Дневникът на Оптопозното ЗоНби - Gazilot

Тема с онлайн дневници на хората, спазващи Зоната

Модератори: Italiano, Pipilota, Маня

Re: Дневникът на Оптопозното ЗоНби - Gazilot

Мнениеот GODzillata » Чет Мар 20, 2014 6:54 am

pipilota написа:GODzillata Добре си дошъл в къщата на Газилот ;) Само че май си огледал само външната мазилка, и не си се разходил навътре в стаите....


Упс! :shy:
Така е, прочетох първия му пост и веднага се втурнах да го/ви светна за Начинът за отказване на цигарите.......радвам се, че зоната помага и за това! :pray: :)
When the going gets tough - the tough gets going
Аватар
GODzillata
Магистър в Зоната
Магистър в Зоната
 
Мнения: 817
Регистриран на: Сря Мар 19, 2014 4:39 pm
In da Zoun ;)

Re: Дневникът на Оптопозното ЗоНби - Gazilot

Зоната
 

Re: Дневникът на Оптопозното ЗоНби - Gazilot

Мнениеот Gazilot » Вто Мар 25, 2014 5:29 pm

Да се похваля.
Бях на метал събитие и реших да се обзаведа с нова тениска, защото старите ми, 2 пъти XL са ми големи, направо като торби. Има няколко ХL-a, които са приемливи, но не се чувствах комфортно в тях. Раменния ръб, от който почва ръкава, падна до лактите почти, а понеже няма корем които да повдига тениската, са ми до коленете. Отврат.

И каква беше изненадата ми, когата пробвах L (забележете L) и ми беше ГОЛЯМА.... сега съм с М тениска и ми стои адски добре. УРААААААААААА М-тениска М-тениска М-тениска!!!!
Газилот,
член на политбюро на СОЗ
Аватар
Gazilot
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 436
Регистриран на: Вто Сеп 24, 2013 3:18 pm
Несебър

Re: Дневникът на Оптопозното ЗоНби - Gazilot

Мнениеот GODzillata » Вто Мар 25, 2014 5:56 pm

Стига бе! :о

Браво, браво! :yess: :)

Аз съм си все още на 3XL. :th:
When the going gets tough - the tough gets going
Аватар
GODzillata
Магистър в Зоната
Магистър в Зоната
 
Мнения: 817
Регистриран на: Сря Мар 19, 2014 4:39 pm
In da Zoun ;)

Re: Дневникът на Оптопозното ЗоНби - Gazilot

Мнениеот HippoDel » Вто Мар 25, 2014 6:11 pm

Gazilot написа:Да се похваля.
Бях на метал събитие и реших да се обзаведа с нова тениска, защото старите ми, 2 пъти XL са ми големи, направо като торби. Има няколко ХL-a, които са приемливи, но не се чувствах комфортно в тях. Раменния ръб, от който почва ръкава, падна до лактите почти, а понеже няма корем които да повдига тениската, са ми до коленете. Отврат.

И каква беше изненадата ми, когата пробвах L (забележете L) и ми беше ГОЛЯМА.... сега съм с М тениска и ми стои адски добре. УРААААААААААА М-тениска М-тениска М-тениска!!!!

Е, Гази, това си е за едно голямо ПОЗДРАВЛЕНИЕ! :yess: От 3XL до M си е достойно за уважение! Браво! :bigsm47:
Свалям ти шапка :Hello:
Май, ти си нашият шампион. :bigsm16:
:hippo: :skyle11:
"Човек, който наистина иска да постигне нещо, намира начин; останалите намират оправдание." :hooo:
Аватар
HippoDel
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1686
Регистриран на: Пон Сеп 02, 2013 4:08 pm
København/София
Жена

Re: Дневникът на Оптопозното ЗоНби - Gazilot

Мнениеот Gazilot » Вто Мар 25, 2014 6:49 pm

A-a-a-a, Hippo, аз съм, по-скоро бях с 2 пъти XL, човека с 3 е Годзилата. :)
Газилот,
член на политбюро на СОЗ
Аватар
Gazilot
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 436
Регистриран на: Вто Сеп 24, 2013 3:18 pm
Несебър

Re: Дневникът на Оптопозното ЗоНби - Gazilot

Мнениеот HippoDel » Вто Мар 25, 2014 7:42 pm

Gazilot написа:A-a-a-a, Hippo, аз съм, по-скоро бях с 2 пъти XL, човека с 3 е Годзилата. :)


Няма значение, пак си шампион! От 2XL до М, малко ли е? ;)
Всичко, което написах преди си важи, независимо от поправката. Нямаш грешка! :yess:
:hippo: :skyle11:
"Човек, който наистина иска да постигне нещо, намира начин; останалите намират оправдание." :hooo:
Аватар
HippoDel
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1686
Регистриран на: Пон Сеп 02, 2013 4:08 pm
København/София
Жена

Re: Дневникът на Оптопозното ЗоНби - Gazilot

Мнениеот Italiano » Вто Мар 25, 2014 7:53 pm

Всички са шампиони, всички! Всеки за себе си, всеки срещу себе си (срещу мързела, липсата на воля, отчаянието).
А Гази е вдъхновение! Още 3-4-ма са като него във Форума.
:peace1:
Аватар
Italiano
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 2414
Регистриран на: Чет Май 16, 2013 6:49 pm
Благоевград

Re: Дневникът на Оптопозното ЗоНби - Gazilot

Мнениеот GODzillata » Вто Мар 25, 2014 9:13 pm

Гази, попилях се от смях :laugh3: , стигнах до 6-та страница на дневника ти и утре ще продължа с МъфинМан 2 част, че ме заболяха очите да се дзверя в монитора - определено трябва да издадеш книга за твоята Зона! :yess:
When the going gets tough - the tough gets going
Аватар
GODzillata
Магистър в Зоната
Магистър в Зоната
 
Мнения: 817
Регистриран на: Сря Мар 19, 2014 4:39 pm
In da Zoun ;)

Re: Дневникът на Оптопозното ЗоНби - Gazilot

Мнениеот GODzillata » Сря Мар 26, 2014 7:44 pm

Изчетох целия дневник, рулира отвсякъде! :yess:

Подушвам, че сме от една порода - почти набори и яко хеви метъл копеУета! :mrgreen: :music-rockout:

@Пипи, може да се тегли от Замунда от чужбина, просто трябва да им излъжеш сървъра, че си в БГ, минавайки през анонимно БГ прокси, чието БГ IP ще се "види". ;)
When the going gets tough - the tough gets going
Аватар
GODzillata
Магистър в Зоната
Магистър в Зоната
 
Мнения: 817
Регистриран на: Сря Мар 19, 2014 4:39 pm
In da Zoun ;)

Re: Дневникът на Оптопозното ЗоНби - Gazilot

Мнениеот Gazilot » Чет Мар 27, 2014 1:52 am

Относно голямото WC. Близо 8 месеца съм в Зоната, и имам отлични резултати, но единственото, което не можах да оправя е редовното ходене до тоалетна. Нямам запеци, но ходя на 2-3 дена. Но като отидааааа... С материала, отделен от мен, мога да направя "гипсова" отливка от следа на Йети. И логично, не мога да мина теста за айкитата в акитата, защото трябва да го правя във варел може би...И си мисля, че този всичкия токсин дето тлее в недрата ми по 2 дена, ХИЧ не е на убао. Скоро ми се наложи да отида на гости и погълнах по голямо количество храна (зоново, на око, ама много). Резултат 3-ка спатия за 24 часа. Не разстройство, напротив, с добра "текстура", както се казва. Да допусна, че нередовността идва от количествата, но пусто 8 месеца съм зонален, трябваше да се е пренастроила тая моя отделителна система. От 20+ дена не пия кафе, но и това не е причината, преди докато го пиех рядко имаше ефекта от преди Зоната. А преди Зоната - кафе + цигарка и готово, като часовник.
Странна работа, наблюденията продължават. Stay tunned :)
Газилот,
член на политбюро на СОЗ
Аватар
Gazilot
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 436
Регистриран на: Вто Сеп 24, 2013 3:18 pm
Несебър

Re: Дневникът на Оптопозното ЗоНби - Gazilot

Мнениеот GODzillata » Чет Мар 27, 2014 6:52 am

Явно не си имал редовно ходене и преди, този навик се изгражда от ранна възраст, аз ставам и разтоварвам самосвала......преди Зоната пусках водата от казанчето по 10 пъти, сега и веднъж стига. :mrgreen:
When the going gets tough - the tough gets going
Аватар
GODzillata
Магистър в Зоната
Магистър в Зоната
 
Мнения: 817
Регистриран на: Сря Мар 19, 2014 4:39 pm
In da Zoun ;)

Re: Дневникът на Оптопозното ЗоНби - Gazilot

Мнениеот Gazilot » Чет Мар 27, 2014 7:27 pm

Мне, както и писах няколко пъти, БЯХ дзверски редовен...
Газилот,
член на политбюро на СОЗ
Аватар
Gazilot
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 436
Регистриран на: Вто Сеп 24, 2013 3:18 pm
Несебър

Re: Дневникът на Оптопозното ЗоНби - Gazilot

Мнениеот amaZONka » Чет Мар 27, 2014 9:46 pm

Гази и при мен нещо се сбърква, ако объркам храненето.... Започва подуване, болки в корема, дискомфорт, но при мен става обратното - желание да посетя WC до максимум след хранене и след това ми минава. :doNotKnow: По странното е, че преди зонуването всичко си е било в ред. Защо не пробваш да включиш повече супички? Английска сол на гладно, в топла вода и малко лимон?
Аватар
amaZONka
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 116
Регистриран на: Съб Яну 18, 2014 9:58 pm

Re: Дневникът на Оптопозното ЗоНби - Gazilot

Мнениеот Маня » Чет Мар 27, 2014 9:54 pm

amaZONka написа: Английска сол на гладно, в топла вода и малко лимон?

Това не, това може само неприятности да причини и по-вредна химия за стомаха няма. На това трябва да се сложи много голям знак удивителен и надпис ЗАБРАНЕНО!!!
Аз лично бих препоръчала повечко свежа храна, не минала през топлинна обработка (зеленчуци и плодове). И повече билкови чайове. Ще се сетя за подходяща комбинация.

Гази, пробвай с 1 ч.л. ленено семе, залято с 1 ч.ч. гореща вода. Ври на огъня 5 минути. Цедиш. Добавяш (ако намериш) прах от алое (може и без него). Подслаждаш с 1 ч.л. мед. Пиеш топло на гладно сутрин. Поне седмица.

Може да пробваш и с накиснати от вечерта сушени сини сливи (блоковете могат да се включат към закуската). Изпива се водата и се хапват сливите.
Маня
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 3093
Регистриран на: Съб Яну 18, 2014 3:41 pm

Re: Дневникът на Оптопозното ЗоНби - Gazilot

Мнениеот Gazilot » Чет Мар 27, 2014 10:07 pm

Благодаря за съветите.
Относно солта, лимона - не бих си го позволил, след като навремето (преди 3 години) излекувах язва. След това, ям без ограничения, каквото си поискам, но все пак не бих рискувал с такава агресия на гладно.
Маня, ям плодове и зеленчуци като хипопотам, пия средно по 3 литра чай на ден +2 литра вода. Преди зоната, течната част от менюто ми беше с промилов привкус, вода пиех само през августовските жеги или когато се къпя и някоя капка попадне в устата ми. А плод и зеленчук за мен бяха само надпис от Тошово време.
И да обобщя, аз не се чувствам запечен, няма тапи и т.н., като дойде момента съм адски "продуктивен". Просто момента не идва всеки ден.
По-скоро се питам, аджеба уж регулирам всичко с тея айкита, а едни акита не моа оправя....

ПС
Маня, меда е изключен от менюто ми тотално след инфаркта. Естествен коагулант...
Газилот,
член на политбюро на СОЗ
Аватар
Gazilot
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 436
Регистриран на: Вто Сеп 24, 2013 3:18 pm
Несебър

Re: Дневникът на Оптопозното ЗоНби - Gazilot

Мнениеот Маня » Чет Мар 27, 2014 10:15 pm

Трябва да го научиш - това става с извество по-продължително изчакване. Тренировка с мисъл и малко клечане. Но всеки ден, по едно и също време. Защото задържането по 3 дни си е направо язък за зонуването. И все пак помисли да помогнеш и със състава на храната. Кълнове на броколи например. Накиснати (не варени) овес и ечемик (не ядки). При мен след проблеми от ден-два в началото на зонуването овесът и ечемикът ми решиха проблема. И не пропускам ден без дозичка сутрин - по 1 блокче ту от едното, ту от другото. И нямам проблеми. Дори ми се случва по 2-3 пъти на ден.
Маня
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 3093
Регистриран на: Съб Яну 18, 2014 3:41 pm

ПредишнаСледваща


Назад към Дневници в Зоната

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта

cron