Зоново приключение на gogo-Пътеводител на зоновия стопаджия

Тема с онлайн дневници на хората, спазващи Зоната

Модератори: Italiano, Pipilota, Маня

Re: Зоново приключение на gogo-Пътеводител на зоновия стопад

Мнениеот Melkat » Пон Мар 09, 2015 5:31 pm

:blagodaria: Гого :)
Тъй като любовта и страхът не могат да живеят съвместно, когато трябва да избираме между тях е много по-вероятно да останем изплашени, отколкото обичани.
Николо Макиавели
Аватар
Melkat
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 230
Регистриран на: Нед Юли 20, 2014 8:41 am
Жена

Re: Зоново приключение на gogo-Пътеводител на зоновия стопад

Зоната
 

Re: Зоново приключение на gogo-Пътеводител на зоновия стопад

Мнениеот gogo » Пет Апр 10, 2015 8:54 pm

Тия дни и аз ще посетя Източното крило съвсем доброволно в следствие на прекарана една седмица в Гърция. То не бяха узакита, октоподакита и всякакви други акита :mrgreen: , че хормоналният ми карбуратор взе да дава заето. Слава богу вече съм си в БГ и мога да се отдам отново на любимата ми Зона. Засега не смея да се кача на кантара. :refuse: Ще пробвам утре сутринта. :laugh4:
Аватар
gogo
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1555
Регистриран на: Пон Фев 25, 2013 1:17 pm
София
Мъж

Re: Зоново приключение на gogo-Пътеводител на зоновия стопад

Мнениеот gogo » Нед Апр 12, 2015 7:52 pm

Честито Рождество Христово на всички, които го честват. Нека благодатният огън да сгрее нашите души и сърца и ги направи по-добри и по-състрадателни.
И да си припомним, че днес е и ден на космонавтиката, факт който остана незабелязан от нашите независими медии :refuse: . На този ден (12 април) през 1961 г. излита първия космонавт - руснакът Юрий Гагарин.
Аватар
gogo
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1555
Регистриран на: Пон Фев 25, 2013 1:17 pm
София
Мъж

Re: Зоново приключение на gogo-Пътеводител на зоновия стопад

Мнениеот kiki » Пон Апр 13, 2015 9:19 am

Здравей,Гого,Рождество Христово празнуваме на Коледа :)
Аватар
kiki
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 94
Регистриран на: Пон Фев 02, 2015 11:21 am
Жена

Re: Зоново приключение на gogo-Пътеводител на зоновия стопад

Мнениеот gogo » Вто Апр 14, 2015 12:35 pm

Браво Кики. :yess: Ти май единствена забеляза лапсуса. :lol:
Аватар
gogo
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1555
Регистриран на: Пон Фев 25, 2013 1:17 pm
София
Мъж

Re: Зоново приключение на gogo-Пътеводител на зоновия стопад

Мнениеот Vanesa » Съб Апр 18, 2015 12:57 pm

http://shop.bb-team.org/now-foods-omega ... escription
Гого, мнението ти за това рибено масло, моля!
Vanesa
 
Мнения: 12
Регистриран на: Сря Сеп 03, 2014 3:47 pm

Re: Зоново приключение на gogo-Пътеводител на зоновия стопад

Мнениеот gogo » Съб Апр 18, 2015 5:01 pm

Vanesa написа:http://shop.bb-team.org/now-foods-omega-3?utm_source=forum&utm_medium=bottom&utm_campaign=now-foods-omega-3#product-description
Гого, мнението ти за това рибено масло, моля!

Ванеса, точно това рибено масло на НАУ не е концентрирано. В 1 капсула рибено масло от 1000 мг. има едва 300 мг EPA+DHA. Което ще рече, че за поддържащата доза от 2,5-3,0 гр EPA+DHA ще ти трябват 8-10 капсули, което е много за тази поддържаща доза. Освен това д-р Сиърс съветва да се приема концентрирано рибено масло, т.е. такова, в което EPA+DHA е повече от половината капсула на самото рибено масло. Такова от сайта е NOW Foods Ultra omega 3 fish oil, но пък то е безумно скъпо. В крайна сметка ти си си господар на парите. ;) Ако аз трябваше да избирам щях да си поръчам Now Foods, Super EPA, Molecularly Distilled, 120 Softgels макар и да изчакам малко време. Успех! :)
Аватар
gogo
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1555
Регистриран на: Пон Фев 25, 2013 1:17 pm
София
Мъж

Re: Зоново приключение на gogo-Пътеводител на зоновия стопад

Мнениеот Vanesa » Съб Апр 18, 2015 6:31 pm

Благодаря ти, току що си поръчах две опаковки от препоръчаното рибено масло. Но не ми направи отстъпка /с твоя код/ може би, защото е намалено в момента на 14 долара. Вероятна дата на пристигане 01.05.2015 г. Аз живея в Айтос, ще се налага в митница Бургас ли да ходя, за да си го получа?
Vanesa
 
Мнения: 12
Регистриран на: Сря Сеп 03, 2014 3:47 pm

Re: Зоново приключение на gogo-Пътеводител на зоновия стопад

Мнениеот gogo » Съб Апр 18, 2015 10:26 pm

Vanesa написа:Благодаря ти, току що си поръчах две опаковки от препоръчаното рибено масло. Но не ми направи отстъпка /с твоя код/ може би, защото е намалено в момента на 14 долара. Вероятна дата на пристигане 01.05.2015 г. Аз живея в Айтос, ще се налага в митница Бургас ли да ходя, за да си го получа?

Ванеса, това първа поръчка ли ти беше? Защото само при първа поръчка(за този акаунт и тази дебитна карта) може да се ползва код за отстъпка. Няма значение, че продукта е намален. Появи ли ти се поле за въвеждане на кода. Ако ти се е появило и си въвела правилно кода - GBS139 и са изпълнени условията дадени в червено, то няма причина да не ти го приеме. :hm:
Ако пратката ти е отишла на митница трябва да получиш митническо известие в пощата. В него би трябвало да пише къде ще си получиш пратката. Вероятната дата на пристигане е ориентировъчна и не я гледай. До 20-тина дена ако нямаш известие отиди до пощата да провериш за забутана пратка или митническо известие. Успех.
Аватар
gogo
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1555
Регистриран на: Пон Фев 25, 2013 1:17 pm
София
Мъж

Re: Зоново приключение на gogo-Пътеводител на зоновия стопад

Мнениеот Vanesa » Нед Апр 19, 2015 4:19 pm

За първи път поръчвам, точно там поставих кода, но си остана на 0,00, т.е не отчете отстъпка. Благодаря ти за съветите, но имам и още един въпрос: В топлата витрина на ЛИДЪЛ има един ръжен хляб със семена 1,99 лв. и тъй като не е опакован и няма данни, става ли за зоната и в какво количество? Ти тъй като си зоновия ми пътеводител всички въпроси са ми към теб? Извинявай и ти благодаря!
Vanesa
 
Мнения: 12
Регистриран на: Сря Сеп 03, 2014 3:47 pm

Re: Зоново приключение на gogo-Пътеводител на зоновия стопад

Мнениеот gogo » Пон Апр 20, 2015 10:12 am

Vanesa написа:За първи път поръчвам, точно там поставих кода, но си остана на 0,00, т.е не отчете отстъпка.

Много ми е чудно защо се е получило така. :hm: Жалко, че не си могла да получиш отстъпката от 10$. :(
Vanesa написа:Благодаря ти за съветите, но имам и още един въпрос: В топлата витрина на ЛИДЪЛ има един ръжен хляб със семена 1,99 лв. и тъй като не е опакован и няма данни, става ли за зоната и в какво количество?

Ванеса, без данни няма как да се сметне и да се види става ли, не става ли, и за какво количество. Следващия път когато ходиш в Лидъл помоли някой от персонала да види за този тип хляб какви са му данните. Сигурен съм, че трябва да разполагат с такава информация. Като вземеш данните напиши ми ги в дневника и аз ще ги сметна. :)
Vanesa написа:Ти тъй като си зоновия ми пътеводител всички въпроси са ми към теб? Извинявай и ти благодаря!

Нямаш никакъв проблем да питаш за всичко, което не ти е ясно. И е много добра идея въпросите към мен да ми ги задаваш тук, в моя дневник, че не винаги имам възможност да прочитам и отговарям на въпроси зададени в другите теми. ;)
Аватар
gogo
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1555
Регистриран на: Пон Фев 25, 2013 1:17 pm
София
Мъж

Re: Зоново приключение на gogo-Пътеводител на зоновия стопад

Мнениеот Vanesa » Пон Апр 20, 2015 5:04 pm

Благодаря ти за подробните отговори!
Vanesa
 
Мнения: 12
Регистриран на: Сря Сеп 03, 2014 3:47 pm

Re: Зоново приключение на gogo-Пътеводител на зоновия стопад

Мнениеот Vanesa » Вто Апр 28, 2015 5:24 pm

Гого, днес получих рибеното масло. Прецедент в доставката само за 10 дни, а аз винаги съм се въздържала да поръчвам заради бавната доставка. Сега ще те помоля да ми кажеш по колко перлички да пия на ден?
Vanesa
 
Мнения: 12
Регистриран на: Сря Сеп 03, 2014 3:47 pm

Re: Зоново приключение на gogo-Пътеводител на зоновия стопад

Мнениеот gogo » Вто Апр 28, 2015 7:47 pm

Vanesa написа:Гого, днес получих рибеното масло. Прецедент в доставката само за 10 дни, а аз винаги съм се въздържала да поръчвам заради бавната доставка. Сега ще те помоля да ми кажеш по колко перлички да пия на ден?

Дай линк на рибеното масло, което си поръчала за да ти кажа. :)
Аватар
gogo
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1555
Регистриран на: Пон Фев 25, 2013 1:17 pm
София
Мъж


Re: Зоново приключение на gogo-Пътеводител на зоновия стопад

Мнениеот gogo » Сря Апр 29, 2015 9:24 am

Vanesa написа:http://www.iherb.com/now-foods-super-omega-epa-molecularly-distilled-120-softgels/858

Ванеса, в това рибено масло в една капсула от 1000 мг има 600 мг омега 3(EPA+DHA). Тук във въпрос 55 можеш да се запознаеш с дозите, които препоръчва д-р Сиърс. Като пример - поддържащата доза е 2,5-3 гр EPA+DHA, което ще рече , че трябва да се приемат 4-5 капсули рибено масло от горното. :)
Аватар
gogo
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1555
Регистриран на: Пон Фев 25, 2013 1:17 pm
София
Мъж

ПредишнаСледваща


Назад към Дневници в Зоната

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта