Зоновият Живот на Мариана

Тема с онлайн дневници на хората, спазващи Зоната

Модератори: Italiano, Pipilota, Маня

Re: Зоновият Живот на Мариана

Мнениеот marianapanova » Пет Окт 18, 2013 8:29 am

Току що направих тренировката си за долна част на тялото :wow: :wow: :wow: .........утре ще пропусна горна част на тялото,понеже съм на работа от 9 до 20 както и в неделя :refuse: не ми се иска да пропускам но от понеделник с нови сили само напред с убийствените напади :bigsm35:
www.vzonata.com
Всеки изминал ден във всяко едно отношение,положението ставв все по-добро и по-добро.....
Аватар
marianapanova
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 530
Регистриран на: Вто Фев 05, 2013 2:02 pm
България,Пловдив

Re: Зоновият Живот на Мариана

Зоната
 

Re: Зоновият Живот на Мариана

Мнениеот Poppy » Пет Окт 18, 2013 12:45 pm

Марианка, мъжо щото е спортист и го раздава много атлетичен ;) та от него знам - спортувай, но и пълноценната почивка на тялото е много важна. Не се пренапъвай със спорт!
„Едно от най-чудесните неща в живота е, че периодично трябва да прекратяваме дейността, с която сме се захванали, за да посветим своето внимание на храненето“. Изображение
Poppy
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 139
Регистриран на: Сря Сеп 11, 2013 12:01 pm
baile átha cliath

Re: Зоновият Живот на Мариана

Мнениеот marianapanova » Пет Окт 18, 2013 3:37 pm

И аз така предположих Попи особено след днешния напън няма нужда толкова не съм култорист :laugh: аз накрая лазех :wow:
www.vzonata.com
Всеки изминал ден във всяко едно отношение,положението ставв все по-добро и по-добро.....
Аватар
marianapanova
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 530
Регистриран на: Вто Фев 05, 2013 2:02 pm
България,Пловдив

Re: Зоновият Живот на Мариана

Мнениеот marianapanova » Съб Окт 19, 2013 10:54 pm

Тази вечер тотално излезнах от зоната :bigsm36: изядох 4лъжици спагети,но честно след гледките на който неволно се нагледахме в болницата имах нужда от нещо ТВЪРДО :bigsm34: а сега от нещо успокоително :wow: ах. Изповядах се :shy:
www.vzonata.com
Всеки изминал ден във всяко едно отношение,положението ставв все по-добро и по-добро.....
Аватар
marianapanova
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 530
Регистриран на: Вто Фев 05, 2013 2:02 pm
България,Пловдив

Re: Зоновият Живот на Мариана

Мнениеот Pipilota » Нед Окт 20, 2013 12:23 am

Изповедта ти беше приета :monk: и ти прощаваме невижданото прегрешение :laugh: Но при второ такова ще бъдеш публично линчувана :bigsm17: тъй като ти си шампионката тук, и предполагам не искаш някой друг да те надмине, и да свали повече кила от теб, и да те изхвърли на второ място, докато ти се облизваш около спагетите :laugh4:
"Притеснявам се, когато някой ми прави комплимент. Притеснява ме, че не казва достатъчно..." :fly:
Аватар
Pipilota
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1284
Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 5:12 pm
Chicago/Varna-Asparuhovo
Жена

Re: Зоновият Живот на Мариана

Мнениеот marianapanova » Нед Окт 20, 2013 8:09 am

Не ми се иска публично линчуване :laugh:а пък и аз си плащам за прегрешението,много ми е злена стомаха не инсулиново гадно ами незнам вече как да го ннареча. Днес когато почивам. Ще опитам да се пренеса на райско място :laugh: някой пробвал ли е медитацията? А и друго се сетих от няколко месеца см в прасците ми не са мръднали левия правец ми е 42см, а десния 43 че даже и 43.5см :wow: какво се случва като булдозер са :laugh1:
Усмихнат зоново ден ви желая!
Последна промяна marianapanova на Нед Окт 20, 2013 6:38 pm, променена общо 1 път
www.vzonata.com
Всеки изминал ден във всяко едно отношение,положението ставв все по-добро и по-добро.....
Аватар
marianapanova
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 530
Регистриран на: Вто Фев 05, 2013 2:02 pm
България,Пловдив

Re: Зоновият Живот на Мариана

Мнениеот Pipilota » Нед Окт 20, 2013 6:34 pm

Хаха, Марианка, пак ли пишеш от телефона, че не схванах последната част от поста ти, за какво говориш :laugh1: Между другото има бутон "Поправи" от там можеш да си редактираш поста :)) За някакви "просяци" и "превеци"си писала, и не знам как трябва да си развинтя фантазията, че да разгадая кодирания ти морзов пост :laugh1:
Последна промяна Pipilota на Нед Окт 20, 2013 9:03 pm, променена общо 2 пъти
"Притеснявам се, когато някой ми прави комплимент. Притеснява ме, че не казва достатъчно..." :fly:
Аватар
Pipilota
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1284
Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 5:12 pm
Chicago/Varna-Asparuhovo
Жена

Re: Зоновият Живот на Мариана

Мнениеот marianapanova » Нед Окт 20, 2013 6:41 pm

:laugh1: това беше кодирано съобщение :think2: и аз самата неможах в 1-я момент да си го разчета :laugh1:
www.vzonata.com
Всеки изминал ден във всяко едно отношение,положението ставв все по-добро и по-добро.....
Аватар
marianapanova
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 530
Регистриран на: Вто Фев 05, 2013 2:02 pm
България,Пловдив

Re: Зоновият Живот на Мариана

Мнениеот marianapanova » Чет Окт 24, 2013 5:14 pm

Ето днес отново се завърнах към домашните упражнения,този път мисля да я давам по полека :laugh: че миналата седмица беше много зле,едвам се движех :wow:
www.vzonata.com
Всеки изминал ден във всяко едно отношение,положението ставв все по-добро и по-добро.....
Аватар
marianapanova
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 530
Регистриран на: Вто Фев 05, 2013 2:02 pm
България,Пловдив

Re: Зоновият Живот на Мариана

Мнениеот HippoDel » Чет Окт 24, 2013 6:45 pm

marianapanova написа:Ето днес отново се завърнах към домашните упражнения,този път мисля да я давам по полека :laugh: че миналата седмица беше много зле,едвам се движех :wow:

Ей, браво Марианка, направо ти се възхищавам на волята!
Само давай по-полека, да не се претовариш и да се повредиш. :laugh:
Успех мила! :hug:
"Човек, който наистина иска да постигне нещо, намира начин; останалите намират оправдание." :hooo:
Аватар
HippoDel
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1686
Регистриран на: Пон Сеп 02, 2013 4:08 pm
København/София
Жена

Re: Зоновият Живот на Мариана

Мнениеот marianapanova » Чет Окт 24, 2013 6:53 pm

Благодаря Хипо :love: изобщо няма да се натоварвам ,не се чувствам добре след пи-голямо натоварване,дано резултатите не закъснеят!
www.vzonata.com
Всеки изминал ден във всяко едно отношение,положението ставв все по-добро и по-добро.....
Аватар
marianapanova
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 530
Регистриран на: Вто Фев 05, 2013 2:02 pm
България,Пловдив

Re: Зоновият Живот на Мариана

Мнениеот marianapanova » Чет Окт 24, 2013 6:57 pm

Аз мисля ви питах,но някой ит вас медитирал ли е и как се чувства по време и след медитация?
www.vzonata.com
Всеки изминал ден във всяко едно отношение,положението ставв все по-добро и по-добро.....
Аватар
marianapanova
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 530
Регистриран на: Вто Фев 05, 2013 2:02 pm
България,Пловдив

Re: Зоновият Живот на Мариана

Мнениеот nympheacea » Пет Окт 25, 2013 8:50 am

Марианка, преди съм медитирала малко, след като влезнах в зоната съм на 70% от чувството по време на и след медитация, без реално да правя нищо. Разбира се това което правя сега,е малко по-различно от стандартното разбиране, нещо което открих за себе си и което мога да постигна много бързо. Най-добре бих го обяснила като докосване до.....
Кажи как си тази събота и неделя, правя заявка за среща, Пламче за теб също.
И НЕКА ЗОНАТА БЪДЕ С ТЕБ!
Аватар
nympheacea
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 276
Регистриран на: Сря Май 01, 2013 12:50 pm

Re: Зоновият Живот на Мариана

Мнениеот лилит » Пет Окт 25, 2013 9:59 am

nympheacea написа:Кажи как си тази събота и неделя, правя заявка за среща, Пламче за теб също.

Други пловдивчанки не приемате ли :shy: ?
Изображение
Аватар
лилит
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 174
Регистриран на: Чет Мар 07, 2013 10:01 pm
Пловдив

Re: Зоновият Живот на Мариана

Мнениеот nympheacea » Пет Окт 25, 2013 10:19 am

Лилит, а и всички които се присъединиха към нашето семейство след като идеята за среща ( на местно ниво) се роди преди няколко месеца. Чувствайте се поканени, и всеки път като говорим за Пз- Пл, сте добре дошли.
Ставаме в повече, за това изброяването е трудно, Май ще трябва да си направим нещо като официална тема със съобщения за срещи и раздумки. Ох не знам, дайте идеи.
И НЕКА ЗОНАТА БЪДЕ С ТЕБ!
Аватар
nympheacea
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 276
Регистриран на: Сря Май 01, 2013 12:50 pm

Re: Зоновият Живот на Мариана

Мнениеот Poppy » Пет Окт 25, 2013 10:20 am

АЗ духовно ще съм с пловдивската бригада :hug: :hug: :hug:
„Едно от най-чудесните неща в живота е, че периодично трябва да прекратяваме дейността, с която сме се захванали, за да посветим своето внимание на храненето“. Изображение
Poppy
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 139
Регистриран на: Сря Сеп 11, 2013 12:01 pm
baile átha cliath

ПредишнаСледваща


Назад към Дневници в Зоната

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта