Зонуването на Тонkата

Тема с онлайн дневници на хората, спазващи Зоната

Модератори: Italiano, Pipilota, Маня

Re: Зонуването на Тонkата

Мнениеот Tonkata » Вто Дек 16, 2014 12:48 pm

За поред път се доказва истинноста на народната поговорка "Преди да скочиш, хоп не казвай !"
Tonkata написа:...........Бавно, но славно се приближавам към изпълнение на програма минимум - 85 кг до Нова година ! Мога да се похваля и с доста енергия и добро настроение ! А бе, доволна съм !!! :smdance:

Желанието и оптимизмът ми към днешна дата за изпълнение на "програма минимум" са без реални шансове да се изпълнят :refuse: !
Май купоните са по-изкушаващи отколкото си мислех, че мога да понеса !!! :laugh: ;)
Но :but: ЕНЕРГИЯТА и ДОБРОТО настроение са налице! :smdance:, т.е. Зоната си знае работата ! :yess:
Внимавай какво си пожелаваш !
Аватар
Tonkata
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 403
Регистриран на: Пет Мар 14, 2014 3:53 pm
София
Жена

Re: Зонуването на Тонkата

Зоната
 

Re: Зонуването на Тонkата

Мнениеот Tonkata » Нед Дек 21, 2014 12:58 pm

Мали-й шъ съ пропия! :bigsm35:
Ама аз не съм виновна :pray: !
То нали съм в Зоната и по тез празници да не се деля от групата - те ядат и пият, а аз :notagree: ........... ям "ню-ню" - /3х28гр./ и пия :bigsm40: :bigsm40: :bigsm40: - 3 БВ !!!
Внимавай какво си пожелаваш !
Аватар
Tonkata
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 403
Регистриран на: Пет Мар 14, 2014 3:53 pm
София
Жена

Re: Зонуването на Тонkата

Мнениеот Tonkata » Вто Дек 23, 2014 10:07 pm

Със съпруга ми сме решили за празниците да минем в нелегалност :laugh: - без интернет и ограничени до минимум мобилни контакти !
За това днес, на всички вас Зонови другарчета, пожелавам весело посрещане на РОЖДЕСТВО ХРИСТОВО здрава и успешна НОВА ГОДИНА ! Късмет във всяко начинание и повече сбъднати мечти ! :love1: :bigsm40:

:chrtree: :treeball: :chrtree: :treeball: :chrtree: :treeball: :chrtree: :treeball: :chrtree: :treeball: :chrtree: :treeball: :chrtree: :treeball:
Внимавай какво си пожелаваш !
Аватар
Tonkata
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 403
Регистриран на: Пет Мар 14, 2014 3:53 pm
София
Жена

Re: Зонуването на Тонkата

Мнениеот Tonkata » Съб Яну 03, 2015 10:00 am

Добро утро на всички и ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА :atten:
Опитите ни да минем в нелегалност не се увенчаха с особен успех, но това е друга тема /то днешните ятаци, ятаци ли са ? :notagree:/
А опитите ми да съм в Зоната ......, бяха истински провал !!! :bigsm6: Признавам си без бой- паднах от колелото, абе какво ти паднах то си беше сгромолясване - ама от най-страшните и така до снощи. Без много подканяне се отправям към мястото за такива провинения ! :prison2:
Ама от днес пак съм си в Зоната с познатия режим - сутрин топла водичка, после зонова попарка и нататък през 5 часа каквото следва :laugh: - ред по ред!
Внимавай какво си пожелаваш !
Аватар
Tonkata
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 403
Регистриран на: Пет Мар 14, 2014 3:53 pm
София
Жена

Re: Зонуването на Тонkата

Мнениеот Pipilota » Нед Яну 04, 2015 12:56 am

ООО, милото Тонче то... :hug: Как си признава, и какво е примерно сега...айде пускай си молбата при Ити за помилване, може и да ти смени режима на по лек...поне да не си в карцера :laugh4: Аз ще му бутна някой рушвет :laugh1:
"Притеснявам се, когато някой ми прави комплимент. Притеснява ме, че не казва достатъчно..." :fly:
Аватар
Pipilota
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1284
Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 5:12 pm
Chicago/Varna-Asparuhovo
Жена

Re: Зонуването на Тонkата

Мнениеот Italiano » Нед Яну 04, 2015 1:36 am

Е, то покрай празниците е ясно, че има амнистия за всички.
:mrgreen:
Аватар
Italiano
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 2414
Регистриран на: Чет Май 16, 2013 6:49 pm
Благоевград

Re: Зонуването на Тонkата

Мнениеот Tonkata » Нед Яну 04, 2015 12:41 pm

Italiano написа: от Italiano » Нед Яну 04, 2015 1:36 am

Е, то покрай празниците е ясно, че има амнистия за всички.

Информацията било най-скъпото нещо !!! Вярно било ! ;)
Аз седя пред западното крило и чакам да ми отворят, а то АМНИСТИЯ имало :stupid: , ама кой да знае :notagree: !

pipilota написа:ООО, милото Тонче то... :hug: Как си признава, и какво е примерно сега...айде пускай си молбата при Ити за помилване, може и да ти смени режима на по лек...поне да не си в карцера :laugh4: Аз ще му бутна някой рушвет :laugh1:

Е-е-е-е друго си е Баш Шефа да се застъпи за теб ! Благодаря ! :applaus:
Полека, лека ставам пак примерна, ама ми е малко трудничко :(
Внимавай какво си пожелаваш !
Аватар
Tonkata
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 403
Регистриран на: Пет Мар 14, 2014 3:53 pm
София
Жена

Re: Зонуването на Тонkата

Мнениеот Tonkata » Пон Яну 19, 2015 9:17 pm

Ох, отдавна не съм писала в моето дневниче :notagree: ! Още "ближа рани" от новогодишното сгромолясване и последвалите го именни дни ! :bored1:
През седмицата съм много стриктно в Зоната, ама събота и/или неделя нещо не ми се отдава много, много - я един блок повече течен въглехидрат, я още един въглехидрат във вид на тортичка за ЧРД - че много празнуващи и то все много близки хора в този месец. А като си погледна и графика, май и командировчици ми се очертават, та нещо почва да ме хваща страх :refuse: !
Зонови приятелчета, помагайте ! :pray:
Ако трябва и ми се поскарайте, имам нужда от нахъсване и малко стимул ! Май ще почна пак като в началото - пълен отчет -кога, какво и по колко грама ! :book1:
Внимавай какво си пожелаваш !
Аватар
Tonkata
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 403
Регистриран на: Пет Мар 14, 2014 3:53 pm
София
Жена

Re: Зонуването на Тонkата

Мнениеот Italiano » Вто Яну 20, 2015 11:19 am

Я да започваш веднага отчета - честно и прилежно! :bigsm37:
:laugh:
Аватар
Italiano
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 2414
Регистриран на: Чет Май 16, 2013 6:49 pm
Благоевград

Re: Зонуването на Тонkата

Мнениеот Melkat » Вто Яну 20, 2015 3:49 pm

Тони, празниците са някакво обяснение, но в никакъв случай не са оправдание. Когато стане дума за празници и хранителните излишества по този повод, веднага се сещам за края на приказките "...и три дни яли, пили и се веселили." Имаме 5 хранения на ден и петте ли са излизане от зоната? Все си мисля, че ако е само малко парче торта или бонбон, или 1-2 блока в повече на празничния обяд или вечеря, не би било фатално. Поне при мен не е. Вземай се в ръце и се вкарай в зоната - там е истината :) Успех :)
Тъй като любовта и страхът не могат да живеят съвместно, когато трябва да избираме между тях е много по-вероятно да останем изплашени, отколкото обичани.
Николо Макиавели
Аватар
Melkat
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 230
Регистриран на: Нед Юли 20, 2014 8:41 am
Жена

Re: Зонуването на Тонkата

Мнениеот Tonkata » Вто Яну 20, 2015 5:39 pm

Ох, Мел проблемът е че килограмите не мърдат надолу - стоят си вече 3 месеца на едно положение. Това ме тревожи ! :( По изчисления от таблицата трябва да съм на 11 блока, а аз продължавам на 9 :th:.
Последна промяна Tonkata на Вто Яну 20, 2015 5:45 pm, променена общо 1 път
Внимавай какво си пожелаваш !
Аватар
Tonkata
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 403
Регистриран на: Пет Мар 14, 2014 3:53 pm
София
Жена

Re: Зонуването на Тонkата

Мнениеот Маня » Вто Яну 20, 2015 5:44 pm

О, Тонка, не се тревожи. И аз от доста време не мърдам, въпреки че вече съм на 9, а не на 11 блока. Първо смъкнах около 500 г и сега си седя пак на същите гадни 80 и ни нагоре, ни надолу. А уж съм относително стриктна. Има моменти нае задържане. При всеки са различни, но ги има. Важното е да си максимално близко до зоната. Е, имаш поводи за нарушения, но кой ги няма. Въпросът е човек да се контролира и излизането от зоната да не е толкова често.
Маня
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 3093
Регистриран на: Съб Яну 18, 2014 3:41 pm

Re: Зонуването на Тонkата

Мнениеот Pipilota » Вто Яну 20, 2015 9:07 pm

Тонка, увеличи си блоковете на 10 :yess:
"Притеснявам се, когато някой ми прави комплимент. Притеснява ме, че не казва достатъчно..." :fly:
Аватар
Pipilota
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1284
Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 5:12 pm
Chicago/Varna-Asparuhovo
Жена

Re: Зонуването на Тонkата

Мнениеот Tonkata » Вто Яну 20, 2015 9:16 pm

Italiano написа:Я да започваш веднага отчета - честно и прилежно! :bigsm37:
:laugh:

Внимавай какво си пожелаваш ! :noo:
И така менюто ми за утре ще е :
Закуска:2 блока
любимата ми попара от 28гр сирене +56гр извара+ 2 ф.ръжен сухар + 3бр. кашу -само 1БМ - заради сиренето/+3 капсули рибено масло
Обяд: 3 блока
112 гр. извара+42гр. п.филе+240гр.домат+100гр.ябълка+1ф.хляб Бонус+9 маслини
Следобедна закуска:1 блок
56гр.извара + 1ч.л. тахан + 100гр. варена тиква
Вечеря: 3 блока
360гр.гъби задушени с 1 яйце и 112 гр. извара+240гр.домат +115гр.вино +1/3 ч.л. заехтин
Късна закуска: 1 блок
кис.мляко 2% с 3-4 капки Стевия + 3 бр. рибено масло
Внимавай какво си пожелаваш !
Аватар
Tonkata
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 403
Регистриран на: Пет Мар 14, 2014 3:53 pm
София
Жена

Re: Зонуването на Тонkата

Мнениеот Tonkata » Вто Яну 20, 2015 9:22 pm

pipilota написа:Тонка, увеличи си блоковете на 10 :yess:

Май ще трябва да пробвам с 10 блока за 10-15 дни, пък дано пак да започне да отчита кантара "минуси" ! :notagree:
Внимавай какво си пожелаваш !
Аватар
Tonkata
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 403
Регистриран на: Пет Мар 14, 2014 3:53 pm
София
Жена

Re: Зонуването на Тонkата

Мнениеот Tonkata » Вто Яну 20, 2015 9:28 pm

Manya написа:О, Тонка, не се тревожи. И аз от доста време не мърдам, въпреки че вече съм на 9, а не на 11 блока. Първо смъкнах около 500 г и сега си седя пак на същите гадни 80 и ни нагоре, ни надолу. А уж съм относително стриктна. Има моменти нае задържане. При всеки са различни, но ги има. Важното е да си максимално близко до зоната. Е, имаш поводи за нарушения, но кой ги няма. Въпросът е човек да се контролира и излизането от зоната да не е толкова често.

Маня, това време на застой е дразнещо дълго ! :refuse: Пък за мое нещастие съвпадна и с Новогодишните празници и сие и ............... вече не знам застой ли е или статукво ! :laugh:
Внимавай какво си пожелаваш !
Аватар
Tonkata
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 403
Регистриран на: Пет Мар 14, 2014 3:53 pm
София
Жена

ПредишнаСледваща


Назад към Дневници в Зоната

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта

cron