Зоново приключение на gogo-Пътеводител на зоновия стопаджия

Тема с онлайн дневници на хората, спазващи Зоната

Модератори: Italiano, Pipilota, Маня

Re: Зоново приключение на gogo-Пътеводител на зоновия стопад

Мнениеот gogo » Чет Фев 01, 2018 6:46 am

iani81 написа:Здравейте,видях че поръчвате от iHerbs.com не ели скъпа доставката или ползвате uk адрес?

Здравей,
Не ползвам uk адрес. Преди време доставката до България беше наистина много изгодно, стига да се вместиш в определено тегло(което си беше напълно възможно) и в определена обща стойност на поръчката. Но и сега има начин да направиш доставката на доста изгодна стойност, че и напълно БЕЗПЛАТНА. Това става като се поръчва продукти, които са т.н. "shipping saver". Такива са болшинството от продуктите, които се продават като марка на iHerb. Можеш да ги видиш тук. Ако в долния ляв ъгъл на продукта пише "saver", то този продукт ти намалява стойността на доставката. И ще ти дам пример за безплатна доставка. Аз си поръчвам това рибено масло -
Madre Labs, Omega 800, Pharmaceutical Grade Fish Oil, 80% EPA/DHA, German Processed, Cholesterol Free, 1000 mg, 30 Fish Gelatin Softgels. Когато поръчвам 2 броя от него доставката е напълно безплатна. Ако поръчам само 1 бр, то доставката е 2,22$. Можеш да комбинираш и с други продукти и количества и да видиш какво се получава за доставката. Избирам за начин на доставка само "Delivery by Local Post".
Аватар
gogo
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1555
Регистриран на: Пон Фев 25, 2013 1:17 pm
София
Мъж

Re: Зоново приключение на gogo-Пътеводител на зоновия стопад

Зоната
 

Re: Зоново приключение на gogo-Пътеводител на зоновия стопад

Мнениеот gab4oto » Пет Фев 02, 2018 6:22 pm

Здравей Гого. Благодаря за безценната помощ. От доста време надзъртам в дневника ти, а днес ми пристигна и първата доза от препоръчваното от теб рибено масло :peace1:
Аватар
gab4oto
 
Мнения: 11
Регистриран на: Сря Яну 10, 2018 10:29 am
Жена

Re: Зоново приключение на gogo-Пътеводител на зоновия стопад

Мнениеот Владиславов » Нед Фев 11, 2018 12:02 am

Гого,аз ползвам рибено масло ЕСКИМО 3 от аптеката. Пише , че шведско.Имате ли наблюдение върху него? Ще се радвам на отговор. :th:
Владиславов
 
Мнения: 6
Регистриран на: Пон Яну 22, 2018 12:24 am
Мъж

Re: Зоново приключение на gogo-Пътеводител на зоновия стопад

Мнениеот Pipilota » Нед Фев 11, 2018 6:17 am

Владиславов написа:Гого,аз ползвам рибено масло ЕСКИМО 3 от аптеката. Пише , че шведско.Имате ли наблюдение върху него? Ще се радвам на отговор. :th:

Владиславов, направи си едно добро, не се блъскай с токсини и най-добре е да го изхвърлиш в кофата :yess: Както казва Бари Сиърс - токсините са като хлебарките в мотелите. Влязат ли веднъж, няма излизане. Ако ще ти е интересно да научиш повечко за рибеното масло, тук съм ти погдотвила едно материалче за четене :) Сложила съм и картинки :peace1:
:bigarrow: :clickhere:
"Притеснявам се, когато някой ми прави комплимент. Притеснява ме, че не казва достатъчно..." :fly:
Аватар
Pipilota
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1284
Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 5:12 pm
Chicago/Varna-Asparuhovo
Жена

Re: Зоново приключение на gogo-Пътеводител на зоновия стопад

Мнениеот Владиславов » Нед Фев 11, 2018 2:36 pm

Сложих 3 капсули във фризера и не замръзнаха! Нали това беше тест за чистота? Не виждам бутон тук с който да прикача документ на уорд или снимка. На Фрамар има пълна информация за Ескимо 3.
Владиславов
 
Мнения: 6
Регистриран на: Пон Яну 22, 2018 12:24 am
Мъж

Re: Зоново приключение на gogo-Пътеводител на зоновия стопад

Мнениеот Владиславов » Нед Фев 11, 2018 4:18 pm

Здравейте, има ли някакви български производства на рибено масло при положение ,че горепосочените вносни излизат доста скъпи за българския потребител при положение че се пият по няколко на ден.Сега ,като използвам хр. блокове ,храната ми поскъпва и с пенсията едва се оправям,така че вносното рибено масло е лукс! Излиза,че българския пенсионер е обречен,защото е безпаричен! За това взех р.масло ЕСКИМО 3,което Вие отхвърляте. :notagree: :doNotKnow:
Владиславов
 
Мнения: 6
Регистриран на: Пон Яну 22, 2018 12:24 am
Мъж

Re: Зоново приключение на gogo-Пътеводител на зоновия стопад

Мнениеот gogo » Нед Фев 11, 2018 4:52 pm

Владиславов написа:Гого,аз ползвам рибено масло ЕСКИМО 3 от аптеката. Пише , че шведско.Имате ли наблюдение върху него? Ще се радвам на отговор. :th:

Здравей,
Не съм ползвал ЕСКИМО 3 и нямам преки наблюдения върху него. Ако е това ЕСКИМО - 3 КАПС. 0.5 Г. * 105 то след като направих изчисления по информацията, която е дадена мога да кажа,че това рибено масло не е толкова лошо, колкото го описва Пипи. Д-р Сиърс има няколко изисквания при избор на рибено масло:
1. Да бъде концентрирано - Ескимото е доста концентрирано - в 1 капсулка от 167 мг. има 133 мг EPA+DHA;
2.Да бъде молекулярно пречистено - за Ескимото няма такава информация, но пише, че :
Ескимо-3 се произвежда по фармацевтични стандарти и има гарантирано високо качество.

3. Да мине теста с фризера - По твои данни Ескимото минава теста. Този тест не дава информация дали в рибеното масло се съдържат тежки метали, диоксини и други токсини, но поне показва, че рибеното масло е минало процеса на фракционна дестилация и някои от наситените мазнини са отстранени. Рибено масло, което не минава теста с фризера не отговаря на изискванията на Зоната.

Обаче Ескимото е доста скъпо. 1 гр. EPA+DHA излиза 1,43 лв., а 1 гр. EPA+DHA от Madre Labs, Omega 800, Pharmaceutical Grade Fish Oil, 80% EPA/DHA, German Processed, Cholesterol Free, 1000 mg, 30 Fish Gelatin Softgels излиза 0,6 лв., т.е. повече от 2 пъти по-евтино.

Ако искаш съвета ми то изпий си Ескимото след което си потърси рибено масло, което да е:
-високо концентрирано
-молекулярно пречистено
-триглицеридна форма за много по добро усвояване
-да минава теста с фризера
-плюс е да има сертификат по IFOS.
Такова е Madre Labs, Omega 800, Pharmaceutical Grade Fish Oil, 80% EPA/DHA, German Processed, Cholesterol Free, 1000 mg, 30 Fish Gelatin Softgels, но има и други ако се разровиш по iHerb.
Аватар
gogo
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1555
Регистриран на: Пон Фев 25, 2013 1:17 pm
София
Мъж

Re: Зоново приключение на gogo-Пътеводител на зоновия стопад

Мнениеот gogo » Нед Фев 11, 2018 5:02 pm

Владиславов написа:Здравейте, има ли някакви български производства на рибено масло при положение ,че горепосочените вносни излизат доста скъпи за българския потребител при положение че се пият по няколко на ден.Сега ,като използвам хр. блокове ,храната ми поскъпва и с пенсията едва се оправям,така че вносното рибено масло е лукс! Излиза,че българския пенсионер е обречен,защото е безпаричен! За това взех р.масло ЕСКИМО 3,което Вие отхвърляте. :notagree: :doNotKnow:

Здравей,
В грешка си като мислиш, че рибените масла, които се предлагат в БГ са по евтини отколкото от iHerb. В предния пост ти сметнах колко ти излиза 1гр EPA+DHA от ЕСКИМО и от Madre Labs, Omega 800, Pharmaceutical Grade Fish Oil, 80% EPA/DHA, German Processed, Cholesterol Free, 1000 mg, 30 Fish Gelatin Softgels и то категорично е в полза на последното, което е повече от 2 пъти по-евтино. Да не говорим че е и по-качествено.
Аватар
gogo
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1555
Регистриран на: Пон Фев 25, 2013 1:17 pm
София
Мъж

Re: Зоново приключение на gogo-Пътеводител на зоновия стопад

Мнениеот geos » Вто Май 22, 2018 11:34 am

Здравейте,
Цената на доставката не е голяма. По-големи са разходите за попълване на митническа декларация - 12 лв. и такса за пощите - 3,50 на всяка поръчка.
Има ли някъде указания за самостоятелно попълване на митническата декларация?
Този разход калкулирали ли сте в цената на рибеното маслло, поръчвано от iherb?
geos
 
Мнения: 1
Регистриран на: Вто Май 22, 2018 11:07 am

Re: Зоново приключение на gogo-Пътеводител на зоновия стопад

Мнениеот Danka Stamenova » Чет Юли 26, 2018 8:35 pm

gogo написа::bel: Молекулярно пречистеното в Германия, високо концентрирано, фармацевтичен клас рибено масло - Madre Labs, Omega 800, 1000 mg, 30 Fish Gelatin Softgels в момента е на много изгодна промоция - 7,16$ за бройка. Ако пък се поръчат 4 бр. цената става 6,80$ за бройка. :bigsm18:

За плащане изискват кредитна карта, или може и с дебитна?
Danka Stamenova
 
Мнения: 2
Регистриран на: Чет Юли 26, 2018 3:58 pm
Жена

Re: Зоново приключение на gogo-Пътеводител на зоновия стопад

Мнениеот gogo » Пет Юли 27, 2018 8:31 am

Danka Stamenova написа:
gogo написа::bel: Молекулярно пречистеното в Германия, високо концентрирано, фармацевтичен клас рибено масло - Madre Labs, Omega 800, 1000 mg, 30 Fish Gelatin Softgels в момента е на много изгодна промоция - 7,16$ за бройка. Ако пък се поръчат 4 бр. цената става 6,80$ за бройка. :bigsm18:

За плащане изискват кредитна карта, или може и с дебитна?

Да, може и с дебитна. iHerb приемат карти VISA, Мастер кард и Американ Експрес, които могат да бъдат дебитни, кредитни или виртуални. Аз ползвам виртуална карта, която ми дава много по голяма сигурност защото я зареждам с необходимата сума само когато ще плащам . Повече можеш да прочетеш в дневника ми пост N:6.
Аватар
gogo
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1555
Регистриран на: Пон Фев 25, 2013 1:17 pm
София
Мъж

Re: Зоново приключение на gogo-Пътеводител на зоновия стопад

Мнениеот Alex » Съб Ное 10, 2018 10:07 am

Здравейте,

Аз съм новак и в зоната и във форума. ОПитвам се да открия правилното рибено масло. Това, което сте препоръчали в момента не се предлага.
Дали можете да ми препоръчате някое друго.

Благодаря ви!
Alex
 
Мнения: 2
Регистриран на: Пон Ное 05, 2018 1:53 pm
Жена

Re: Зоново приключение на gogo-Пътеводител на зоновия стопад

Мнениеот Маня » Нед Ное 11, 2018 4:23 pm

Alex написа:Здравейте,

Аз съм новак и в зоната и във форума. ОПитвам се да открия правилното рибено масло. Това, което сте препоръчали в момента не се предлага.
Дали можете да ми препоръчате някое друго.

Благодаря ви!


Вече се предлага под друга търговска марка, но е със същите качества California Gold Nutrition, Omega 800 by Madre Labs
Маня
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 3093
Регистриран на: Съб Яну 18, 2014 3:41 pm

Re: Зоново приключение на gogo-Пътеводител на зоновия стопад

Мнениеот gogo » Пет Ное 16, 2018 6:49 am

Alex написа:Здравейте,

Аз съм новак и в зоната и във форума. ОПитвам се да открия правилното рибено масло. Това, което сте препоръчали в момента не се предлага.
Дали можете да ми препоръчате някое друго.

Благодаря ви!


Алекс, Маня се е объркала с линка. Това е правилния - California Gold Nutrition, Omega 800 by Madre Labs. Има разфасовки по 30 и 90 капсули.
Sports Research, Omega-3 Fish Oil, Triple Strength, 1250 mg също е много качествено и заслужаващо си рибено масло. Има разфасовки по 30 и 180 капсули.
Аватар
gogo
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1555
Регистриран на: Пон Фев 25, 2013 1:17 pm
София
Мъж

Re: Зоново приключение на gogo-Пътеводител на зоновия стопад

Мнениеот Alex » Съб Ное 17, 2018 12:34 pm

Благодаря ви много
Alex
 
Мнения: 2
Регистриран на: Пон Ное 05, 2018 1:53 pm
Жена

Re: Зоново приключение на gogo-Пътеводител на зоновия стопад

Мнениеот Pupi » Нед Мар 03, 2019 4:28 pm

Здравей Гого.В темата за рибеното масло ми даде насоки какво да купя,Благодаря за което :peace1: .Точно тогава имах приключение с колата и закъснях за отстъпките.Поръчах калифорния 90 капсули 4 броя.От три седмици спазваме зоната семейно и сме много доволни.Рибеното масло го купих предимно за мойто момиче защото има здравословен проблем и се надявам заедно с хранителният режим да помогне.Имам два въпроса.Къде мога да видя по колко капсули трябва да се пие.И доставката на митницата или в пощата да очаквам при положение че минава 100лв.Благодаря.
Pupi
 
Мнения: 3
Регистриран на: Чет Фев 14, 2019 1:43 pm
Мъж

ПредишнаСледваща


Назад към Дневници в Зоната

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта