Дневникът на Катеринка

Тема с онлайн дневници на хората, спазващи Зоната

Модератори: Italiano, Pipilota, Маня

Re: Дневникът на Катеринка

Мнениеот Katerinka » Сря Юни 10, 2015 2:59 pm

Най накрая излезнаха хубавите череши :smdance: от няколко дни за следобедна закуска ядем извара 112 гр + 16 бр череши , и май ще е така докато ги има на пазара :laugh1:
"Има само едно кътче от вселената, което със сигурност можете да подобрите - себе си"
Аватар
Katerinka
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 635
Регистриран на: Сря Май 27, 2015 6:10 am
Жена

Re: Дневникът на Катеринка

Зоната
 

Re: Дневникът на Катеринка

Мнениеот Katerinka » Нед Юни 14, 2015 9:11 pm

Днеска правих сладолед :laugh1:
Смесих цедено мляко на олимпус, извара и котидж по два блока, ягоди 1 б, череши 3 б, и боровинки черни замразени 2 б, разпределих го в кутийки и го замразих и после си го хапнахме с голям кеф :smdance: , ако имах стевийка шях да сложа , ама уви, не ми е пристигнала поръчката още.
"Има само едно кътче от вселената, което със сигурност можете да подобрите - себе си"
Аватар
Katerinka
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 635
Регистриран на: Сря Май 27, 2015 6:10 am
Жена

Re: Дневникът на Катеринка

Мнениеот Katerinka » Нед Юни 21, 2015 6:41 pm

Днес ми е ден за отчет :laugh4: Нямам още пълен месец , но няколко дни не са от значение а и не знам кога ще се докопам до компа :)
За двадесет и шест дни имам свалени шест и половина килограма и около 14 см обиколка корем :smdance:
Тъкмо се бях отчаяла, че не ми намалява обиколката и оппааа :laugh1:
Наясно съм че повечето е вода, но си ми е кеф.
Майка ми стана от 79.5 на 76 кг, не съм й мерила обиколките, но много и личи по дрехите, като че ли изведнъж спадна, направо невероятно колко сме били подути .
:bigsm16: :bigsm16: :bigsm15: :bigsm15:
"Има само едно кътче от вселената, което със сигурност можете да подобрите - себе си"
Аватар
Katerinka
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 635
Регистриран на: Сря Май 27, 2015 6:10 am
Жена

Re: Дневникът на Катеринка

Мнениеот NikoLinia » Нед Юни 21, 2015 7:26 pm

Браво, Кате! И килограмите не са малко, но сантиметрите са страшно много минус!
Продължавай в същия дух! :)
Не си спомням, беше ли споделила от какво тегло започваш?
Аватар
NikoLinia
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 211
Регистриран на: Съб Дек 13, 2014 8:18 pm

Re: Дневникът на Катеринка

Мнениеот Katerinka » Нед Юни 21, 2015 8:10 pm

143КГ :bigsm50:
вече 136.5 :smdance:
"Има само едно кътче от вселената, което със сигурност можете да подобрите - себе си"
Аватар
Katerinka
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 635
Регистриран на: Сря Май 27, 2015 6:10 am
Жена

Re: Дневникът на Катеринка

Мнениеот NikoLinia » Нед Юни 21, 2015 8:44 pm

Ще станеш фиданка след има-няма година! :)

На моята първа почитателка по повод хубавия старт на Промяната!

Като птица летя
А сърцето ми пее.
ЖИВЕЯ!

Лека нощ!
Аватар
NikoLinia
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 211
Регистриран на: Съб Дек 13, 2014 8:18 pm

Re: Дневникът на Катеринка

Мнениеот mahona » Пон Юни 22, 2015 10:58 am

Страхотни резултати Кате!Поздравления и от мен!А колкото до сваленото ...каквото и да е то вода или мазнини ...важното е че го няма! :lol: А е било по теб!Виждам ,че си много стриктна и не си от тези ,които се лъжат сами че с 2 хапки извън зоната нищо лошо няма да им се случи.То вярно ,че с 2 хапки не ти се връщат 2 кила отгоре,но аз лично разбрах че хормоналната настройка е нещо много тънко и ,ако не го направиш и задържиш ....не си в зоната и съответно хубавите неща ,които се случват с тялото ти ги няма.Така че следейки редовно постовете ти и виждайки резултатите ти аз съм убедена,че ако продължиш така поне 1 година ще си напълно нов човек похапвайки си всички сезонни продукти!Ще откриваш нови неща ,които не си опитвала и те лека полека ще заместят това,което си хапвала до сега...и най доброто е че всичко това много ще ти харесва и ще се чувстваш горда със себе си и все по силна! :smdance:
Аватар
mahona
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 486
Регистриран на: Пон Юни 16, 2014 9:28 pm

Re: Дневникът на Катеринка

Мнениеот Tonkata » Пон Юни 22, 2015 2:30 pm

Katerinka написа:143КГ :bigsm50:
вече 136.5 :smdance:

Катето,
първите резултати са най-сладки и мотивиращи ! Поздравления ! :bouquet:
Бъди убедена, че начинанието ти е най-доброто за твоето здраве и визия ! Пътят е този - следвай го ! :yess:
Внимавай какво си пожелаваш !
Аватар
Tonkata
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 403
Регистриран на: Пет Мар 14, 2014 3:53 pm
София
Жена

Re: Дневникът на Катеринка

Мнениеот Katerinka » Пон Юни 22, 2015 10:01 pm

Благодаря на всички за топлите думи !!! :hooo:
Чуствам се още по страхотно , когато споделя радоста си с вас , защото само вие можете да разберете какво е чуството да си в зоната.
За съжаление нета там където работя е доста слаб, а работя от 9 до 23 и не мога да се отписвам често, но зимата съм безработна и няма да можете да ми запушите устата :laugh4:
"Има само едно кътче от вселената, което със сигурност можете да подобрите - себе си"
Аватар
Katerinka
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 635
Регистриран на: Сря Май 27, 2015 6:10 am
Жена

Re: Дневникът на Катеринка

Мнениеот Перла » Вто Юни 23, 2015 9:30 am

Катеринка, приеми и моите поздравления! :bigsm20: :flowerpot:
Бъди това, което си! Ти си уникален, имаш уникална енергия, излъчване, присъствие. Не се опитвай да го скриеш от другите. Бъди себе си. Следвай интуицията си!
Изображение
Аватар
Перла
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 67
Регистриран на: Вто Мар 31, 2015 8:24 pm
Жена

Re: Дневникът на Катеринка

Мнениеот Katerinka » Вто Юни 23, 2015 1:48 pm

Тенкю, тенкю :yess:
"Има само едно кътче от вселената, което със сигурност можете да подобрите - себе си"
Аватар
Katerinka
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 635
Регистриран на: Сря Май 27, 2015 6:10 am
Жена

Re: Дневникът на Катеринка

Мнениеот Katerinka » Пон Юни 29, 2015 8:30 am

Ето че вече съм месец в зоната.
За този месец научих доста от този форум и успях да променя доста драстично живота си :laugh4: защото смятам че е вярно твърдението , че ние сме това което ядем, само че досега не знаех какво да ям , по колко, как да го съчетавам и т.н. Благодарности на Бари , който на цената на една книга ни дава здравето в ръцете, благодаря на Пипилота , на Италиано, на Маня и Гого , и всички които са допринесли за този сайт, свършили сте страхотна работа и още я вършите
:bouquet: :bouquet: :bouquet: :bouquet: :bouquet: :bouquet: :bouquet: :bouquet: :bouquet: :bouquet: :bouquet:
Благодаря и на новаците като мен за подкрепата !!!

А сега малко отчет :laugh1:
Основното което ядем е
за протеин извара, кисело мляко , пилешко и пуешко, сиренце, и понякога белтъци
за въглехидрати черешки, много домати, чушки ,марули, краставици, много често си готвим леща, пиле със зеле, зелен боб и тиквички , и нахут :chef1:
А за мазнини маслини и ядки.
Добре че е майка ми да готви , иначе сигурно щях да карам на извара и домати :laugh1:
Странното е че не ни омръзва сравнително еднообразната храна, и всичко ни се струва много по вкусно.
Сърцето ми , което преди след всяко хранене тупкаше лудо май се успокои и сега не съм го усещала вече две седмици :yess: И да се похваля - вече имам талия :laugh1: Дупанката ми е все още вери биг , но над нея се е оформила една кръшна талия , направо падам :laugh1: Познатите ми викат - Катерино каква е тази талия мааа :laugh1: ама после ме гледат скептично като им разказвам за Барито.
За този месец също така успях да се оттърся от страха , че храната няма да ми стигне, и за разлика от първите дни , през които комбинирах по големи порции сега се стремя да са по малки :laugh4: и все още се изненадвам как десетина минути след хранене не изпитваш тежест и дискомфорт от разнообразната храна , привърженика на разделното хранене в мен напусна :laugh1:
Засега е това :skyle5:
Успех на всички :pray:
"Има само едно кътче от вселената, което със сигурност можете да подобрите - себе си"
Аватар
Katerinka
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 635
Регистриран на: Сря Май 27, 2015 6:10 am
Жена

Re: Дневникът на Катеринка

Мнениеот Italiano » Пон Юни 29, 2015 10:22 am

Гот е така, нали?!
Продължавай напред!
:peace1:
Аватар
Italiano
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 2414
Регистриран на: Чет Май 16, 2013 6:49 pm
Благоевград

Re: Дневникът на Катеринка

Мнениеот Tonkata » Пон Юни 29, 2015 8:24 pm

Катерино,
щом талията е тръгнала и "дупанката" ще я последва ;) !
Посоката е вярна, натискай педала и пълен напред ! :yess:
Внимавай какво си пожелаваш !
Аватар
Tonkata
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 403
Регистриран на: Пет Мар 14, 2014 3:53 pm
София
Жена

Re: Дневникът на Катеринка

Мнениеот Katerinka » Пон Юли 06, 2015 2:37 pm

Юхуууу :lol: вече имам нет и ще мога да си се помотквам из форума :smdance:
Да се похваля че съм още с две килца надолу, и почнаха да ме забелязват че съм отслабнала :stupid:
"Има само едно кътче от вселената, което със сигурност можете да подобрите - себе си"
Аватар
Katerinka
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 635
Регистриран на: Сря Май 27, 2015 6:10 am
Жена

Re: Дневникът на Катеринка

Мнениеот tsvetito » Пон Юли 06, 2015 10:07 pm

За Нова Година ще си направо непознаваема :) Май ще трябва да си купиш нов тоалет тогава и ще чакаме снимкиии (направи една сега ако нямаш, че после ще ти е голям кеф да гледаш разликата, а и страхотна мотивация да продължаваш).
Аватар
tsvetito
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 86
Регистриран на: Нед Май 03, 2015 11:45 am
Жена

ПредишнаСледваща


Назад към Дневници в Зоната

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта

cron