Зонуването на АняТ

Тема с онлайн дневници на хората, спазващи Зоната

Модератори: Italiano, Pipilota, Маня

Re: Зонуването на Таня

Мнениеот tanita68 » Пон Май 05, 2014 9:04 am

GODzillata написа:
TanyaS написа:...Сега въглехидратите ги набавям от : лапад , зелена салата, краставици , зелен лук и чесън и домата. Този велик плод, който обожавам! :love:


...ъъъ... :о ....сред изброените не видях нито един плод, ти кой точно имаш предвид? :th: :mrgreen:

Танче, ако ти дам тт данните си, дали би могла по калкулатора за боди фат да ме сметнеш и мен, че съм мнооо зле с математиката? :) :bouquet:

Ами домата се счита за плод, а не за зеленчук!
Относно калкулатора - няма нищо сложно, той сам си смята, просто трябва да си въведеш мерките. Преобразуваш си мерките в инчове тук и после си ги въвеждаш тук и готово, той сам си смята. :bigsm1: :bigsm2:
Аватар
tanita68
Магистър в Зоната
Магистър в Зоната
 
Мнения: 701
Регистриран на: Пет Яну 24, 2014 11:16 am
Уусикаупунки, Финландия/ Свищов, България
Жена

Re: Зонуването на Таня

Зоната
 

Re: Зонуването на Таня

Мнениеот GODzillata » Пон Май 05, 2014 10:47 am

tanita68 написа:Ами домата се счита за плод, а не за зеленчук!


Зависи дали гледаш н адомато като градинар или като готвач. ;)

Спорът дали е плод или зеленчук е древен като въпросът за яйцето и кокошката......та доматът е някъде по средата:
Изображение

...както се казва - "The truth is out there..." :)


Мерси за линковете! :pray:
When the going gets tough - the tough gets going
Аватар
GODzillata
Магистър в Зоната
Магистър в Зоната
 
Мнения: 817
Регистриран на: Сря Мар 19, 2014 4:39 pm
In da Zoun ;)

Re: Зонуването на Таня

Мнениеот TanyaS » Пон Май 05, 2014 2:52 pm

Ехей, голям спор тук !
Спорът за домата ли е? Дали е плод или зеленчук! :stupid:
Е, тиквата плод ли е или зеленчук? :lol:
"Избягвайте тези, които се опитват да подтиснат вярата във вас самите. Това е черта свойствена на малките хора по душа. Великият човек ще ви даде чувството, че и вие може да станете велик."
Марк Твен
Аватар
TanyaS
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 235
Регистриран на: Чет Ное 07, 2013 7:35 pm

Re: Зонуването на Таня

Мнениеот tanita68 » Пон Май 05, 2014 3:14 pm

Няма спорове, адаш!
Честно казано не ме интересува дали е плод или зеленчук - всякак ще го ям! :bigsm1: :bigsm5:
Аватар
tanita68
Магистър в Зоната
Магистър в Зоната
 
Мнения: 701
Регистриран на: Пет Яну 24, 2014 11:16 am
Уусикаупунки, Финландия/ Свищов, България
Жена

Re: Зонуването на Таня

Мнениеот TanyaS » Пон Май 05, 2014 3:37 pm

И за мен е така, адаш!
Ям го и за зеленчук и за плод!
Днес отидох по магазините да си търся рокля и обувки за бала на дъщеря ми . Който не е разбрал , пак да кажа, че е абитуриентка тази година.
Пристъпих много плахо .....но :о о радост ! 42 размер по европейската номерация ( 48 по нашата ) ми стават :bow:
Изглежда вече няма да имам проблем при намирането на дрехи по мой вкус :Hello:
Обувки с 8 см ток пробвах и пак :wow: мога да ходя на тях !
Връщам си живота , хора !
А няма как да ви предам радостта на дъщеря ми. Хем нищо не казва, дето съм отслабнала, хем тайничко се радва и ме подтиква да си купувам модерни дрехи и обувки :bigsm1: А аз само това чакам....
Та кой ми беше казал , че на лято ще сме като русалки на плажа...едва ли чак като русалка ще стана аз , но изглеждам прилично вече . Даже се харесвам :bigsm20: Заприличвам на себе си !
"Избягвайте тези, които се опитват да подтиснат вярата във вас самите. Това е черта свойствена на малките хора по душа. Великият човек ще ви даде чувството, че и вие може да станете велик."
Марк Твен
Аватар
TanyaS
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 235
Регистриран на: Чет Ное 07, 2013 7:35 pm

Re: Зонуването на Таня

Мнениеот ginette » Пон Май 05, 2014 4:50 pm

TanyaS написа: Даже се харесвам :bigsm20: Заприличвам на себе си !
Поздравления Таня ,какво по-стимулиращо от това да си купиш дрешки по-твой вкус!Продължавай смело напред ,че ето иде лято :lol: :lol: :lol:
Аватар
ginette
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 259
Регистриран на: Нед Юни 16, 2013 1:34 pm

Re: Зонуването на Таня

Мнениеот tanita68 » Пон Май 05, 2014 6:43 pm

Е, аз никога не съм обичала да ходя на висок ток или да нося рокли и поли. Винаги съм предпочитала спортния начин на обличане. На мен ми дай дънки и маратонки - най-добре се чувствам. Едва ли ще си променя стила и като поотслабна още, но поне ще се чувствам още по-добре в дънките и няма да ми стягат и да ми пречат на движенията. Сега полека-лека започвам да се събирам в някои стари дънки от преди. Добре че съм си ги прибирала с мисълта, че може да отслабна. :) Вече ми е писнало да си купувам панталони с ластик на талията и разни блузи дето да прикриват туловището ми.
Аватар
tanita68
Магистър в Зоната
Магистър в Зоната
 
Мнения: 701
Регистриран на: Пет Яну 24, 2014 11:16 am
Уусикаупунки, Финландия/ Свищов, България
Жена

Re: Зонуването на Таня

Мнениеот GODzillata » Пон Май 05, 2014 6:45 pm

tanita68 написа:...Вече ми е писнало да си купувам панталони с ластик на талията и разни блузи дето да прикриват туловището ми.


:lol: :lol: И при мен е същото!
When the going gets tough - the tough gets going
Аватар
GODzillata
Магистър в Зоната
Магистър в Зоната
 
Мнения: 817
Регистриран на: Сря Мар 19, 2014 4:39 pm
In da Zoun ;)

Re: Зонуването на Таня

Мнениеот TanyaS » Пон Май 05, 2014 7:16 pm

tanita68 написа:Е, аз никога не съм обичала да ходя на висок ток или да нося рокли и поли. Винаги съм предпочитала спортния начин на обличане. На мен ми дай дънки и маратонки - най-добре се чувствам. Едва ли ще си променя стила и като поотслабна още, но поне ще се чувствам още по-добре в дънките и няма да ми стягат и да ми пречат на движенията. Сега полека-лека започвам да се събирам в някои стари дънки от преди. Добре че съм си ги прибирала с мисълта, че може да отслабна. :) Вече ми е писнало да си купувам панталони с ластик на талията и разни блузи дето да прикриват туловището ми.


И моят стил е кежуъл :) в ежедневието.
За завършването на дъщеря ми ще съм елегантна, с рокля и високи токове ;)
За работа по скоро строго елегантна :yess:
"Избягвайте тези, които се опитват да подтиснат вярата във вас самите. Това е черта свойствена на малките хора по душа. Великият човек ще ви даде чувството, че и вие може да станете велик."
Марк Твен
Аватар
TanyaS
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 235
Регистриран на: Чет Ное 07, 2013 7:35 pm

Re: Зонуването на Таня

Мнениеот Karrita » Вто Май 06, 2014 7:06 am

TanyaS написа:Та кой ми беше казал , че на лято ще сме като русалки на плажа...едва ли чак като русалка ще стана аз

Аз, аз :)
Та ти вече си заприличала на такава.......русалката не е само тяло, но и свободен дух! Айде сега лятото искам много снимки от плажа! ;)
Ask for more!
Аватар
Karrita
Доцент в Зоната
Доцент в Зоната
 
Мнения: 984
Регистриран на: Чет Окт 24, 2013 11:20 am
Несебър

Re: Зонуването на Таня

Мнениеот TanyaS » Чет Май 15, 2014 4:49 pm

На 10 май станаха 6 месеца в Зоната.
- 23 кг :о
Ако някой ми беше казал, че ще постигна такива резултати, никога нямаше да му повярвам.
Кратък ми е отчета, но за сметка на това съдържателен!
Смятам за напред да се отчитам по рядко, което ще направи дневникът ми доста изоставен. Все пак не ми го изтривайте! :love:
"Избягвайте тези, които се опитват да подтиснат вярата във вас самите. Това е черта свойствена на малките хора по душа. Великият човек ще ви даде чувството, че и вие може да станете велик."
Марк Твен
Аватар
TanyaS
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 235
Регистриран на: Чет Ное 07, 2013 7:35 pm

Re: Зонуването на Таня

Мнениеот HippoDel » Чет Май 15, 2014 5:51 pm

Браво Танче, като винаги супер резултат! :bigsm20: :bigsm22:
Е, защо така искаш да ни изоставиш, поне на отчитане те засичахме, а сега ще е и по-рядко. :bigsm6:
"Човек, който наистина иска да постигне нещо, намира начин; останалите намират оправдание." :hooo:
Аватар
HippoDel
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1686
Регистриран на: Пон Сеп 02, 2013 4:08 pm
København/София
Жена

Re: Зонуването на Таня

Мнениеот eldass » Чет Май 15, 2014 8:28 pm

Таня, възхищавам ти се! :) Но не ни изоставяй, защото действаш много мотивиращо и надъхващо!
Аватар
eldass
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 384
Регистриран на: Вто Яну 14, 2014 2:05 pm
София

Re: Зонуването на Таня

Мнениеот Tatyana » Съб Май 17, 2014 11:51 pm

И резултатите са страхотни, както и ти самата. Аз най-много съм впечатлена от другата трансформация, която направи със себе си :bigsm20: и благодаря, че го сподели :bigsm21: :bigsm22:
Така, че моля те влизай по-често, когато имаш възможност естествено. На всички от този форум ще липсваш, ако не го правиш :bored1:
Аватар
Tatyana
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 485
Регистриран на: Пон Фев 10, 2014 5:39 pm
София

Re: Зонуването на Таня

Мнениеот TanyaS » Нед Май 18, 2014 1:52 pm

Спокойно , няма да ви изоставя!
Аз знам , че винаги ще се храня според правилата на зоната, така че винаги ще надничам тук и ще ви чета и споделям всичко с вас. Когато казах, че ще пиша по - рядко имах пред вид , че няма да имам време , ТРЯБВА ДА СЕ ЖИВЕЕ!
Пък съм и в трескава подготовка на абитуриентската вечер на дъщеря ми :love:
Ще се опитам да покажа после снимки.
Сега искам да споделя с вас как балансирах таратора днес:
1 кофа кис. мляко
480 гр краставица
56 гр извара
малко вода
сол
делиш на 3 и получаваш 1 балансиран блок! :bouquet:
Може и друг да го е описал някъде, но за себе си аз го открих :chef1:
"Избягвайте тези, които се опитват да подтиснат вярата във вас самите. Това е черта свойствена на малките хора по душа. Великият човек ще ви даде чувството, че и вие може да станете велик."
Марк Твен
Аватар
TanyaS
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 235
Регистриран на: Чет Ное 07, 2013 7:35 pm

Re: Зонуването на Таня

Мнениеот eldass » Нед Май 18, 2014 2:24 pm

Таня, ще направя по същата рецепта таратор. А изварата нали не се усеща в млякото като се пасира?

Ще чакаме снимки от празничната вечер за новостите в абитуриентските балове, почти не остана време. :yess:
Аватар
eldass
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 384
Регистриран на: Вто Яну 14, 2014 2:05 pm
София

ПредишнаСледваща


Назад към Дневници в Зоната

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта

cron