Зоновият Живот на Мариана

Тема с онлайн дневници на хората, спазващи Зоната

Модератори: Italiano, Pipilota, Маня

Re: Зоновият Живот на Мариана

Мнениеот marianapanova » Пон Ное 04, 2013 3:44 pm

Ми незнам това ми хрумна за хляба и съм решена да увелича блоковете с 1. Ити ти предимно с готвено или сухо се храниш?
www.vzonata.com
Всеки изминал ден във всяко едно отношение,положението ставв все по-добро и по-добро.....
Аватар
marianapanova
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 530
Регистриран на: Вто Фев 05, 2013 2:02 pm
България,Пловдив

Re: Зоновият Живот на Мариана

Зоната
 

Re: Зоновият Живот на Мариана

Мнениеот HippoDel » Пон Ное 04, 2013 3:49 pm

marianapanova написа:Пипи и всички вие приятели имам нужда от съвет:храня се с 9блока,понякога не ми стигат,дали това е причината да свалям по малко кг и дали ще е проблем сега зимата на 3 от храненията да да включвам по 1блок хляб. В размисъла съм дали обяда да не го увеличавам на 3блока: 2:3:2:2:1. Вие какво мислите?

Марианка,
Ако тренираш, до сега трябваше да си си вдигнала блоковете на 10 или 11.
Пробвай, нищо не ти пречи, виж как ще се почувстваш и си реши. Но не точно с хляб, поне не всеки път.
"Човек, който наистина иска да постигне нещо, намира начин; останалите намират оправдание." :hooo:
Аватар
HippoDel
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1686
Регистриран на: Пон Сеп 02, 2013 4:08 pm
København/София
Жена

Re: Зоновият Живот на Мариана

Мнениеот Pipilota » Пон Ное 04, 2013 3:54 pm

Увеличи с един блок, но не си помисляй да вкарваш хляб в менюто. Малко по малко в времето се опитай да си направиш така блоковете, че да имаш 3 основни хранения с по-голям брой блокове, и две междинни закуски от по 1 блок. Така ще имаш по-голямо разнообразие за закуските, обедите и вечерите ако са по 3 блока. Ще можеш да използваш и рецептите, и най важното- няма да огладняваш. Увеличавай блоковете, да видим след месец какъв ще е резултата :hug:
А и сега зацепих, че ти започна да тренираш, което ме навежда на мисълта че може да се наложи да увеличиш с 2 блока, а не с един
"Притеснявам се, когато някой ми прави комплимент. Притеснява ме, че не казва достатъчно..." :fly:
Аватар
Pipilota
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1284
Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 5:12 pm
Chicago/Varna-Asparuhovo
Жена

Re: Зоновият Живот на Мариана

Мнениеот Italiano » Пон Ное 04, 2013 4:12 pm

marianapanova написа: Ити ти предимно с готвено или сухо се храниш?

Предимно сухо. Нямам време за готвене - след работа помагам за бебока, а ако остане време, сядам на компютъра.
Аватар
Italiano
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 2414
Регистриран на: Чет Май 16, 2013 6:49 pm
Благоевград

Re: Зоновият Живот на Мариана

Мнениеот marianapanova » Пон Ное 04, 2013 5:58 pm

Да благодаря ви за помоща хляба го бях оставила цяло лято сега го хапвам само на закуска която е 2блока. Какво ще кажете за 2:3:2:2:1 като 1блок от закуската ми е хляб,държа на него,защото ме държи сита 4,5ч сита когато съм 1 смяна на работа. Имам и още едно въпросче в рибеното масло има ли магнезий.Тъй като лекарката ми се опасява,че имам недостик на магнезий :( затова съм имала това неприятно чувство и аз незнам от челюстта ли е или от ухото. И ела ме вижте как сама се вкарвам във някакви филми.....
www.vzonata.com
Всеки изминал ден във всяко едно отношение,положението ставв все по-добро и по-добро.....
Аватар
marianapanova
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 530
Регистриран на: Вто Фев 05, 2013 2:02 pm
България,Пловдив

Re: Зоновият Живот на Мариана

Мнениеот HippoDel » Пон Ное 04, 2013 7:00 pm

marianapanova написа:Да благодаря ви за помоща хляба го бях оставила цяло лято сега го хапвам само на закуска която е 2блока. Какво ще кажете за 2:3:2:2:1 като 1блок от закуската ми е хляб,държа на него,защото ме държи сита 4,5ч сита когато съм 1 смяна на работа. Имам и още едно въпросче в рибеното масло има ли магнезий.Тъй като лекарката ми се опасява,че имам недостик на магнезий :( затова съм имала това неприятно чувство и аз незнам от челюстта ли е или от ухото. И ела ме вижте как сама се вкарвам във някакви филми.....

Марианка,
Според мен е по-добре, както каза и Пипи, да имаш 3 основни хранения + две закуски. Т.е. 3:3:1:2:1 или 2:3:1:3:1, зависи как са ти часовете за хранене и дали, предпочиташ да ядеш повече сутрин или вечер. (Даже, ако тренираш, може да си хапваш и по 11 блока.)
А това за магнезия, лекарката ти да ти пусне едни кръвни проби, а не да си говори наизуст. Няма магнезий в рибеното масло. :hug:
"Човек, който наистина иска да постигне нещо, намира начин; останалите намират оправдание." :hooo:
Аватар
HippoDel
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1686
Регистриран на: Пон Сеп 02, 2013 4:08 pm
København/София
Жена

Re: Зоновият Живот на Мариана

Мнениеот Italiano » Вто Ное 05, 2013 1:14 pm

Марианка, защо не закусваш с овес вместо хляб?
Пак ще ти държи сито.
Да, уж не трябва повече от 3 пъти в седмицата, ако пиеш рибено масло, ама, честно казано, не вярвам на практика да е проблем. Най-много да намалиш рибеното масло, за да спазиш дневната норма. Даже си е далавера - пестиш ампулки. :mrgreen:

А лекарите, когато човек имат схващания и мускулни болки, винаги казват, че е от липса на магнезии.
Магнезият наистина способства за стави, мускули, сухожилия (от което най-вероятно е проблемът). По принцип е хубаво човек да си приема магнезий.
И тук е единственият недостатък на Зоната - спира ти бирата, а в нея точно има магнезий. :laugh1:
Аватар
Italiano
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 2414
Регистриран на: Чет Май 16, 2013 6:49 pm
Благоевград

Re: Зоновият Живот на Мариана

Мнениеот Italiano » Сря Ное 06, 2013 1:24 pm

Марианка, откъде изнамери тая маймунка?! :laugh1:
Аватар
Italiano
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 2414
Регистриран на: Чет Май 16, 2013 6:49 pm
Благоевград

Re: Зоновият Живот на Мариана

Мнениеот Gazilot » Сря Ное 06, 2013 1:53 pm

Italiano написа:Марианка, откъде изнамери тая маймунка?! :laugh1:


Сигурно е снимала в Народното събрание.
Газилот,
член на политбюро на СОЗ
Аватар
Gazilot
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 436
Регистриран на: Вто Сеп 24, 2013 3:18 pm
Несебър

Re: Зоновият Живот на Мариана

Мнениеот Italiano » Сря Ное 06, 2013 2:05 pm

Едва ли - тази маймуна изглежда интелигентна и даже се опитва да мисли. :laugh1:
Аватар
Italiano
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 2414
Регистриран на: Чет Май 16, 2013 6:49 pm
Благоевград

Re: Зоновият Живот на Мариана

Мнениеот HippoDel » Сря Ное 06, 2013 5:17 pm

Ооо Марианака, честит ти маймуняк! Впечатляващ е. ;)
"Човек, който наистина иска да постигне нещо, намира начин; останалите намират оправдание." :hooo:
Аватар
HippoDel
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1686
Регистриран на: Пон Сеп 02, 2013 4:08 pm
København/София
Жена

Re: Зоновият Живот на Мариана

Мнениеот marianapanova » Сря Ное 06, 2013 5:37 pm

Благодаря благодаря краси си ми е нали както хапва бананче,да речем един блок и само извара и оррехчета му липсват и ето моят маймуна е в зоната! :laugh1:
www.vzonata.com
Всеки изминал ден във всяко едно отношение,положението ставв все по-добро и по-добро.....
Аватар
marianapanova
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 530
Регистриран на: Вто Фев 05, 2013 2:02 pm
България,Пловдив

Re: Зоновият Живот на Мариана

Мнениеот Gazilot » Сря Ное 06, 2013 5:40 pm

Мда, колкото и да се взирах, няма орехчета.
Газилот,
член на политбюро на СОЗ
Аватар
Gazilot
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 436
Регистриран на: Вто Сеп 24, 2013 3:18 pm
Несебър

Re: Зоновият Живот на Мариана

Мнениеот marianapanova » Сря Ное 06, 2013 5:56 pm

Гази то и аз не видях орехчета. Представи си че има :laugh:
www.vzonata.com
Всеки изминал ден във всяко едно отношение,положението ставв все по-добро и по-добро.....
Аватар
marianapanova
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 530
Регистриран на: Вто Фев 05, 2013 2:02 pm
България,Пловдив

Re: Зоновият Живот на Мариана

Мнениеот Plam4e22 » Сря Ное 06, 2013 10:22 pm

Орехчета може да няма, ама по-важното е,че има бананче :laugh1: :laugh1: :laugh1: (мислех да питам, защо точно решихте, че трябва някъде да се комбинира извара с този банан, ама ще се сдържа :laugh4: :laugh4: :laugh4: )
Това, което трябва да се случи, то се случва!
Аватар
Plam4e22
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 328
Регистриран на: Пон Мар 18, 2013 3:44 pm
Пловдив

Re: Зоновият Живот на Мариана

Мнениеот Gazilot » Сря Ное 06, 2013 10:43 pm

Plam4e22 написа:мислех да питам, защо точно решихте, че трябва някъде да се комбинира извара с този банан, ама ще се сдържа

Подсъзнателно:)
Орехчета + бананче и... извара. Толкова балансирано, че чак секси :shy:
Газилот,
член на политбюро на СОЗ
Аватар
Gazilot
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 436
Регистриран на: Вто Сеп 24, 2013 3:18 pm
Несебър

ПредишнаСледваща


Назад към Дневници в Зоната

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron