Зоново състезание - 1ви тур

Раздел за виртуални зонови състезания, създадени с цел придобиване на правилни хранителни навици.

Модератори: Italiano, Pipilota, Маня

Re: Зоново състезание - 1ви тур

Мнениеот тина » Нед Фев 08, 2015 9:20 pm

1. Тина-ден 3 -08.02.2015-неделябл-11. Заклевам се да кажа истината, цялата истина и само истината!
2. Хранения на ден - 5 на ден - 8.30, 13.00, 17.00 ч., 20.30, 23 ч. - заслужих си стриктна пчеличка
3. Изкушението победи - не е победило. Заслужих инатеста пчеличка
4. Целия ден минал само на благоприятни храни - заслужих си зелена пчеличка
5. Всичките хранения за деня претеглени с кантарче - заслужих си мерителна пчеличка
6. Изпита вода- над два литра - искам водната пчеличка
7. Споделено и прилежно написано меню за целия ден -
Закуска-2палачинки от 45гр.ов.трици накиснати с малко вода-3-ВБ 2белтъка-1-ПБ запържени с 1/3ч.л.ГХИ.-1-МБ. 84гр.шунка-2-ПБ и 2с.л.-авокадо-2БМ. Обяд-84гр.-пилешко филе на сач-3ПБ.240гр домат-1ВБ,2ч.ч-сварен карфиол с подправки-1/2ВБ,40гр.пресен лук-1/ВБ,100гр.портокол1/2ВБ,1ч.л.зехтин-3МБ Сл.об.зак.-42гр.-шунка-1ПБ,1/2портокал,1орех Вечеря- 84гр.пилешко филе-3ПБ,140гр.печен пипер-1ВБ,240гр.домат-1БВ,1/2портокал-1ВБ.1ч.л.-зехтин-3МВ. Късна закуска- 220гр.к.мляко Верея0,1%-1ВПБ,1 орех-1МБ.
дайте си ми пчеличката-поет
8. Днес тренирах - ходене 20мин.и нещо като коремни преси-30бр.- гепнах спортната пчеличка.
9. Успях да уловя цели 7 пчелички за този ден, само и само да взема наградата - пчеличка-герой
10. Според мен днес улових 7 пчелички без нито един трътей.
Аватар
тина
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 67
Регистриран на: Съб Фев 23, 2013 9:01 pm
София
Жена

Re: Зоново състезание - 1ви тур

Зоната
 

Re: Зоново състезание - 1ви тур

Мнениеот Aness » Нед Фев 08, 2015 9:23 pm

1. Състезателка- Aness 8.02.2015 година, 9 блока Заклевам се да кажа истината, цялата истина и само истината!
2. Хранения на ден - задължителни -9 блока
сутрин – 8.30,
обед - 15:00 малко изленах от часовете , но имах ужасно мн работа и нямаше как просто....
следобед - 17:40,
вечер - 20:30
и преди лягане – 22
Заслужих си стриктна пчеличка.
3. И днес се разминах с изкушенията Заслужих инатеста пчеличка
4. Целия ден минал само на благоприятни храни – всичко консумирано е от „зелената зона“
Заслужавам зелена пчеличка .
5. Всичките хранения за деня претеглени с кантарче- Заслужих си мерителна пчеличка.
6. Изпита вода- над литър и половина- за днес 2 литра
Искам водната пчеличка.
7. Споделено и прилежно написано меню за целия ден
Закуска/ 2Б/ : 8:30

кис. мляко о.1 %- 220гр = 1бп+1бмв
извара – 56г = 1П
Киви- 1бв
Орехи- 2бр - 2бм

Обяд / 2БПМВ/ : 15:00
453, 20 гр -Пълнени чушки с телешка кайма( рецептата я има в предните доклади )

Следобедна закуска / 2Б/ : 17:40
145 гр сирене ( сиренето е със желатин по рецепта от сайта ) и една ябълка 2 бр орехи

Вечеря/ 2Б/: 20:30
Китайско зеле 220 гр (1/2 БВ), краставица 240 гр (1/2 бв), 1 мандарина (1бв), 72,50 гр сирене, 28 гр риба тон в собствен сос, 2бм зехтин
Късна закуска / 1Б/ :
220 мл пр, мляко с канела и 1 орех

Дайте си ми пчеличката-поет.

8. Днес тренирах : 3 серии по 20 коремни преси и 50 клякания.

9. Според мен днес улових 6 пчелички, и един търтей.



Хубава вечер на всички и успешна нова седмица.
Аватар
Aness
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 35
Регистриран на: Вто Яну 20, 2015 1:56 pm
София
Жена

Re: Зоново състезание - 1ви тур

Мнениеот HippoDel » Нед Фев 08, 2015 9:26 pm

:arrow: 1. Хипо, 08.02.2015(неделя), ден 3, 10 блока.

9.00 ставане от сън

600мл вода

9.45-закуска 3 блока
3П-извара 1% 174г(по етикет)
3В-ябълка 300г
3М-9 бадема

600мл чай

13.45-обяд 3 блока
1П-пуешки бекон 3 ленти
2П-1 яйце и 2 белтъка
1/4В-зеле 100г
1В-морков 75г
сол и оцет на вкус
1и3/4В-ябълка 175г
3М-авокадо 3с.л.
горски гъби, мариновани във вода със сол 100г(не ги броя, защото по етикт съдържат 0.5г въглехидрати на 100г)

600мл чай

18.00-междинна закуска 1 блок
1П+1В+1М-кисело мляко 1,5%

500мл чай

20.00-вечеря 2 блока
2П-пилешко бон филе 56г
2В-нахут 112г(по етикет)
2М-6 маслинки

400г чай

Ох, днес ще си легна по-рано, защото имам температура и ми е зле. :( Така че променям часа.
преди лягане 22.15-нощна закуска 1 блок
1П+1В+1М-кисело мляко 1,5%


:arrow: 2. 5 хранения за деня - сутрин, обед , следобед, вечер, и преди лягане - в колко часа са консумирани(по-горе е отбелязано) - заслужих си стриктна пчеличка :smdance:

:arrow: 3. Изкушението не победи - удържах на пук на изкушенията и си заслужих инатеста пчеличка :keff:

:arrow: 4. Целият ден мина само на благоприятни храни - заслужих си зелена пчеличка.

:arrow: 5. Всичките хранения за деня претеглени с кантарче - заслужих си мерителна пчеличка.

:arrow: 6. Изпита вода - над литър и половина(до сега 2.7л) - почнах вече да се давя :help1: , но си искам водната пчеличка

:arrow: 7. Споделено и прилежно написано меню за целия ден(по-горе) - :writing1: дайте си ми пчеличката-поет :bow:

:arrow: 8. Днес ходих на едночасова разходка край морето и си гепнах спортната пчеличка. :smdance:

:arrow: 9. Успях да уловя цели 7 пчелички за този ден, само и само да взема наградата- пчеличка-герой :dull2:

:arrow: 10. Според мен днес улових 7 пчелички и нито един търтей. :angel:

Извинявам се, но вече втора грешка си открих, вчера, когато съм писала менюто и сега си ги оправих.Това е защото ползвам копи-пейс и понякога пропускам да променя, я някой грамаж, я някой блок. :skyle5: Уж ги проверявам, ама... вчера съм ги пропуснала, сигурно е от температурата... ;)
Последна промяна HippoDel на Пон Фев 09, 2015 3:26 pm, променена общо 3 пъти
"Човек, който наистина иска да постигне нещо, намира начин; останалите намират оправдание." :hooo:
Аватар
HippoDel
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1686
Регистриран на: Пон Сеп 02, 2013 4:08 pm
København/София
Жена

Re: Зоново състезание - 1ви тур

Мнениеот kiki » Нед Фев 08, 2015 9:41 pm

1.Състезател-Кики,8.02.Блокове-9

2.Хранения на ден-задължителни-5:
8.30-12.10-16.00-20.00-23ч.-Заслужих си стриктна пчеличка
3.Нямаше изкушения-Инатеста пчеличка

4.Целия ден минал само на благоприятни храни - заслужих си зелена пчеличка

5.Всичките хранения за деня претеглени с кантарче- заслужих си мерителна пчеличка.

6.Изпита вода- над литър и половина- почнах вече да се давя :help1: , но си искам водната пчеличка

7.Споделено и прилежно написано меню за целия ден- :writing1: дайте си ми пчеличката-поет :bow:

Закуска: 1БПМ-56г котидж,овес 25г

Обяд-3ПВМ-126г сьомга,42г нахут,240г домати,1 мандарина,1 ч.л.зехтин

Следобед-1ПВМ:28г 2%сирене Добрев,50г лютеница по етикет.

Вечеря-3 ПВМ: 84г пиле филе,25г овес,чаша бяло вино,1 мандарина

преди лягане-220г кисело мляко 2 %

8.О да! 2км ходене пеша,изпотяване пред компа с гимнастиката на Синди Крауфорд,от You tube :lol: +Разходка с кучето в снега,което всъщност е лек спринт в търсене на заветния кокал из квартала :laugh: Заслужих си спортна пчеличка!

9.Май ги събрах 7те златни пчелички,но съдията да каже :)
Аватар
kiki
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 94
Регистриран на: Пон Фев 02, 2015 11:21 am
Жена

Re: Зоново състезание - 1ви тур

Мнениеот Самми » Нед Фев 08, 2015 9:53 pm

1. Състезател- Самми, 08-02-2015, неделя, 11 блока .......заклевам се да кажа истината, цялата истина и само истината!  :raport:

2. Хранения на ден - задължителни 5, но аз ги правя 6:
сутрин-7ч,
сутрин 9ч,
обед 12ч ,
следобед 16,30ч,
вечер 19,30 ч и
преди лягане 23 ч, само че това е по план. Надолу следва изпълнението:
Тук май имам стриктна пчеличка, въпреки че не направих пълно ранното си хранене 6-то на брой, но пък си спазих интервалите, нищо нямам като си прегледах мнението имам 12 блока :bambam: ;

3. Изкушението победи на закуска огромен лаком търтей;

4. Денят ми НЕ мина само на благоприятни храни - червен търтей;

5. Едно единствено хранене за деня НЕ беше претеглено с кантарче, но това си е мързелив търтей;

6. Изпита вода- над литър и половина- обичам да се давя с чаша вода, след 3-те литра спирам да ги следя вече -
водна пчеличка.

7. Споделено и прилежно написано меню за целия ден. Ще ми дойде добре една пчеличка-поет  ;

Закуска 1 - 1 блок около 9,30 часа нямаше час от събуждането:
прясно мляко с с кафе - 1 ч.ч без ядки, че млякото беше домашно;

Закуска 2 - на око 2 блока около10,30 :
домашна, родопска мекичка по селски, парченце колкото свития ми юмрук + сирене домашно;

Обяд 2 блока, около 13,00 ч:
- 400 гр кисело мляко верея 0,1% + 2 ореха ;

Закуска 3 2 блока около 15,00 ч:
- 400 гр кисело мляко верея 0,1% + 2 ореха ;

Закуска 4 1 блока около 18,00 ч:
- 220 гр прясно мляко верея 0,1% + 1 орех ;

Вечеря 3 блока 20.30:
118 гр пуешко в собствен сос консерва - по етикет + 1/4 айсберг + 3/4 вино червено + 2 мандаринки
+ 9 бадема;

Закуска 5 1 блок около 23,00 ч планирам:
- 220 гр прясно мляко верея 0,1% + 1 орех ;


8. С огромно удоволствие ще си отбележа спортната пчеличка 322 калории на велоергометър в рамките на 35-40 минути, не видях колко точно показваше циферблата за времето, но една серийка на фентъзи сериал си замина.

