Дневникът на Hippo

Тема с онлайн дневници на хората, спазващи Зоната

Модератори: Italiano, Pipilota, Маня

Re: Дневникът на HippoDel

Мнениеот HippoDel » Вто Окт 08, 2013 4:49 pm

marianapanova написа:Попи благодаря за информацията ще се разтърся из аптеките.Аз когато забременчх също качих много 48 кг,118кг,родих и станах 108кг и след това ела ме виж стигнах до 125кг :wow: ,имам и снимков материал,за достоверност,а сега съм 87кг :),но не тренирам ииии.....кожата ми не е от най-прекрасните :shy:


Маряначе,
Аз първата бременност качих около 13кг, от 70 на 83, при раждането свалих 7, оставаха ми 6 за сваляне. Но вместо да ги сваля, започнах да пълнея. Втория път забременах дебела, но първите 4 месеца отслабнах с 7 кг, защото много повръщах и не можех да ям. До края на бременността ги качих тези 7 и всъщност родих, на килограмите, на които забременях. Даже след раждането бях свалила наколко.
Най-многото ми килограми са били 89. Аз обикновено пълнея на нервна почва. :(
Ходила съм и на фитнес, имах и кростренажор и го карах редовно, но като ме хване депресията и .....край на добрите намерения, само здраво тъпчене. :msmile5:
Затова се захвах с Зоната, защото помага не само на тялото...но и на душата. Надявам се този път да отслабна трайно, защото ми писна това нагоре-надолу, като асансьор, а аз вече не съм първа младост и започна да ми се отразява на кожата.
"Човек, който наистина иска да постигне нещо, намира начин; останалите намират оправдание." :hooo:
Аватар
HippoDel
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1686
Регистриран на: Пон Сеп 02, 2013 4:08 pm
København/София
Жена

Re: Дневникът на HippoDel

Зоната
 

Re: Дневникът на HippoDel

Мнениеот HippoDel » Вто Окт 08, 2013 5:10 pm

Gazilot написа:Браво Хип, :bigsm20:
и според Барко 0.5 - 0.7 на седмица е нормалното и здравословно слабеене. Мъжете свалят повече особено в началото, защото имат големи тумбаци, любовни дръжки и бира в костите. :bigsm41:


Мерси Гази,
Да, тази седмица е ОК. Предишните свалях по-повече, но си мисля, че първите 4-5 кила ги свалих по-бързо, защото ги бях качила последните 1-2 месеца. А при мен е така, колкото по-скоро съм качила килцата, толкова по-бързо ги свалям.
Верно е това за мъжете, мъжа ми спря от 2-3 седмици да пие всеки ден бира и веднага свали няколко килца. А за любовните дръжки и аз си имам, сигурно от много любов! ;)
"Човек, който наистина иска да постигне нещо, намира начин; останалите намират оправдание." :hooo:
Аватар
HippoDel
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1686
Регистриран на: Пон Сеп 02, 2013 4:08 pm
København/София
Жена

Re: Дневникът на HippoDel

Мнениеот marianapanova » Вто Окт 08, 2013 5:40 pm

Така е Хипо тежка е борбата с килограмите,но ще се справим.Мен лично не само свалянето на килограми ме мотивира,от както съм в зоната се чувствам не само отслабваща,но и изпълнена с много енергия и работоспособност.Не се местя от диван на стол от стол на табуреткаи от табуретка на леглото,вече като се качвам на 2-я етаж изпитвам нужда да тичам по стълбите,а те не са никак малко :laugh: ти сега колко килограма си и как се чувстваш?
www.vzonata.com
Всеки изминал ден във всяко едно отношение,положението ставв все по-добро и по-добро.....
Аватар
marianapanova
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 530
Регистриран на: Вто Фев 05, 2013 2:02 pm
България,Пловдив

Re: Дневникът на HippoDel

Мнениеот HippoDel » Вто Окт 08, 2013 5:56 pm

marianapanova написа:Така е Хипо тежка е борбата с килограмите,но ще се справим.Мен лично не само свалянето на килограми ме мотивира,от както съм в зоната се чувствам не само отслабваща,но и изпълнена с много енергия и работоспособност.Не се местя от диван на стол от стол на табуреткаи от табуретка на леглото,вече като се качвам на 2-я етаж изпитвам нужда да тичам по стълбите,а те не са никак малко :laugh: ти сега колко килограма си и как се чувстваш?


Аз днес сутринта бях 78,1кг, т.е.-6,3кг, от както съм в Зоната, за пет седмици. Чуствам се прекрасно, не се уморявам и нямам нужда от толкова много сън, както преди.
"Човек, който наистина иска да постигне нещо, намира начин; останалите намират оправдание." :hooo:
Аватар
HippoDel
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1686
Регистриран на: Пон Сеп 02, 2013 4:08 pm
København/София
Жена

Re: Дневникът на HippoDel

Мнениеот marianapanova » Вто Окт 08, 2013 6:03 pm

Хипо наистина това са прекрасни резултати за толкова кратко време браво. Значи ти и всеки един които е в зоната знаете какво невероятно чувство е да си в зоната.
www.vzonata.com
Всеки изминал ден във всяко едно отношение,положението ставв все по-добро и по-добро.....
Аватар
marianapanova
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 530
Регистриран на: Вто Фев 05, 2013 2:02 pm
България,Пловдив

Re: Дневникът на HippoDel

Мнениеот HippoDel » Вто Окт 08, 2013 6:12 pm

marianapanova написа:Хипо наистина това са прекрасни резултати за толкова кратко време браво. Значи ти и всеки един които е в зоната знаете какво невероятно чувство е да си в зоната.


Така е, Марянче.
Аз съм отслабвала и с други режими, но тук усещането е напълно различно! :bigsm18:
"Човек, който наистина иска да постигне нещо, намира начин; останалите намират оправдание." :hooo:
Аватар
HippoDel
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1686
Регистриран на: Пон Сеп 02, 2013 4:08 pm
København/София
Жена

Re: Дневникът на HippoDel

Мнениеот Poppy » Вто Окт 08, 2013 7:36 pm

HippoDel написа:Така е, Марянче.
Аз съм отслабвала и с други режими, но тук усещането е напълно различно! :bigsm18:


И аз така, ама то цяло мъчение и като ми падне пердето и като се разям, та стане по-лошо...

Аз за бременността си няма да разправям, че то беше нещо страшно. Както казва моята леля: "Твоето не беше бременност, твоето беше мътене". Девет месеца лежане + 25 хапчета на ден, ставане само до тоалетната, плюс разни екстри като серклажи, повръщане и каквото се сетите, ама слава Богу, имам живо и здраво детенце. Станах и аз тюлен за чудо и приказ, влязох да раждам 100 кг . Може и да бяха повече, защото аз след 96 в 7-мия месец спрях да питам доктора колко качвам :laugh1: И аз снимки имам, на които съм страшна, всеки път като се погледна и ходя да ми баят :bigsm26:
Моят мъж има голяма вина, защото постоянно ми повтаря колко съм хубава пухкава и всякак много ме харесвал...
„Едно от най-чудесните неща в живота е, че периодично трябва да прекратяваме дейността, с която сме се захванали, за да посветим своето внимание на храненето“. Изображение
Poppy
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 139
Регистриран на: Сря Сеп 11, 2013 12:01 pm
baile átha cliath

Re: Дневникът на HippoDel

Мнениеот marianapanova » Вто Окт 08, 2013 7:50 pm

:laugh1: хахаха немога :laugh3: трябва да качим някоя снимчица за мотивация :) във фейса вече го направих гледам снимката преди, гледам сега и не вярвам на ушите си :laugh1:
www.vzonata.com
Всеки изминал ден във всяко едно отношение,положението ставв все по-добро и по-добро.....
Аватар
marianapanova
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 530
Регистриран на: Вто Фев 05, 2013 2:02 pm
България,Пловдив

Re: Дневникът на HippoDel

Мнениеот Poppy » Вто Окт 08, 2013 8:32 pm

Къде сте във фейса?Дай да ти пратя и аз да видиш за какво става въпрос :о
„Едно от най-чудесните неща в живота е, че периодично трябва да прекратяваме дейността, с която сме се захванали, за да посветим своето внимание на храненето“. Изображение
Poppy
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 139
Регистриран на: Сря Сеп 11, 2013 12:01 pm
baile átha cliath

Re: Дневникът на HippoDel

Мнениеот Poppy » Нед Окт 13, 2013 11:46 am

:hooo: Къде се изгуби, Хипо? Готвих треска на фурна, задушена с фолио и бяло вино, без никаква мазнина. Стана превъзходна!
„Едно от най-чудесните неща в живота е, че периодично трябва да прекратяваме дейността, с която сме се захванали, за да посветим своето внимание на храненето“. Изображение
Poppy
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 139
Регистриран на: Сря Сеп 11, 2013 12:01 pm
baile átha cliath

Re: Дневникът на HippoDel

Мнениеот HippoDel » Нед Окт 13, 2013 2:27 pm

Poppy написа: :hooo: Къде се изгуби, Хипо? Готвих треска на фурна, задушена с фолио и бяло вино, без никаква мазнина. Стана превъзходна!

Тук съм. :bored1: Нещо тези дни, не съм в настроение.
Аз така правя сьомгата, но без вино, само с черен пипер, сол и девисил. Много я обичаме така. :cook:
Веднъж опитах да направя така и треската, но стана отврат, :skyle18: някаква лигава, не ми хареса. Само панирана ми хареса. Не знам, с бяло вино може да е по-хубаво? :think2: Ти колко вино сложи?
Последна промяна HippoDel на Нед Окт 13, 2013 7:10 pm, променена общо 1 път
"Човек, който наистина иска да постигне нещо, намира начин; останалите намират оправдание." :hooo:
Аватар
HippoDel
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1686
Регистриран на: Пон Сеп 02, 2013 4:08 pm
København/София
Жена

Re: Дневникът на HippoDel

Мнениеот Poppy » Нед Окт 13, 2013 2:46 pm

Понапръсках я отгоре с половин чашка и малко лимонов сок.
„Едно от най-чудесните неща в живота е, че периодично трябва да прекратяваме дейността, с която сме се захванали, за да посветим своето внимание на храненето“. Изображение
Poppy
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 139
Регистриран на: Сря Сеп 11, 2013 12:01 pm
baile átha cliath

Re: Дневникът на HippoDel

Мнениеот HippoDel » Пон Окт 14, 2013 8:22 pm

Здравейте ЗоНбита!
Отново дойде понеделник, време за отчет...ама килцата ми през изминалата седмица, се движеха нагоре-надолу, с такива амплитуди, че направо станах хахо! :wow:
Та, какво да ви кажа, положението е следното -100г, за седмицата, :dum: макар че вчера бях -600 :think2: И цялата седмица, беше все така. Надявам се през тази, нещата да се нормализират.
Е, не е болка за умиране, защото се побрах в по-тесните ми дънки. Доста ги опъвам, но ги закопчах, което си е постижение. Мисля, че след седмица, две ще мога да си ги нося. ;) Това е от мен. Рапорт даден!
Успех на всички! :hug:
"Човек, който наистина иска да постигне нещо, намира начин; останалите намират оправдание." :hooo:
Аватар
HippoDel
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1686
Регистриран на: Пон Сеп 02, 2013 4:08 pm
København/София
Жена

Re: Дневникът на HippoDel

Мнениеот Poppy » Вто Окт 15, 2013 8:56 am

Хипо, аз затова не се тегля всяка седмица, нито си следя теглото всеки ден. Важното е, че си се побрала в тесните дънки, а много скоро ще паднат и още грамове. Аз бях свалила 2.5 кг за един месец и изведнъж станаха 3-4-5, за няма и седмица. Може кантарът нещо да ти е обиден и да те дразни нарочно ;)
„Едно от най-чудесните неща в живота е, че периодично трябва да прекратяваме дейността, с която сме се захванали, за да посветим своето внимание на храненето“. Изображение
Poppy
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 139
Регистриран на: Сря Сеп 11, 2013 12:01 pm
baile átha cliath

Re: Дневникът на HippoDel

Мнениеот HippoDel » Вто Окт 15, 2013 8:56 pm

Poppy написа:Хипо, аз затова не се тегля всяка седмица, нито си следя теглото всеки ден. Важното е, че си се побрала в тесните дънки, а много скоро ще паднат и още грамове. Аз бях свалила 2.5 кг за един месец и изведнъж станаха 3-4-5, за няма и седмица. Може кантарът нещо да ти е обиден и да те дразни нарочно ;)

Попи,
аз не мога да изтрая, да не се меря всеки ден, направо ще полудея иначе, така ми е по-спокойно, ДА ЗНАМ! Няма значение, че съм качила, по-спокойно ми е да знам. :laugh: Например сега не сме вкъщи за 5 дни и не си взех кантара с мен и ми е едно такова шуто. :laugh3: Мислех да си го взема, ама моите хора ми се изсмяха и сметнах, че наистина е малко откачено и се отказах. Абе луда работа е това моето, ама всеки си е башка луд, нали знаеш. Сега с нетърпение чакам в събота сутрин да се премеря. Аз не се съмнявам, че тази седмица ще си наваксам със свалянето, стига да не се предам на много изкушения тук. :angel:
:hug:
"Човек, който наистина иска да постигне нещо, намира начин; останалите намират оправдание." :hooo:
Аватар
HippoDel
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1686
Регистриран на: Пон Сеп 02, 2013 4:08 pm
København/София
Жена

Re: Дневникът на HippoDel

Мнениеот gogo » Сря Окт 16, 2013 3:40 pm

HippoDel написа:
Poppy написа:Хипо, аз затова не се тегля всяка седмица, нито си следя теглото всеки ден. Важното е, че си се побрала в тесните дънки, а много скоро ще паднат и още грамове. Аз бях свалила 2.5 кг за един месец и изведнъж станаха 3-4-5, за няма и седмица. Може кантарът нещо да ти е обиден и да те дразни нарочно ;)

Попи,
аз не мога да изтрая, да не се меря всеки ден, направо ще полудея иначе, така ми е по-спокойно, ДА ЗНАМ! Няма значение, че съм качила, по-спокойно ми е да знам. :laugh: Например сега не сме вкъщи за 5 дни и не си взех кантара с мен и ми е едно такова шуто. :laugh3: Мислех да си го взема, ама моите хора ми се изсмяха и сметнах, че наистина е малко откачено и се отказах. Абе луда работа е това моето, ама всеки си е башка луд, нали знаеш. Сега с нетърпение чакам в събота сутрин да се премеря. Аз не се съмнявам, че тази седмица ще си наваксам със свалянето, стига да не се предам на много изкушения тук. :angel:
:hug:

Хипо,

Прекаления светец и Богу не е драг. И аз не виждам нищо лошо(стига да не е често) когато си на почивка или някъде на екскурзия малко да разхлабиш колана ако ти се иска. И аз бях около седмица извън къщи и не правя трагедия от това, че не бях в Зоната. Сега се качвам отново на колелото и пак влизам в правия път :laugh:
Аватар
gogo
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1555
Регистриран на: Пон Фев 25, 2013 1:17 pm
София
Мъж

ПредишнаСледваща


Назад към Дневници в Зоната

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта