Дневникът на Татяна

Тема с онлайн дневници на хората, спазващи Зоната

Модератори: Italiano, Pipilota, Маня

Re: Дневникът на Татяна

Мнениеот GODzillata » Пон Яну 12, 2015 9:02 am

Tatyana написа:Поскитах известно време извън Зоната, но само с изследователска цел :bigsm1: - колкото да се убедя, че по-добро от Зоната няма :yess:.


:lol:
Welcome to the club! :yess: ;)
When the going gets tough - the tough gets going
Аватар
GODzillata
Магистър в Зоната
Магистър в Зоната
 
Мнения: 817
Регистриран на: Сря Мар 19, 2014 4:39 pm
In da Zoun ;)

Re: Дневникът на Татяна

Зоната
 

Re: Дневникът на Татяна

Мнениеот gogo » Пон Яну 12, 2015 4:20 pm

Татянка, честит имен ден. Много любов и късмет. :bigsm21:
Аватар
gogo
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1555
Регистриран на: Пон Фев 25, 2013 1:17 pm
София
Мъж

Re: Дневникът на Татяна

Мнениеот vanja » Пон Яну 12, 2015 7:48 pm

Татянче, Честит Имен Ден! Да си ни жива и здрава и от щастие и успехи да не се отървеш. Нека се сбъднат всички твои желания! :potfl: :flowerpot: :bloomfl: :fireworks:
Аватар
vanja
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 176
Регистриран на: Вто Дек 31, 2013 1:35 pm
Бургас

Re: Дневникът на Татяна

Мнениеот Tatyana » Пон Яну 12, 2015 11:22 pm

Много благодаря за хубавите пожелания :hug: :bouquet:
:choco: - зонови са ;)

Даже и днес си бях стриктна, като изключим чаша :bigsm40: за вечеря.
Аватар
Tatyana
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 485
Регистриран на: Пон Фев 10, 2014 5:39 pm
София

Re: Дневникът на Татяна

Мнениеот Italiano » Вто Яну 13, 2015 2:07 pm

Е, как така не можа да балансираш чаша червено вино?!
:stupid: :)
Аватар
Italiano
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 2414
Регистриран на: Чет Май 16, 2013 6:49 pm
Благоевград

Re: Дневникът на Татяна

Мнениеот Tatyana » Вто Юни 09, 2015 4:41 am

Пипи, Ити - помощ моля :pray:. Не знам дали ще върна старото написано, но тъкмо се извинявах на всички, че не съм ги забрала и съм тук - макар и малко да пиша преглеждам сайта редовно по малките часове :yess:. Загубих всичко написано досега и не знам как да го възстановя :bigsm6:
Тук съм и няма как да забравя любимия ми сайт, който изцяло промени живота ми - благодаря на Пипи, Ити, Гого, (любимците ми Газилот и Карита, които вече рядко влизат) Хипо, Таня, Маня, Тонитата (и двете), Махона и всички останали, които не споменах - страхотни сте всички и ви обичам....
Аз си смених работата, която по-скоро я дообогатих - от само оценител станах и брокер на имоти и вече нямам почивен ден. В момента половинката ми открива ресторант и лудницаета е пълна - затова не пиша, а много искам да имам време за любимия ми сайт :bigsm6:
Хора, мечтата ми е като тръгне ресторанта да включа в него макар и малко (но качествено) зоново меню. Мечтая си да си имаме кътче, където да се събираме и освен да си обменяме клюкинки и полезни неща за Зоната - и да хапваме вкусно и по нашия си начин. Надявам се, че няма да стресираме много готвачите с нашиге грамажи :bigsm4: и наистина много разчитам на вашата помощ в бъдеще :bigsm18: :Hello: :applaus:

Сложно ми е, че още не мога да вляза в ролята на шефка на ресторант, но разчитам на вашата помощ в бъдеще :bigsm22:. Ще съм благодарна за съвети, защото искам да си го направим нашето зоново местенце, но засега е в проект :bigsm9:. Надявам се да помагате с идеи и предложения, на които много ще се радвам и благодаря :bigsm18: :bigsm22:
Аватар
Tatyana
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 485
Регистриран на: Пон Фев 10, 2014 5:39 pm
София

Re: Дневникът на Татяна

Мнениеот Italiano » Сря Юни 10, 2015 11:00 am

Татянка, не те разбрах за написаното.
Имаш предвиди само за поста, който си писала, или за цели текстове от преди?

Това с ресторанта е супер, макар да ми е трудно да си представя как го съчетаваш с другата работа.
Е, вярно е, че Зоната дава сили.
Разбира се, че ще помагаме с каквото можем.
И наистина ще е супер да си правим там зонови срещи - софианци по-често, а от провинцията и чужбина по-рядко, но качествено.
:laugh:
Успех с начинанията!
:peace1:
Аватар
Italiano
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 2414
Регистриран на: Чет Май 16, 2013 6:49 pm
Благоевград

Re: Дневникът на Татяна

Мнениеот NikoLinia » Сря Юни 10, 2015 4:29 pm

Таня, желая успех на новите ти начинания!
Дано бъдеш винаги пълна с ентусиазъм и енергия, както в момента!
Аз не живея в София, но отскачаме всяко тримесечие горе-долу и ще ми бъде приятно да посетя зонов ресторант и да те видя!
Всичко добро и пиши, за да сме в час!
Трябва ни и ориентир - име и адрес на заведението! :)
Аватар
NikoLinia
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 211
Регистриран на: Съб Дек 13, 2014 8:18 pm

Re: Дневникът на Татяна

Мнениеот Tatyana » Чет Юни 11, 2015 1:05 am

Ити, Nikolinia (моля те дай нещо по-кратко за обръщение ;) ), много ви благодаря за подкрепата :applaus: :bouquet:
Лудницата е пълна, защото в събота го откриваме ресторанта и след това се надявам, че ще имам време да пиша повече. Засега спирам, че половинката ми отпусна само 10 минути на компа :) и да лягам, че и двамата сме много изморени и нямаме време да се видим последните дни.
Повече ще споделям другата седмица като тръгнат нещата и се ориентирам, защото нищо не разбирам от ресторанти и кухни :chef1:, но ще се уча в движение.
Ити, загубих само последния пост, който написах онзи ден, но може би нещо съм натиснала дето не трябва, защото аз с техниката си говоря на Вие по принцип :bigsm5:. В момента до 12-ти е е ретрограден Меркурий, та са нормални тези неща да се случват, но малко се изнервих, че писах писах и накрая изчезна :(. Нищо де, важното е, че се обадих да кажа, че съм тук :yess:
Благодаря ви много приятели и доскоро :hug: :bigsm22:
Аватар
Tatyana
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 485
Регистриран на: Пон Фев 10, 2014 5:39 pm
София

Re: Дневникът на Татяна

Мнениеот NikoLinia » Чет Юни 11, 2015 4:46 pm

По-краткото е Ники! :)
Аватар
NikoLinia
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 211
Регистриран на: Съб Дек 13, 2014 8:18 pm

Re: Дневникът на Татяна

Мнениеот Pipilota » Съб Юни 13, 2015 4:38 am

Татянка, мила :bigsm40: , успех и от мен :yess: Скачай смело с двата крака, поливай се неуморно с позитивизъм, и нещата ще тръгнат без да се усетиш. Ще се радваме да пуснеш малко и снимков материал, да ударим едно рекламно рамо на начинанието :smdance: Други си е да седнеш в ресторант, чийто собственик е зоНби, нали ;)
:pipilota:
"Притеснявам се, когато някой ми прави комплимент. Притеснява ме, че не казва достатъчно..." :fly:
Аватар
Pipilota
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1284
Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 5:12 pm
Chicago/Varna-Asparuhovo
Жена

Re: Дневникът на Татяна

Мнениеот Tatyana » Сря Юни 17, 2015 3:25 am

Пипилотка моя мила :pipilota: - благодаря ти безкрайно за подкрепата и зелената светлина, която даваш в любимия ми сайт :hugs1: (не, че влизам в друг де, ама какво да направя, че този ми е любимия ;) ). Умирам от срам :skyle5: , че не ми остава време да пиша последните месеци, но не очаквах, че живота ми ще се промени на 180 градуса - слава Богу за добро :yess:
Иначе както ти ми казваш всеки ден с половинката се поливаме обилно с позитивизъм - иначе няма как да оцелеем в частния бизнес с него в любимата ни иначе България ;). Знаеш какво се случва тук като цяло и в частност със семейния малък бизнес, но пък ние сме инати и искаме да работим тук и сега :bigsm18:. Сигурна съм, че има още хора като нас и ще се увеличаваме с всеки изминал ден :bigsm4:

Зоновото (малко като за начало) меню ще го вкарам като започнем поне да си покриваме наема и се наложим с обедно меню и доставка в района. И без това в момента почти не ми остава време да съм там като брокер, защото работя без почивен ден. Занимавам се само с аранжировката, която честно казано след 8,00 вечерта ми идва малко в повече в момента :bigsm6:. Наясно съм, че ще стане постепенно, но искам колкото се може по-бързо да го превърна в едно от най-уютните кътчета в София, в което всеки да забрави проблемите от ежедневието. Работя по въпроса, но си давам сметка, че все пак вчера сме го открили. Знам, че хубавите работи стават бавно и ще се опитам да съм търпелива :bigsm1:
Благодаря на всички за подкрепата и се надявам да ме извините, че вече рядко влизам тук да пиша - иначе си ви чета редовно :).
Благодаря още веднъж от сърце :bigsm22: , а като малко поозеленя градината (разбирайте пооцветя и засадя) ще пусна снимки. Иначе адреса е ул. "Пиротска" № 79 - точно срещу градинката на църквата на Пиротска и Опълченска до метрото - всички я знаят. Ресторанта се казва "Таго" и се състои от сричките в имената ни.

Очаквайте ме скоро (до седмица-две) със снимки и дано половинката не се събуди и да види в колко си лягам в момента :bigsm5:
Благодаря ви още веднъж за подкрепата и като подредим нещата се надявам, че по-често ще се включвам с писане. Засега от мен само :grouphug: и доскоро :rose_pink:
Аватар
Tatyana
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 485
Регистриран на: Пон Фев 10, 2014 5:39 pm
София

Re: Дневникът на Татяна

Мнениеот Italiano » Сря Юни 17, 2015 3:25 pm

Тъкмо щях да те питам защо пишеш по нощите ... :)
Както се казва по нашия край (ама северозападния) - "шашава си по целата глАва".
Това е комплимент. Годзи може да потвърди.
:mrgreen:
Много, много, ама много успехи в начинанията!
Мястото на заведението е перфектно.
Аватар
Italiano
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 2414
Регистриран на: Чет Май 16, 2013 6:49 pm
Благоевград

Re: Дневникът на Татяна

Мнениеот tanita68 » Чет Юни 18, 2015 8:37 pm

Успех и от мен, адашче! Дано да потръгне и да можеш да реализираш мечтата си! :bigsm18:
Аватар
tanita68
Магистър в Зоната
Магистър в Зоната
 
Мнения: 701
Регистриран на: Пет Яну 24, 2014 11:16 am
Уусикаупунки, Финландия/ Свищов, България
Жена

Re: Дневникът на Татяна

Мнениеот Перла » Пет Юни 19, 2015 3:14 pm

Татянка с много неща си се захванала, но аз ти желая успех от сърце!
Бъди това, което си! Ти си уникален, имаш уникална енергия, излъчване, присъствие. Не се опитвай да го скриеш от другите. Бъди себе си. Следвай интуицията си!
Изображение
Аватар
Перла
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 67
Регистриран на: Вто Мар 31, 2015 8:24 pm
Жена

Re: Дневникът на Татяна

Мнениеот Tatyana » Сря Юни 24, 2015 2:00 am

Благодаря ви на всички приятели - знайни и незнайни, ама има време и се надявам да се запозная с всички, които не познавам досега лично :hooo:-. Топлите ми сърчицето много и ме зареждате с още позитивизъм, което в момента ми е много важно, затова искрено ви благодаря на всички :grouphug:
Вярно, че много неща захванах в последните месеци, но се надявам да е за добро, пък и доста свободно време имах преди това, та трява всичко да се балансира, защото в живота всичко е така и трябва да има баланс :bigsm1:

Снимки очаквайте до 1 седмица, защото още нямаме нет в ресторанта и май ще ги глобим сериозно М-тела с нещо компенсиращо за това забавяне от близо месец :bigsm7: :bigsm4:. Утре се надяваме да го пуснат най-после и вече ще съм с лаптопа в градината, защото живеем на около 100 м от ресторанта.

От днес обаче имаме фейсбук страница, а тези дни и сайт ще направим. Ще ги публикувам веднага щом ги науча, че още нищо не знам, ама така е като съм леко скарана с тези неща :bigsm5:. И снимки ще има тогава.

Важното е, че главния готвач няма да ми се сърди много, когато пуснем и скромно зоново меню - мислех, че ще ме замеря с чинии като разбере какви грамажи са при нас в Зоната :bigsm26:

Засега толкова от мен, че ще ми поискат развод в къщи още преди да сме се оженили, ако се събуди половинката и види колко е часа :bigsm5:
Благодя ви още веднъж на всички и доскоро :bigsm22:
Аватар
Tatyana
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 485
Регистриран на: Пон Фев 10, 2014 5:39 pm
София

ПредишнаСледваща


Назад към Дневници в Зоната

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта