Дневникът на Татяна

Тема с онлайн дневници на хората, спазващи Зоната

Модератори: Italiano, Pipilota, Маня

Re: Дневникът на Татяна

Мнениеот Tony » Сря Сеп 03, 2014 9:33 am

Честит празник, Татянка! :potfl: Здравето, усмивките и хубавото настроение да са ти спътници още дълги, дълги години! Наздраве! :wine:
Аватар
Tony
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 515
Регистриран на: Пет Ное 22, 2013 8:56 pm
Mol, Belgium

Re: Дневникът на Татяна

Зоната
 

Re: Дневникът на Татяна

Мнениеот HippoDel » Сря Сеп 03, 2014 9:48 am

Мило Танче, :birthd:
:bday1:
Честит Рожден Ден и от мен!
Преди всичко бъди здрава, все така лъчезарна и усмихната. Желая ти всеки твой ден да е безоблачен и слънчев. Весел празник! :potfl:

:potflower: :hippo: :potflower: :hippo: :potflower: :hippo: :potflower: :hippo: :potflower: :hippo: :potflower: :hippo: :potflower:
"Човек, който наистина иска да постигне нещо, намира начин; останалите намират оправдание." :hooo:
Аватар
HippoDel
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1686
Регистриран на: Пон Сеп 02, 2013 4:08 pm
København/София
Жена

Re: Дневникът на Татяна

Мнениеот tanita68 » Сря Сеп 03, 2014 9:53 am

Честит рожден ден и от мен, адаш! Думите не стигат за да изразя с тях пожеланията си към теб!
:rose-1: :potfl: :gift2:
Всичко, което поискаш нека се сбъдне!
Аватар
tanita68
Магистър в Зоната
Магистър в Зоната
 
Мнения: 701
Регистриран на: Пет Яну 24, 2014 11:16 am
Уусикаупунки, Финландия/ Свищов, България
Жена

Re: Дневникът на Татяна

Мнениеот Karrita » Сря Сеп 03, 2014 11:40 am

Честит празник Татянка!
Бъди щастлива, здрава, спокойна и усмихната!
Наздраве! :bigsm22:
Ask for more!
Аватар
Karrita
Доцент в Зоната
Доцент в Зоната
 
Мнения: 984
Регистриран на: Чет Окт 24, 2013 11:20 am
Несебър

Re: Дневникът на Татяна

Мнениеот Tatyana » Пет Сеп 05, 2014 12:11 pm

Благодаря на всички за хубавите пожелания. Много ме зарадвахте :bigsm43: :hooo:
:choco: зоновите са на Кари, макар и с малко закъснение.
А с тази зонова торта на Танитка ви черпя за 90-годишния юбилей на моята баба :birthd:

От днес си влизам стриктно в режима, че направо се уморих от празнувания тези дни :bigsm5:
Аватар
Tatyana
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 485
Регистриран на: Пон Фев 10, 2014 5:39 pm
София

Re: Дневникът на Татяна

Мнениеот GODzillata » Вто Ное 18, 2014 10:22 am

:bel:

Ехоооооооооооооооо, има ли някой тук? :th: Прибра ли се най-накрая? :doNotKnow: :th:
When the going gets tough - the tough gets going
Аватар
GODzillata
Магистър в Зоната
Магистър в Зоната
 
Мнения: 817
Регистриран на: Сря Мар 19, 2014 4:39 pm
In da Zoun ;)

Re: Дневникът на Татяна

Мнениеот Tatyana » Чет Ное 27, 2014 3:55 am

Прибрах се най-накрая Годзи :). Много е хубаво като видиш, че някой се е сетил за теб и си му липсвал, особено като се познавате само виртуално. Благодаря ти - стопли ми сърчицето :bouquet:
От няколко дни съм в България и постепенно си влизам в познатия зонов режим. Естестевено, че бях на светлинни години от Зоната - ама нямаше как да не опитам разни локумчета, баклавички, сладкиши, фурми потопени в различни видове шоколад, с пълнеж от ядки и др. арабски вкусотии :bigsm39:, които не ми се случва всеки ден да опитвам ;) . Е, свърши вече арабската приказка :bigsm10: и унищожихме почти всичко, което бях взела от фри шопа, така че с двата крака вече си влизам в познатия режим :bigsm18:.
Хич да не си мислят другите, че само Годзи е черната овца в Зоната - аз също съм от тях и не го крия. Излизам, но важното е, че вече се чувствам "старо куче" и знам, че след прегрешението (и ние сме хора) ще си вляза в ритъм без проблем. Пък и никога не съм прекалявала в живота си и смятам, че 58 кг са си добре за достолепната ми възраст от 43 години ;) и ако ги задържа ще продължавам да се чувствам толкова добре, колкото съм сега :bigsm4:. Не, че ще се разсърдя, ако успея да ги сваля до 54-55, но това вече не ми е толкова важно - за справка тук - хора, мислете позитивно и ще промените не само собствената си съдба, а и тази на социума.
Специален поздрав за Годзи и за всички други, които се чувстват съпричастни и доброволно избират различна съдба от очакваната и слушат предимно сърцето си..... :fingerscrossed: :music-rockout: :yess:
Черната овца :music-rockout:
Много други неща имам да ви кажа на тази тема, но ще ги оставя за друг път - засега си се зонирам мирно и кротко. Ако ми дойде музата някога - ще ги споделя. Засега правете Зона и Любов :bigsm18:
Аватар
Tatyana
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 485
Регистриран на: Пон Фев 10, 2014 5:39 pm
София

Re: Дневникът на Татяна

Мнениеот GODzillata » Чет Ное 27, 2014 8:52 am

Tatyana написа:...разни локумчета, баклавички, сладкиши, фурми потопени в различни видове шоколад, с пълнеж от ядки и др. арабски вкусотии ....



Ох, да, да! Говори ми, говори ми още мръсотии... :laugh1:

Добре дошла, както в БГ, така и във форума и Зоната! :bouquet: :)

Бас държа, че нашата връзка виртуална ще прерастне в реална - време е да почнем да действаме по нещата, за които говорихме, така че активирай и твоите 2 приятелки.

/ :lol: ...за непосветените дали горното звучи като прелюдия към оргия? :th: :laugh3: /
When the going gets tough - the tough gets going
Аватар
GODzillata
Магистър в Зоната
Магистър в Зоната
 
Мнения: 817
Регистриран на: Сря Мар 19, 2014 4:39 pm
In da Zoun ;)

Re: Дневникът на Татяна

Мнениеот _belladonna_ » Чет Ное 27, 2014 9:07 am

GODzillata написа:
Tatyana написа:...разни локумчета, баклавички, сладкиши, фурми потопени в различни видове шоколад, с пълнеж от ядки и др. арабски вкусотии ....



Ох, да, да! Говори ми, говори ми още мръсотии... :laugh1:

Добре дошла, както в БГ, така и във форума и Зоната! :bouquet: :)

Бас държа, че нашата връзка виртуална ще прерастне в реална - време е да почнем да действаме по нещата, за които говорихме, така че активирай и твоите 2 приятелки.

/ :lol: ...за непосветените дали горното звучи като прелюдия към оргия? :th: :laugh3: /

:laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: Ох, нямам думи....ще се пръсна от смях :laugh4: :laugh4: :laugh4: Рано рано сутрин с такова чувство за хумор, със сигурност си в Зоната! Ама направо е противопоказно да чета в работно време, колегите ме гледат странно и сърдито че се смея по ранни зори.
Аватар
_belladonna_
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 277
Регистриран на: Съб Май 10, 2014 2:08 pm
Варна
Жена

Re: Дневникът на Татяна

Мнениеот GODzillata » Чет Ное 27, 2014 12:58 pm

_belladonna_ написа:...колегите ме гледат странно и сърдито че се смея по ранни зори.


Явно те не са в Зоната, нямат чувство за хумор, не са си изпили кафето и не са правили секс отдавна! :mrgreen:
When the going gets tough - the tough gets going
Аватар
GODzillata
Магистър в Зоната
Магистър в Зоната
 
Мнения: 817
Регистриран на: Сря Мар 19, 2014 4:39 pm
In da Zoun ;)

Re: Дневникът на Татяна

Мнениеот Tonkata » Пет Ное 28, 2014 1:26 pm

Добре дошла, Татянк-а-а-а :Hello: !!!!
В момента слушам песента за черната овца се кефя максимално на всички избрали съдбата на "черна овца" !
Стига само си си зонувала, почни да разказваш и показваш. :)
Внимавай какво си пожелаваш !
Аватар
Tonkata
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 403
Регистриран на: Пет Мар 14, 2014 3:53 pm
София
Жена

Re: Дневникът на Татяна

Мнениеот Tatyana » Нед Дек 07, 2014 12:25 am

Добре сте ме заварили всички готини сладури, щото верно много си ви обичам, макар, че повечето от вас познавам само виртуално :hooo:. Много е хубаво, когато видиш, че някой се сеща за теб дори без да те познава, затова ви благодаря :hugs1:
Тонка, няма много за разказване, щото бях само за 10-ина дни и не успях да видя кой знае колко, пък и не бях на екскурзия в общоприетия смисъл :). Но успях да придобия представа за начина на живот и определено там няма да мога да вирея :refuse:. Много е хубаво всичко на пръв поглед, но определено не е за мен :notagree:
Та с две думи вече си влизам в зоната и ще се постарая да не напускам форума за толкова дълго време. С тебе скоро ще се видим, а на всички останали мои виртуални приятели :bouquet: , че не сте ме забравили.
GODzillata написа:
Tatyana написа:...разни локумчета, баклавички, сладкиши, фурми потопени в различни видове шоколад, с пълнеж от ядки и др. арабски вкусотии ....


Ох, да, да! Говори ми, говори ми още мръсотии... :laugh1:

Добре дошла, както в БГ, така и във форума и Зоната! :bouquet: :)

Бас държа, че нашата връзка виртуална ще прерастне в реална - време е да почнем да действаме по нещата, за които говорихме, така че активирай и твоите 2 приятелки.

/ :lol: ...за непосветените дали горното звучи като прелюдия към оргия? :th: :laugh3: /

Не само, че звучи доста еротично, но наистина звучи като прелюдия към нещо друго.... Не, че това мен ме притеснява особено де :bigsm1:, но ме разсмя с предположенията си кой как ще го възприеме :bigsm5: :bigsm26:
Пък и няма само Пламчето и Ити да са "по-така" двойка във форума - време е за нова такава :bigsm1:..... двойка на "черните овце" във форума примерно :bigsm1: :bigsm26:, които въпреки всички трудности се връщат към познатия успешен режим. А след 2-3 месеца ставаме рекламни лица на Зоната - и двамата знаеш, че го можем, така, че ми хареса леко еротичната ти идея - за благото на бъдещите форумци естествено.... :bigsm1: :bigsm4:
Аватар
Tatyana
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 485
Регистриран на: Пон Фев 10, 2014 5:39 pm
София

Re: Дневникът на Татяна

Мнениеот gogo » Нед Дек 07, 2014 2:47 am

Татяна, наздраве!!!
Аватар
gogo
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1555
Регистриран на: Пон Фев 25, 2013 1:17 pm
София
Мъж

Re: Дневникът на Татяна

Мнениеот GODzillata » Съб Яну 10, 2015 12:07 pm

:th:
When the going gets tough - the tough gets going
Аватар
GODzillata
Магистър в Зоната
Магистър в Зоната
 
Мнения: 817
Регистриран на: Сря Мар 19, 2014 4:39 pm
In da Zoun ;)

Re: Дневникът на Татяна

Мнениеот Pipilota » Нед Яну 11, 2015 5:20 am

Тц.Тц,Тцъъъъ..... :oh: :oh: греховните духове са обсебили и този дневник...греховете от миналото се повтарят, пак се започва опетняването на честта на този скромен и девствен форум...усещам как съдебните заседатели пак ще бъдат призовани за да анатемосат грешниците. Итии, можеш да започнеш да подновяваш източното крило за новите обвиняеми- Годзи и Таня :but: Този път съдиите ще са непреклонни, казах аз :laugh1:
"Притеснявам се, когато някой ми прави комплимент. Притеснява ме, че не казва достатъчно..." :fly:
Аватар
Pipilota
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1284
Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 5:12 pm
Chicago/Varna-Asparuhovo
Жена

Re: Дневникът на Татяна

Мнениеот Tatyana » Пон Яну 12, 2015 12:41 am

Годзи, Пипи тук съм вече :) . Надявам се, че всички стари и нови зонбенца сте изкарали страхотни коледни и новогодишни празници :xmas: и сте получили най-желаните подаръци :santa1: .

Връщам се с голямо удоволствие, че съвсем се разхайтих напоследък :skyle5:. Направо ми идва да си ударя един :bigsm55: , че това моето вече на нищо не прилича. Малко непредвидени събития ме изкараха от зоната, пък после и тези празници…. наистина се радвам, че свършиха.
Поскитах известно време извън Зоната, но само с изследователска цел :bigsm1: - колкото да се убедя, че по-добро от Зоната няма :yess:. Та пораженията за 2 месеца са + 3 кг. Не, че ми тежат особено много, но ми липсва онова усещане за лекота и енергия, което изпитвах преди.

Затова напълних хладилника с най-тъмно зелените храни, от вчера доброволно си влизох тук :prison1: и никакво излизане докато не ги върна :noo: . Ох, олекна ми като си признах :pray:

Естествено няма да откажа компания, ако някой следпразнично реши да се присъедини към мен – ще си готвим зонови вкусотии :cook1: , ще добавяме течни въглехидрати :bigsm40: там където липсват …. а накрая може и да ни хареса и да не искаме да излизаме от там :bigsm5:
Аватар
Tatyana
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 485
Регистриран на: Пон Фев 10, 2014 5:39 pm
София

ПредишнаСледваща


Назад към Дневници в Зоната

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта