Дневникът на _belladonna_

Тема с онлайн дневници на хората, спазващи Зоната

Модератори: Italiano, Pipilota, Маня

Re: Дневникът на _belladonna_

Мнениеот Tatyana » Чет Окт 23, 2014 12:25 pm

GODzillata написа:Въпреки това, тази сутрин станах рано, рано и като таласъм започнах да бродя в кухнята, чудейки се к'во да правя по първи петли, след това ме озари идея да направя палачинкова торта (зонова!!! :) ) - направих я, хапнах я....и те така - пак съм в Зоната с двата крака! :smdance:

Ааа, Годзи не може така - пускаш мухата за торта, при това палачинкова (умирам за палачинки :shy:) и после си траеш и ни оставяш да преглъщаме... :noo:. Ис-ка-ме ре-цеп-та-та, ис-ка-ме ре-цеп-та-та :bigsm28:
Аватар
Tatyana
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 485
Регистриран на: Пон Фев 10, 2014 5:39 pm
София

Re: Дневникът на _belladonna_

Зоната
 

Re: Дневникът на _belladonna_

Мнениеот _belladonna_ » Чет Окт 23, 2014 2:21 pm

Годзи, казах ти аз че си приличаме :) Оня ден на рожденния ден ДВЕ парчета торта. Викам тъй тъй наруших поне да си хапна :laugh4: Много добре ми беше, нито се чувствах подута, направо в Зоната. :lol: Страхувам , че като сваля килограмите по често ще я удрям през просото. Старая се да си променя живота и да мисля зоново. Като сме сами съм дисциплинирана, но съберем ли се с други хора не успявам.Пък то доста често се случва.... Ама повече на сладко налитам като реша че ще се отпускам. А боб с люти чушки си е класика....чак го визуализирах :shy:
Чакам и аз рецептата за палачинковата торта ако може със снимка. :pray:
Последна промяна _belladonna_ на Чет Окт 23, 2014 2:27 pm, променена общо 1 път
Аватар
_belladonna_
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 277
Регистриран на: Съб Май 10, 2014 2:08 pm
Варна
Жена

Re: Дневникът на _belladonna_

Мнениеот Маня » Чет Окт 23, 2014 2:26 pm

Тук има една, но на Зила може да е по-шеметна! Той е готвач с въображение.
Последна промяна Маня на Чет Окт 23, 2014 2:49 pm, променена общо 1 път
Маня
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 3093
Регистриран на: Съб Яну 18, 2014 3:41 pm

Re: Дневникът на _belladonna_

Мнениеот _belladonna_ » Чет Окт 23, 2014 2:34 pm

Маня, ще си имаме две палачинкови торти. Аз може и хич да не я правя, само като гледам снимките на Годзи се нахранвам. :lol:
Аватар
_belladonna_
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 277
Регистриран на: Съб Май 10, 2014 2:08 pm
Варна
Жена

Re: Дневникът на _belladonna_

Мнениеот GODzillata » Чет Окт 23, 2014 6:52 pm

Manya написа:Тук има една, но на Зила може да е по-шеметна! Той е готвач с въображение.



Точно по тази рецепта я направих, просто е върха, браво на Пипи! :yess:
When the going gets tough - the tough gets going
Аватар
GODzillata
Магистър в Зоната
Магистър в Зоната
 
Мнения: 817
Регистриран на: Сря Мар 19, 2014 4:39 pm
In da Zoun ;)

Re: Дневникът на _belladonna_

Мнениеот Маня » Чет Окт 23, 2014 7:20 pm

О, ще се пробва. Тъкмо ми подариха бурканче сладко от смокини (със стевия, не със захар - направо е върха).
А понеже не съм много по сладкото си я представам в солен вариант... само трябва да посмятам малко и ще споделя резултата. През уикенда ще я боря, че не мога да си вдигна главата от бачкане тия дни. :laugh4: Но няма умора, мога да изкарам още един 12-часов работен ден като днешния - благодарение на Зоната, разбира се :laugh4:
Маня
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 3093
Регистриран на: Съб Яну 18, 2014 3:41 pm

Re: Дневникът на _belladonna_

Мнениеот _belladonna_ » Пет Окт 24, 2014 7:52 am

Закуската за утре решена. може тази вечер да направя палачинките утре само да я сглобя. Днес пак 61.300, имах малко отсъствие от тоалетната затова може би вчера имах +.
Аватар
_belladonna_
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 277
Регистриран на: Съб Май 10, 2014 2:08 pm
Варна
Жена

Re: Дневникът на _belladonna_

Мнениеот Melkat » Пет Окт 24, 2014 3:31 pm

_belladonna_ написа:Закуската за утре решена. може тази вечер да направя палачинките утре само да я сглобя. Днес пак 61.300, имах малко отсъствие от тоалетната затова може би вчера имах +.

Защо се случва това отсъствие от тоалетната се питам? :th: Мисля, че Маня беше цитирала отговор (моля да бъда извинена, ако греша кой го каза ), че причината е в отделянето на арахидоновата киселина от организма. Колко време, аджеба, й трябва на тази киселина, за да си изнесе партакешите от организма ни? :th: :(
Тъй като любовта и страхът не могат да живеят съвместно, когато трябва да избираме между тях е много по-вероятно да останем изплашени, отколкото обичани.
Николо Макиавели
Аватар
Melkat
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 230
Регистриран на: Нед Юли 20, 2014 8:41 am
Жена

Re: Дневникът на _belladonna_

Мнениеот _belladonna_ » Съб Окт 25, 2014 11:45 am

Аз по принцип си имам проблем с тоалетната и затова пия алое на кристали. Не го пих съвсем умишлено 4-5 дни. В началото добре за няколко дни, но после проблема пак се яви. Пак го започнах.
Днес съм точно 61 кг. Закусвах с палачинковата торта. Всички много я харесаха. На обяд правих огретен от броколи по рецептата в сайта. Само увеличих продуктите по 2. Сполучливо ястие.
Аватар
_belladonna_
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 277
Регистриран на: Съб Май 10, 2014 2:08 pm
Варна
Жена

Re: Дневникът на _belladonna_

Мнениеот Tony » Съб Окт 25, 2014 1:03 pm

_belladonna_ и помага ли ти алоето на кристали? Четох преди време за него, но така и не съм го пробвала. :th: И аз имам понякога проблем с ВС-то, но го решавам с повечко кисело мляко и плодове. Гледам да ям когато мога мляко - на мен ми действа разхлабващо. Правя си и чай понякога, но определено не е всеки ден и на всяко хранене - взимам си от България "Инхуа".

Ха, днес и ние ще сме на огретен с броколи :)
Аватар
Tony
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 515
Регистриран на: Пет Ное 22, 2013 8:56 pm
Mol, Belgium

Re: Дневникът на _belladonna_

Мнениеот GODzillata » Съб Окт 25, 2014 4:02 pm

Едно време пиех Инхуа чай и таблетки за отслабване... :mrgreen: :lol:
When the going gets tough - the tough gets going
Аватар
GODzillata
Магистър в Зоната
Магистър в Зоната
 
Мнения: 817
Регистриран на: Сря Мар 19, 2014 4:39 pm
In da Zoun ;)

Re: Дневникът на _belladonna_

Мнениеот _belladonna_ » Съб Окт 25, 2014 6:09 pm

Единствено алоето ми помага безотказно. Всичко друго ми докарва или зверски болки и спазми или разтройство. Алоето има меко действие, нямам болки и нещата стават естествено стига де не превишиш дозата от 1 грахово зърно. Аз дори пия по малко-може би 1 зърно от ориз нещо такова. А със храна при мен нещата не стават, явно съм тежък случай. Чай Инхуа и аз съм пила, но и от него имах болки.
Аватар
_belladonna_
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 277
Регистриран на: Съб Май 10, 2014 2:08 pm
Варна
Жена

Re: Дневникът на _belladonna_

Мнениеот Tony » Съб Окт 25, 2014 6:47 pm

Да, възможно е. Чаят съдържа листа от сена, а те създават дискомфорт. Аз рядко пия, когато вече няма накъде и положението е кофти. Ще си взема алое на кристали тогава. Тъкмо гледах преди дни в аптеката. Благодаря за сподленото. :hug:
Аватар
Tony
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 515
Регистриран на: Пет Ное 22, 2013 8:56 pm
Mol, Belgium

Re: Дневникът на _belladonna_

Мнениеот _belladonna_ » Нед Окт 26, 2014 12:09 pm

На всички Димитровци, Димитринки и т.н. честит имен ден! :bouquet:
Аватар
_belladonna_
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 277
Регистриран на: Съб Май 10, 2014 2:08 pm
Варна
Жена

Re: Дневникът на _belladonna_

Мнениеот eldass » Пон Окт 27, 2014 10:35 am

Бих ви препоръчала при запек или проблеми от това естество - натурален продукт Хуск, има го в български вариант по-евтин е от оригинала. Това е индийски живовляк, или фибри - действа много меко, безотказно, без болки и привикване.
Аватар
eldass
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 384
Регистриран на: Вто Яну 14, 2014 2:05 pm
София

Re: Дневникът на _belladonna_

Мнениеот Kalina » Пон Окт 27, 2014 12:11 pm

Пробвай чай от цветовете на бъз или чай от плодчетата на черния бъзак. И двата вида ги има в магазините за здравословно хранене.
Аватар
Kalina
 
Мнения: 15
Регистриран на: Вто Ное 26, 2013 9:39 pm

ПредишнаСледваща


Назад към Дневници в Зоната

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта

cron