Зоновото НАЧАЛО на Фани77

Тема с онлайн дневници на хората, спазващи Зоната

Модератори: Italiano, Pipilota, Маня

Re: Зоновото НАЧАЛО на Фани77

Мнениеот NikoLinia » Съб Май 30, 2015 10:59 am

Здравей Фани!
Няма ли да споделиш резултати? Как вървят нещата при теб? :think2: :)
Аватар
NikoLinia
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 211
Регистриран на: Съб Дек 13, 2014 8:18 pm

Re: Зоновото НАЧАЛО на Фани77

Зоната
 

Re: Зоновото НАЧАЛО на Фани77

Мнениеот Фани77 » Нед Май 31, 2015 8:59 am

Здравейте! Ще се премеря в сряда! Иначе върви всичко нормално! Меря, ям, чувствам се отлично! Ще споделя разбира се, стига да има какво! :* Успех на всички!
Фани77
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 32
Регистриран на: Пон Май 11, 2015 11:50 am
Жена

Re: Зоновото НАЧАЛО на Фани77

Мнениеот Фани77 » Пон Юни 01, 2015 8:56 pm

Тук съм и искам някой много да ме бие, но много....! Изядох днес едно парче сладкиш.... :doNotKnow: Ако ме питате защо-не мога да кажа! Видях го ииии....откачих! А бях толкова горда от себе си- как си меря, как си ям....кво ми стана.... :sad: Не вечерях друго, но по-късно ще ям млякото и ще лягам! Много съжалявам, ще се изям от яд! Чудя се как ще се отрази на кантара утре? Но каквото сам си направиш...!
Оплаках ви се, а вие не правете като мен!
Фани77
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 32
Регистриран на: Пон Май 11, 2015 11:50 am
Жена

Re: Зоновото НАЧАЛО на Фани77

Мнениеот NikoLinia » Пон Юни 01, 2015 9:09 pm

Не бой се! Няма да е за последен път! И всъщност нищо страшно не е станало! :)
Аватар
NikoLinia
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 211
Регистриран на: Съб Дек 13, 2014 8:18 pm

Re: Зоновото НАЧАЛО на Фани77

Мнениеот Маня » Пон Юни 01, 2015 9:11 pm

Бари Сиърс: И ако се случи да се храните лошо (на всички ни се случва), не се притеснявайте, тъй като сте само на едно хранене от връщане в Зоната.
Маня
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 3093
Регистриран на: Съб Яну 18, 2014 3:41 pm

Re: Зоновото НАЧАЛО на Фани77

Мнениеот Фани77 » Сря Юни 03, 2015 4:03 pm

Здравейте! Тук съм! Днес се премерих- свалила съм 1.8 кг, незнам как е, на мен ми се струва малко за 2 седмици! От обиколките съм свалила "доволно" сантиметри! Абе не се оплаквам- бях и в МЦ в тези 2 седмици и "прегреших" -сигурно е нормално! Важното е,че продължавам! Зонувам си, всеки ден си купувам някакви продукти за Зонуване и съм си добре! Успех на всички!
Фани77
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 32
Регистриран на: Пон Май 11, 2015 11:50 am
Жена

Re: Зоновото НАЧАЛО на Фани77

Мнениеот Фани77 » Чет Юни 04, 2015 11:42 am

Здравейте! Сготвих си нахутените кюфтенца на Елдас,много ми харесаха, току що ги хапнах! Доволна съм! Освен здравето Зоната ми възпитава и кулинарните умения! :)
Иначе си свалям, добре се чувствам, всичко е наред! Успех на всички!
Фани77
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 32
Регистриран на: Пон Май 11, 2015 11:50 am
Жена

Re: Зоновото НАЧАЛО на Фани77

Мнениеот Italiano » Пет Юни 05, 2015 12:44 pm

Фани77 написа:Днес се премерих- свалила съм 1.8 кг, незнам как е, на мен ми се струва малко за 2 седмици!

На мен ми се струва съвсем нормално, че даже и над средното. Още повече и с прегрешения ...
Аватар
Italiano
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 2414
Регистриран на: Чет Май 16, 2013 6:49 pm
Благоевград

Re: Зоновото НАЧАЛО на Фани77

Мнениеот Фани77 » Нед Юни 07, 2015 1:32 am

Ами днес бях на гости и домакините, с които отдавна не сме се виждали ми казаха че съм отслабнала!!! А аз ги зарибих за Зоната-2 часа говорихме за това, какво трябва да правят! Дано не се откажат! А аз кипя от енергия! :*
Фани77
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 32
Регистриран на: Пон Май 11, 2015 11:50 am
Жена

Re: Зоновото НАЧАЛО на Фани77

Мнениеот Katerinka » Нед Юни 07, 2015 6:08 am

Фани и аз зарибих мойта приятелка :laugh4: Вече три дни е в зоната, дадох й мойто меню за седмицата , че тя милата няма време сега , и аз се надявам да не се откаже , днес ще имам друга приятелка на гости, ще зарибявам и нея :laugh1:
"Има само едно кътче от вселената, което със сигурност можете да подобрите - себе си"
Аватар
Katerinka
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 635
Регистриран на: Сря Май 27, 2015 6:10 am
Жена

Re: Зоновото НАЧАЛО на Фани77

Мнениеот Фани77 » Нед Юни 07, 2015 6:58 am

Охооо имам си и чушка! Честито ми! Браво на нас, които увеличаваме Зоновото семейство!
Фани77
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 32
Регистриран на: Пон Май 11, 2015 11:50 am
Жена

Re: Зоновото НАЧАЛО на Фани77

Мнениеот Italiano » Пон Юни 08, 2015 11:50 am

Фани77 написа:Ами днес бях на гости и домакините, с които отдавна не сме се виждали ми казаха че съм отслабнала!!! А аз ги зарибих за Зоната-2 часа говорихме за това, какво трябва да правят! Дано не се откажат! А аз кипя от енергия! :*

Ще се откажат.
Но бъди спокойна - няма да ти е първият такъв случай. По някое време вече ще ти писне да обясняваш и така ...
Аватар
Italiano
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 2414
Регистриран на: Чет Май 16, 2013 6:49 pm
Благоевград

Re: Зоновото НАЧАЛО на Фани77

Мнениеот tsvetito » Пон Юни 08, 2015 11:04 pm

Мдам, в началото и аз много ентусиазирано говорех за Зоната и то основно на майка ми и баща ми, ама йок. По едно време майка ми подпита, ама....мисля сега последната книга на Барито да й дам да прочете, поне да се научи какво да не яде или да го намали. Но май най-добре ще направя ако купя за всички Омега 3 и им давам да пият поне това. Иначе не знам как биха се лишили от толкова много неща, като маргарин (майка ми масло мрази и затова купувала маргарин :stupid: ), слънчоглед (баща ми чопли в промишлени количества), белия хляб, захарта, абе въобще....като се замисля, по-добре да не мисля.
Сега някой ако пита, просто казвам "ами в Зоната съм, не е диета, а начин на хранене, и се чувствам много добре", повече не обяснявам, само ако питат, ама пак не с големи подробности, защото без книгата не става номера.
А днес най-интересното беше когато жената от заведението на Герена хапваше някакво пакетирано кексче и децата й казаха, че е вредно, както и разните му пуканки, чипсове и такива неща. И тя каза, че за нея били полезни, а малкия изцепи "Е, не е честно така". Та сега трябва и на тях да обясня, че всеки се храни както намери за добре, и това си е тяхното виждане, а ние е добре да се храним здравословно и да не ядем такива боклуци. Та май те повече дават акъл на околните :laugh1:
Аватар
tsvetito
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 86
Регистриран на: Нед Май 03, 2015 11:45 am
Жена

Re: Зоновото НАЧАЛО на Фани77

Мнениеот Фани77 » Пет Юни 12, 2015 9:39 am

Здравейте приятели! Днес се премерих, свалила съм 2,1 кг., радвам се, но и малко май се разочаровах, очаквах повече може би! :th: Факт е, че вече не изпитвам неистов глад за сладко, енергия имам, заспивам в 24,00 и в 6,30 съм се наспала, ям си по план, но някак....малко ми се виждат свалените килограми. Иначе познатите ми забелязват, че свалям, което пък говори, че не кантара е определящ! Както и да е, помрънках и продължавам!
Взех решение от 20.06. да не ям месо и искам да попрочета малко за соевата зона, можете ли да помогнете къде да видя? Четох темата за Соева зона тук във форума,но нещо оскъдна ми идва.... :hm:
Успех на всички!
Фани77
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 32
Регистриран на: Пон Май 11, 2015 11:50 am
Жена

Re: Зоновото НАЧАЛО на Фани77

Мнениеот gogo » Пет Юни 12, 2015 10:13 am

Фани, недей така. :refuse: Две кила, че и отгоре си е добър резултат. Бързай бавно. ;) Освен това кипиш от енергия, наспиваш се , не ти се яде сладко - все признаци, че си в Зоната. Освен свалянето на килограми е важно и намаляване на %телесни мазнини. Виж в дневника ми в края на първия пост как да ги изчислиш. Що се отнася до соевата Зона, то д-р Сиърс има книга по темата, която е преведена и на български. В Интернет не съм я срещал( за сваляне). Изглежда е и изчерпана и не може да се поръча. Изглежда така. Ако си от София можеш да я потърсиш на Славейков. Успех!
Аватар
gogo
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1555
Регистриран на: Пон Фев 25, 2013 1:17 pm
София
Мъж

Предишна


Назад към Дневници в Зоната

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта