Дневникът на mahona

Тема с онлайн дневници на хората, спазващи Зоната

Модератори: Italiano, Pipilota, Маня

Re: Дневникът на mahona

Мнениеот mahona » Съб Яну 10, 2015 10:18 am

Скрит текст:
Изображение
Аватар
mahona
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 486
Регистриран на: Пон Юни 16, 2014 9:28 pm

Re: Дневникът на mahona

Зоната
 

Re: Дневникът на mahona

Мнениеот mahona » Съб Яну 10, 2015 10:21 am

Скрит текст:
Изображение
Аватар
mahona
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 486
Регистриран на: Пон Юни 16, 2014 9:28 pm

Re: Дневникът на mahona

Мнениеот mahona » Съб Яну 10, 2015 10:24 am

Това е мили приятели...аз преди 6 месеца и аз..сега...Не послушах Пипи и пуснах снимки по средата на моята борба,но пък много се гордея с постигнатото и понеже вие ме стимулирате да продължа,реших да споделя и аз с вас резултатите от общите ни усилия...На лято...нови снимки :laugh1:
Аватар
mahona
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 486
Регистриран на: Пон Юни 16, 2014 9:28 pm

Re: Дневникът на mahona

Мнениеот Маня » Съб Яну 10, 2015 1:20 pm

Страхотна промяна, махона! Изглеждаш великолепно! И като се сравни човек преди и сега сам се вдъхновява да продължи. А е и вдъхновение за всички други, които имат желание да започнат.
Пожелавам ти следващия фотосеанс да е още по-забележителен!
Маня
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 3093
Регистриран на: Съб Яну 18, 2014 3:41 pm

Re: Дневникът на mahona

Мнениеот mahona » Съб Яну 10, 2015 1:31 pm

Благодаря ти Маня.."на попрището жизнено в средата " съм засега,но след всичко през което съм минала за мен е Еверест. :smdance: :laugh1:
Аватар
mahona
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 486
Регистриран на: Пон Юни 16, 2014 9:28 pm

Re: Дневникът на mahona

Мнениеот Melkat » Съб Яну 10, 2015 4:09 pm

Забележителни резултати си постигнала, махона :) Продължавай в същия дух, защото доброто здраве, самочувствие и кондиция си струват всички усилия. Успех :)
Тъй като любовта и страхът не могат да живеят съвместно, когато трябва да избираме между тях е много по-вероятно да останем изплашени, отколкото обичани.
Николо Макиавели
Аватар
Melkat
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 230
Регистриран на: Нед Юли 20, 2014 8:41 am
Жена

Re: Дневникът на mahona

Мнениеот Самми » Съб Яну 10, 2015 4:23 pm

Браво, Махона! :bouquet: Окриляващо е усещането, което човек изпитва, отчитайки такива удивителни резултати. Още по-важното е, че
mahona написа: вече свърши главоболието,мързела и тежеста в корема.Отново ставам рано,нямам спиране през целия ден и настроението ми е страхотно! :smdance:
Аватар
Самми
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 110
Регистриран на: Пон Апр 08, 2013 9:43 pm

Re: Дневникът на mahona

Мнениеот Tonkata » Съб Яну 10, 2015 4:33 pm

Махона, винаги съм ти се възхищавала на волята и винаги се ме очаровала с оптимизма си !!! Резултатът ти е достоен за показване ! До лятото /защотото за тогава си пожела къси панталони :laugh: / със сигурност красивите ти очи ще са още по-сияйни ! Успех ! :bigsm22:
Внимавай какво си пожелаваш !
Аватар
Tonkata
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 403
Регистриран на: Пет Мар 14, 2014 3:53 pm
София
Жена

Re: Дневникът на mahona

Мнениеот mahona » Нед Яну 11, 2015 5:00 am

Това гоня от лятото Тони...късите ..или поне 3/4 панталонки :lol: .А за красивите очи...Благодаря...вече се върна усмивката в тях наистина и затова не се сдържах да пусна снимките .
Аватар
mahona
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 486
Регистриран на: Пон Юни 16, 2014 9:28 pm

Re: Дневникът на mahona

Мнениеот Pipilota » Нед Яну 11, 2015 5:12 am

Мила наша, ,сладка, слабееща и ухаеща на здраве Махонче, не знам вече какви думи да използвам и какви смайлита да слагам....просто съм без коментар..... Само ако знаеше с каква радост се изпълни душата ми :keff: , щеше да си най-гордия човек на земята :hugs1: Благодаря ти за смелостта да споделиш тази радост за нашите очи. Всички се гордеем с теб, и те обичаме :rose_pink: Ти си нашето вдъхновение. Не мога да дочакам вече края на лятото, за да мога с неописуем кеф да създам официалната страница на "Преди" и "След"....Невероятна си....просто сияеш :bloomfl:
"Притеснявам се, когато някой ми прави комплимент. Притеснява ме, че не казва достатъчно..." :fly:
Аватар
Pipilota
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1284
Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 5:12 pm
Chicago/Varna-Asparuhovo
Жена

Re: Дневникът на mahona

Мнениеот mahona » Нед Яну 11, 2015 1:16 pm

Благодаря Пипи!Идея нямате колко по голям смисъл има промяната за мен и колко щастлив се чувства човек,който е извоювал победата да живее и то с всеки изминал ден по добре и с по сияйна усмивка! Така че...наесен с песен и къси панталонки със семки и бонбонки по джобчетата :lol: се надявам да се виждаме и по зонови срещи. :smdance:
Аватар
mahona
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 486
Регистриран на: Пон Юни 16, 2014 9:28 pm

Re: Дневникът на mahona

Мнениеот Italiano » Вто Яну 13, 2015 2:02 pm

Аааа, без семки и бонбонки! Освен ако не са от зоновите на Кари.
:laugh:
Поздравления за добри резултати.
Ако на първата снимка не беше с широка рокля, съм сигурен, че разликата "преди-сега" щеше да е още по-осезаема.
:yess:
Аватар
Italiano
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 2414
Регистриран на: Чет Май 16, 2013 6:49 pm
Благоевград

Re: Дневникът на mahona

Мнениеот mahona » Сря Яну 14, 2015 1:57 pm

Вероятно,ако знаех миналото лято ,че ще започна зоната и ще сваля толкова ,щях да си напрявя подходяща снимка,за да отчитам разликата...обаче аз почнах съвсем спонтанно режима и просто сега като се снимахме по празниците и близките ми изровиха тая снимка от стари файлове. :lol: Не съм търсила ефекта "УАУУУУ" и затова не бях подготвена за чудесата които ще стори с мен начина на хранене :smdance: .
Аватар
mahona
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 486
Регистриран на: Пон Юни 16, 2014 9:28 pm

Re: Дневникът на mahona

Мнениеот mahona » Сря Яну 28, 2015 2:08 pm

Такааа...започва да става забавно вече при мен :smdance: днес регистрирах минус 25 кг на кантара и щях да падна от него от учудване! :lol: Размърдал се е нещо този палавник,както си седеше тихо и кротко плюс - минус килограм и кусур.Вероятно е било моментно тегло,но пък дори само този миг щастие ме накара да полетя днес! :smdance: Зеленея си твърдо тия дни и вероятно затова тялото ми се отблагодари с тази гледка :smdance:
Аватар
mahona
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 486
Регистриран на: Пон Юни 16, 2014 9:28 pm

Re: Дневникът на mahona

Мнениеот Маня » Сря Яну 28, 2015 2:15 pm

Леле, за завиждане си ти, махона! 25 минус за 7 месеца! Е това е, въпрос на организъм. Едни го постигат за 2 години, други за 6-7 месеца. Приятен полет, слънчице :multicolor:
Маня
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 3093
Регистриран на: Съб Яну 18, 2014 3:41 pm

Re: Дневникът на mahona

Мнениеот mahona » Сря Яну 28, 2015 2:30 pm

Определено Зоната е моя начин на хранене ,защото това ,което ми се случва е като чудо за мен и е толкова приятно ,че не мога да му се нарадвам!И най хубавото е ,че не ми представлява никаква трудност - напротив забавно ми е да го правя и го правя с удоволствие!Днес ходих да взема за закуска банички на "домашните любимци" :lol: в близката баничарница и понеже не съм ходила явно доста отдавна там продавачката с която бях свикнала да си бъбря като ида беше просто изумена от изгледа ми и като ме попита как съм го постигнала ...аз се смях доста и и отвърнах.."Ами определено не с банички"...Посмяхме се ,а после докато отивах на работа си помислих "Това е наградата ми за днес" :smdance:
Аватар
mahona
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 486
Регистриран на: Пон Юни 16, 2014 9:28 pm

ПредишнаСледваща


Назад към Дневници в Зоната

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Michaelboync и 13 госта

cron