Зонуването на Тонkата

Тема с онлайн дневници на хората, спазващи Зоната

Модератори: Italiano, Pipilota, Маня

Re: Зонуването на Тонkата

Мнениеот Italiano » Вто Юни 16, 2015 2:16 pm

Бройки, бройки, въпреки че чаши звучи по-примамливо. :mrgreen:
(знам, че е техническа грешка, щото иначе в изолатора веднагически)
Аватар
Italiano
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 2414
Регистриран на: Чет Май 16, 2013 6:49 pm
Благоевград

Re: Зонуването на Тонkата

Зоната
 

Re: Зонуването на Тони

Мнениеот Tonkata » Вто Юни 16, 2015 3:46 pm

HippoDel написа:.
Цели 2 чаени чаши череши?! Това са много блокове въглехидрати. А протеините къде са, освен 1 блок сирене?
Toni написа: ........................
Ето тук ме настъпа по болното място ! И аз се чудех дали това което правя е редно. В Таблицата с хранителните блокове пише - Череши - 8бр. - дигам поглед нагоре и титула на колоната е чаши и аз решавам - 1 БВ череши е 8 ч.чаши, за да не са твърде много вземам 1/4 блок /2 ч.ч./ и компенсирам с 7г сирене 1/4 БП и 1 бадем /сега виждам , че това не съм го написала /. Моля, пишете така ли е ?!


8бр. череши са 8бр.череши, а не чаши. :)

Ити, това е кореспонденция от миналата година по това време ! :notagree: Но у дома не са я забравили и като видят череши първото което казват е - Не 8 чаши, а само 8 броя !!! :but:
Сега вече не се и замислям, ама тогава беше голямото питане и триумене за всичко ! :th:
Внимавай какво си пожелаваш !
Аватар
Tonkata
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 403
Регистриран на: Пет Мар 14, 2014 3:53 pm
София
Жена

Re: Зонуването на Тонkата

Мнениеот Tatyana » Сря Юни 17, 2015 2:25 am

Тонка, мила моя - моля те да се оправяш по-бързо и да имаш същевременно свободни минутки и за тук :hugs1:. Нищо, че нямам много време да пиша - чета всичко и съм тук с вас :yess:
Колкото до д-р Майкъл Нютон - неговите книги ми бяха почти настолни преди 10-15-20 години или колкото са, когато ги издаде за първи път :bigsm18:. В момента се ядосвам, че съм ги раздала всичките и не помня на кой и ги намирам само в електронен вариант :bigsm6:. Знаех, че ги имам всичките и исках да ги давам на хора, които са готови за тази информация - и в един момент ги нямам и полудях преди време, че очевидно съм ги раздала на неподходящи хора или по-скоро не са били готови за тях, щом дори не са ми ги върнали - не са разбрали колко са ценни :bigsm36:
Сега си ги търся отново в книжен вариант, а ако искаш електонен - имам ги всичките.
Стига за днес, че вече имам леки ревности заради сайта от половинката - ама какво да направя, че допреди половин час си говорехме и вече нямам време за нищо и отнемам от личното ни, защото по цял ден и двамата тичаме по задачи :running:. Скоро се надявам, че ще го организираме така, че да има време за работа, нас и любимите ни занимания, а от сайта няма как да се откажа и той го знае :pray: :bigsm18:
Още малко ще съм в този ритъм, а след това се надявам да имам достатъчно време за любимата ми Зона, сайта и най-вече хората тук :bigsm4:
Доскоро Тонка, други приятели и всички нови зонбенца - безкрайно се радвам, че отбора ни се увеличава с всеки изминал ден :hugs1:
Аватар
Tatyana
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 485
Регистриран на: Пон Фев 10, 2014 5:39 pm
София

Re: Зонуването на Тонkата

Мнениеот Перла » Сря Юни 17, 2015 11:42 am

Моля за помощ! Стигнах до под крушата с моите поръчки от iHerb. Сега ни напред ни назад?!


пълним внимателно кошницата (не повече от 80 долара и 1814 г за да ползваме евтин транспорт)

- попълваме персонален код за 5/10 долара отстъпка в полето, в долния край на кошницата (само при първа поръчка за този акаунт и тази карта!). Моят код е GBS139.

- внимателно преглеждаме избраните покупки още веднъж

- избираме Global Mail by DHL (за 4 долара, засега, иначе е 6$) и натискаме Select & Checkout

- на следващата страница отново преглеждаме всичко внимателно

- натискаме Place Order

Напълних кошницата, 42 долара и тегло Shipping Weight: 2.69 lbs (1.22 kg) , имам
някакъв код
You provided referral code WMG136, но не зная къде накрая да го сложа,може би като завършвам поръчката?
Ооооо, съвсем се оплетох!
Избрах това за доставка
International Airmail — $5.34 ,там е обяснено до 80долара и 1,841кг и затова избрах него
къде трябва да попълня тези 5/10долара? за отсъпка
Бъди това, което си! Ти си уникален, имаш уникална енергия, излъчване, присъствие. Не се опитвай да го скриеш от другите. Бъди себе си. Следвай интуицията си!
Изображение
Аватар
Перла
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 67
Регистриран на: Вто Мар 31, 2015 8:24 pm
Жена

Re: Зонуването на Тонkата

Мнениеот gogo » Сря Юни 17, 2015 3:23 pm

Перличка, погледни си пощата! :)
Аватар
gogo
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1555
Регистриран на: Пон Фев 25, 2013 1:17 pm
София
Мъж

Re: Зонуването на Тонkата

Мнениеот Перла » Сря Юни 17, 2015 7:22 pm

Гого, много ти :blagodaria:! Успях най накрая с твоя помощ разбира се!
Голяма мъка беше.
Бъди това, което си! Ти си уникален, имаш уникална енергия, излъчване, присъствие. Не се опитвай да го скриеш от другите. Бъди себе си. Следвай интуицията си!
Изображение
Аватар
Перла
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 67
Регистриран на: Вто Мар 31, 2015 8:24 pm
Жена

Re: Зонуването на Тонkата

Мнениеот Tonkata » Пет Юни 19, 2015 12:44 pm

По стечение на обстоятелствата сега имам повече време да пошетам из нета. :) И така както си ровех открих според мен нещо интересно - ДОМАШЕН КРЕМ ЗА ЗАЛИЧАВАНЕ НА СТРИИ И ЦЕЛУЛИТ - :withchy: http://www.bgnow.eu/news.php?cat=2&cp=0&newsid=38548 :yess:
Като че ли някой беше коментирал темата и дано не се повтарям. Не съм го пробвала и нямам лични наблюдения, но ако някой ден ме споходи музата и реша да го пробвам ще докладвам ! :gosip1:
Внимавай какво си пожелаваш !
Аватар
Tonkata
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 403
Регистриран на: Пет Мар 14, 2014 3:53 pm
София
Жена

Re: Зонуването на Тонkата

Мнениеот Tonkata » Пон Юни 22, 2015 3:01 pm

Разсъждения на тема Н2О - http://www.retropcmania.com/2015/01/water-and-life.html :th:
Приятно четене ! :comp:
Внимавай какво си пожелаваш !
Аватар
Tonkata
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 403
Регистриран на: Пет Мар 14, 2014 3:53 pm
София
Жена

Re: Зонуването на Тонkата

Мнениеот Tonkata » Пон Юни 22, 2015 8:47 pm

Ето че измина моята първа зонова година ! :torta:
Започнах зонуването си на майтап, но добрите резултати не закъсняха и някак естествено Зоната се превърна в ежедневие. Имаше много радостни моменти шумно отбелязани с фанфари и светкавици, както и моменти на разочарования и съмнения . Но това е моята Зона, с възходи и падения и с резултат надхвърлящ моите очаквания /най-вече заради честичките ми падания от колелото/!
Радвам се, че за тази година успях да се преборя с моя и хорския скептицизъм, да осъзная логиката и правотата на този начин на живот и да го приема за моя философия !
Осъзнавам,че това вероятно нямаше да се случи, ако съдбата не ме беше срещнала с всички вас зонови приятелчета и любимата ми ПИПИЛОТКА :pipilota: !
Приемете моите благодарности за подкрепата и помощта ви ! :applaus: :grouphug:
.
Последна промяна Tonkata на Вто Юни 23, 2015 6:56 pm, променена общо 1 път
Внимавай какво си пожелаваш !
Аватар
Tonkata
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 403
Регистриран на: Пет Мар 14, 2014 3:53 pm
София
Жена

Re: Зонуването на Тонkата

Мнениеот Katerinka » Пон Юни 22, 2015 10:15 pm

Тони много се радвам за теб!!! Страхотен резултат , но ти си права ,наистина най важното е зоната да ни бъде начин на живот и философия.
"Има само едно кътче от вселената, което със сигурност можете да подобрите - себе си"
Аватар
Katerinka
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 635
Регистриран на: Сря Май 27, 2015 6:10 am
Жена

Re: Зонуването на Тонkата

Мнениеот mahona » Вто Юни 23, 2015 8:41 am

Тони прекрасна и пълна с живот и здраве година измина нали? :smdance: Поздравления и от мен и дано зоната и ние бъдем твои спътници за дълго време! :partyflowers:
Аватар
mahona
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 486
Регистриран на: Пон Юни 16, 2014 9:28 pm

Re: Зонуването на Тонkата

Мнениеот NikoLinia » Вто Юни 23, 2015 4:53 pm

Честит ти Зонов рожден ден, Тонка!
Желая ти 100 години здраве, радост и щастие по този календар!
:hooo:
Аватар
NikoLinia
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 211
Регистриран на: Съб Дек 13, 2014 8:18 pm

Re: Зонуването на Тонkата

Мнениеот Tonkata » Вто Юни 23, 2015 6:02 pm

Благодаря ви, момичета ! :grouphug:
С такива спътници лесно се зонува ! :smdance:
Внимавай какво си пожелаваш !
Аватар
Tonkata
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 403
Регистриран на: Пет Мар 14, 2014 3:53 pm
София
Жена

Re: Зонуването на Тонkата

Мнениеот Tonkata » Пон Юни 29, 2015 9:02 pm

Ох-х-х, много ми е трудно да устоя на тез прекрасни череши ! :refuse: Толкова много обичам плодове, а тези "ню-ню" количества направо ми създават сериозен проблем :refuse:
Май не е далеч деня в който ще приложа максимата на Зорбас Гърка - Ако искаш да се откажеш от нещо, пресити му се и повече никога няма да се сетиш за него ! ;)
Внимавай какво си пожелаваш !
Аватар
Tonkata
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 403
Регистриран на: Пет Мар 14, 2014 3:53 pm
София
Жена

Re: Зонуването на Тонkата

Мнениеот Маня » Пон Юни 29, 2015 9:42 pm

Тази тактика си е супер - аз я провеждам с черешите, динята, доматите. Просто на едно хранене забравям за Зоната и се натъпквам - череши със сирене, диня със сирене, домати със сирене или кисело мляко. На корем. Ако не ми стигне на едно хранене, повтарям още едно на други ден и... дотам. После най-много 2 блока плодове разпределени в храненията.
Маня
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 3093
Регистриран на: Съб Яну 18, 2014 3:41 pm

Re: Зонуването на Тонkата

Мнениеот Tatyana » Нед Юли 05, 2015 12:56 am

И аз тази тактика я провеждам редовно, особено с дините и го правя като Маня със сирене - ама голяма вкусотия е и не мога да се удържа :bigsm28:
Не, че в последно време съм много зонова де :skyle5:, ама нали трябва да опитам поне половината меню, откакто се храня в нашия ресторант, че не върви да не знам какво предлагаме :laugh: :bigsm5:
Иначе тактиката е супер и върши работа поне при мен :bigsm18:
Аватар
Tatyana
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 485
Регистриран на: Пон Фев 10, 2014 5:39 pm
София

ПредишнаСледваща


Назад към Дневници в Зоната

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 28 госта

cron