Може би 3 пчелички и 3 търтея

Много ми е съвестно, наистина, но от този момент нататък съм строго стриктна. Все още стоя в ъгъла, Пипи :underchair:, даже и там не се виждам на пръв поглед....
Аватар
Самми
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 110
Регистриран на: Пон Апр 08, 2013 9:43 pm

Re: Зоново състезание - 1ви тур

Мнениеот andjelina » Нед Фев 08, 2015 10:13 pm

1.Andjelina – отчет за днешния ден Неделя 08,02,2015.Пет хранения на ден и девт блока.Няма смисъл от лъжата,
2.Пет хранения на ден –
Закуска 9,30часа
Обяд 13,00часа
Сл.закуска 16,00 часа
Вечеря 18,30 часа
Късна закуска 21,30 часа
Заслужих си стриктна пчеличка
3.Никаква победа за изкушенията.Заслужена инатеста пчеличка
4.Всичко в зелено следователно зелена пчеличка
5.Всичко на кантара – мерителна пчеличка
6.Водичка – не по –малко от 3л. – водна пчеличка
7.Меню
Закуска 09,30 – 2блока
112гр.извара + 200гр.ябълка+6 лешника
Обяд 13,00 – 2блока
85гр.сьомга+ 28гр.суров овес + 6 маслини.
Сл.закуска 16,00часа – 1блок
Сирене котидж обезмаслено 56гр.+100гр.ябълка+3лешника
Вечеря 19,30 часа – 3блока
60гр.тел.кюфте+30гр.пуешко филе+200гр.домат+200гр.краставица+100гр.чушка+6маслини +100гр.ябълка
Късна закуска 21,30часа – 1блок
½ коф.кисело мляко 0,1% Верея +3 лешника.
Заслужена пчеличка – поет
8.За спорта остана време – 30мин на крос тренажора.Заслужена спортна пчеличка
9.Имам седем пчелички и се сдобих с пчеличката герой .Ще чакаме съдията да се произнесе.
Аватар
andjelina
 
Мнения: 22
Регистриран на: Пет Яну 23, 2015 4:06 pm
София,България
Жена

Re: Зоново състезание - 1ви тур

Мнениеот Tony » Нед Фев 08, 2015 11:40 pm

Тони, 8.02.2014 – 10 блока

2. Хранения на ден - задължителни 5:
- сутрин – 9:00 ч – 2 Б
- обяд – 13:00 ч – 3 Б
- следобед – 17:30-18 ч. - 1 Б - не видях часа със сигурност - сори.
- вечеря – 20:30 ч – 3 Б
- преди лягане 23 ч. - 1 Б
Имам си стриктна пчеличка.

3. Изкушението победих и днес :) – имаше шоколадчета със сърца - заради Св. Валентин с кафето, ама децата ги изядоха ;) заслужих си инатеста пчеличка.

4. Целия ден минал само на благоприятни храни – заслужих си зелена пчеличка.

5. Всичките хранения за деня претеглени с кантарче и мерителна чаша ;)- заслужих си мерителна пчеличка.

6. Изпита вода - над литър и половина – изпих 2 л и към 800 мл. Та, имам си водната пчеличка. :)

7. Споделено и прилежно написано меню за целия ден - дайте си ми пчеличката-поет:
Закуска: 95 гр каас /по етикет/ – 1 П+ ½ В, 43 гр круша – ½ В, 6 бадема и 180 мл обезмаслено прясно мляко - 1П+1В с кафе и малко стевия.
Обяд: 84 гр пушена сьомга – 2 П, 250 гр айсберг, 120 гр домати – 1 В общо, 115 мл червено вино - 1 В 33 гр пуешко филе – 1 П и 80 гр круша – 1 П. Сложих и 1 ч.л зехтин в салатата – 3 М – общо 3 блока.
Следобедна закуска: 1 капучино в детския център дето водихме децата да беснеят – обичайно млякото, което ползват там е 1,5 %, че е най-изгодно като цена, та си го смятам за 1 ПВМБ
Вечеря: наложи се импровизирам, че за доманите готвих боб, ама аз ядох 2 бр. доруджанки – 1 ПВМБ, 33 гр пушено пилешко – 1 П, айрян от 135 гр кисело мляко – 1 П+1В, половин портокал – 1 В и 6 маслини.
Късно хапване: сега си ям 135 гр кисело мляко и 3 бадема и отивам да си лягам, че утре е много важен ден и дано не омажа часовете и да забравя да ям, че ще ми е напрегнато.

8. Днес малко съм на „вие“ със спорта, ама събота и неделя ми е трудна организацията – домашна работа и детски забавления и няма време за спорт. :( Имам само 50 клека и търчане с прахосмукачката из къщи :) А, да и бегом по стълбите 3 пъти да изхвърля боклука – слабичко, ама толкова. Утре ще наваксам – ща, не ща – няма друг начин...ще въртя педали поне 10-тина км с колелото. Не знам дали имам спортна пчеличка – съдията да реши.

9. Успях да уловя цели...май... 6 пчелички за този ден.

10. Според мен днес улових 6 и половина пчелички без търтеи, надявам се. :laugh1:
Аватар
Tony
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 515
Регистриран на: Пет Ное 22, 2013 8:56 pm
Mol, Belgium

Re: Зоново състезание - 1ви тур

Мнениеот Pipilota » Пон Фев 09, 2015 3:37 am

Гугииии, ще ме умориш от смях :glaugh: 1.5 бадема - ½ БМ Един бадем и половина...голям стрессссс с тия мазнини... :laugh4: И бравоооо, отново вече 3ти ден си с пчеличка Герой... :orangefl:

Бруки, за съжаление, днес ти се размина геройчето, и завършваш само със 6 пчелички. За НЕспортуване не се наказва с търтей, просто не печелиш пчеличка :notagree:

Дариии :hug: Браво, много съм горда с теб. Вчера си помислих, че ще ни теглиш една майна и ще се откажеш, но поздравления за ината, за волята, и че ни позволяваш да ти помагаме, и за това че не се сърдиш на критиките. Удоволствието е изцяло мое :applaus: Само така, а утре вече може и да си спечелиш първата пчеличка Герой, знае ли човек ;) Завършваш с 5 пчелички и един червен търтей.

Тина, браво и на теб. И ти си с геройче днес :hug:

Анес стриктната ти пчеличка малко е под голям въпрос..Нооо :but: ще си затворя окото, все пак не е било умишлено, но гледай да не се повтаря. Предполагам, че си била много гладна след толкова голям интервал след закуската....За целта няма да ти дам търтей, но ще ти взема една пчеличка. Т.е завършваш със 6 пчелички... ;)

Хипчо, Браво и на теб. Голям шампион си, хем си болна, ама не се даваш :hug: Да се оправяш по-бързо, и ако се наложи да увеличиш блоковете или киселото мляко, давай, докато не се чувстваш добре. Завършваш деня с геройче.

Кикииии, ама много ми е смешен тоз твоя аватар :laugh: Всеки път ме избива на смях като се загледам..голямо скачане, голям зор :laugh3: Иначе и ти започваш да се превръщаш в заплаха..трети ден с геройче...почва да става страшно :laugh4:

Сами
бе Самиии... :bigsm36: До вчера виках на Дарито, сега ти си наред....безобразие направо :oh: Марш пак наказана... :bigsm37: Иначе нищо че си изяла 12 блока вместо 11, заслужи си стриктната пчеличка. Това значи, че завършваш деня с 4 пчелички и 3 големи търтея :oh:

Анджиии, :bigsm20: Браво, браво, бравоооо :hug: Днес си перфектна, и си спечели първата пчеличка Герой

Тони, всичко е ок, и ще ти дам спортна пчеличка. Това всичкото което си го написала си е бая физическо движение, така че днес обра всичките пячелички и 1 геройче :yess:

Браво момиченцаа, златни сте, и благодаря от сърце за нагледните доклади. :grouphug: :4smile: Състезанието протича с учудваща лекота, за което съм много много хепи :applaus:
"Притеснявам се, когато някой ми прави комплимент. Притеснява ме, че не казва достатъчно..." :fly:
Аватар
Pipilota
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1284
Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 5:12 pm
Chicago/Varna-Asparuhovo
Жена

Re: Зоново състезание - 1ви тур

Мнениеот Pipilota » Пон Фев 09, 2015 6:04 am

А и да не забравя, вкарвам НОВО правило относно докладването на точка 3та за лакомите търтей.... :bigsm37: Изкушението победи- Изядох бонбона, вафла, кифли и т.н ....Значи- При всяко такова нарушение НЕ искам само да ми пишете "Изкушението победи, хапнах малко извън пътя...." и до тук....

А специално за тази точка искам по-подробен доклад,като например:

точка 3-Хванах лаком търтей, изобщо не можах да удържа на изкушението, изядох цели 3 бонбони, или една курабийка, или много вкусна торта и т.н :oh: Вдигнах си инсулина с кеф, и чаках да разбера какви поразии ще направи докато се разхожда из вътрешностите ми.Много важно, че ще ми повреди някой орган, нали аз не го виждам ....Изобщо не ми пукаше, че ще складира изкушенията в някой новопостроени мастни клетки, щото ми беше много кеф докато ядях :lakom: Така със всяка хапка да се сдобивам с по няколко хиляди мастни клетки, които да издуват задните ми части..... :wow: И кво като идва лято, който ме харесва, ще ме харесва и с повече подкожна лой... Какво толкова, нека да дам живот и на целулита по задника ми и краката, така да предизвиквам скрити възмутени погледи.....Друго си е така, като имам подкожен кожух, да се потя като пор постоянно.... Мислех, че съм натура със спортен дух, но се оказа, че дори и да съм на състезание, не мога да удържам на тези вкусни търтеи...

и така, моля изкушаващите лакоми търтей да се докладват по възможно най-най-депресиращ начин. За най-депресиращ доклад ще печелите по една люта чушка :rpeper: от съдията!
"Притеснявам се, когато някой ми прави комплимент. Притеснява ме, че не казва достатъчно..." :fly:
Аватар
Pipilota
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1284
Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 5:12 pm
Chicago/Varna-Asparuhovo
Жена

Re: Зоново състезание - 1ви тур

Мнениеот mahona » Пон Фев 09, 2015 12:03 pm

:laugh1: :laugh1: :laugh1: Никога не съм предполагала ,че едно такова състезание може да е толкова забавно и да разкрива толкова много от всички състезатели и съдии!Прекрасни сте всички! :bouquet:
Аватар
mahona
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 486
Регистриран на: Пон Юни 16, 2014 9:28 pm

Re: Зоново състезание - 1ви тур

Мнениеот HippoDel » Пон Фев 09, 2015 12:29 pm

Тъй като днес, все още съм болна и за сега си прекарвам времето в леглото, се зачетох повечко в темата. Та докато четох отчета на Самми, ми възникнаха няколко въпроса. Значи тя, реално заради едно изкушение, получава 3 търтея. Защото вече автоматично, заради изкушението, получава и червен търтей, и мерителен търтей.
Мисля си, че може би, това не е съвсем справедливо, защото всичките и други хранения са в зелената зона и са измерени. Т.е. според мен е редно, тя да получи само един търтей за изкушение. Или... Ако го погледнем от друга гледна точка, да приемем, че това не е изкушение, а едно хранене, но в червената зона, каквото си е, защото то си е част от храненията за деня и то балансирано, тогава би трябвало да получи 2 търтея, единия червен, а другия мерителен, защото това ядене е на око.
Това са си само мои разсъждения, не успорвам съдийското решение, само давам повод за размисъл. Може правилата да са направени така нарочно, за да те стимулират да не се изкушаваш. :doNotKnow:
Според мен за изкушение би трябвало да се брои нещо, което си ял между храненията и то не е балансирано... всъщност не знам, доста е объркващо. :shock:
Тази мисъл, че при търтей за изкушение, би трябвало автоматично да получиш още два - червен и мерителен(освен, ако не си измериш изкушението и не го балансираш някак си, както беше направила Дари втория ден), ме глождеше още когато прочетох правилата, но изчаквах да видя как ще проработи.

Та такива неща ми се въртят в главата... дали не е по-добре да стана и да се поразходя, че от много мислене ме заболя главата, а навън е толкова слънчево! :slance:
"Човек, който наистина иска да постигне нещо, намира начин; останалите намират оправдание." :hooo:
Аватар
HippoDel
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1686
Регистриран на: Пон Сеп 02, 2013 4:08 pm
København/София
Жена

Re: Зоново състезание - 1ви тур

Мнениеот Tony » Пон Фев 09, 2015 2:40 pm

pipilota написа: ...Така със всяка хапка да се сдобивам с по няколко хиляди мастни клетки, които да издуват задните ми части..... :wow: И кво като идва лято, който ме харесва, ще ме харесва и с повече подкожна лой... Какво толкова, нека да дам живот и на целулита по задника ми и краката, така да предизвиквам скрити възмутени погледи...


:laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: Пипи, нямаш си и идея колко стимулиращо действат писанията ти! :laugh3: Страхотно! :laugh1:
Аватар
Tony
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 515
Регистриран на: Пет Ное 22, 2013 8:56 pm
Mol, Belgium

Re: Зоново състезание - 1ви тур

Мнениеот tanita68 » Пон Фев 09, 2015 8:49 pm

Тони, грешка в обяда! :)
Tony написа:Обяд: 84 гр пушена сьомга – 2 П - това е 3БП, 1БП пушена сьомга е 28гр според таблицата, 250 гр айсберг, 120 гр домати – 1 В общо, 115 мл червено вино - 1 В 33 гр пуешко филе – 1 П и 80 гр круша – 1 П. Сложих и 1 ч.л зехтин в салатата – 3 М – общо 3 блока.


Един блок протеини в повече!
Аватар
tanita68
Магистър в Зоната
Магистър в Зоната
 
Мнения: 701
Регистриран на: Пет Яну 24, 2014 11:16 am
Уусикаупунки, Финландия/ Свищов, България
Жена

Re: Зоново състезание - 1ви тур

Мнениеот kiki » Пон Фев 09, 2015 9:01 pm

1.Състезател-Кики,9.02, 9 блока

2.Хранения на ден - задължителни 5: Закуска-8.20,Обяд-13.15,Следобед-16.30 вечеря- 20ч преди лягане-23ч-Стриктна пчеличка

3.Изкушението НЕ победи-Инатеста пчеличка

4.Целия ден минал само на благоприятни храни - заслужих си зелена пчеличка

5.Всичките хранения за деня претеглени с кантарче- заслужих си мерителна пчеличка.

6.Изпита вода- над литър и половина- почнах вече да се давя :help1: , но си искам водната

пчеличка

7.Споделено и прилежно написано меню за целия ден- :writing1: дайте си ми пчеличката-поет :bow:

Закуска-40г лютеница и 28г 2% сирене Добрев-1Б

Обяд-28г риба тон,112г котидж,200г ябълка,25г овес-3 Б

Следобед-Айрян от 220г кисело мляко 2%-1Б

Вечеря-126г сьомга,240 г домати,1 чаша бяло вино,25г овес,1 супена лъжица авокадо и 2/3 ч.л. зехтин-3Б

Преди лягане-220г мляко кисело 2 % -1Б

8.Ходене пеша 7 км,разходка с кучето-Ей,не го намира тоя кокал и това е :lol: -Спортна пчеличка

9.Мисля,че събрах 7те пчелички :smdance:
Аватар
kiki
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 94
Регистриран на: Пон Фев 02, 2015 11:21 am
Жена

Re: Зоново състезание - 1ви тур

Мнениеот Aness » Пон Фев 09, 2015 9:15 pm

1.Състезател- Анесс,9.02, 9 блока

2.Хранения на ден - задължителни 5:
Закуска-8.20,Обяд-12.15,
Следобед-15.30
вечеря- 20:30 ч
преди лягане-22:30 ч
Стриктна пчеличка

3.Изкушението НЕ победи-Инатеста пчеличка

4.Целия ден минал само на благоприятни храни - заслужих си зелена пчеличка

5.Всичките хранения за деня претеглени с кантарче- заслужих си мерителна пчеличка.

6.Изпита вода- над литър и половина- почнах вече да се давя :help1: , но си искам водната

пчеличка


7.Споделено и прилежно написано меню за целия ден- :writing1: дайте си ми пчеличката-поет :bow:

Закуска- 2 бпмв -110 гр кисело мляко 0,1 % , 84 гр извара, 120 гр домат и34 гр овес (сварен ) 2 бм зехтин

Обяд- 2БПМВ - 28г риба тон,72,5г сирене ( по рецепта от групата ),220г китайско зеле ,34г овес, 120 гр домат

Следобед- 440гр кисело мляко -0, 1 % и 2 ореха
Вечеря-2БПМВ -240 г домати,140 гр печени пиперки,28 гр риба тон, 72, 5 сирене и 2/3 ч.л. зехтин

Преди лягане-220 мл прясно мляко 0, 1 % ,1 орех

8. Упражнения за крака и клякания 50 бр -Спортна пчеличка

9.Мисля,че събрах този път и 7те пчелички :angel: :smdance:


ПС: Пипииии, днес само за теб си мисля и виж колко съм изпълнителна ... страх ме хвана да не ме пратиш пак в ъгъла да се срамувам :angel: :th:
Аватар
Aness
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 35
Регистриран на: Вто Яну 20, 2015 1:56 pm
София
Жена

Re: Зоново състезание - 1ви тур

Мнениеот Gugi » Пон Фев 09, 2015 9:25 pm

Хайде и този весел понеделник (първия ми неработен) от 2009 година насам :)

1. Състезател - Гуги, 09.02 (понеделник), ден 4-и. Заклевам се да кажа истината, цялата истина и само истината!
2. Хранения на ден - 5 на ден - 10.00, 14.15, 18.00 ч., 22.00, 00.30 ч. - заслужих си стриктна пчеличка
3. Изкушението не е победило. Заслужих инатеста пчеличка

4. Целият ден минал само на благоприятни храни - заслужих си зелена пчеличка
5. Всичките хранения за деня претеглени с кантарче - заслужих си мерителна пчеличка
6. Изпита вода - над 1.5 литра - искам водната пчеличка
7. Споделено и прилежно написано меню за целия ден -
закуска (2 блока)
кафе + прясно мляко (1.5) - 108 гр. изчислено по етикет - ½ БП+БВ
1.5 мъфин (ябълков кейк от сайта) - ½ БПВМ
1.5 бадема - ½ БМ

обяд (3 блока)
тиквени кюфтета по рецепта от сайта (станаха божествени :))

следобяд (1 блок)
1 мъфин (ябълков кейк от сайта) - 1 БПВМ

вечеря (3 блока)
пиле - 84 гр. - 3БП
2 чаши вино -2 БВ (имаме годишнина с господина. поливаме я ;))
250 гр. кисело зеле - 1БВ
зехтин - 3БМ (за кисело зелце)

преди лягане (1 блок)
1 мъфин (ябълков кейк от сайта) - 1 БПВМ

дайте си ми пчеличката-поет

8. Днес тренирах - 45 мин. на пътеката (бягане и ходене). - готвене и ходене по пазара и си гепнах спортната пчеличка.
9. Успях да уловя цели 7 пчелички за този ден, само и само да взема наградата - пчеличка-герой
10. Според мен днес улових 7 пчелички без нито един търтей.

Тъй като аз съм болна, ви пожелавам вие да не се разболявате и да сте здрави, и всички да сме така стриктни :)
Аватар
Gugi
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 81
Регистриран на: Нед Яну 18, 2015 2:41 pm
София
Жена

ПредишнаСледваща


Назад към Състезания в Зоната

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 13 госта

cron