Дневникът на ZorrY

Тема с онлайн дневници на хората, спазващи Зоната

Модератори: Italiano, Pipilota, Маня

Re: Дневникът на ZorrY

Мнениеот ZorrY » Сря Ное 27, 2013 4:08 am

pipilota написа:Зори, Зоната е известна с това, че за да слабееш, трябва да ядеш. Всеки един недостатъчен блок ще те вкарва в режим на складиране :hug:

Права си! Минавам на 10 блока :done:
Такааа.. отчет за 13 дена в зоната -2,5 кг., което си е супер, предвид това, че не гладувам и си хапвам каквото ми се яде. Естествено ( за мен) имам няколко "падания от колелото", но пък след това се връщам с пълна сила. Обаче пък ханша и талията не мърдат :(
Аватар
ZorrY
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 36
Регистриран на: Чет Ное 21, 2013 11:01 am

Re: Дневникът на ZorrY

Зоната
 

Re: Дневникът на ZorrY

Мнениеот Italiano » Пет Ное 29, 2013 4:59 pm

ZorrY написа:И в този ред на мисли - всички ли ядете по 5 пъти?

Ц, аз обикновено ям 6 пъти.
Аватар
Italiano
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 2414
Регистриран на: Чет Май 16, 2013 6:49 pm
Благоевград

Re: Дневникът на ZorrY

Мнениеот ZorrY » Пон Дек 02, 2013 6:13 pm

моля ви кажете от къде в София мога да си купя пълнозърнест овес. Лутам се из темите, знам че го имаше някъде като информация, но не мога да го намеря. Благодаря предварително!
Аватар
ZorrY
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 36
Регистриран на: Чет Ное 21, 2013 11:01 am

Re: Дневникът на ZorrY

Мнениеот Pipilota » Пон Дек 02, 2013 6:54 pm

Italiano написа:
ZorrY написа:И в този ред на мисли - всички ли ядете по 5 пъти?

Ц, аз обикновено ям 6 пъти.

Ити, страшен си :laugh1: Ша знайш, мнооо ма кефиш... :laugh1: Кво секси Цъкане изкара.... :laugh2:
"Притеснявам се, когато някой ми прави комплимент. Притеснява ме, че не казва достатъчно..." :fly:
Аватар
Pipilota
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1284
Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 5:12 pm
Chicago/Varna-Asparuhovo
Жена

Re: Дневникът на ZorrY

Мнениеот HippoDel » Пон Дек 02, 2013 9:11 pm

ZorrY написа:моля ви кажете от къде в София мога да си купя пълнозърнест овес. Лутам се из темите, знам че го имаше някъде като информация, но не мога да го намеря. Благодаря предварително!

Зори,
Овес може да си купиш в диетичните, био магазините или на пазара, а също така и в руския магазин Беьозка.
Успех! :hug:
"Човек, който наистина иска да постигне нещо, намира начин; останалите намират оправдание." :hooo:
Аватар
HippoDel
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1686
Регистриран на: Пон Сеп 02, 2013 4:08 pm
København/София
Жена

Re: Дневникът на ZorrY

Мнениеот ZorrY » Пон Дек 02, 2013 9:29 pm

HippoDel написа:
ZorrY написа:моля ви кажете от къде в София мога да си купя пълнозърнест овес. Лутам се из темите, знам че го имаше някъде като информация, но не мога да го намеря. Благодаря предварително!

Зори,
Овес може да си купиш в диетичните, био магазините или на пазара, а също така и в руския магазин Беьозка.
Успех! :hug:

Ок, благодаря отново :hug:
Аватар
ZorrY
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 36
Регистриран на: Чет Ное 21, 2013 11:01 am

Re: Дневникът на ZorrY

Мнениеот gogo » Вто Дек 03, 2013 12:02 am

Зори, овес има и в iHerb и то на много добра цена - Now Foods, Steel Cut Oats, 2 lbs (907 g) - само за 3,43$ почти килограм. Пипи пък препоръча този - Bob's Red Mill, Organic Steel Cut Oats, 24 oz (680 g) - бил органик и фирмата си имала добро име. Малко по-скъпо излиза, но всеки си решава. :wave:
Аватар
gogo
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1555
Регистриран на: Пон Фев 25, 2013 1:17 pm
София
Мъж

Re: Дневникът на ZorrY

Мнениеот Italiano » Вто Дек 03, 2013 2:33 pm

pipilota написа:Ити, страшен си :laugh1: Ша знайш, мнооо ма кефиш... :laugh1: Кво секси Цъкане изкара.... :laugh2:

Ами, по кратко е от "Не" ... :laugh4:
Аватар
Italiano
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 2414
Регистриран на: Чет Май 16, 2013 6:49 pm
Благоевград

Re: Дневникът на ZorrY

Мнениеот ZorrY » Чет Дек 05, 2013 4:48 pm

gogo написа:Зори, овес има и в iHerb и то на много добра цена - Now Foods, Steel Cut Oats, 2 lbs (907 g) - само за 3,43$ почти килограм. Пипи пък препоръча този - Bob's Red Mill, Organic Steel Cut Oats, 24 oz (680 g) - бил органик и фирмата си имала добро име. Малко по-скъпо излиза, но всеки си решава. :wave:

Благодаря ти! Аз излязох от зоната във вторник и искам да ви кажа, че се чувствах много зле в сряда. Наложи ми се да пътувам цял ден и не се подготвих ( новобранска работа) и ядох някакви неща, които не са по зоната, ама никак и естествено в сряда тялото си го върна. Беше ми тежко и гадно. Ще се старая вече да не излизам или ако го правя да не е чак толкова фрапантно :notagree:
Аватар
ZorrY
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 36
Регистриран на: Чет Ное 21, 2013 11:01 am

Re: Дневникът на ZorrY

Мнениеот Karrita » Чет Дек 05, 2013 6:41 pm

ZorrY написа:Ще се старая вече да не излизам или ако го правя да не е чак толкова фрапантно :notagree:

Че ще излизаш, ще излизаш, но гледай поне да ядеш балансирано ( тоест да има и протеини и въглехидрати и мазнини), пък и ако туй не става, тогава да е по малко количество от гадната храна, че да не си много зле на другият ден.
Аз досега 2 пъти съм излизала, но на другият ден нищо ми няма..... :mrgreen:
Ask for more!
Аватар
Karrita
Доцент в Зоната
Доцент в Зоната
 
Мнения: 984
Регистриран на: Чет Окт 24, 2013 11:20 am
Несебър

Re: Дневникът на ZorrY

Мнениеот ZorrY » Чет Дек 05, 2013 7:00 pm

Karrita написа:
ZorrY написа:Ще се старая вече да не излизам или ако го правя да не е чак толкова фрапантно :notagree:

Че ще излизаш, ще излизаш, но гледай поне да ядеш балансирано ( тоест да има и протеини и въглехидрати и мазнини), пък и ако туй не става, тогава да е по малко количество от гадната храна, че да не си много зле на другият ден.
Аз досега 2 пъти съм излизала, но на другият ден нищо ми няма..... :mrgreen:

Кари, хапнах малко от гадната храна :) но все пак... опитах се едното ми хапване да е малко по-балансирано, беше една салатка с пилешко филенце на скара и малко суши, но докато пътувах не вървеше в автобуса докато хапвам сникърс да извадя 112 гр. извара от чантата ми и да си я хапна със сникърса :laugh1:
Аватар
ZorrY
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 36
Регистриран на: Чет Ное 21, 2013 11:01 am

Re: Дневникът на ZorrY

Мнениеот Karrita » Пет Дек 06, 2013 9:28 am

ZorrY написа: но докато пътувах не вървеше в автобуса докато хапвам сникърс да извадя 112 гр. извара от чантата ми и да си я хапна със сникърса :laugh1:

Ей тука много се разсмях :laugh1: :laugh1: , защото се сетих Гази скоро ми разказва за едни "хапчета" ( мутанти дето помпят ), които се чувствали мнооого добре след изяждането на сникърс, защото в ядките му имало много протеини... :laugh1: :laugh1: :laugh1: Така, че Зори, добра храна си подбрала :laugh3: :laugh3: , пък и Барито споменава сникърса в книгата си.
Ask for more!
Аватар
Karrita
Доцент в Зоната
Доцент в Зоната
 
Мнения: 984
Регистриран на: Чет Окт 24, 2013 11:20 am
Несебър

Re: Дневникът на ZorrY

Мнениеот Gazilot » Пет Дек 06, 2013 9:45 am

Цитирам : " Сникърса много ме вдига понеже в него има много белтъци, в ядките. Ако го комбинираш с енергийна напитка и си в космоса"
Амин!
Газилот,
член на политбюро на СОЗ
Аватар
Gazilot
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 436
Регистриран на: Вто Сеп 24, 2013 3:18 pm
Несебър

Re: Дневникът на ZorrY

Мнениеот ZorrY » Пет Май 23, 2014 7:33 am

Здравейте отново, малко ме е срам да се появя след толкова време :shy: , но човек и добре да живее рано или късно отново се връща в зоната!
Радвам се, че има нови членове, има толкова много напреднали хора, браво на тях! За щастие открих преди 1 седмица в един Био магазин пълнозърнест овес (който толкова много издирвах преди) и реших, че това е знак да се върна отново към зоната :laugh: дори привлякох една приятелка и с това броя на хората, които съм вербувала станаха 2 :).
Купих си овесени трици, но на тях освен обичайните въглехидрати, протеини и мазнини има и хранителни влакна, та въпроса ми е трябва ли от въглехидратите да извадя тези хранителни влакна ( те фибри ли са? ) ?
Аватар
ZorrY
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 36
Регистриран на: Чет Ное 21, 2013 11:01 am

Re: Дневникът на ZorrY

Мнениеот Kristal » Пет Май 23, 2014 9:25 am

Аз наскоро си купи овес от този магазин, купих си и други неща, видя ми е евтино, а и поръчката ми дойде светкавично - в петък я поръчах и в събота вече получих съобщение от еконта да ида да си я взема.
Аватар
Kristal
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 165
Регистриран на: Съб Апр 26, 2014 12:24 pm

Re: Дневникът на ZorrY

Мнениеот Стеф » Пет Май 23, 2014 9:46 am

Kristal написа:Аз наскоро си купи овес от този магазин, купих си и други неща, видя ми е евтино, а и поръчката ми дойде светкавично - в петък я поръчах и в събота вече получих съобщение от еконта да ида да си я взема.


Този овес не е белен :refuse: Как ще се справиш....
Когато печелиш - не знаеш какво губиш, а когато губиш - не знаеш какво печелиш.
Аватар
Стеф
Магистър в Зоната
Магистър в Зоната
 
Мнения: 661
Регистриран на: Вто Яну 21, 2014 2:03 pm
Горна Оряховица

ПредишнаСледваща


Назад към Дневници в Зоната

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта