) и да се потя неуморно като един овлажнител за въздух от Технополис :stupid:
Ами като ми скочи и кортизола :stupid: ...тогава звуците, които издавам сега по време на интимни моменти, после ще ги издавам просто ставайки от дивана…Уфф, най-добре е да забравя за всичко и да се прибера в къщи. Там ще е толкова тихо, че почти ще чувам съвестта си и с лекота ще потъна в една зонова чиния, с която да калайдисам вътрешностите си . Какъв ден само...трябваха ми часове за да разбера, че шоколадите, които предизвикват в мен голям интеререс, всъщност изобщо не са в мой интерес..

....Абе ...я мани ги тия въглехидратни извращения, аз съм натура със спортен дух, дори съм на състезание, не мога да обидя самата себе си и да не си говоря после с дни....Пък и на лято като дойде Пипи..трябва да съм неузнаваема за срещата.....и т.н......" :yess:

И така мила ми Дани :hug: , това трябва да са промиващите мозъка мисли, след което взимаш пурите и с цялата си огромна мощ започваш да скачаш отгоре им, докато станат част от настилката....анадънмо гюзелим :bigsm26: От там отиваш на рафта за добавките и си купуваш голямо шише с витамин "НЕ" и си в джаза :bigsm15: Може и да предозираш, не е опасно.

И другото - от мен да знаеш- Ако твърде дълго гледаш в Зоната, Зоната ще ти поиска номера, ще започне да флиртува с теб, ще се влюби в теб, после ще те погълне, ще те оглозга и ще те изплюе изсмукана до неузнаваемост....И както обичам да казвам- подари си Зонов ден, прецакай деня на някой дебелак :peace1:

и така, моля всички ви - изкушаващите лакоми търтей да се докладват по възможно най-най-депресиращ начин. За най-депресиращ доклад ще печелите по една люта чушка :rpeper: от съдията! :grouphug:
Дани завършваш деня с цели 7 бройки..

Suzi, вече втори ден си отличничка, давай така още 3 дена до пчелата майка :yess: 8+1
И се радвам, че ти допада идеята за удължаване на срока на състезанието.Надявам се да няма против..

chern0koska, бравус....отличничка си днес 8+1...и много се радва, че сиимаш нови дънки, да си ги носиш със здраве, и нека да ти паснат прекрасно секси на гъзО :bigsm27:
А за удължаването на състезанието, нека да видим и другите буболечки какво ще кажат, и ако Да, тогава след 20ти ще чакаме да видим изследванията ти :yess:
"Притеснявам се, когато някой ми прави комплимент. Притеснява ме, че не казва достатъчно..." :fly:
Аватар
Pipilota
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1284
Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 5:12 pm
Chicago/Varna-Asparuhovo
Жена

Re: Зоново състезание - 2ри тур

Мнениеот Перла » Пон Фев 13, 2017 6:34 am

И аз съм за удължаване на срока и без това бях решила да изкарам до края на февруари като на състезание.
Благодаря за прИмоцията Пипи!
Бъди това, което си! Ти си уникален, имаш уникална енергия, излъчване, присъствие. Не се опитвай да го скриеш от другите. Бъди себе си. Следвай интуицията си!
Изображение
Аватар
Перла
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 67
Регистриран на: Вто Мар 31, 2015 8:24 pm
Жена

Re: Зоново състезание - 2ри тур

Мнениеот Изи » Пон Фев 13, 2017 7:57 am

Аз също приемам предложението ти :pipilota: нека състезанието продължи!
Ще затвърдя спортните си навици , иначе без състезание може да кривна от правия пъти да започна пак да мързелувам , а сега се чуствам чудесно при срещите ми с :msmile13: .
По повод дрехите с по-малък размер - бях приготвила едни любими мои панталони , които исках да подаря , естествено защото ми бяха доста малки.Сега обаче ги закачих на видно място те са стимула ми за стриктното спазване на :zone: и съпътсващия спорт.
Приятен ден и :blagodaria: за труда , който ще положиш при продължаване на състезанието :pipilota: .


Да си обуеш прани дънки без да лягаш на леглото за да ги закопчееш е прекрасно. :bigsm16: :dance: :happy-cheerleadersmileygirl:
Последна промяна Изи на Пон Фев 13, 2017 8:45 am, променена общо 1 път
Няма нищо по-хубаво от това деня ти да започне с щастлив край.


Изображение
Аватар
Изи
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 38
Регистриран на: Пон Юни 13, 2016 9:44 am
Жена

ПредишнаСледваща


Назад към Състезания в Зоната

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта