Зоново състезание - 2ри тур

Раздел за виртуални зонови състезания, създадени с цел придобиване на правилни хранителни навици.

Модератори: Italiano, Pipilota, Маня

Re: Зоново състезание - 2ри тур

Мнениеот Силвия » Вто Фев 07, 2017 9:37 am

Пипи, Зоната е открита от Бари Сиърс. А за червения боб много ме е яд. В таблицата със сварени зеленчуци е зелен затова го изядох, но вече ще знам и няма да го докосна. От 24.01.17 съм в Зоната и не изпитвам глад, пия си водата без проблем. Явно съм в Зоната :smdance:
Аватар
Силвия
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 36
Регистриран на: Чет Яну 29, 2015 11:25 pm
Балчик
Жена

Re: Зоново състезание - 2ри тур

Зоната
 

Re: Зоново състезание - 2ри тур

Мнениеот Kriss » Вто Фев 07, 2017 9:54 am

Влизам на отчет и за клюки. Какви са усещанията ми в Зоната?
1.Прилива на енергия, обедното ми двойно кафе отпадна, без дори да се усетя,вчера се замислих,че не съм се сещала за него. Обикновено към 13-14 ч. ми ставаше отпуснато,мързеливо,доспиваше ми се и бягах до кафемашината , сега дори забравих колко отчаяно се нуждаех от него. ФАКТ 1-МИНУС ДВОЙНО КАФЕ НА ОБЯД :bigsm18:
2.Постояно съм жадна-пия вода и вместо да се подувам се чувствам все по-добре и по-добре от всяка изпита чаша.ФАКТ 2 - ПИЯ ВОДА БЕЗ ДА СЕ НАСИЛВАМ,А С УДОВОЛСТВИЕ, при всички режими които съм спазвала до сега водата беше наливане и наказание за мен. :msmile11:
3.Меденки,шоколад,вафли,домашни ароматни кексове,не бих казала , че се въздържам, защото не ме изкушават, просто си седят у дома като всички останали продукти без да им обръщам внимание. ФАКТ 3 - НЯМАМ НУЖДА ОТ СЛАДКО. Помните ли първите дни как опустоших меденките и вафлите :msmile1:
4. Не ми се яде, вчера буквално се тъпчех с двата блока , викам си : Яж, 5 ч. минаха,яж, че довечера ще те бамнат от състезанието. :redfl: ФАКТ 4- УБИХ ЗВЕРСКИЯ АПЕТИТ :chickrun:
5. И да кажа за едно съкровено място - wc - вече редовни отчети.

Какви са очакванията ми?
1.Да започна да се наспивам по-бързо :laugh1: стига с това събуждане в 8:30ч.
2. Кантара някога да покаже първа цифра 5 :laugh:

Днес пак ще заложа на чисто месо, белтъци и зеленчуци. Ще опитам и новата био извара и спортната лежанка от Лидл.

Плюйте ме против уроки, че ми е слаб ангела. :thanкu: Интересни магийки сте споделили :laugh1:
Аватар
Kriss
 
Мнения: 14
Регистриран на: Съб Окт 01, 2016 7:53 am
Жена

Re: Зоново състезание - 2ри тур

Мнениеот Перла » Вто Фев 07, 2017 11:23 am

Добре де, не мога да разбера защо се наказва червения боб след като е даден че е добър въглехидрат при сварените зеленчуци? Моля някой да ми обясни ! Все пак да ми стане ясно, защото състезанието е броени дни.
А относно това как се чувствам в Зоната. Ами чувствам си се перфектно- и с енергията и с това че съм съсредоточена и с това че не ми се спи и бързо се наспивам/ чак ме е яд понякога/, вода винаги съм пиела много/ дори се ограничавам да не пия повече от 3,5/. Сладко не ми се яде, но мен по начало ме е изкушавал само шоколада и то черния . Може би би ме изкушил един топъл козунак? Не зная.
Записах се на състезанието с единствената цел да започнат да мърдат кг надолу / от повече от няколко месеца кантара не е мърдал нито нагоре , нито надолу/.
Бъди това, което си! Ти си уникален, имаш уникална енергия, излъчване, присъствие. Не се опитвай да го скриеш от другите. Бъди себе си. Следвай интуицията си!
Изображение
Аватар
Перла
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 67
Регистриран на: Вто Мар 31, 2015 8:24 pm
Жена

Re: Зоново състезание - 2ри тур

Мнениеот Pipilota » Вто Фев 07, 2017 2:43 pm

Аууу, Пчеличкиии :bigsm8: ... дължа ви едно голямо извинение.... :stupid: относно боба....хем скоро обновявах таблицата, ама мога ли да помня всичко, което се е променило, и за боба е станало недорзумение..съжалявам, приемете моите извинения. Наистина... :sad: Дани и Силве, вие бяхте наказаните, ощетени, отивам да поправям точките, ви...и момичета, моля ви не ми се сърдете :pray: , съвсем без да искам се е получило така, всеки допуска грешки понякога, важното е да го поправим на време. И за в бъдеще, ако се получи нещо подобно, моля ви казавайте без притеснение, както виждате, съвсем самичка съм този път, никой не ми помага, никви прокурои няма, никви помощник-съдии няма и аз съм човек, и аз праяв гешки понякога. Отново Извинете за недоразумението. :grouphug:
"Притеснявам се, когато някой ми прави комплимент. Притеснява ме, че не казва достатъчно..." :fly:
Аватар
Pipilota
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1284
Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 5:12 pm
Chicago/Varna-Asparuhovo
Жена

Re: Зоново състезание - 2ри тур

Мнениеот dani079 » Вто Фев 07, 2017 5:37 pm

Pipilota написа:Аууу, Пчеличкиии :bigsm8: ... дължа ви едно голямо извинение.... :stupid: относно боба....хем скоро обновявах таблицата, ама мога ли да помня всичко, което се е променило, и за боба е станало недорзумение..съжалявам, приемете моите извинения. Наистина... :sad: Дани и Силве, вие бяхте наказаните, ощетени, отивам да поправям точките, ви...и момичета, моля ви не ми се сърдете :pray: , съвсем без да искам се е получило така, всеки допуска грешки понякога, важното е да го поправим на врее. И за в бъдеще, ако се получи нещо подобно, моля ви казавайте без притеснение, както виждате, съвсем самичка съм този път, никой не ми помага, никви прокурои няма, никви помощник-съдии няма и аз съм човек, и аз праяв гешки понякога. Отново Извинете за недоразумението. :grouphug:

Няма нищо Пипи , всеки греши ,не е лесно да се занимаваш с толкова неща наведнъж :msmile7: , пък не е станало нищо кой знае какво , ние със Силвето нали изядохме боба , нали ни беше вкусно хихихи това е най- важното :cooking1: :cooking1:
Аватар
dani079
 
Мнения: 28
Регистриран на: Чет Окт 31, 2013 11:31 am
varna

Re: Зоново състезание - 2ри тур

Мнениеот Перла » Вто Фев 07, 2017 5:59 pm

Пипи, не исках да обидя никого, просто исках да го изясня за себе си. И сега вече ще си хапвам червен боб с кеф от време на време.
Бъди това, което си! Ти си уникален, имаш уникална енергия, излъчване, присъствие. Не се опитвай да го скриеш от другите. Бъди себе си. Следвай интуицията си!
Изображение
Аватар
Перла
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 67
Регистриран на: Вто Мар 31, 2015 8:24 pm
Жена

Re: Зоново състезание - 2ри тур

Мнениеот Pipilota » Вто Фев 07, 2017 6:39 pm

Е ок де, станалото станало, по хората ходи..обаче аз, лично за мен-- за моето тяло...не знам от внушение ли е, от какво, но от много години, винаги когато ям 2-3 блока леща или боб за основно, после съм гладна много по-рано от обикновено. От ориз не огладнявам така както от леща...нямам никакво обяснение, но за мен, в моята глава този продукт влиза в "бързо огладняващите" :hm: Може би всеки от вас има по един такъв продукт, различно действащ от цвета в таблицата...
"Притеснявам се, когато някой ми прави комплимент. Притеснява ме, че не казва достатъчно..." :fly:
Аватар
Pipilota
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1284
Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 5:12 pm
Chicago/Varna-Asparuhovo
Жена

Re: Зоново състезание - 2ри тур

Мнениеот kitty-71 » Вто Фев 07, 2017 8:43 pm

Здравейте момичета !
Как се чувствам откакто съм в Зоната?
1.За сладкото, което беше основният ми проблем, вече споделих - изобщо не ми се яде.Сина си купува тортички и сладкиши, а мен не ме вълнува.Даже и аз ходя до магазина да му купувам, което преди ми беше проблем, защото винаги купувах и нещичко за себе си.
2.Имам много енергия и се наспивам доста по-бързо.Не знам защо обаче/може и да не е от Зоната, защото давам и нощни смени и може да е от това/ вечер лягам доста късно.Просто не ми се спи преди 12.30.Даже спрях следобедното кафе /което е плюс :) /.Пия по едно сутрин, но обмислям да го отрежа и него.
3.Относно водата, винаги съм пила задължително по 2литра на ден без да съм жадна, по задължение, но напоследък се чувствам жадна понякога.
4.Чувствам се чудесно, но почти не наблюдавам промяна в килограмите - около 500гр.от началото на състезанието.Но не бързам за никъде. :) Чудя се дали да не намаля на 9 блока? Но по-добре не, тъй като смятам от утре пак да започна с фитнеса и май ще ми дойдат малко.

1.Състезател kitty-71. 07.02.2017г.Ден шести.20.25p.m.Конснумирани 10БПВМ.
Обещавам да казвам истината и само истината!
2.Хранения на ден - 5 задължителни, както следва:
Закуска - 8.30
Обяд - 12.00
Следобедна закуска - 16.00
Вечеря - 20.00
Късна закуска - 23.00
Заслужих си стриктната пчеличка. :)
3.Днес се изкуших.Тъй като сина ми поиска да му направя "здравословният шоколад" от сайта на Катина си признавам, че облизах купата и си позволих 2-3 чаени лъжички.Предполагам, че не ми се полага инатестата пчеличка. :(
4.Денят мина само на благоприятни храни - заслужих си зелената пчеличка. :)
5.Всички хранения бяха претеглени - мерителната пчеличка е за мен. :)
6.Изпита вода до момента - 2,5л. - дайте ми водната пчеличка. :)
7-Менюто ми за деня беше следното:

Закуска: 2БПВМ
400гр.кис.мляко - 1БПВ
6бадема - 2БМ

Обяд: 3БПВМ
3бр.чушки, пълнени с тел.кайма и овес от сайта Озонка - 3БПВМ /За първи път ги готвя, в къщи много ги харесаха/

Следобедна закуска: 2БПВМ
Котидж 128гр.-2БП
2 мандаринки - 2БВ
6 бадема - 2БМ

Вечеря:2БПВМ
Ябълков слядкиш - 2БПВМ

Късна закуска:1БПВМ
200гр.кис.мляко - 1БПВ
3 бадема-1БМ

За прилежно написаното и споделено меню ми се полага пчеличката поет. :)
8.Днес отново походих 1 час/на кафенаце на главната - 30мин в едната посока и разходка по магазините, която не броя.Заслужих си спортната пчеличка.
9. Днес отново стоях в позиция планк 1мин.20сек.За съжаление не можах да си подобря рекорда, но мисля, че спечелих планковата пчеличка. :)
Според мен днес улових 7 пчелички.Само инатестата ми избяга. :lol:

Хубава зонова вечер на всички!!! :)
Аватар
kitty-71
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 66
Регистриран на: Вто Яну 10, 2017 8:41 pm
Пловдив
Жена

Re: Зоново състезание - 2ри тур

Мнениеот Изи » Вто Фев 07, 2017 9:37 pm

1.Състезател №3 Изи 07.02.2017г. за днес 10 Б
Заклевам се да кажа истината,цялата истина и само истината!


6,30 ч Закуска 3 Б: съвсем нетрадиционна, но пък беше вкусно
нахутено кюфте гооолямо 1бр. - 3 БВМ
пилешки гърди 75 гр. - 3БП


11,30 ч. Обяд 3 Б:
зелен фасул готвен - 2 БВ
ябълка 100 гр. - 1 БВ
маслини 9 бр. - 3 БМ
пуешки гърди 132 гр. - 3 БП


16,00 ч. Междинна закуска 1 Б
к.мляко 2% 200 гр. - 1БПВ
ленено семе 1/2 с.л - 1 БМ


19,00 ч. Вечеря 2 Б
спаначена каша - 1 БВ
карфиол суров 220 гр. - 1/2 БВ
ябълка 50 гр. - 1/2 БВ
извара 112 гр. -2 БП
маслинки 6 бр. - 2 БМ



21,30 ч.Вечерна закуска 1 Б:
извара 56 гр. - 1 БП
ябълка 100 гр. - 1 БВ
тахан 1/2 сл. - 1 БМ


2.Храненето е 5 пъти през деня - стриктна пчеличка . :bigsm16:

3.Инат голям съм си аз по принцип и инатеста пчеличка получавам . :bigsm47: :msmile15:

4.Храната ми беше предвидена да е изцяло зелена , нооооооо се появи един ораДжев търтей :crazy1: - след като сготвих снощи зеленото фасулче, едва днес прочетох , че морковчетата ставали оранДжеви при готвене и се сдобих в колекцията и с този цвят , че даже и за утре ще си имам в колекцията от него. :bigsm5:

5.Всичко е стриктно премерено - мерителна пчеличка. :bigsm5:

6.Водата е отново 3,5 л. :msmile11:

7.Подредена съм в отчета- пчеличка поет . :msmile2:

8.Спортната пчеличка
5-тимата тибетци :medi: / с все по-голямо желание ги изпълнявам , бяха преди едва ли не по задължение /
Разходки с домашните любимци - сутринта само 15-тина минути, че много валеше,следобеда 30 минути и последната беше кратичка 20 минути :rundogy:
:msmile13: пък ми се зарадва , че даже срещата продължи и по-дълго цели 40 минути , установявам , че ми е трудно да почна , а почна ли няма спиране хихи. :glaugh:

9.Планк 90 сек. - 2 пъти- планковата пчеличка , ама много треперене и задъхване :dance:


10. Мисля за днес със сигурност 7 пчелички да имам.:bee:

За пчелата гигант и пчеличката герой не съм сигурна заради морковения търтей :msmile1, но нищо нека в кошерчето ми да се вмъкне и един мъжкар , че само дами понякога не е съвсем добре.
Нека журито да каже тежката си дума. :turtei:

С радост установявам , че сутрин от огледалото започва да надниква едно неподпухнало лице , а бобъра / на такова животинче се оприличавах , щот сякаш си бях натъпкала в бузите ябълки / го няма.При ставане кръста не ме боли както обикновено.Тополите вълнички /свързани с възрастта ми / с голяма радост установявам , че са станали рядкост.И както се казва вечно от енергия кипи ,нашето семейство тя крепи. :love2love:
Няма нищо по-хубаво от това деня ти да започне с щастлив край.


Изображение
Аватар
Изи
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 38
Регистриран на: Пон Юни 13, 2016 9:44 am
Жена

Re: Зоново състезание - 2ри тур

Мнениеот Zasmenka » Вто Фев 07, 2017 9:41 pm

Състезател №9 Засменка 7.02.2017

Закуска 8.30
палачинка от 2 белтъка,28г сирене и 19г трици
200 г кисело мляко,3 ч.л чия и 100 г ябълка

Обяд 12.30
Омлет от 4 белтъка,28г сирене
240г домат,200г грейпфрут,3ч.л. тахан

Сл.з 16.45
200г кисело мляко 1ч.л чия

Вечеря 19.00
84 г пилешко филе,2 ч салата от зеле и морков 80г 1 1/2 блок въглехидрати
1/4 чаша нахут сварен на пара,50г грейпфрут
9 маслини

К.з 21.30

200г кисело2. 5 хранения за деня – заслужих си стриктна пчеличка.

:arrow: 3. Изкушението не победи – определено си заслужих инатестата пчеличка
:arrow: 4. Целия ден мина на благоприятни храни - заслужих зелената пчеличка.

:arrow: 5. Всичките хранения за деня премерени с кантарче – заслужих мерителна пчеличка.

:arrow: 6. Изпита вода над 2,50л. мисля ,че заслужавам водната пчеличка. :msmile11:

:arrow: 7.Споделено и надлежно написано меню от мен - дайте си ми пчеличката поет.

:arrow: 8. Няма спортна пчеличка за мен и днес.

:arrow: 9. Нито планкова. :)
:arrow: 10. 6 пчелички за деня

Днес имах и продължавам да имам ужасно главоболие,може би прекалих с кафето ...3 чаши
Лека нощ на всички!
Подковата никога няма да ти донесе успех и щастие,докато не я „заковеш” в копитото си и не започнеш да „ореш,като кон”!
Аватар
Zasmenka
 
Мнения: 27
Регистриран на: Нед Ное 20, 2016 1:00 pm
Жена

Re: Зоново състезание - 2ри тур

Мнениеот Перла » Вто Фев 07, 2017 10:20 pm

:arrow: 1.Състезател N 4 Перла 07.02.2017г. ден седми 10Блока
Заклевам се да кажа истината, цялата истина и само истината.

Ставане 5,00ч.

вода 600мл

6,00 закуска 2 Блока
1 БПВ - 1/2 кофичка кисело мляко 0.1%
1 БПВМ - 1 мъфин с овесени трици от сайта
1БМ – 3 маслинки

10,00 закуска 1 Блок
1БПВМ десерт с ягоди

12,40 обяд 3 Блока
2БП – 51гр. пилешко филе
1БВ - 1ч.ч. кисело зеле
1БВМ – 142гр. леща
1БМ – 1/3ч.л. зехтин
1БПВМ – шоколадов мус

17,00 закуска 1Блок
1БПВМ – шоколадов мус


19,30 вечеря 2Блока
1БПВ – кюфте от пилешко филе ,лук и ов. Трици
1БП – 25гр. пилешко филе на тиган
1/4БВ – 100гр. прясно зеле
1/2БВ – 40гр. Морков
¼ БВ – 30гр. круша
2БМ – 2/3ч.л. зехтин


21,45 закуска 1Блок
1БПВМ десерт с ягоди



:arrow: 2. 6 хранения за деня – отбелязани по горе по часове – заслужих си стриктна пчеличка.

:arrow: 3. И днес нямаше никакви изкушения, но си искам инатестата пчеличка.

:arrow: 4. Целия ден мина само на благоприятни храни и си заслужих зелената пчеличка.

:arrow: 5. Всичките хранения за деня :writing1: премерени с кантарче – заслужих мерителна пчеличка.

:arrow: 6. Изпита вода над 3,5л. :msmile11: искам си водната пчеличка.

:arrow: 7.Споделено и надлежно написано меню от мен - дайте си ми пчеличката поет.

:arrow: 8. Днес имам извървяни 6 км 799м.,10клека :running: :mix13: . Дайте си ми и спортната пчеличка .

:arrow: 9. Днес издържах 2 мин. и 03сек. с великото упражнение ПЛАНК , искам си и планковата пчеличка.

:arrow: 10. Днес май пак си хванах 8 + 1 пчелички за деня.
Бъди това, което си! Ти си уникален, имаш уникална енергия, излъчване, присъствие. Не се опитвай да го скриеш от другите. Бъди себе си. Следвай интуицията си!
Изображение
Аватар
Перла
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 67
Регистриран на: Вто Мар 31, 2015 8:24 pm
Жена

Re: Зоново състезание - 2ри тур

Мнениеот Силвия » Вто Фев 07, 2017 10:25 pm

:arrow: 1. Състезател- Силвия , 07.02, 9 блока. Заклевам се да кажа истината, цялата истина и само истината! :monk:

:arrow: 2. Хранения на ден - задължителни 5- закуска в 9,00 - 2б, обяд 13.30 - 3б, следобедна закуска в 17.00 - 1б, вечеря в 20.00 - 2б и последния блок - 22.00 - заслужих си стриктна пчеличка :smdance: .
:arrow: 3. Удържах на пук на изкушенията, и си заслужих инатеста пчеличка :keff
:arrow: 4. Целия ден мина само на благоприятни храни - заслужих си зелена пчеличка.
:arrow: 5. Всичките хранения за деня претеглени с кантарче- заслужих си мерителна пчеличка.
:arrow: 6. Изпита вода- над литър и половина - и си искам водната пчеличка.
:arrow: 7. Менюто за целия ден- :writing1: дайте си ми пчеличката-поет :bow:

закуска 2б
котидж - 50 гр.
кисело мляко Верея 0,1% - 200 гр.
морков - 80 гр.
бадем - 6 бр.

обяд 3Б
котидж - 150 гр.
кисело зеле - 200 гр.
мандарина - 1 бр.
фъстък - 18 бр.

следобедна закуска - 1Б
Кисело мляко Верея 0,1 % - 200 гр.
бадем - 3 бр.

вечеря - 2Б
белтък - 2 бр.
извара - 50 гр.
печен пипер - 140 гр.
домат от буркан - 200 гр.
фъстък - 12 бр.

Преди лягане - 1Б
Прясно мляко 1% - 220 гр.
бадем - 3 бр.

:arrow: 8Днес бях на народни танци 1 час и 30 мин. и си гепнах спортната пчеличка. :smdance:

:arrow: 9.Днес издържах една минута с великото упражнение "ПЛАНК" :bellysport:разтреперих се, но се задържах без да мръдна цяла една минута - е няма как да изтърва тази планкована пчеличка

:arrow: 10. Успях да уловя цели 8 пчелички за този ден, само и само да взема наградата- пчеличка-герой :dull2:

:arrow: 10. Според мен днес улових 9 пчелички и отново съм сред първите редици. Абра кадабра сим салабим, перо от патка, косъм от мишка в казана да ври, нека някой да сгреши и първо място на мен да освободи :laugh4:
Аватар
Силвия
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 36
Регистриран на: Чет Яну 29, 2015 11:25 pm
Балчик
Жена

Re: Зоново състезание - 2ри тур

Мнениеот Kriss » Вто Фев 07, 2017 10:33 pm

1. Състезател: Kriss ,7.02.2017,седми ден, 9 БПВМ.
Заклевам се да кажа истината, цялата истина и само истината!

2. Хранения: 4х 2БПВМ и 1х1БПВМ
9:00ч.извара 112гр ,домат 240 гр,нахут 30гр, авокадо 34 гр
14:00ч. кюфте от тел.филе с лук 56гр,нахут 60 гр,авокадо 34гр
18:00ч.- омлет от 2 белтъка,38 гр трици,маслини 6 бр
21:30ч.-зонови мъфини
Преди лягане- мляко ,тахан 1/2 с л

СТРИКТНА ПЧЕЛИЧКА заслужих

3. Изкушението НЕ победи ИНАТЕСТА ПЧЕЛИЧКА

4. Целия ден на благоприятни храни -ЗЕЛЕНА ПЧЕЛИЧКА

5. Всичко претеглено стриктно, заслужавам мерителна пчеличка

6. Вода- над 2 л- водна пчеличка.

7. Споделих, признах, описах за пчеличка поет .

8.Днес тренирах малко- 10 лицеви,10 коремни,10 клека,10 тласкания на тежест и 20 подскока . Май Няма спортна пчеличка

9.Планк- 1 мин, почивка и 30 сек -планкова пчеличка
10.Успях да уловя 7 пчелички, и половин спортна :laugh1:
И за 5 последователни - пчела гигант.
Аватар
Kriss
 
Мнения: 14
Регистриран на: Съб Окт 01, 2016 7:53 am
Жена

Re: Зоново състезание - 2ри тур

Мнениеот лилит » Вто Фев 07, 2017 10:34 pm

:arrow: 1. Състезател- Лилит, 07.02, вторник, 11блока.

:arrow: 2. Хранения на ден - задължителни 5- закуска в 8.30 - 3б, обяд 12.30 - 2б, следобедна закуска в 16.30 - 2б, вечеря в 19.30 - 3б и последния блок - 22.30 - заслужих си стриктна пчеличка :smdance: .
:arrow: 3. Нямаше изкушения :laugh4: но все пак - заслужих си инатеста пчеличка :keff:
:arrow: 4. Целия ден мина само на благоприятни храни - заслужих си зелена пчеличка.
:arrow: 5. Всичките хранения за деня претеглени с кантарче - заслужих си мерителна пчеличка.
:arrow: 6. Водата е ясна - и си искам водната пчеличка.
:arrow: 7. Менюто за целия ден- :writing1: дайте си ми пчеличката-поет :bow:

закуска 3б в 10.30

200гр кисело мляко -1вп
24 гр протеин на прах -2п
200гр портокал -2в
орехи -3м

обяд 3б в 14.30
кисело мляко - 2б

следобедна закуска - 1б в 18.30
кисело мляко 2б

вечеря -3б в 20.30
Скрит текст:
познайте кой беше мноого гладен
Изображение

белтъци + пъдпъдъчи яйца -3п
150 гр праз -1,5в
шопска салата -1,5в
ги -3м


последният блок - 22,30
задушено пилешко филе - 1пм
портокал - 1в

:arrow: 8. Няма спорт и днес, но се надявам вече утре да съм ок и да поспортувам.

:arrow: 9. Няма планк - болнични :).

:arrow: 10. Успях да уловя 6 пчелички за този ден, и няма пчеличка-герой.
:arrow: 10. Според мен днес улових 6 пчелички, и нито един търтей.

Пипи, издържах, защото няма особен избор :laugh: като видя кисело мляко вече и ми се драйфа. За утре съм си сготвила човешка храна, най-после, ама още страдам от дъвкането на вечерята .
Изображение
Аватар
лилит
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 174
Регистриран на: Чет Мар 07, 2013 10:01 pm
Пловдив

Re: Зоново състезание - 2ри тур

Мнениеот dani079 » Вто Фев 07, 2017 10:41 pm

Състезател N 10 Дани 07.02.2017г. ден седми 10 блока :bgflag:
Заклевам се да кажа истината, цялата истина и само истината.
Ставане 7,30 ч. :alarm2:
:curious:


8,00 закуска 2 Блока
2 БПВ - 440 гр прясно мляко 1%
2 БМ - 6 бр бадеми


[b]12,00 обяд 3 Блока[/b]
3БП – 130 гр пуешки гърди на скара
1БВ -150 гр . кисели краставички
2БВ-480 гр розов домат
3БМ – 1/2 с.л. зехтин

16,00 закуска 1Блок
1БП 42 гр пуешка шунка
1БВ 1 ябълка малка
1БМ 3 бр маслинки


[b]20,00 вечеря 3Блока[/b]
3БП- 130 гр 2 бр пилешки кюфтета
3БВ – леща яхния ( първата ми сготвена зонова манджичка ) :cooking1: :bigsm16:
3БМ – 1/2с.л. зехтин

23,30 Късна закуска 1 Блока (предстои)
1БП+1БВ 200 гр прясно мляко
1БМ 3 бадема


:arrow: 2. 5 хранения за деня – заслужих си стриктна пчеличка.

:arrow: 3. Изкушението не победи – определено си заслужих инатестата пчеличка :pray: :pray: :pray:
Б:arrow: 4. Целия ден мина с благоприятни храни , заслужих зелената пчеличка.

:arrow: 5. Всичките хранения за деня премерени с кантарче – заслужих мерителна пчеличка.

:arrow: 6. Изпита вода над 2,50л. мисля ,че заслужавам водната пчеличка. :msmile11:

:arrow: 7.Споделено и надлежно написано меню от мен - дайте си ми пчеличката поет.

:arrow: 8. Днес гордо мога да заявя че бървях към 6,400 км , искам си една дебела спортната пчеличка :sneaky: :sneaky: :dance:

:arrow: 9. Днес нещата с Планка не се получиха отново
:arrow: 10. Май се сдобих 7 пчелички за деня.

Само искам да кажа , че се чувствам пълна с енергия , сладко не ми се яде почти , само от време на време се присещам , ноо колата продължава да ми липсва ,обаче с тая леща където спретнах за вечеря избих рибата :smdance: :smdance: останахме много доволни от похапването на нещо топличко манджесто ,утре ще правя :chef1: :chef1: протеинки и пуешко с кисело зеле , нямам търпение да съмне та да видя какво ще ми се получи :msmile5: .Дават го да вали и сигурно няма да мога да изляза да вървя и за това ще се развихря в кухнята :cooking1: :cooking1:
Последна промяна dani079 на Вто Фев 07, 2017 11:57 pm, променена общо 1 път
Аватар
dani079
 
Мнения: 28
Регистриран на: Чет Окт 31, 2013 11:31 am
varna

Re: Зоново състезание - 2ри тур

Мнениеот ТониЕлис » Вто Фев 07, 2017 11:27 pm

Добър вечер зонбита ....

1. Състезател- ТониЕлис - 07.02.2017 , 10 блока
Заклевам се да кажа истината, цялата истина и само истината! :monk:


2. Хранения на ден - задължителни 5 - днес бяха само 4 , пропуснах вечерната закуска
Имаме гости и традиционно разтеглихме вечерята от 7 до 11рм ....

8.20 ам Закуска - 2БПВМ

2БП цедено мляко 200 гр
2БВ круша 200 гр
2БМ бадеми 6 бр


12 рм Обяд - 3БПВМ
3БП риба тон консерва 84 гр
1БВ нахут 1/4 чаша
1БВ броколи 180 гр
1БВ ябълка 100 гр
3БМ маслини 9 бр


3 рм Снак - 1БПВМ

1БП цедено мляко 100 гр
1БВ ябълка 100 гр
1БМ фъстъци 6 бр


7 рм Вечеря - 3БПВМ
3БП пилешки гърди - 84 гр
1БВ мркови - 80 гр
1БВ чаша вино -115 гр
1БВ морковена торта
3БМ зехтин - 1 чл



3.НЕ Удържах на изкушенията, и си хапнах торта


4. Целия ден не е минал само на благоприятни храни - НЕ заслужих зелена пчеличка :mrgreen:


5. Всичките хранения за деня са претеглени с кантарче , и мисля ,че .....- заслужих си мерителна пчеличка :angel:


6. Изпита вода - 1,9 литра :о - почнах вече да се давя :help1:

7. Споделено и прилежно написано меню за целия ден- :writing1: дайте си ми пчеличката-поет :bow


8. Днес на кростренажора навъртях 3 км :applaus: Разходка с домашните любимци 30 мин и Обичайната ми Тибетска Йога 20 минути , мисля , че си заслужих спортната пчеличка. :smdance:


9. Днес издържах една минута с великото упражнение "ПЛАНК" :bellysport: , изпотих се, задъхах се,вече не треперя и се задържах без да мръдна цяла една минута - е няма как да изтърва тази планкована пчеличка. :smdance



10. Надявам се , че успях да уловя цели 6 пчелички за този ден, но няма да взема наградата- пчеличка-герой :dull2:
Аз съм на този свят , но не съм от него
Аватар
ТониЕлис
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 87
Регистриран на: Съб Яну 28, 2017 11:01 am
село Табашка , област Габрово
Жена

ПредишнаСледваща


Назад към Състезания в Зоната

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 16 госта