Дневникът на gstoicheva

Тема с онлайн дневници на хората, спазващи Зоната

Модератори: Italiano, Pipilota, Маня

Re: Дневникът на gstoicheva

Мнениеот Italiano » Сря Яну 08, 2014 1:10 pm

Пипи е замръзнала някъде по трасето - виж, че вече няколко дни я няма ... :laugh3:
Аватар
Italiano
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 2414
Регистриран на: Чет Май 16, 2013 6:49 pm
Благоевград

Re: Дневникът на gstoicheva

Зоната
 

Re: Дневникът на gstoicheva

Мнениеот Karrita » Сря Яну 08, 2014 1:25 pm

Да, и аз взех да се притеснявам за нея.....Адски студ, как се издържат тия температури не знам... :coldhat: :coldweather:
Ask for more!
Аватар
Karrita
Доцент в Зоната
Доцент в Зоната
 
Мнения: 984
Регистриран на: Чет Окт 24, 2013 11:20 am
Несебър

Re: Дневникът на gstoicheva

Мнениеот nympheacea » Нед Яну 12, 2014 4:44 pm

Понеже ме нямаше доста време, за това сега се въщам страници назад да чета какво съм пропуснала, та ще коментирам каква е според мен причината за по-скъпото течно рибено масло от капсулованото.
Та мисля си, че това се дължи на процеса на "обезмирисяване" и допълнително "овкусяване на рибеното масло.
Това което имам, мирише на портокал, вкус няма но има рибен послевкус, който си е гаден и се "чисти" най-добре с маслина.
Може би технологично е много по-скъпо да премахнеш миризмата и вкуса, отколкото да капсуловаш.

Лятото си купих едно МНОГО скъпо течно рибено масло от iherb. Беше много концентрирано на Омега 3. Това е единственото масло, от което съм очарована (освен цената) абсолютно чисто на мирис, вкус и послевкус, и което разбира се, като пълен лузър забравих в хладилника на родтелите на моето слънце и дай боже чак това лято ще си го взема обратно.... дано издържи.
И НЕКА ЗОНАТА БЪДЕ С ТЕБ!
Аватар
nympheacea
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 276
Регистриран на: Сря Май 01, 2013 12:50 pm

Re: Дневникът на gstoicheva

Мнениеот Gazilot » Нед Яну 12, 2014 4:46 pm

Бая те е заслепило това слънце, та чак да си забравиш инвестицията :)
Газилот,
член на политбюро на СОЗ
Аватар
Gazilot
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 436
Регистриран на: Вто Сеп 24, 2013 3:18 pm
Несебър

Re: Дневникът на gstoicheva

Мнениеот Pipilota » Пон Яну 13, 2014 2:05 am

Аааа, вие тук сте се притеснили за мен, а аз не съм разбрала :dum: Верно беше голям студ, аз вече споменах в друга тема. – 30 със силен вятър се усеща на -40..... :coldweather: Направо ужас на ужасите съчетан с много голям студен ужас :coldhat: Припалвах колата по няколко пъти на ден, да не се вкоченяса :) Училищата бяха затворени, и един вид бях затворник в къщи на топло :bigsm15: кеффф, и купища планини от много много сняг съчетан с много много студ и така...после като стана - 10 и имах чувството че е лято вече :) А сега днес вече си е направо лято- топъл дъжд и стопи всичкия сняг. Ама айде да не превръщам дневника на Стойчева в weather channel :laugh4:

Исках само да кажа благодаря, че забелязахте липсата ми :) Не беше от студа, а използвах домашния арест да играя на Age of Empires.... :shy: :shy: до 3-4 сутринта два дена подред :)
"Притеснявам се, когато някой ми прави комплимент. Притеснява ме, че не казва достатъчно..." :fly:
Аватар
Pipilota
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1284
Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 5:12 pm
Chicago/Varna-Asparuhovo
Жена

Re: Дневникът на gstoicheva

Мнениеот gstoicheva » Пон Яну 13, 2014 12:45 pm

Пипи, радвам се, че си добре! :rose-1:
Аватар
gstoicheva
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 70
Регистриран на: Сря Юли 17, 2013 2:18 pm

Re: Дневникът на gstoicheva

Мнениеот gstoicheva » Сря Яну 15, 2014 9:02 am

15-та дата - време за отчет. :typing:
6 месеца зонуване :bigsm15:
Да си призная честно- не разбрах как изминаха, нито разбрах как изчезнаха толкова килограми от тялото ми!
Зоната стана моя начин на живот и хранене. Мисля да продължа завинаги, въпреки, че този месец не съм свалила нито едно килце! :doNotKnow: Май раздялата с килограмите ще става се по-трудна :bigsm6: Нооо... за никъде не бързам...Важно е, че разбрах начина, по който трябва да се храня за да съм здрава, а раздялата с килограмите
/ свалила съм 21 от лятото до сега / ще става с течение на времето.
Нямам думи да обясня колко добре се чувствам и искам винаги да е така...Искам да призова повече хора-да не ги мързи, а да си направят маааалко труд и да се погрижат за себе си и здравето си. През тези 6 месеца десетки са ме попитали: "Какво правиш, че си отслабнала толкова?" Като им разкажа и повечето започват: "Ама това мерене е сложно..., Ама как да готвя само за себе си...Ама аз ям 2 пъти на ден и съм дебела, а ако ям 5 пъти каква ще стана... Нямам време...и т.н." На всички отговарям така - "Стойте си дебели и болни! Аз повече не искам!" :refuse:
Така че - продължавам смело в зоната!
P.S. Пристигна ми поръчка от iherb на стойност над 50 долара. Пощальонът ми я донесе в къщи... Защо не мина през митница... Не знам. Миналия път за 25 долара поръчка платих 10,80 мито, а сега...нищо. Странна държава... :(
Аватар
gstoicheva
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 70
Регистриран на: Сря Юли 17, 2013 2:18 pm

Re: Дневникът на gstoicheva

Мнениеот Karrita » Сря Яну 15, 2014 11:00 am

Супер си Гери! Утвърдена О'зонка :lol: ...а хората сами да си решават, ние даваме информация, те ако искат да я използват!
Не странна, ами АБСУРДНА държава сме!!!
Ask for more!
Аватар
Karrita
Доцент в Зоната
Доцент в Зоната
 
Мнения: 984
Регистриран на: Чет Окт 24, 2013 11:20 am
Несебър

Re: Дневникът на gstoicheva

Мнениеот nympheacea » Сря Яну 15, 2014 12:55 pm

Забелязала съм, че в период на 6 месечно зонуване всеки стига до този извод и всеки прави такава равносметка, доказателствата са из темите и дневниците, радва ме, че при всички действието е едно и също и не съм чула до сега за изключения.
Поздравления Стойчева!
наистина като се обърнеш назад е странно колко много време е минало, но има и нещо повече. Представи си само колко време сме изгубили с всички глупости преди това. От тези разсъждения ми става толкова мъчно за всички които искат БЪРЗО да отслабват а накрая се оказва, че са изгубили години.
И НЕКА ЗОНАТА БЪДЕ С ТЕБ!
Аватар
nympheacea
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 276
Регистриран на: Сря Май 01, 2013 12:50 pm

Re: Дневникът на gstoicheva

Мнениеот Italiano » Чет Яну 16, 2014 2:47 pm

Яд ме е не толкова за загубеното време, а за това колко майонези, кренвирши, пържени яйца, банички и хамбургери съм изял през студентството. Ако имаше тогава кой да ме "светне" ... ама то знае ли се младежката глава тогава дали щеше да го приеме?!
Иначе за алкохола не ме е яд. :laugh:
Аватар
Italiano
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 2414
Регистриран на: Чет Май 16, 2013 6:49 pm
Благоевград

Re: Дневникът на gstoicheva

Мнениеот gstoicheva » Чет Яну 16, 2014 7:35 pm

Е Нимфи и Ити, не сме закъснели тотално, нито сме престарели. Хората са казали"По добре късно, отколкото никога." Да му мислят тези, дето не познзват Зоната! А що се отнася до алкохола-аз го открих като влязох в зоната. Преди никога не близвах, а сега си пийвам винце почти всяка вечер. :laugh:
Аватар
gstoicheva
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 70
Регистриран на: Сря Юли 17, 2013 2:18 pm

Re: Дневникът на gstoicheva

Мнениеот Karrita » Пет Яну 17, 2014 1:40 pm

gstoicheva написа: Преди никога не близвах, а сега си пийвам винце почти всяка вечер. :laugh:

Така те искам! :bigsm18:
Ask for more!
Аватар
Karrita
Доцент в Зоната
Доцент в Зоната
 
Мнения: 984
Регистриран на: Чет Окт 24, 2013 11:20 am
Несебър

Re: Дневникът на gstoicheva

Мнениеот gstoicheva » Сря Фев 05, 2014 11:53 am

Иееееееееееее колко много Озонковци сме станали!
Аз известно време имах проблеми с компютъра, а тук много сме се нароили! :yess: :yess: :yess: Не мога да си намеря дневника :stupid:
Това е много добре, значи че Зоната набира все повече последователи.
А що се отнася до моя отчет - стриктно съм в Зоната вече седми месец, но отпреди нова година кантара спря да мърда надолу... :th: Горкият сигурно получи световъртеж толкова месеци, та реши сега да си почива :laugh4:
Но нищо ще изчакам да му дойде музата. Иначе може да нямам резултати на кантара, но почти всеки срещнат отбелязва промяната в мен :smdance: Това ме ентусиазира все повече! :hug: Продължавам ;)
За протокола от началото на диетите ми до сега съм минус 21 килограма. Това и чудо :laugh:
Аватар
gstoicheva
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 70
Регистриран на: Сря Юли 17, 2013 2:18 pm

Re: Дневникът на gstoicheva

Мнениеот Маня » Сря Фев 05, 2014 12:42 pm

gstoicheva написа:А що се отнася до моя отчет - стриктно съм в Зоната вече седми месец, но отпреди нова година кантара спря да мърда надолу... :th: Горкият сигурно получи световъртеж толкова месеци, та реши сега да си почива :laugh4:
Но нищо ще изчакам да му дойде музата. Иначе може да нямам резултати на кантара, но почти всеки срещнат отбелязва промяната в мен :smdance: Това ме ентусиазира все повече! :hug: Продължавам ;)
За протокола от началото на диетите ми до сега съм минус 21 килограма. Това и чудо :laugh:


174 - (95-21) = 100 - ами то това си е доста добър външен вид, може би затова няма сваляне в последния месец - при този ръст 74-те килограма (по моите сметки като видях началото на дневника ти). Нали вече не са модерни анорексичките :laugh4: Важното е ти как се чувстваш в кожата си след 7-те месеца. Ако организмът е постигнал необходимия баланс може и да не смъкнеш повече. Но килцата не са най-важното... Важен е духа, усещането за прилив на енергия, хубавото настроение, намалелия стрес, издържливостта на повече натоварване...

Да са ти честити 21-те килца надолу. И успех и занапред в Зоната.
Маня
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 3093
Регистриран на: Съб Яну 18, 2014 3:41 pm

Re: Дневникът на gstoicheva

Мнениеот Karrita » Сря Фев 05, 2014 2:07 pm

Ееее Гери, стана ми мъчно за теб!
Резултатите ти са страхотни :) . Браво!
Ask for more!
Аватар
Karrita
Доцент в Зоната
Доцент в Зоната
 
Мнения: 984
Регистриран на: Чет Окт 24, 2013 11:20 am
Несебър

Re: Дневникът на gstoicheva

Мнениеот gstoicheva » Чет Фев 06, 2014 7:09 am

Karrita написа:Ееее Гери, стана ми мъчно за теб!
Резултатите ти са страхотни :) . Браво!

Кариткааааааа чудесна си! И ти ми липсваше :hug: :hug: :hug:
Сега имам една чуденка. Тъй като отслабването ми спря дали да не променя нещо в блоковете, които ям?
От начало до сега все си ям по 9 блока. Стигат ми, не чувствам глад... ама ... :hm: спря отслабването...
Аватар
gstoicheva
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 70
Регистриран на: Сря Юли 17, 2013 2:18 pm

ПредишнаСледваща


Назад към Дневници в Зоната

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта