Зоновото местенце на Italiano

Тема с онлайн дневници на хората, спазващи Зоната

Модератори: Italiano, Pipilota, Маня

Re: Зоновото местенце на Italiano

Мнениеот nympheacea » Сря Юли 24, 2013 9:18 am

Така..... Nympheacea се връща към 25 август от почивка. Да предположим, че: Пипи е до края на август в БГ. Да предположим, че Pipilota, за по-кратко ще я наричаме ПИПИ, откаже да дойде при Нимфеацеа, Пламче, Италиано, Марианка, които за по-кратко ще наричаме ПЛАНИНАТА, то тогава, би следвало да се обмисли вариант ПЛАНИНАТА да отиде при ПИПИ.

За целите на което, обявявам открито заседания за дискутиране на възможни варианти. Очакваме Планината с мнения и препоръки за решаване на този, тъй сложен казус. Дневния ред по който ще се дискутира е:

т.1 Как ПЛАНИНАТА да иде при ПИПИ
т.2 Кога е възможно на всички хълмчета да се организират.
т.3 Какви мерки и действия ще предприеме ПЛАНИНАТА за връщане на ПИПИ в правия зонов път.
т.4 Дефиниране на статуса на ПИПИ, дали е организиран Зононарушител, до каква степен действията на ПИПИ представляват опасност за обществото и дали дългосрочните действия и нарушения на Зоната могат да бъдат третирани като Зонотерорист.
т.5 Определяне на наказание според определението постигнато от консенсус от ПЛАНИНАТА по т.4 от настоящия дневен ред.

Заседанието е открито.
И НЕКА ЗОНАТА БЪДЕ С ТЕБ!
Аватар
nympheacea
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 276
Регистриран на: Сря Май 01, 2013 12:50 pm

Re: Зоновото местенце на Italiano

Зоната
 

Re: Зоновото местенце на Italiano

Мнениеот Italiano » Сря Юли 24, 2013 10:33 am

Да ви кажа откровено - югозападната част на Рила планина не може да мръдне по-далеч от Сапарева баня, Сандански, Банско - този периметър.
Така че моето преместване е почти невъзможно.
:laugh:
Аватар
Italiano
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 2414
Регистриран на: Чет Май 16, 2013 6:49 pm
Благоевград

Re: Зоновото местенце на Italiano

Мнениеот marianapanova » Сря Юли 24, 2013 11:18 am

Аз Мариана част от ПЛАНИНАТА се включвам в дискусията,скоро започнах нова работа и нямам право на отпуска,но....ще почивам на 3 и 4.08,ако евентуално и вие сте ЗА,можем да измислим нещо. Може да ми пишете и тук и във фейса и по телефона и т.н.........
www.vzonata.com
Всеки изминал ден във всяко едно отношение,положението ставв все по-добро и по-добро.....
Аватар
marianapanova
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 530
Регистриран на: Вто Фев 05, 2013 2:02 pm
България,Пловдив

Re: Зоновото местенце на Italiano

Мнениеот Plam4e22 » Пет Юли 26, 2013 9:45 pm

Такаааа, сега доста сложна военна организация ше трябва да сформираме :think: мислих, мислих, и си казах- ами то ако Планината се простира надълго и нашироко, ама едва ли ще припари до Морето :oh: ох, така стана сложно, но можем примерно да пратим едно птиченце, да до чурулика до ушите на Пипи :laugh4: :laugh4: току виж че нашата Пипи се "излекува" от Морската болест , която я сполетяла. Горкото момиче, още не осъзнава, ама после ще има нужда от помощ :pray: Ама нали затова сме тук :love: :love: :love: затова мисля да се взема в ръце и си хващам пътя до Вн при първа възможност :laugh3:
Това, което трябва да се случи, то се случва!
Аватар
Plam4e22
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 328
Регистриран на: Пон Мар 18, 2013 3:44 pm
Пловдив

Re: Зоновото местенце на Italiano

Мнениеот Italiano » Вто Авг 13, 2013 2:20 pm

Ц, ц, ц ... тези салати направо ми разказват играта.
Правя си снощи салата от 1ВБ домати + 1 ВБ предимно краставици, малко лук и чушка + 1 МБ маслини и 1 МБ зехтин + 1 ПБ сирене и не мога да я изям.
Хора, как се справяте с тези салати?!?!
А трябваше да ям 4 болка!!!

Добре, че заделих другите 2 за покрива. Значииии, страхотно се получи - 2 блока винце, мезе и ядки, стол и на покрива на кооперацията гледаме падащи звезди. :wine:
Много яко. И нито едно от желанията ми не беше да отслабна, защото вече си имам Зоната!
:bigsm16:
Аватар
Italiano
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 2414
Регистриран на: Чет Май 16, 2013 6:49 pm
Благоевград

Re: Зоновото местенце на Italiano

Мнениеот Plam4e22 » Сря Авг 14, 2013 8:04 am

Ехееее, каква идилия :bigsm20: хапвай салатки, докато има вкусни доматки, че после есента ще има да ги търсим, а то на пазара ще има само зеле :laugh: А виж само как хубаво си го измислил да си решиш проблемите с винце и мезе, направо да ти завиди човек на проблемите :laugh1:
П.С.успя ли да видиш много падащи звезди, на мен много ми се искаше да ги наблщдавам, ама заспах :stupid:
Това, което трябва да се случи, то се случва!
Аватар
Plam4e22
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 328
Регистриран на: Пон Мар 18, 2013 3:44 pm
Пловдив

Re: Зоновото местенце на Italiano

Мнениеот Italiano » Сря Авг 14, 2013 12:47 pm

Plam4e22 написа:хапвай салатки, докато има вкусни доматки

Винаги съм усещал, че имаш поетични заложби. :hug:

Иначе аз видях 6 падащи звезди и до последно водех на съпругата, която беше с 5. Обаче тъкмо почнахме да посъбираме нещата и тя видя още 2, та ме изпревари.
Но пък аз я водя с 8 самолета и 3 извънземни повече! :laugh1:
Аватар
Italiano
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 2414
Регистриран на: Чет Май 16, 2013 6:49 pm
Благоевград

Re: Зоновото местенце на Italiano

Мнениеот Plam4e22 » Сря Авг 14, 2013 7:02 pm

ох, Ити, този път ме съсипа.....от смях :bigsm25: :bigsm25: винаги съм знаела, че има нещо по-специално там на югозапад, ама самолети и извънземни :underchair: ...... дано поне не са били и те падащи :laugh4: :laugh4: :laugh4: ще внимавам повече като идвам към дебрите на Благоеград :sneaky:
Това, което трябва да се случи, то се случва!
Аватар
Plam4e22
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 328
Регистриран на: Пон Мар 18, 2013 3:44 pm
Пловдив

Re: Зоновото местенце на Italiano

Мнениеот Italiano » Чет Авг 15, 2013 11:34 am

Да, падащите самолети са опасни .... и за двете страни. :shy:
Аватар
Italiano
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 2414
Регистриран на: Чет Май 16, 2013 6:49 pm
Благоевград

Re: Зоновото местенце на Italiano

Мнениеот Plam4e22 » Чет Авг 15, 2013 8:50 pm

Мани мани, бегай...цяла вечер съм сънувала ....извънземни :stupid: ух...явно някое от тях, като е падало, е попаднало в моята главица :laugh: ( така или иначе там има достатъчно свободно място :laugh1: )
Това, което трябва да се случи, то се случва!
Аватар
Plam4e22
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 328
Регистриран на: Пон Мар 18, 2013 3:44 pm
Пловдив

Re: Зоновото местенце на Italiano

Мнениеот Italiano » Чет Авг 15, 2013 9:45 pm

Plam4e22 написа: ( така или иначе там има достатъчно свободно място :laugh1: )

Това говори за голям капацитет!
:bigsm1:
Аватар
Italiano
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 2414
Регистриран на: Чет Май 16, 2013 6:49 pm
Благоевград

Re: Зоновото местенце на Italiano

Мнениеот nympheacea » Вто Авг 20, 2013 12:30 pm

Пъпеши миличък, ПЪПЕШИ, 1 блок - 100 до 130 грама. Направи си малка салатка и после ще имаш и десерт. А през зимата виждам като единствено спасение заместването на доматите и пъпеша с ябълки. там е още по-голям кеф 1 блок = 1/2 ябълка.
Следващия път, направи салатка и за извънземните, така ще бъдеш сигурен че няма да крашнат а ще се приземят планово ;)
И НЕКА ЗОНАТА БЪДЕ С ТЕБ!
Аватар
nympheacea
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 276
Регистриран на: Сря Май 01, 2013 12:50 pm

Re: Зоновото местенце на Italiano

Мнениеот Plam4e22 » Пет Авг 23, 2013 11:58 am

хахахха, Нашата Нимфа, подготвила и зоново меню и за нашите неземни приятели :laugh1: ето тук направо ме удари с чука по главата :bambam1: - ами дайте направо и покана и да им напишем и едно примерно меню , дане забравим само едно вето да им наложим на храната :rules: - в резултат ще останат объркани завина :bigsm42:
П.С. най-най-най-страхотния за мен плод е ябълката- побърквам се като видя ябълка :bigsm46: представям си една златна преяъзходна и еди сокове в устата ми .....ух,ужас :shy:
Аз да не забравя да попитам как е нашият добър татко и още по-сладурския Кристиян.Малко ми домъчня за нашия Шерлок :refuse:
Това, което трябва да се случи, то се случва!
Аватар
Plam4e22
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 328
Регистриран на: Пон Мар 18, 2013 3:44 pm
Пловдив

Re: Зоновото местенце на Italiano

Мнениеот Pipilota » Съб Авг 31, 2013 11:38 pm

Алооо, Итиии, къде сииии ? Нещо май ми бягаш по фланга от както стана татко :) Ама това не ти е никакво оправдание...докладвай какво става, че съм леко притеснена ;)
"Притеснявам се, когато някой ми прави комплимент. Притеснява ме, че не казва достатъчно..." :fly:
Аватар
Pipilota
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1284
Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 5:12 pm
Chicago/Varna-Asparuhovo
Жена

Re: Зоновото местенце на Italiano

Мнениеот Plam4e22 » Пон Сеп 02, 2013 10:04 pm

Лелелелелелел, Пипииии, :bouquet: :bouquet: :bouquet: , вярно е , че Ити отлетя и очакваме включване от него след 5 или 6-то напиване и изтрезняване, но, ти, Пипи, обещай, че повече няма да ни изоставяш :pray: :pray: такава носталгия ме налетя- я по Немпут, я по теб и Ити, че се омързеливих съвсем :dum:
Това, което трябва да се случи, то се случва!
Аватар
Plam4e22
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 328
Регистриран на: Пон Мар 18, 2013 3:44 pm
Пловдив

Re: Зоновото местенце на Italiano

Мнениеот Italiano » Сря Сеп 04, 2013 3:18 pm

Те ме те ... пак. :mrgreen:

Такааа, бях доста ангажиран с бебока. Да ви кажа, по-сладък е от мен, значи се е метнал на майка си.
Разбира се, за Зоната и дума не можеше да става в началото. Докато се ориентирам какво става и кога да спя ...

Обаче от тази сутрин вече пак съм в любимото местенце. Само ме е яд, че забравих да се премеря сутринта, за да видя от каква база стартирам наново. Ама така е - някои навици се губят. Сутринта щях да си забравя плика с блокчетата. Добре, че се сетих в последния момент.
Иначе преди 5-6 дни се мерих и пораженията не бяха големи - 77.8 кг. Даже се учудих. Дано покрай многото паста в последните дни не съм качил сериозно!

Пипи отлетя от БГ, но пък липсата на възможност да се видим на живо, ще бъде компенсирана с по-чести срещи във Форума. Все пак в УСА няма цаца, литри алкохол, плажове и неограничено свободно време на разположение. :laugh:

Хайде, чакам някой да налази в Зоновото ми местенце и да сподели дали по морето успя да се срещне с Магистъра!
Аватар
Italiano
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 2414
Регистриран на: Чет Май 16, 2013 6:49 pm
Благоевград

ПредишнаСледваща


Назад към Дневници в Зоната

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron