Дневникът на Стеф

Тема с онлайн дневници на хората, спазващи Зоната

Модератори: Italiano, Pipilota, Маня

Re: Дневникът на Стеф

Мнениеот Pipilota » Съб Май 16, 2015 6:21 am

Melkat написа:
Italiano написа:Като се вталят и вече ни забравят ... :noo:
Така стана и с Таня - почна да си живее живота, да върти любов и ни изостави.

Нека, Ити! Та нали това е целта на Зоната - да си живеем пълноценно живота и да му се наслаждаваме максимално :)


Да бе, да...Ити е прав... :laugh4: Как така ще ни забравят...зоната тук не е само за слабеене, ами и за приятелства...тук е като в една "казарма" ;) Най хубавите спомени започват от тук...кой се оженил, кой се влюбил, кой се вталил...все зоНбита. Само да си покажат носовете, виж кво конско ще им прочета :angryred: ;) Ити само чака да отвори карцера в източното. Като излизат в отпуска, не трябва да злоупотребяват :but:
А Танчето дали не се е омъжила вече.... :doNotKnow: :Hello:
"Притеснявам се, когато някой ми прави комплимент. Притеснява ме, че не казва достатъчно..." :fly:
Аватар
Pipilota
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1284
Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 5:12 pm
Chicago/Varna-Asparuhovo
Жена

Re: Дневникът на Стеф

Зоната
 

Re: Дневникът на Стеф

Мнениеот Стеф » Нед Май 17, 2015 9:19 pm

:lol: Здравейте на всичкииии! Абе как може човек да ви забрави бе хора.... Всеки ден си мисля за вас. Но пусто и да остане времето все не достига ама за нищо не достига... Особено сега когато готвя зоново за трима.... "Мойто мъж" за два месеца е вече минус 10 кг - ама нещо взе да мърмори много - все нещо не му е наред - я бил гладен преди обяд, я бил гладен следобяд... :stupid: Съмнява ме, че му липсва студената биричка, нали се затопли.... Идва ми да взема една некастрена сопа и някой да ми го държи.... :lol:
Щерката поддържа 55-56 кг - иска още да сваля ама нещо.... сладоледче и се хапва :)
А за мен какво да кажа - 61 кг, ама колежките ми вече ми викат "свраче", а приятелите ми казват, че съм "рагу и зъби" :lol: - не могат да ме познаят - казват че вече съм друг човек. И аз също се чувствам друг човек :yess: Айде бай засега от мен и не се притеснявайте - от мен лесно няма да се оттървете ;)
Когато печелиш - не знаеш какво губиш, а когато губиш - не знаеш какво печелиш.
Аватар
Стеф
Магистър в Зоната
Магистър в Зоната
 
Мнения: 661
Регистриран на: Вто Яну 21, 2014 2:03 pm
Горна Оряховица

Re: Дневникът на Стеф

Мнениеот gogo » Пон Май 18, 2015 12:54 pm

Браво Стеф! И не изпускай фронта. :laugh4:
Аватар
gogo
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1555
Регистриран на: Пон Фев 25, 2013 1:17 pm
София
Мъж

Re: Дневникът на Стеф

Мнениеот tsvetito » Пон Май 18, 2015 3:43 pm

Стеф, тутманика е невероятен! Много благодаря за рецептата. И щерката каза "ама той много хубав бе, не мислех, че ще толкова хубав". И май вече това ще е закуската, че все не може да изяде достатъчно извара и нагъва само краставици (домат не яде). Но поне в четвъртък свършва 1ви клас и поне за у-ще сега няма да я мисля. Но за догодина тутманика е чудесно решение !!! Вярвам и мъжа ми ще е много благодарен като го опита довечера. Мислим да опитаме и пицата-вярвам, че и тя ще е супер!
И Стеф, не се познаваме, от 2 седм съм в зоната и чета форума, и определено липсваш...много ти е интересен дневника, а и рецептите, така, че ако успяваш да намериш време за форума всички ще сме много благодарни :yess:
Аватар
tsvetito
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 86
Регистриран на: Нед Май 03, 2015 11:45 am
Жена

Re: Дневникът на Стеф

Мнениеот Стеф » Пон Май 18, 2015 10:25 pm

Ще се опитам, ама не обещавам. Мъжо се опитва нещо да бяга ама ще го вържа аз ;) Гладен бил - увеличих му блоковете, кон бил - че съм го хранила с овес.... Ама като си закопча дънките нищо не каза.....
Когато печелиш - не знаеш какво губиш, а когато губиш - не знаеш какво печелиш.
Аватар
Стеф
Магистър в Зоната
Магистър в Зоната
 
Мнения: 661
Регистриран на: Вто Яну 21, 2014 2:03 pm
Горна Оряховица

Re: Дневникът на Стеф

Мнениеот Стеф » Вто Юни 09, 2015 4:37 pm

Хора помагайте...... Мойто мъж :lol: спря да отслабва. Увеличих му блоковете на 15 на ден, щото при 13 блока бил гладен. Да ама сега не смъква. Казва че не пие биричка, ама да взема да наема детектив да го следи... :hm: Не че не му вярвам де, да не си помислите нещо....
Когато печелиш - не знаеш какво губиш, а когато губиш - не знаеш какво печелиш.
Аватар
Стеф
Магистър в Зоната
Магистър в Зоната
 
Мнения: 661
Регистриран на: Вто Яну 21, 2014 2:03 pm
Горна Оряховица

Re: Дневникът на Стеф

Мнениеот Маня » Вто Юни 09, 2015 4:40 pm

Намали му ги на 14 и му ограничи пицата и тутманика в менюто. Да наблегне повечко на свежите салати.
Маня
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 3093
Регистриран на: Съб Яну 18, 2014 3:41 pm

Re: Дневникът на Стеф

Мнениеот Стеф » Вто Юни 09, 2015 9:16 pm

Ох, Маня, пица и тутманик не помня откога не съм правила, караме на тиквички, краставици, таратор - но ще пробвам на 14 блока - ама без да му казвам - не ми се вярва да забележи разликата :lol:
Когато печелиш - не знаеш какво губиш, а когато губиш - не знаеш какво печелиш.
Аватар
Стеф
Магистър в Зоната
Магистър в Зоната
 
Мнения: 661
Регистриран на: Вто Яну 21, 2014 2:03 pm
Горна Оряховица

Re: Дневникът на Стеф

Мнениеот Pipilota » Сря Юни 10, 2015 6:43 am

Стеф, задържането може да стигне и до месец...и след това един да стъпи на кантара и да е 2 кила минус. Спокойно :) И както каза, ако е чувствал глад в последно време, означава, че не в зоната, и веднага се включва "механизма за запасяване" на организма, което също може да е причина за задържане. Но и ако пие тайно бира.... :laugh1: ще му е доста дълго задържането :laugh:
"Притеснявам се, когато някой ми прави комплимент. Притеснява ме, че не казва достатъчно..." :fly:
Аватар
Pipilota
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1284
Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 5:12 pm
Chicago/Varna-Asparuhovo
Жена

Re: Дневникът на Стеф

Мнениеот Стеф » Пет Юни 12, 2015 5:40 pm

Оооо, само да е посмял - е те тогава ще яхна метлата.... Аз с такова желание и мерак започнах да му глася и на него кутийката за обяд, че той завалията има най-голяма нужда от Зоната... Толкова се зарадвах, че сам прояви желание - и сега какво... биричка... Хмммм.....
Когато печелиш - не знаеш какво губиш, а когато губиш - не знаеш какво печелиш.
Аватар
Стеф
Магистър в Зоната
Магистър в Зоната
 
Мнения: 661
Регистриран на: Вто Яну 21, 2014 2:03 pm
Горна Оряховица

Re: Дневникът на Стеф

Мнениеот Стеф » Сря Юли 01, 2015 2:17 pm

И ето юли дойде и пак стягаме саковете за морето.... Самочувствие на мах, настроение на мах... :smdance: А пък тяло....... изваяно като на русалка :lol: Е поне аз така си мисля, но все пак имаме огледала вкъщи и се поглеждаме от време на време ;)
Стискайте палци само да е хубаво времето, а като се върна - обещавам снимка в период на развитие - преди Зоната, по време на Зоната и в момента - пак в Зоната ама.... не толкова сериозно :lol: /все пак съм си аз - няма да изневерявам на себе си де.... ;) /
Когато печелиш - не знаеш какво губиш, а когато губиш - не знаеш какво печелиш.
Аватар
Стеф
Магистър в Зоната
Магистър в Зоната
 
Мнения: 661
Регистриран на: Вто Яну 21, 2014 2:03 pm
Горна Оряховица

Re: Дневникът на Стеф

Мнениеот Italiano » Сря Юли 01, 2015 2:42 pm

Къде ще сте на море това лято?
Аватар
Italiano
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 2414
Регистриран на: Чет Май 16, 2013 6:49 pm
Благоевград

Re: Дневникът на Стеф

Мнениеот Стеф » Сря Юли 01, 2015 2:47 pm

Пак ще си отидем на Поморие - харесва ми, спокойно е поне в началото на сезона и е сравнително евтино - щото моите две съкровища си знаят, че на море всичко се иска и всичко се получава - абе живеем си една седмица ;)
Когато печелиш - не знаеш какво губиш, а когато губиш - не знаеш какво печелиш.
Аватар
Стеф
Магистър в Зоната
Магистър в Зоната
 
Мнения: 661
Регистриран на: Вто Яну 21, 2014 2:03 pm
Горна Оряховица

Re: Дневникът на Стеф

Мнениеот Italiano » Сря Юли 01, 2015 3:57 pm

Браво! Да си изкарате добре и да имате късмет с времето!
Аватар
Italiano
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 2414
Регистриран на: Чет Май 16, 2013 6:49 pm
Благоевград

Re: Дневникът на Стеф

Мнениеот Melkat » Сря Юли 01, 2015 7:03 pm

Хубаво време, Стеф иприятно изкарване :msmile8:
Тъй като любовта и страхът не могат да живеят съвместно, когато трябва да избираме между тях е много по-вероятно да останем изплашени, отколкото обичани.
Николо Макиавели
Аватар
Melkat
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 230
Регистриран на: Нед Юли 20, 2014 8:41 am
Жена

Re: Дневникът на Стеф

Мнениеот Стеф » Сря Юли 01, 2015 9:41 pm

Благодаря ви! Дано наистина Емо Чолаков да не познае че в събота ще вали по морето, щото тогава пристигаме и първото нещо, което правим е да се топнем...
Когато печелиш - не знаеш какво губиш, а когато губиш - не знаеш какво печелиш.
Аватар
Стеф
Магистър в Зоната
Магистър в Зоната
 
Мнения: 661
Регистриран на: Вто Яну 21, 2014 2:03 pm
Горна Оряховица

ПредишнаСледваща


Назад към Дневници в Зоната

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 21 госта

cron