Извън-Зонов клюкарник - Част 1

За различните неща от живота, които ни вълнуват, и са ни интересни, но нямат пряка връзка с темата за Зоната. Теми от всякакъв характер, за всичко и за всеки.

Модератори: Italiano, Pipilota, Маня

Re: Извън-Зонов клюкарник

Мнениеот Italiano » Пет Яну 24, 2014 5:18 pm

Гарантираш ли?
:pray:
Аватар
Italiano
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 2414
Регистриран на: Чет Май 16, 2013 6:49 pm
Благоевград

Re: Извън-Зонов клюкарник

Зоната
 

Re: Извън-Зонов клюкарник

Мнениеот Plam4e22 » Нед Яну 26, 2014 7:08 pm

Italiano написа:Гарантираш ли?
:pray:

Ами ако искаш ще ти напиша една ГАРАНЦИЯ на лист хартия :typing: (ако това ще те накара да се почувстваш по-сигурен :laugh1: )
П.С. Ити, този ти ми Себорал струва 1.20лв, ако не подейства- пращам ти ги веднага :laugh4: :laugh4: :laugh1:
Това, което трябва да се случи, то се случва!
Аватар
Plam4e22
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 328
Регистриран на: Пон Мар 18, 2013 3:44 pm
Пловдив

Re: Извън-Зонов клюкарник

Мнениеот Italiano » Нед Яну 26, 2014 11:47 pm

Не е за парите - заради емоционалните терзания при евентуален неуспех се притеснявам. :laugh:
Дано си права!
:pray:
Аватар
Italiano
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 2414
Регистриран на: Чет Май 16, 2013 6:49 pm
Благоевград

Re: Извън-Зонов клюкарник

Мнениеот Gazilot » Пон Яну 27, 2014 1:33 am

Извън темата, ако има факин такава, изключая пърхутната:
Искам да знам кой каква музика слуша, ако може....
За себе си, Металика, Ди/Си, Фиър фекчъри, Рамщайн, Авенджед севънфолдс, Slayer(не моа го напиша на бг :) )
Газилот,
член на политбюро на СОЗ
Аватар
Gazilot
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 436
Регистриран на: Вто Сеп 24, 2013 3:18 pm
Несебър

Re: Извън-Зонов клюкарник

Мнениеот Pipilota » Пон Яну 27, 2014 3:00 am

Веднага отговарям :th: - Нирвана, Пинк флойд, :guitar: Продиджи (ко смешно на Български :laugh: ), най-вче всякакво транс-техно (до дупка в колата) :mlisten: , и зависимост от настроението- Mexican music :akordeo: или за релакс- secret garden... :bow: Аааа, и много уважаам саксофон.... Touch and Go...
Май, май всякаква музика обичам с изключение на опера :scare: Не моа свикна с това чудо и тва е... :notes1:
"Притеснявам се, когато някой ми прави комплимент. Притеснява ме, че не казва достатъчно..." :fly:
Аватар
Pipilota
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1284
Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 5:12 pm
Chicago/Varna-Asparuhovo
Жена

Re: Извън-Зонов клюкарник

Мнениеот Italiano » Пон Яну 27, 2014 1:13 pm

Guano Apes (любима група), ЛЮБ3, Джеф Бъкли, Тера Наоми, Села Сю, ZAZ ... май ставам по-лиричен. :)

В по-ранните години - Лимп бискит, Корн, R.A.T.M., Гарбидж.
Аватар
Italiano
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 2414
Регистриран на: Чет Май 16, 2013 6:49 pm
Благоевград

Re: Извън-Зонов клюкарник

Мнениеот Ина » Пон Яну 27, 2014 6:44 pm

pipilota написа:Аз по принцип нямам пърхут, но ми се е случвало след ползването на някой смотан шампоан да се появи, и винаги знам че е от шампоана. Сменям веднага марката и после всичко е ок. Случвало ми се е и от сапун да почва да ме сърби цялото тяло. Според мен пърхута се маха с разни маски и шампоани, това не е мисля че е проблем, но мазната коса... :refuse:
....за съжаление това няма лекуване... :refuse: Дъщеря ми е с мазна коса, ама наистина мазна.. всеки ден се къпе, и до вечерта е мазна...четохме какво ли не, пробвали сме какво ли не, но грънци....навсякъде пише че не е хубаво да се мие често косата, но не може да ходи мазна нали? После открихме сухите шампоани, които са голям кефф за хора с мазна коса, но дъщеря ми пък не ги иска, чувствала се мръсна с тях :) и така...но за сега това е единственото решение в къщи- сух шампоан. Как пък не се метна на мен, да вземе моята коса...ама какво да се прави...кавото такова.. ;)


Сега се сетих как когато бях и аз в пубертета (преди около един век :) ) и имах мазна коса, как си миехме косата със жълтъци от яйца и после сок от един лимон в една кана с водичка за изплакване, и хвърляхме белтъци и ни беше жал за тях :) а каква хубава коса ставаше, лъскава, с много жизнен вид и по-малко мазна! а сега в зоната си хвърляме жълтъци и пак ми е малко жал за тях :) Ето за какво ще ги ползваме от тук нататък :)
Ако не си стигнал там където си искал — не вини пътя, че бил крив.
Аватар
Ина
 
Мнения: 15
Регистриран на: Сря Яну 22, 2014 10:41 am
София

Re: Извън-Зонов клюкарник

Мнениеот Pipilota » Вто Яну 28, 2014 5:29 am

Ооох, Инааа, много хубава идея, ама при мен не се получава...т.е за моята черна, къдрева дълга почти до кръста коса ще ми трябват около 55 жълтъка :stupid: :laugh1:
Но и все си мисля, че всичко си е ген. Аз например имам суха коса, и съм си правила експерименти да не я мия по 6 дена, и чак тогава започна да се омазнява. И нали казват, че от честото миене ставала мазна коса... :notagree: грънци... аз нали съм морско чедо, и всеки ден летата съм била по плажовете, което значи всеки ден къпане със шампоани след плажа, сега продължавам пак така, защото пък тук като тренирах всеки ден, и нямаше как да си остана потна....
аз малко бях занемарила тренировките, но започнах да се връщам пак към старите навици, и че мисълта ми беше колкото и миене да има, косата ми е суха...
"Притеснявам се, когато някой ми прави комплимент. Притеснява ме, че не казва достатъчно..." :fly:
Аватар
Pipilota
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1284
Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 5:12 pm
Chicago/Varna-Asparuhovo
Жена

Re: Извън-Зонов клюкарник

Мнениеот nympheacea » Вто Яну 28, 2014 8:15 pm

Лелеееей, от няколко дни малката е болна и сме в къщи. И понеже хапчета не помагат, седя и чета едни форуми за едни алтернативни методи за лечение.....................
Лелееееееееееееееееееееее абе хора, бях забравила на какво се подлагат "нормалните". То са едни детоксикации с морска сол, едно неядене, едни зелеви супи
Абе имам чувството,, че съм извънземно, сякаш този живот никога не съм го живяла преди. Еб.... м... ама мисля, че чат пат трябва да препрочитаме форумите на простосмъртните, да не забравяме от къде сме тръгнали и най-важното, да продължаваме да ценим това, което си имаме. При мен си стана ежедневие и ефектите които преди ме водеха до необуздан ентусиазъм, сега са нещо нормално и като че ли, вече не ги оценявам. Пипи, още веднъж благодарско
И НЕКА ЗОНАТА БЪДЕ С ТЕБ!
Аватар
nympheacea
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 276
Регистриран на: Сря Май 01, 2013 12:50 pm

Re: Извън-Зонов клюкарник

Мнениеот Gazilot » Нед Фев 02, 2014 4:25 am

Ити, Гого, Райнов, Краси, Крънч - честит Ви Петльовден!!!
Газилот,
член на политбюро на СОЗ
Аватар
Gazilot
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 436
Регистриран на: Вто Сеп 24, 2013 3:18 pm
Несебър

Re: Извън-Зонов клюкарник

Мнениеот Pipilota » Нед Фев 02, 2014 5:46 am

Айде и от мен честит празник на мъжкото съсловие :) И ви пожелавам да надминете рекорда на този пълен с енергия младеж :applaus:
"Притеснявам се, когато някой ми прави комплимент. Притеснява ме, че не казва достатъчно..." :fly:
Аватар
Pipilota
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1284
Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 5:12 pm
Chicago/Varna-Asparuhovo
Жена

Re: Извън-Зонов клюкарник

Мнениеот Italiano » Нед Фев 02, 2014 11:34 am

Блаодаря, Гази! Честито и на теб!
Пипи, жалко, че не можем те почерпим. Обаче ние може като тоя младеж ... с колелото и хоп - Чикаго. ;)
:kolelo:
Аватар
Italiano
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 2414
Регистриран на: Чет Май 16, 2013 6:49 pm
Благоевград

Re: Извън-Зонов клюкарник

Мнениеот Italiano » Нед Фев 02, 2014 11:39 am

И да не забравите довечера - финала на един от най-мъжките спортове. СУПЕРБОУЛ!!!
За първи път ще го излъчват на живо в БГ - по Фокс. Давайте, сиихоукс!
:greetings-clappingyellow:
Аватар
Italiano
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 2414
Регистриран на: Чет Май 16, 2013 6:49 pm
Благоевград

Re: Извън-Зонов клюкарник

Мнениеот Dianant » Нед Фев 02, 2014 11:11 pm

Пипи видях,че си от Варна - моят роден град. Отдавна ли си го напуснала?
Dianant
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 39
Регистриран на: Вто Яну 07, 2014 11:57 am
The Nederlands

Re: Извън-Зонов клюкарник

Мнениеот Pipilota » Нед Фев 02, 2014 11:55 pm

Дам, отдавна ..... сега август ще станат цели 11 години от както казах чао на Нептун в черното ми море :stupid: Кога минахаааа....ужасс :oh:
"Притеснявам се, когато някой ми прави комплимент. Притеснява ме, че не казва достатъчно..." :fly:
Аватар
Pipilota
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1284
Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 5:12 pm
Chicago/Varna-Asparuhovo
Жена

Re: Извън-Зонов клюкарник

Мнениеот Diva69 » Пон Фев 03, 2014 12:37 am

Здравейте,Незнам дали това е в Зоната или не, затова реших да си задам въпроса тук. Някои взимал ли е Омега 7 и по какво мога да разбера на коя фирма продукта е добър(по какви показатели).
Аватар
Diva69
 
Мнения: 16
Регистриран на: Чет Яну 16, 2014 8:55 pm
Michigan/Пловдив

ПредишнаСледваща


Назад към За всичко извън Зоната

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron