Дневникът на Доринка

Тема с онлайн дневници на хората, спазващи Зоната

Модератори: Italiano, Pipilota, Маня

Re: Дневникът на Доринка

Мнениеот Katerinka » Нед Юни 07, 2015 8:21 pm

Дори привет и от мен!!! Аз съм още по новак и от теб :laugh4: Пожелавам ти успех , сигурна съм че ще успееш.
И никакво прегрешаване повече , защото после правим ето така :bambam: :msmile10:
:bigsm5:
"Има само едно кътче от вселената, което със сигурност можете да подобрите - себе си"
Аватар
Katerinka
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 635
Регистриран на: Сря Май 27, 2015 6:10 am
Жена

Re: Дневникът на Доринка

Зоната
 

Re: Дневникът на Доринка

Мнениеот Маня » Нед Юни 07, 2015 8:29 pm

Katerinka написа:И никакво прегрешаване повече , защото после правим ето така :bambam: :msmile10:
:bigsm5:


Това е нищо, Ити изпраща в Западното/Източното или размахва палката :laugh1: :laugh1:
Маня
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 3093
Регистриран на: Съб Яну 18, 2014 3:41 pm

Re: Дневникът на Доринка

Мнениеот dorinka » Пон Юни 08, 2015 8:40 am

Ето ме и мен :) завърнахме се от Павел Баня и днес сме на бач вече . Искам да ви споделя,че сред всички вкусотии ,които предлагат на подобни мероприятия,аз успях почти постоянно да съм в Зоната.Имаше някое друго "лирично" отколонение :laugh4: ,но все пак успях.Няма плюсове в килцата,въпреки,че съм в този период от месеца,в който жените обикновено не искат да се качват на кантара :noo: ,чувствам се добре и въпреки умората от работата съм свежарка :smdance: Сега си влизам напълно в зелената зона и в четвъртък ,когато става месец от както се въртя около и в зоната ще дам резултат.

Katerinka написа:Дори привет и от мен!!! Аз съм още по новак и от теб :laugh4: Пожелавам ти успех , сигурна съм че ще успееш.
И никакво прегрешаване повече , защото после правим ето така :bambam: :msmile10:
:bigsm5:


Кате,привет и от мен :) Новаци сме,но ще наваксаме и ще се учим от грешките си.И даа, дано да не прегрешаваме често,че чувството после не е никак хубаво .

Менюто днес:
З. Палачинка с 2 белтъка,28гр. трици,50гр.извара Олимпус - изядох половината с 200гр. кислео млкяо 0,1%
О. Пиле 84гр.,домати 480гр.,нахут 1/4 ч.ч. , 9 маслини
СЗ. другата половина от палачинката със 100гр кисело мялко на айран
В. Пиле 84гр.,домати 480гр. маслини 9бр. и 8 череши
ВЗ. кисело мялко 100 гр.
Аватар
dorinka
 
Мнения: 19
Регистриран на: Сря Май 13, 2015 3:56 pm
Казанлък/Варна
Жена

Re: Дневникът на Доринка

Мнениеот dorinka » Сря Юни 10, 2015 11:48 am

От понеделник следобед съм така :msmile10: Лепнах някакъв гаден вирус с хрема,гърло и съм като парцал.За щастие температура нямам ,но може и само вътрешна да е,защото нямам грам сили и съм много отпусната.Днес вече гърлото не ме боли толкова много,но започнах да кашлям и май няма да стане само с Трахизана и Тайлол Хот ще трябва и за кашлица нещо.Абе луда работа,аз цяла зима не се разболях ,а сега посред лято :( Малко не успявам и аз да съм в центъра на зоната ,че не ми се яде много много ,но се въртя около нея. Хубавото е,че не ям нережимни неща и долу горе се справям с мерене на око . Днес почивам и съм решила да направя запеканка с печен пипер,яйца и извара ,така че ще съм точна с блоковете.
За закуска хапнах салата домати и гриловани тиквички с извара с 1 филийка бонус 6 зърна. За обяд ще съм на пиле с домати и ягоди за десерт ; следобед извара и череши ; вечеря 3Б от запеканката,а преди лягане кисело мляко.

Смятам да си поръчам вече рибеното масло от iherb ,което препоръчва Гого и да започвам да го пия като дойде.Добре ли ще бъде ако ги пия по 4 на ден,за да ми стига една опаковка за месец?

Утре е ден за отчет.Дано да имам резултат,че след това отклонение от режима в Павел Баня и сега тоз вирус,може и да съм задържала килца,но ще наваксам.За мен е важно,че бързо усетих ползите на Зоната и сега като се отклоня и после не се чувствам добре,веднага гледам да вляза отново в ритъм за да се върне енергията и жизнеността :smdance: :bigsm27:
Аватар
dorinka
 
Мнения: 19
Регистриран на: Сря Май 13, 2015 3:56 pm
Казанлък/Варна
Жена

Re: Дневникът на Доринка

Мнениеот Katerinka » Сря Юни 10, 2015 11:54 am

Бързо оздравяване Дори !
"Има само едно кътче от вселената, което със сигурност можете да подобрите - себе си"
Аватар
Katerinka
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 635
Регистриран на: Сря Май 27, 2015 6:10 am
Жена

Re: Дневникът на Доринка

Мнениеот dorinka » Сря Юни 10, 2015 1:59 pm

Katerinka написа:Бързо оздравяване Дори !

Благодаря,Кате :hug: пия разни илачи и ще се оправя скоро.
Аватар
dorinka
 
Мнения: 19
Регистриран на: Сря Май 13, 2015 3:56 pm
Казанлък/Варна
Жена

Re: Дневникът на Доринка

Мнениеот dorinka » Чет Юни 11, 2015 9:51 am

Дойде време за отчет и с радост искам да ви споделя,че имам хубав резултат въпреки няколкото отклонения от Зоната.
Килцата за точно един месец са -5кг.
Талия -4см.
Ханш -4см.
Гр.обиколка -5см.
Бедро -2см.
:bigsm16: :smdance:
Абе доволна работа

Днес вече съм и малко по-добре,само дето много кашлям,ама пия хапове и ще се оправя.Вчерашния ден беше изцяло зонов само водата не беше достатъчна.За днес смятам менюто да е следното:
За закуска хапнах 4 белтъка,240гр. домати,6 маслини и 8 череши
О. порция от вчерашната запеканка с печен пипер,яйца и извара която е 3БП,2БВ и 1БМ,ще добавя краставица 240гр и домати 120гр за 1БВ и 6 маслинки
СЗ. извара 50гр ,череши 8бр. и един орех
В. пиле 84гр. ,леща 2/4ч.ч , домати 240гр.,9 маслини
ВЗ. кисело мляко 200гр + 1 орех

Тази седмица е мото събора в Казанлък :auto-sportbike: ,което е предпоставка за издънка,но няма да прекалявам :refuse: Ще карам на пържоли и вино :laugh1: за да е балансирано.
Аватар
dorinka
 
Мнения: 19
Регистриран на: Сря Май 13, 2015 3:56 pm
Казанлък/Варна
Жена

Re: Дневникът на Доринка

Мнениеот Katerinka » Чет Юни 11, 2015 4:26 pm

Ухаааа каква идея ми даде за купон- пържолки с винце :bigsm24:
"Има само едно кътче от вселената, което със сигурност можете да подобрите - себе си"
Аватар
Katerinka
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 635
Регистриран на: Сря Май 27, 2015 6:10 am
Жена

Re: Дневникът на Доринка

Мнениеот NikoLinia » Чет Юни 11, 2015 4:54 pm

Браво Дори!
Нещата вървят повече от отлично! :)
Аватар
NikoLinia
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 211
Регистриран на: Съб Дек 13, 2014 8:18 pm

Re: Дневникът на Доринка

Мнениеот dorinka » Пон Юни 15, 2015 3:01 pm

Айде пак съм на линия :) Мина мото събора и отново съм на работа :typing1:
По времем на събора не успях да съм много в центъра на Зоната,защото нямах възможност за хапване през 4-5 часа ,но поне не съм прекалявала с нережимни храни,освен биричката която пих в комбинация с месце.
Днес съм си отново в ритъм и всичко е под контрол :smdance:
Аватар
dorinka
 
Мнения: 19
Регистриран на: Сря Май 13, 2015 3:56 pm
Казанлък/Варна
Жена

Re: Дневникът на Доринка

Мнениеот Katerinka » Сря Юни 17, 2015 6:14 pm

Колко добри резултати даже с прегрешавки, бравооооо :smdance:
"Има само едно кътче от вселената, което със сигурност можете да подобрите - себе си"
Аватар
Katerinka
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 635
Регистриран на: Сря Май 27, 2015 6:10 am
Жена

Re: Дневникът на Доринка

Мнениеот Перла » Пет Юни 19, 2015 11:37 am

Дори, привет и от мен! Желая ти да постигнеш всичко което искаш и детенце и визия! :bigsm20: за отличните резултати!
Поздравявам те за куража да си направиш дневник, и аз също съм новак, от 05.05.2015г.,но не смея да си направя такъв , защото не зная дали ще успявам да пиша в него.
Бъди това, което си! Ти си уникален, имаш уникална енергия, излъчване, присъствие. Не се опитвай да го скриеш от другите. Бъди себе си. Следвай интуицията си!
Изображение
Аватар
Перла
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 67
Регистриран на: Вто Мар 31, 2015 8:24 pm
Жена

Re: Дневникът на Доринка

Мнениеот dorinka » Сря Юли 01, 2015 1:08 pm

Ееееййй , най -накрая успях да се включа отново :)
Да не си помислите,че съм зарязала режима :th: нееее действам си ,само дето не ми остава време да пиша.
Бяхме болни из нас,първо аз после и мъжо се докара с бронхит,то не бяха антибиотици,че и на инжекции даже абе крайно неприятна работа,ама вече сме ОК. През това време се въртях около Зоната ,но със сигурност не в центъра й.Сега вече действам по-стриктно в зелента зона с рядки забежки. След 10-тина дни ще дам отчет.

Перла написа:Дори, привет и от мен! Желая ти да постигнеш всичко което искаш и детенце и визия! :bigsm20: за отличните резултати!
Поздравявам те за куража да си направиш дневник, и аз също съм новак, от 05.05.2015г.,но не смея да си направя такъв , защото не зная дали ще успявам да пиша в него.

Перла,благодаря за пожеланията :hug: Дано всички постигнемн целите си :bouquet:

Katerinka написа:Колко добри резултати даже с прегрешавки, бравооооо :smdance:


Кате,да за един месец си е супер резултата,но сега с това боледуване и неспазване точно на режима задържам килца,но се надявам все пак да имам резултат след 10 дни.

Ще се опитам да се включвам по-често ,но сега лятото много,много не се спираме и все няма време.

Пожелавам на всички прекрасно лято изпълнено с много положителни емоции и много поводи за усмивки :slance: :msmile8: :swimm:
Аватар
dorinka
 
Мнения: 19
Регистриран на: Сря Май 13, 2015 3:56 pm
Казанлък/Варна
Жена

Re: Дневникът на Доринка

Мнениеот Tatyana » Пет Юли 10, 2015 12:57 am

dorinka написа:От понеделник следобед съм така :msmile10: Лепнах някакъв гаден вирус с хрема,гърло и съм като парцал.За щастие температура нямам ,но може и само вътрешна да е,защото нямам грам сили и съм много отпусната.Днес вече гърлото не ме боли толкова много,но започнах да кашлям и май няма да стане само с Трахизана и Тайлол Хот ще трябва и за кашлица нещо.Абе луда работа,аз цяла зима не се разболях ,а сега посред лято :(


Дори, забрави за Тайлол Хот и разни други "илачи"-химии. В Тайлола има голяма доза парацетамол, който ти скапва черния дроб и разни други поразии прави. В тези случаи взимай ударни дози витамин С, който никога не е излишен на организма и прави чудеса. Ние го прием всеки ден (взимаме формата на прах и просто пием кисела вода), защото трябва да се приема всеки ден и е трудно да превишиш дозата. При простуда и други неразположения - ударни дози и дори не стигаш до развитие нса болестта. Ударни дози имам предвид много повече отколкото традиционните медици препоръчват :) .
За гърло прави гаргара със сода, сребърна вода (която после гълташ) и кислородна вода (там книгите на проф. Неумывакин).
Успех от мен и да се оправяш по-бързо :bigsm18:
Аватар
Tatyana
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 485
Регистриран на: Пон Фев 10, 2014 5:39 pm
София

Предишна


Назад към Дневници в Зоната

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта