Писаниците на Tony в зоната

Тема с онлайн дневници на хората, спазващи Зоната

Модератори: Italiano, Pipilota, Маня

Re: Писаниците на Tony в зоната

Мнениеот gogo » Сря Авг 13, 2014 4:13 pm

Браво Тони. Ти да не би да си от онези 20% щастливци за които пише Барито. ;)
Аватар
gogo
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1555
Регистриран на: Пон Фев 25, 2013 1:17 pm
София
Мъж

Re: Писаниците на Tony в зоната

Зоната
 

Re: Писаниците на Tony в зоната

Мнениеот Tony » Сря Авг 13, 2014 4:41 pm

За огромно мое съжаление, Гого, не съм. Качвам си кг кат стой, та гледай, но в България по-скоро не се храних, отколкото да се храня що-годе нормално. Може и това да е причината, защото определено имаше доста дни в които не само, че не успявах да балансирам, ами почти на фотосинтеза карах. Вероятно метаболизма ми съвсем се е объркал, защото преди при такъв "глад" си свалях кг, а сега не ми се е отразило по никакъв начин. :( Сега, обаче се надявам да си вляза в релси бързо и нещата да започнат да се случват отново. :)
Аватар
Tony
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 515
Регистриран на: Пет Ное 22, 2013 8:56 pm
Mol, Belgium

Re: Писаниците на Tony в зоната

Мнениеот tanita68 » Чет Авг 14, 2014 12:29 pm

Ох, и аз се надявам, ама не става! Нещо започва да ме гони глад по никое време или пък ми се прияжда сладичко! А и все още не съм влязла съвсем в ритъм с пазаруването... Хладилника е пълен с течни въглехидрати от България, а фризера все още е празен и изключен. Предстои уж да се местим в по-голямо жилище и моя не дава да се купуват много неща. Но както се очертава няма да е по-рано от месец и честно казано се чудя как ще се оправя през това време... :) Май ще карам повече на сухичко.
Аватар
tanita68
Магистър в Зоната
Магистър в Зоната
 
Мнения: 701
Регистриран на: Пет Яну 24, 2014 11:16 am
Уусикаупунки, Финландия/ Свищов, България
Жена

Re: Писаниците на Tony в зоната

Мнениеот Tony » Чет Авг 14, 2014 1:26 pm

Е, има време и след това да навлизаш в зоната. Ще се справиш, вярвам! И със суха храна не е зле. Кога се местите?

При мен вече за 2 дни има видимо подобрение - изобщо не ми отичат краката, ама това се дължи, предполагам, на завишеното пиене на вода, че нещо последния месец бях позанемарила пиенето на 3 л вода. Не съм се теглила още от понеделника насам, когато се върнахме и кантара показа 92,5 кг. колкото си тръгнах от тук.

Аз напазарувах чинно, а и имах във фризера ощи 5-6 кг пилешки гърди на пържоли, та днес направих единият пакет за всички ни с марината от соев сос, горчица, чубрица, босилек и мащерка и станаха супер. Сега отиваме в детски център, че дребните не се търпят вкъщи и ще пия едно капучино там, за следобедна закуска. ;)
Аватар
Tony
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 515
Регистриран на: Пет Ное 22, 2013 8:56 pm
Mol, Belgium

Re: Писаниците на Tony в зоната

Мнениеот gogo » Чет Авг 14, 2014 2:41 pm

Тони, в маринатата за гърдичките аз слагам и бяло винце. Става божествено. :chef1:
Аватар
gogo
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1555
Регистриран на: Пон Фев 25, 2013 1:17 pm
София
Мъж

Re: Писаниците на Tony в зоната

Мнениеот Tony » Чет Авг 14, 2014 7:01 pm

gogo написа:Тони, в маринатата за гърдичките аз слагам и бяло винце. Става божествено. :chef1:


Слушам, Шеф! :applaus: Следващият път и с вино ще ги направя. Тази марината е по-подходяща за скара, но и във фурната станаха добре. Ние имаме къща в Банкя с огромен двор и уикендите си каним приятели с деца на гости...събираме се по 15-20 семейства и е голям купон. Та един от мъжете на приятелка направи тази марината за пържолките за барбекюто - е, божествени станаха. :yess: Балансирах си обяда с чаша студено бяло вино и салата. Да ти кажа изобщо не ми се смяха на кантарчето и чинията пълна със салата - имаше още двама приятели, които са опитвали Зоната и са останали доволни....та и разбиране срещнах и съм много хепи. :)

Прилагам и една снимка да видите част от участващите в един от купоните - сетихме се за обща снимка едва след като 2 семейства си бяха тръгнали. :stupid:
Изображение
Аватар
Tony
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 515
Регистриран на: Пет Ное 22, 2013 8:56 pm
Mol, Belgium

Re: Писаниците на Tony в зоната

Мнениеот gogo » Чет Авг 14, 2014 10:35 pm

Еха... Бая гърдички сте омели. :chickrun:
Аватар
gogo
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1555
Регистриран на: Пон Фев 25, 2013 1:17 pm
София
Мъж

Re: Писаниците на Tony в зоната

Мнениеот eldass » Пет Авг 15, 2014 7:48 am

Ей, Тони тук има деца за детска градина.... :lol: Много забавно. :)
Аватар
eldass
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 384
Регистриран на: Вто Яну 14, 2014 2:05 pm
София

Re: Писаниците на Tony в зоната

Мнениеот Tony » Пет Авг 15, 2014 8:55 am

Е, не бяха само гърдички, но аз това ядох. ;) Ето и доказателството:

Изображение

eldass, голяма е забава на тези целодневни сбирки и децата вечерта не искат да си тръгват. :) Имаме басейн, голям батут, хамак и могат да тичат по двора, който е почти 3 дка, играят на каквото се сетят, пърскат се с вода и изобщо купонът е на 6. Всяко лято като се прибираме правим по 2-3 подобни сбирки и все с различни семейства /сбирка с наборчетата на дъщеря ми, после с наборчетата на сина ми и с по-близките ни приятели/ и е адски зареждащо и приятно за нас. :)
Аватар
Tony
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 515
Регистриран на: Пет Ное 22, 2013 8:56 pm
Mol, Belgium

Re: Писаниците на Tony в зоната

Мнениеот eldass » Пет Авг 15, 2014 9:33 am

Хахаха, нито скарата нито басейна могат да ме съблазнят толкова, но скачането на батут е точно за мен. :lol: Другата година зоновият купон ще е в Банкя. ;)
Аватар
eldass
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 384
Регистриран на: Вто Яну 14, 2014 2:05 pm
София

Re: Писаниците на Tony в зоната

Мнениеот gogo » Пет Авг 15, 2014 9:52 am

Елдас, и аз това си помислих. :bigsm18: Да направим зонова среща при Тони. Страхотен терен, а менюто ще си го направим зоново. ;) Ще бъде страхотно. :smdance:
Аватар
gogo
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1555
Регистриран на: Пон Фев 25, 2013 1:17 pm
София
Мъж

Re: Писаниците на Tony в зоната

Мнениеот Tony » Пет Авг 15, 2014 10:39 am

Готово! :yess: Колкото повече, толкова повече! :) На нас купони ни дай да организираме :)

Елдас, то басейна, хамака и батута за децата бяха предназначени принципно, ама това не пречи и по-големи деца да ги ползват. :) Сякаш възрастните се забавляваха повече и от децата с пръскалки и търчане из двора...да не прилагам пак снимки за потвърждение, че има много :) , ама голяма е забава - факт! :lol:
Аватар
Tony
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 515
Регистриран на: Пет Ное 22, 2013 8:56 pm
Mol, Belgium

Re: Писаниците на Tony в зоната

Мнениеот eldass » Пет Авг 15, 2014 10:48 am

Когато ходим на детски рождени дни или някъде където има батут, винаги се възползвам да поскачам, до сега ми е минавал номера. :lol: Жалко, че нямам къде да сложа такова съоръжение. Освен това е доста полезно за раздвижване. :laugh3:
Скрит текст:
Другата година международна и всенародна зонова среща ще е в Банкя. :laugh4:
Аватар
eldass
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 384
Регистриран на: Вто Яну 14, 2014 2:05 pm
София

Re: Писаниците на Tony в зоната

Мнениеот Tony » Пет Авг 15, 2014 10:58 am

Тъй, тъй! Само да сме живи и здрави и ще го направим! :) За мен ще бъде удоволствие!
Аватар
Tony
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 515
Регистриран на: Пет Ное 22, 2013 8:56 pm
Mol, Belgium

Re: Писаниците на Tony в зоната

Мнениеот vanja » Пет Авг 15, 2014 11:39 am

Е-е , явно догодина от морето ще се пътува към Банкя, то такава среща за изпускане ли е :lol: , ако се съберем повече ЗоНковци ще е супер :smdance:
Аватар
vanja
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 176
Регистриран на: Вто Дек 31, 2013 1:35 pm
Бургас

Re: Писаниците на Tony в зоната

Мнениеот Tony » Съб Авг 16, 2014 6:50 pm

Ваня, то ще си отделим 1 ден само за зонова среща - по-гот е когато срещите са тематични сякаш. Разбира се, семейства с деца са добре дошли, че и ние сме си свикнали и навсякъде си ходим комплект от 4-ма, независимо от характера на срещата. :)

Аз бавно и полеки влизам в крачка. Днес си взех рикота и един нов обезмаслен каас за кексчета и добруджанки, че децата много ме подяждат и само искат нещо от на мама храната, та хем ми е хубаво, че хапват и зонови храни, хем ми е в повече приготвянето, ама то всичко да е хубаво няма как. :)
Аватар
Tony
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 515
Регистриран на: Пет Ное 22, 2013 8:56 pm
Mol, Belgium

ПредишнаСледваща


Назад към Дневници в Зоната

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта