Дневникът на Красимир

Тема с онлайн дневници на хората, спазващи Зоната

Модератори: Italiano, Pipilota, Маня

Re: Дневникът на Красимир

Мнениеот Karrita » Съб Апр 19, 2014 10:26 am

Краси браво!
Прекрасни резултати!
Ти си живото доказателство ( в снимки :) ), че човек, когато е мотивиран може да постигне всичко!!!! :applaus:
Доказа и показа, че Зоната наистина действа!
Айде сега да видим тези, които все още се съмняват в нея да видим какво ще кажат....?!
Ask for more!
Аватар
Karrita
Доцент в Зоната
Доцент в Зоната
 
Мнения: 984
Регистриран на: Чет Окт 24, 2013 11:20 am
Несебър

Re: Дневникът на Красимир

Зоната
 

Re: Дневникът на Красимир

Мнениеот KGB » Пон Апр 21, 2014 3:38 pm

Karrita написа:Краси браво!
Прекрасни резултати!
Ти си живото доказателство ( в снимки :) ), че човек, когато е мотивиран може да постигне всичко!!!! :applaus:
Доказа и показа, че Зоната наистина действа!
Айде сега да видим тези, които все още се съмняват в нея да видим какво ще кажат....?!


Благодаря Karrita!!!
И аз се радвам на постигнатото, но определено все още не съм постигнал това, което искам да виждам, но има време- до лятото мисля, че ще стане.
А за хората, които не вярват, че зоната действа ... не знам какво да им кажа ....
Може би проблема при повечето хора е, че искат резултатите да дойдат за максимум месец, а не си дават сметка, че с неправилното хранене години наред са разрушили толкова много организма си и трябва време за да може организма да влезе в ритъм, другото, което е, ако искат да изглеждат добре за по- кратък период, трябва и да наблягат във фитнеса, тогава резултатите ще дойдат по- бързо, но тук идва фактора - мързел и нямам време, това за мен не е оправдание и аз от 8 до 17ч съм в офис, но като се върна хапвам и след час съм във фитнеса и повярвай ми прави голям кеф, по хубава ми е отколкото да се наям и да седна пред телевизора и да гледам глупави предавания.
Другото нещо, може би трябва повече снимков материал да се качва във форума за да може да виждат хората, които са в зоната, какво постигнат, тогава може да са по- оптимистично настроени :)
KGB
 
Мнения: 28
Регистриран на: Пет Яну 17, 2014 8:23 pm
Свети Влас

Re: Дневникът на Красимир

Мнениеот Pipilota » Вто Апр 22, 2014 5:39 am

Краси :applaus: не знам как да ти покажа възхищението си. Определено има разлика. И това изобщо не се постига толкова лесно, колкото изглежда. Но няма по-прекрасно чувство от това да застанеш пред огледалото и да се усмихнеш на хубавия човек който те гледа от там :mirror1: :yess: .
Снимките ти се мъдрят на десктопа ми и когато се събере материал от поне 5-6 човека, ще направим един примамлив снимков материал. Марианка тръгна да дава снимки, ама сега ще чакаме първо да се появи нашето първо Зоново бебе, и тогава. :applaus: Ще се надявам шампионите-ветерани ако имат снимки да ги споделят с мен :pray:

И още веднъж поздравления и продължавай в същия дух :hugs1:
"Притеснявам се, когато някой ми прави комплимент. Притеснява ме, че не казва достатъчно..." :fly:
Аватар
Pipilota
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1284
Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 5:12 pm
Chicago/Varna-Asparuhovo
Жена

Re: Дневникът на Красимир

Мнениеот TheCatCharli » Вто Апр 22, 2014 9:15 am

Поздравления! Страшни резултати!

Гледам, че здраво блъскаш и тренираш. При тези 16 блока дневно още ли спазваш 40:30:30 или в дните на тежки натоварвания приемаш повече от ненаситените мазнини?
Аватар
TheCatCharli
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 89
Регистриран на: Пет Фев 14, 2014 9:54 am

Re: Дневникът на Красимир

Мнениеот Tatyana » Съб Авг 09, 2014 10:50 am

ЧРД Краси :birthd:
Да си жив и здрав, зонов и много късмет от мен :bigsm21:
Аватар
Tatyana
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 485
Регистриран на: Пон Фев 10, 2014 5:39 pm
София

Предишна


Назад към Дневници в Зоната

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron