Зонуването на Тонkата

Тема с онлайн дневници на хората, спазващи Зоната

Модератори: Italiano, Pipilota, Маня

Re: Зонуването на Тони

Мнениеот Tonkata » Пон Юли 14, 2014 2:19 pm

След едноседмично прекъсване съм пак в Зоната и ми едно леко и подредено-о-о :) ! Знаеш си порциона и за всеки порцион манджата и няма място за мислене и двуумене :hm: , че понякога и триумене - папкаш и слушкаш и за разнообразие пиеш вода.
И хоп разлика в резултатите !!! Ура :yess: моят кантар имал и 8-ца. Сутринта кантара ми показа 89 кг !!! Нямах време да меря талия, ханш и т.н., но довечера ще го направя и ще докладвам :laugh:
Внимавай какво си пожелаваш !
Аватар
Tonkata
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 403
Регистриран на: Пет Мар 14, 2014 3:53 pm
София
Жена

Re: Зонуването на Тони

Зоната
 

Re: Зонуването на Тони

Мнениеот Tonkata » Пон Юли 14, 2014 8:49 pm

И така след 4 месечен престой в Зоната равносметката е:

16.03./ 08.05./ 21.06./ 14.07
тегло - 97/ 91/ 90/ 89
талия - 107/ 92/ 95/ 92
ханш - 130/ 117/ 117/114
или
освободила съм се от цели 8 кг живо тегло, а изразено в сантиметри ханшът ми е намалял с 16 см, талията с 15 см. Чувството ми за лекота и веселото настроение се засилват с всеки изминал ден.
Определено съм доволна! :smdance: Зоната започна да работи и при мен! :yess:
Внимавай какво си пожелаваш !
Аватар
Tonkata
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 403
Регистриран на: Пет Мар 14, 2014 3:53 pm
София
Жена

Re: Зонуването на Тони

Мнениеот mahona » Пон Юли 14, 2014 9:17 pm

Какво ти "зоната почна да работи при мен"....тя като гледам от началото на зонуването ти не е спирала да се грижи за теб :lol: Прекрасни резултати Тони!Поздравления!Личи си ,че си упорита и се грижиш добре за себе си. :hooo:
Аватар
mahona
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 486
Регистриран на: Пон Юни 16, 2014 9:28 pm

Re: Зонуването на Тони

Мнениеот Tonkata » Пон Юли 14, 2014 9:26 pm

mahona написа:Какво ти "зоната почна да работи при мен"....тя като гледам от началото на зонуването ти не е спирала да се грижи за теб :lol: Прекрасни резултати Тони!Поздравления!Личи си ,че си упорита и се грижиш добре за себе си. :hooo:

Ех, много е хубаво да получиш поздравления и то-о-лкова много цветя ! Благодаря, Махома ! :pray: Бъди жива и здрава ! :bigsm4:
Внимавай какво си пожелаваш !
Аватар
Tonkata
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 403
Регистриран на: Пет Мар 14, 2014 3:53 pm
София
Жена

Re: Зонуването на Тони

Мнениеот Italiano » Пон Юли 14, 2014 9:45 pm

Тони и Зоната рулират в екип!
:yess:
Аватар
Italiano
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 2414
Регистриран на: Чет Май 16, 2013 6:49 pm
Благоевград

Re: Зонуването на Тони

Мнениеот Tonkata » Вто Юли 15, 2014 8:29 am

Italiano написа:Тони и Зоната рулират в екип!
:yess:

Тони и Зоната рулират в екип с ваша помощ ! :bigsm22: Благодаря ви от сърце !!! :rose-1:
Внимавай какво си пожелаваш !
Аватар
Tonkata
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 403
Регистриран на: Пет Мар 14, 2014 3:53 pm
София
Жена

Re: Зонуването на Тони

Мнениеот Tonkata » Сря Юли 16, 2014 1:43 pm

Зонуващи, помагайте ! :(
Сутринта качвайки се на кантара да установя Зонов ефект/ дефект, кантарът ми показа "червен картон" :redfl: - ни дисплей светва, ни цифра се показва, ни-и-ищо ! Сменям аз батериите щото решавам, че това ще да е проблема, ама резултат няма. Опитах и с друг комплект - ефекта същия т.е. никакъв. И сега съм в процес на издирване на нов. Ако някой скоро е търсил или купил ще съм благодарна да сподели впечатления :pray: .
Внимавай какво си пожелаваш !
Аватар
Tonkata
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 403
Регистриран на: Пет Мар 14, 2014 3:53 pm
София
Жена

Re: Зонуването на Тони

Мнениеот venci68 » Сря Юли 16, 2014 1:46 pm

Много бързо сваляш килограми, кантара си е помислил, че се е повредил и се е самоизключил :laugh4: :laugh1:
Аватар
venci68
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 244
Регистриран на: Пон Апр 28, 2014 12:44 pm

Re: Зонуването на Тони

Мнениеот Tonkata » Сря Юли 16, 2014 1:56 pm

venci68 написа:Много бързо сваляш килограми, кантара си е помислил, че се е повредил и се е самоизключил :laugh4: :laugh1:

Венци68, ти определено ме разсмя ! :lol:
Не знам той /кантара де/ какво си е помислил, ама аз си мисля че е решил да прояви мисъл в много неподходящ момент . Ако реши да се заинати ще съжалява мно-о-ого ! :tappingfoot:
Внимавай какво си пожелаваш !
Аватар
Tonkata
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 403
Регистриран на: Пет Мар 14, 2014 3:53 pm
София
Жена

Re: Зонуването на Тони

Мнениеот Tonkata » Пон Юли 21, 2014 10:41 am

Ех, лято, лято! Мислех си че като настъпят жегите, повечето ще идат да почиват и работата ще намалее. "Да ама не" :( - та през последните дни хем много работа, хем лични ангажименти и не ми остана време да пиша в дневничето ми. Абе това с неписането като че ли е по-малкия проблем. По- големият ми беше, че май бях около Зоната отколкото в Зоната :mrgreen: - обаче днес като се качих на кантара - изненада !!! :but: минус 1,5кг. Възможно ли е ??? :think2:
Миналата седмица писах за проблема с кантара ми и се чудя дали не е от него тоз подарък или пък Зоната ми го направила :gift2: ?
Внимавай какво си пожелаваш !
Аватар
Tonkata
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 403
Регистриран на: Пет Мар 14, 2014 3:53 pm
София
Жена

Re: Зонуването на Тони

Мнениеот Tonkata » Вто Юли 22, 2014 1:30 pm

И днес кантара ми показва -1.5кг и нямам причина да не му вярвам, напротив извинявам му се :pray: !
Като всеки по-мнителен Зонуващ, реших да проверя аджиба дали вчерашния резултат е верен и снощи отидох "на гости" у съседката. Позаприказвахме се и уж без да искам обърнах темата за кантарчето. Та резултатът беше, че и нейния кантар регистрира промяната :laugh: в теглото ми с 1,5кг надолу !!! :yess:
Внимавай какво си пожелаваш !
Аватар
Tonkata
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 403
Регистриран на: Пет Мар 14, 2014 3:53 pm
София
Жена

Re: Зонуването на Тони

Мнениеот eldass » Вто Юли 22, 2014 3:51 pm

Честито регистрирано понижение, Тони! :)
Аватар
eldass
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 384
Регистриран на: Вто Яну 14, 2014 2:05 pm
София

Re: Зонуването на Тони

Мнениеот Tonkata » Вто Юли 22, 2014 5:47 pm

eldass написа:Честито регистрирано понижение, Тони! :)

Eldas, много ти благодаря за вниманието ! :bigsm1:
За мен като начинаещ е много важно да получавам внимание и похвали ! :bigsm20: Това ми е допълнителен стимул и ми дава увереност в това което правя !!! Самочувствието е друго. :yess:
Внимавай какво си пожелаваш !
Аватар
Tonkata
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 403
Регистриран на: Пет Мар 14, 2014 3:53 pm
София
Жена

Re: Зонуването на Тони

Мнениеот GODzillata » Вто Юли 22, 2014 6:37 pm

Само така, Тони!

Всеки ден да има "Говорит Тони, передаем сведения об телесньйе обиколки в сантиметрьi" - и все да има понижение! :yess:
When the going gets tough - the tough gets going
Аватар
GODzillata
Магистър в Зоната
Магистър в Зоната
 
Мнения: 817
Регистриран на: Сря Мар 19, 2014 4:39 pm
In da Zoun ;)

Re: Зонуването на Тони

Мнениеот Tonkata » Сря Юли 23, 2014 12:26 pm

GODzillata написа:Само така, Тони!

Всеки ден да има "Говорит Тони, передаем сведения об телесньйе обиколки в сантиметрьi" - и все да има понижение! :yess:

Годзи,
днес ще пропусна да докладвам ! ;)

При нас вали :skyle19: от сутринта като из ведро и имам притеснения, че дрехите са ми са понапоили с влага :laugh: и измерването няма да е точно :notagree:.

ЗонБита, :th: имам въпрос -
Преди време бях писала за сирене произведено от мляко с "40% по-ниска масленост" на ф-ма Добрев Трейд ООД. Вчера имах път натам и взех една опаковка. Информацията на етикета е:
Състав - краве мляко с 2% масленост, закваска, мая, сол.

:th: :think2: :think2: Според вас, този продукт става ли да заменя изварата в някое от храненията? :bigsm7: Как мислите ?
Внимавай какво си пожелаваш !
Аватар
Tonkata
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 403
Регистриран на: Пет Мар 14, 2014 3:53 pm
София
Жена

Re: Зонуването на Тони

Мнениеот Tonkata » Пет Юли 25, 2014 8:52 pm

От три- четири дни само чета какво пишете, но не ми оставаше време да напиша и аз нещо за моето Зонуване.
Въпреки стриктното спазване на Зоновите принципи в последните дни имам някои притеснения - отпуснато ми е, сутрин не ми се става, мързи ме повече - абе с други думи няма я оная лекота и настроение с което бях свикнала, даже когато имах прегрешения се чувствах далеч по-добре. Според мен не съм сгрешила режима, ама промяната е в обратна посока :hm: и се чудя къде греша :th:
Моля, помагайте! :bigsm10:
За да ви улесня, това е менюто ми от днес:
Закуска - 2блока - 42г пуешко филе+56г извара+1ф хляб Бонус+100г круша+6 маслини и 3 бр. риб. масло
Обяд - 3 блока - 112г извара+42г пуешко филе+240г домат+1ф. хляб Бонус+100г круша+9бадемаЗзакуска 1блок - 56г извара+100г ябълка
Вечеря - 3блока зелен фасул по рецепта
Закуска - 1/2 коф. кис мляко 2% и 3бр. риб масло
До момента 3л вода и 1час народни хора :akordeo:
Внимавай какво си пожелаваш !
Аватар
Tonkata
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 403
Регистриран на: Пет Мар 14, 2014 3:53 pm
София
Жена

ПредишнаСледваща


Назад към Дневници в Зоната

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 38 госта